• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Mišulko :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: máš malinkýho puclíška :dizzy_face: bůžka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Oli no tak super,teflonka mě baví mít :grinning:
29. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Zuzi mě taky. A super je, že já to do té formy naleju, naházím, zapnu, - ono se to samo zamíchá, upeče, vyklopím, umeju formu a je to. To mě moc moc baví péct
29. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
jj už ho máme taky vyklopenej :dizzy_face: a teď děláme klobásky k němu mňam :sweat_smile:
29. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
Zuzooo ty mě týráš.... :sweat_smile: :grinning:
29. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz
mňam mňam už jsme po papání:sweat_smile::grinning::grinning:
29. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoooj holky,

Zuzi hezkýý fotky z oslavy, je fajn, že si to malej užil i s tou ručičkou!!!!

My jsme taky měli super první předčasnou oslavu a Ondra si to taky užil. V dortíku se zaplácal a z dárků měl radost. Už jsem dala fotky do albíčka :wink:
30. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

Baru, fotky už jsem okoukla :dizzy_face:
Zuzííí, ty prasisko :grinning: v deset večer se cpát klobásama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 v 09:22  • Odpověz
Taky jsem si říkala, že se divim, že Zuzce nebylo zle po klobáskách v noci :grinning:

Já si dnes dojdu na ORL, pořád mám tu rýmu, ucpává se mi nos a zaléhají ty uši.Už mě to fakt nebaví, takže si tam raději dojdu a snad to bude ok :confounded: Třeba mi dá nějaké lepší speciální kapky, či tak něco!
30. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoooj:grinning:

Baru fotečky krásný:dizzy_face:

Holky klobásky v noci jsou nejlepší:sweat_smile:

já dneska nebudu,jsme sami:slight_smile:

tak je zdravím papa:slight_smile:
30. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky,

Zuzi: Přejeme s Ondrou všechno nejlepší Peťulkovi k prvním narozeninám. Ať Vám dělá jen samou radost jako doposud. :wink:

My měli v sobotu taky oslavu. Manža měl narozky, tak jsme tu měli příbuzenstvo z jeho i mojí strany a hezky jsme si to užili. Navíc to velké obecenstvo bylo pro Ondru stimulem. Kromě toho, že konečně od pátku umí přetáčení ze zad na bříško oběma směry a hezky to na oslavě předváděl před příbuzenstvem, tak se poprvé na té oslavě začal stavět i na 4 a pérovat v kolínkách, takže sama nemůžu uvěřit tomu, že po pěti dnech cvičení na rhb dělá takové pokroky. Navíc sedí i čtvrt hodiny bez opory a to krásně rovně, takže nám zbývá už jen natrénovat lezení a budeme v normě. :slight_smile:
30. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
jůůů Leni, gratuluju k pokrokům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co vám na tý rhb řekli?

Zuzáčku, jsi moje milovaný prasátko :grinning: :dizzy_face:

Baru, držím palce na orl:slight_smile:
my jdem odpo na kontrolu, tak doufám, že už budeme moc aspoň ven :grinning:
30. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
brý dééén,
Leni super, Ondrášek je šikulka velikej.
Jsme byli ráno na rehabce, povykládám později. A pak s holkama z PV na srazíku, teĎKA jdem ven, tak budu až kolem třetí asi.
30. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Olííí, ty mně napínáš :grinning:
30. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahojda:slight_smile:tak jsme šl k dri pro Vigantol a šla jsem tam teda po půl 12 s tím,že tam nikdo nebude,malýho oblékla do kombinézky a jen,že jdu pro ten vigantol aspoň,když nejdeme na tu roční prohlídku a v čekárně mrtě lidí,tak doufám,že sme něco nechytli,teď tam byli nemocný,jinak chodíme odpo na prohlídky,tak sem rychle přeběhla a vyšla sestra a dr koukala za ní a já že jdu por vigantol a dr říkala jste přišly ve 12 joo a sestra,že jdou jen por vigantol a ona ahá a že se domluvíme,že ho třeba zrovna zvážíme,pak přišla a tak prej nejdřív,že ho zvážíme i zlomenýho aspoň a já říkám,tak máme přijít odpo?A ona jo a já říkám že to zvládá jako statečně,ale jak chce,že se jinak nehýbe a ona úplně nějaká divoká byla,že prej no tak za týden?A já říkám no jak chcete a ona tak přijďte zas odpo a já už sem nevěděla co mám jako říct,pač byla nějaká divná:sweat_smile: a nemohla se rozhodnout my furt ve dveřích a ona,tak za týden teda,no já říkám tak jo,aspoň bude už víc v klidu,no fuj to sem si dala a to sem šla jen pro kapky.....ale jako nechápu co jí bylo?Byla nějaká divná:sweat_smile: asi moc pacientů nebo myslíte,že kvůli nám,že jsme zlomený byla naštvaná?Že jsme jako dnes měli přijít a nepříjdem?Já nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni super,Ondrášek vše dohoní :dizzy_face:

Oli tak co?
30. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky

Eví, tak ať je ko v pohodě a můžete ven v týdnu má být holky až 19 :confused: :confused: :confused: juchůůůůů!!!!

Leni, no paráda, Ondra je teda šikula, že najednou tak rychle vše zvládá, čumím jak péro :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzo, tak to nevím, proč byla tak divná, asi toho měla dnes už hodně no :fearful:
30. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
jj asi toho měla moc,když už tam neměl nikdo být si myslim:slight_smile:

vzbudil se mi bobin,musím jít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
koukala jsem, že má být konečně jaroooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zuzíí to neřéééš :grinning: vstala levou nohou, moc lidí nebo táák :grinning:
30. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
já jen jestli jí neštveme my víš třeba :confused: :fearful: :grinning: :grinning: ale co,šup s tím za hlavu:slight_smile: nějaká dr. a její chování mi může být někde,že? :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
přesně tak:slight_smile:
30. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
Evičko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mucky :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
No jasný!!!A určitě si s ní jindy problém neměla nee??!!Spíš už ve 12 zavíraly, nee??tak se těšila na žvanec :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
snad jo Mišulko:dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face:mucinky:-d

když jsme u toho žvance :sweat_smile: sem dneska vůbec nespala,pač jsme celou noc myslela na dort v ledničce a měla jsem na něj takovou chuť,že sem nemohla pořádně spát,no tak jsem ráno v 5 za tmy si šla dát docela velkej kus na talíř a pak zas šla spát:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Zuzo, po klobáse si ještě myslela na dort :grinning: :grinning: :grinning: hele já to znám, já když dělám Dádovi v pět ráno mlíko, musím si taky něčeho zobnout :grinning: :grinning: :grinning: i když ty jsi nezobala, co :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz
no jo jenže ty vstáváš k mimi,jenže tady celej byt spal a já se sama vzbudila a šla žrát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
No jo Zuzo, co Ti na to mám říct :sweat_smile: si náš roztomiloučkej Budulínek :grinning: :grinning: :grinning: a ani se nedivím, ty dorty vypadaly fakt úžasně :dizzy_face: :dizzy_face:
a já si jdu pro čokoládku :dizzy_face: :grinning: když je tu řeč o sladkém :grinning: jé to zas bude Oli slintat, až bude číst :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
já sladký nejím teda,nějaká čokoška mě teda nevytrhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale tenhle dortíček vanilkovej co sem honechala proložit jahůdkama mmmmmmmmmmmmm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:

jj jsem vaše prasátko malinký :sweat_smile: ale od 6.4 budu hubnout holky :sweat_smile: to mě to noční žraní skončí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
proč zrovna 6.4.??? :confused: :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Zuzo, ty moje sladký prasátko :grinning: :grinning: :grinning:
no já nejsem o moc lepší:grinning: upekla jsem biskupskej chlebík a půlku jsem ho zbodla :zipper_mouth: :grinning:
30. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
protože 5.4 máme další oslavu Péťuláčkovu s kamarádama,tak,abych mohla papat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
tak my se jdem oblíct a razíme na tu kontrolu, tak zatím pa
30. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.