• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
:sweat_smile: dvojčátka s dortíčkama :grinning: :grinning: :grinning:

tak ať to dobře dopadne Evi:slight_smile:
30. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
Zuzo, Ty jsi božan :grinning: :grinning: 5.4. se nacpeš k prasknutí a pak šlus :grinning: :grinning:

Eví, tfuj, tfuj :wink: :wink: :wink:
30. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jo nacpu se k prasknutí a ještě navíc naschvál samejma dobrůtkama,když pak budu mít útrum :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tyjo tak Péťulísek znovu hned usnul jak sem psala,že vstává a pořád spinká,už by to chtělo obídeček:sweat_smile: ale snad se každou chvilku probudí:slight_smile:
30. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
jo spinká od půl 1 :fearful: :confused: :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
Zuzo, my spíme od 12:55 taky stále, ale už to čekám každou chvilkou..ale jak je už teplo, tak nad ním otevřu střešní okno a jak má vzduch, tak spí krásně dlouho :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
sem si zrovna říkala,že za hcvilí budou děti spát za světla jak bude dlouho světlo...kdoví jak se jim to bude líbit?:sweat_smile:

hele a Mišulko ukládáte teď po posunu stále v 7 nebo v kolik jste usínali?Tzn. že v létě budete taky chodit domů,tak,aby spinkal od 7?

holky mě tak štve,že máma nemá pořád tu práci,už to je třičtvrtě roku a pořád nic:frowning2: mě se,ale zdá prostě,že se neptá tam kde má a málo jezdí :pensive: achjo
30. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
tak vy už jste asi vstali,my pořád spíme:grinning:
30. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
tak jsem tu, spící dítko jsem prdla pod okno, akorát vedle je zahradnictví a jezdí tam traktor, kuw.. jestli ho vzbuděj...

holky normálně jsem srab. Šla jsem na rehabku s tím, že jim řeknu, že stojí a že ho neudržím při tom cvičení, že už chodit nebudem... ale nebyla tam ta hodná, ale ta přísná... jsem jí teda říkala, že už ho neudržím... tak nám ten cvik předělala úplně děsně... já zpocená, Jája zpocenej....ptala se co umí, tak jsem jí řekla, že se plazí i leze, klečí, stojí (nebudu jim lhát, stojí a zdar), tak naštěstí jim to nevadilo ale lezení nepředvedl potvora :frowning2: . No prostě za týden jdeme zas... jsem fakt neschopná. Asi řeknu Járovi ať jde s námi... a nebo ještě ten měsíc vydržím, na konci dubna máme jít na kontrolu, a když nám to prodloužej, tak už chodit nebudem, pr stejně jedem na 14 dní s taťkou do lázní, pak já na týden k našim a pak mám státnice z AJ a v létě stopro cvičit nehodlám. Takže závěr: jsem srágora, která nechtěla poslouchat, že je to důležité a cítit se jako největší macecha, že s dítětem nechci cvičit. :frowning2:
30. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
Zuzo, jj pořád stejně!!!Chodíme tak na půl 8. my máme tu výhodu, že máme ve stř.oknech termo žaluzky a ty dělají totál tmu a v kuchyni a koupelně máme žaluzky, sice nedělají totál tmu, ale až k malýmu to nejde, takže já mu dělám šero i na teď na poobědový spánek...

jj už jsme vstali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz
jo holky a dítko v kočárku usměvavé, vykládá si... asi ten fusak ho štval fakt...nebo chtěl jaro... nevím :grinning:

Zuzi to je naprd s tou mamkou, ona je v tom blbém věku no... a nemáte nějaké známé co by se někde poptali?
30. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
jsme zpět:grinning:

atb už ani brát nemusíme a ven můžem :dizzy_face: zatím teda jen v kočárku :grinning: hurááááááá

Olííí, vydrž:wink: za týden je Jája předvede :wink:
Zuzííí, u nás se taky chodí spát stejně, i se tak vstává :grinning:
30. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
Eví, supééér.
Holky přišla nám ta stavebnice Geobaby, Jájovi se líbí, hurá. Tak doufám, že ho na chvíli zabaví.
30. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Olííí, super:slight_smile: Venda včera dostal nový kostky, tak ho to bavilo 15minut :grinning:
30. bře 2009 v 15:59  • Odpověz
Eví neber mi iluze, Jája si hraje UŽ 10 minut.... :grinning:
30. bře 2009 v 16:00  • Odpověz
ještě jsem mu dneska koupila ve Sparu náklaďák Pat a Mat. Tak nevím, jestli mu ho dám hned.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
autor
dej mu ho až zítra:grinning:
jééé, to jsem nechtěla :grinning: brát Ti iluze:grinning: to bylo myšleno, tak, že ho něco po týdnu bavilo :grinning:
30. bře 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
jo a četlas Ip? :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
ty jo, koukám, že mě podvedli... :angry: :angry: :angry: na netu ho maj za 180 a ve Sparu bylo v AKCI za 250. No to neva... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo IP vidíš, chtěla jsem odepsat. Jsi šikulka šikovná, a jaké koupíš?
30. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahooj,

tak na ORL jsem dostala nějaké speci kapky s příměsí antibiotik, tak uvidíme.Mám kapat 5x denně do nosu a ještě stříkat k tomu vincentku. Prý ta rýma už fakt není normální a jestli to to čtvrtka nepovolí, tak musim přijít na rentgen :frowning2:

Evi co vy? Jak jste dopadli?
30. bře 2009 v 16:04  • Odpověz
Já jsem ukecala mužíčka, že si můžu koupit dvě ty mešavoučké :slight_smile: . Ale asi až příští měsíc je vezmu, uvidím.
30. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Olí, ještě nevím :grinning: :grinning: :grinning: ono to možná nemá moc smysl, páč se nám začíná dařit nočník :slight_smile:
Baru, jsme ok:slight_smile: atb nemusíme, na kašel už taky ne, jen probiotika ještě pár dní :grinning: a do nosu už mu od pátku nekapu(měl atb kapky), páč už ani neodsávám(tu trochu,co má v nose už vysmrká).Jsem si myslela, že dostaneš atb :wink: co to ucho?
30. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
olííí, jo tak mešavoučkejch se Ti zachtělo :grinning: :dizzy_face:
30. bře 2009 v 16:11  • Odpověz
Uši říkala ok, problém je ta rýma, tak uvidíme zda kapičky zaberou :wink: Už to prý není klasická rýma, takže nejsem nakažlivá. Zítra jdeme totiž na celý den pomáhat Zuzce a Lukymu :grinning:
30. bře 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
zaberou!!!!Pozdravuj Zuzku :wink: no my ještě plavat nemůžem,ale už se moc těším :sunglasses: přijdete pak na kafčo po plavču? :wink:
jo a dostala jsi maila ohledně brýlí? :grinning:
30. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
:sweat_smile: jo a jsem asi větší prasisko než Zuzka :sweat_smile: :grinning: právě jsem zbouchala 2porce buřtguláše a nemůžu se ani hnout, jak jsem se přejedla :sweat_smile:
30. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
Určitě se pak nějak domluvíme na kafíčko, buď po plavču a nebo někde jinde :wink:
Mailika jsem dostala, ale přijdou mi teda děsně drahé a nevim jestli by je prcek nosil. Většinou si je prckové sundávají :grinning:
30. bře 2009 v 16:17  • Odpověz
http://sikulka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=386565 jo a tohle je to auto, koukám, že jsem odkaz jaksi nevložila :grinning:
30. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
já Ti je nenutím :grinning: my si je z Luckou objednávat budem, tak se ptáme dál :wink:
Venda je za tu cenu nosit bude, i kdybych mu je měla přilepit vteřinovým lepidlem :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
holkyyyyyy malej obešel celej gauč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
šikuláááááá :dizzy_face:
auto pěkný :slight_smile:
30. bře 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.