• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
bůůůůůůů :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :sweat_smile: ještě kdyby jste měli zaplej zvuk a slyšeli malýho jak dělá teplou kravičku.-N

Oli šikulka:dizzy_face:
30. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
No já se Evi právě bojim, že by je nenosil ani přilepené lepidlem :grinning: Dávala jsem mu na oči kamarádčiný holčičky a zahazoval je :grinning:
30. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
no nemáš mu cpát na oči holčičku, ale brýle:grinning:
já chci nějaký kvalitní, když jedem na konci léta k moři-tam je prostě bude mít na očích a bude to :grinning: no a nebo bude lejt a bude klid :grinning:
Zuzííí, já chci slyšet teplou kravku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Sojka bonzačka je tu....Petra - Beny je těhůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face:
dobrou
30. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
fááákt????gratulujůůůůůů :dizzy_face:
30. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
Beny je těhu- já myslela že se ted rozvedli, ne, to jsem z toho jelen teda :confounded:

dneska vypadá že je krásně, co asi teda zima, ale svítí puntík..

a jakou jset měli noc? kačí usnula až před půl9, vůbec nechtěla spát na 3x jsem jí chovala, uspávala a nic, byla jsem sama hotovka, tak jsem jí pak dala prostě do postýlky, ona křičela a¨asi za 20min.usnula asi jsem k ní v noci šla, byla jsem v delíriu, a pak vstávala po6 a dala jsem si jí k sobě už :wink:
31. bře 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahojky Jani,

nakonec se to vysvětlilo a nedošlo na to :wink: mě spal Dan jako dudek, celou noc o něm nevím!!!V půl 5 mlíko a pak se proudil před osmou :wink:

Mě za chvíli přijede kámoška z prosince s Ríšou
31. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
ahojky, u nás noc podobná jako u Míši :dizzy_face: jen mlíko před pátou se u nás nekoná :grinning:
Mišííí, tak Hanika pozdravuj (teda jestli se nepletu :grinning: )
31. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
no já čekám sestřenku jde s kačí na chvíli ven a já se vrhnu do mytí oken v obýváku aspon zatím at můžu dát výzdobu velikonoční :wink:
31. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
kdy budou velikonoce? :grinning:
okna taky potřebuju umýt :sunglasses: , ale nechám si to na zítřek(nebo jindy) :grinning:
31. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
za 2 týdny ještě je chvíli čas já udělám tkay co stihnu a co ne tak ne..
31. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
dobré ránko,
tak u nás dudu v 11 a v 1, v 5 mlíko, vyprovodil tatku do práce a já si šla lehnout do obýváku (chci zkusit, jestli nebude spát dýl, když mě neuslyší se tam převalovat. No a spal do 8. Tak dobrý. :slight_smile: Akorát se mi teda zdálo o rehabce :angry: :angry: :angry:
Jo holky, sakra kde je to sluníčko, to je hnus venku :frowning2: , já už si nachystala brusle, že na procházku dneska pojedeme...
Holky znáte někdo mlíko Hero Baby Lactum - jsem ho zkusila Jarýsovi koupit tedka, pr má probiotika i prebiotika, tak že by mu mohlo zlepšit to bříško.
31. bře 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
jani, kvůli velikonocům teda okna mejt nebudu :grinning:
čus Olííí :grinning: mlíko jse¨m už viděla, ale nezkoušela:slight_smile:
31. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
já taky viděla ale nevyzkoušela..
31. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
Eví moje řeč, na okna prdím, stejně nevím, kdy bych je umyla :grinning:
31. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
no u nás už přes ně přestává být vidět :grinning: zvenku tuna prachu, zevnitř opatlaný od Vendovejch pracek a Micčinýho čumáku :grinning: :grinning: :grinning:

jééé holky koupila jsem Vendovi bublifuk :grinning: to je zábava:grinning: já foukám bubliny a Venda s kočkou je chytaj :grinning: :grinning: :grinning: že se to líbí Vendovi mně nepřekvapuje :grinning: , ale že i ta stará bréca vylezla z pelechu :grinning: mně fááákt udivuje :grinning:
31. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
my taky máme bublifuk, a kočička stará bréca jo ty jsi asi milovnice zvířat vid? :grinning:
31. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
já jí mám ráda, jen jsem tím chtěla naznačit, že i kočka v letech si dokáže s bublinama vyhrát :grinning: ona je bázlivá a nejradši spí :grinning:
31. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
holky mě jebne, tak procházka dnes asi nebude ani bez bruslí. Jája má teplotu, ale jinak mu nic není, tož jsem z toho jelen :confused: :confused: :confused: :confused:
31. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Olíí a copak?že by zas nějakej tesáček? :astonished:
31. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
Eví právěže nevím, rýmu nemá, nebrečí, je vysmátej
31. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
čááááu:grinning:

tak my třetí den vstáváme v 9:sweat_smile::sweat_smile: před 9 ani ň:sweat_smile:

gratuluju beny:dizzy_face:
31. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Olííí, no uvidíš, co se z toho vyklube...
Zuzíííí, hmmm devátou bych si taky nechala líbit :grinning: , ale 8 stačí :grinning:
31. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
olí a nejsou to třeba zoubky?

na okna jsem se pěkně vy....páč mi máme hroznou vlhkost, a co umyju, tak to není vidět, je tam vlhko a do toho topíme, takže to nechám až budeme mín topit a jdu dělat výzdobu jsem bez poledky, kačí venku usnula :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak at něco udělám, sakra to mi narušilo plány teda..

zuzi- no my vstávaly v 6, taky dobrý ne? :grinning:
31. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
Jani no to jediný mě napadá, ale nahoře ještě žádný hrbolky nemá, ale je fakt, že u těch dolních ho taky nejdřív trápilo to, než vůbec dorostly do té dásně (že prosvítaly ty čtverečky zepředu) tak možná je to to samé nahoře ted
31. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
jani, my sice netopíme :grinning: , ale vlhkost tu máme taky :grinning:
31. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
tak jsme z venku, máme od dr. povolenou jen krátkou prochajdu v kočárku:grinning:, tak jsme byli venku přes hodinu a kus šel Venda pěšky :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
no víc než chůze ho zajímali šutry na chodníku, psí ho*no v trávě a kola od kočárku :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
Eví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 16:33  • Odpověz
no vidíš Evi aspon něco že ho zajímá bud ráda :grinning: my jsme taky doma, dělala jsem fazolkovou polívku a mám hlada, jdu si dát :wink: a našla jsem dobrej recept na tvarohovej mazanec a další velikonočni jídlo hodím to sem
31. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
Olííí, mně to vtipný nepřišlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.