• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
jůůů, za chvilku už snad bude konečně to mimi :dizzy_face:
1. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
tyjo Evi to je mazec s tim porodem:sweat_smile: takhle za sebou by mě kleplo:sweat_smile: holka je statečná:grinning: :dizzy_face:

my spinkáme teď co spinkáme do 9 a dýl:sweat_smile: pak od půl 1 dvě hoďky,ale dneska pujde až po o,pač spal až do 10?:sweat_smile: takže jednou denně,jinak cca od 10 měsíce spíme dvakrát denně nebo jednou na střídačku jak to výjde:slight_smile:
1. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
zuzííí, no je odvaha odvážná:slight_smile: další "únorovej"porod bude v červenci :grinning:
1. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
ty jo holky, to si nedovedu představit :confused:
1. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
ještě nic :sweat_smile:
no já taky ne, to musí být šílenější než dvojčata :sweat_smile:
při představě pobíhajícího Venouše a novorozence k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi dělaj mžitky před očima :grinning:
1. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
kámoška má děti rok od sebe a říkala, že přes den funguje jen pro děti, jedno spí, druhý vzhůru a opačně...ale asi je to dobrá dieta :grinning:
1. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
to věřím :grinning:
1. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
hurááá už je na světě :dizzy_face: a je to holčička :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
jééé, gratulace, jak se jmenuje?

Asi mě jebne, dala jsem Jarouše spát v půl jedné, umyla jsem nádobí, uklidila kuchyň, a že si sednu ke kafí a on je vzhůru. To je v háji, to mi do večera nevydrží. No nechám ho tam, jestli ještě neusne...
1. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Eví, to je fakt odvaha ta únorovka :dizzy_face: ale pak bude mít pohodu, až bude mimi odrostlé, tak se spolu zabavěj :sunglasses: ale ty začátky, fůůůůj :grinning:

Zuzo, Ty máš přirovnání, prej vlásečnice na ryby za 3500,- :grinning: :grinning: no je pravda, že k prckům jsou lepší obroučkový, já mám teda Dana naučenýho, že nemí na brýle sahat, ale vím, že je to pro děti lákadlo :wink:

Olís, od roka mi spal 1x po obědě, do té doby kolem 10 a pak v půl 4, ale pomalu jsem mu to posouvala z 10 na půl 12, pak šel teda spát večer třeba už v půl 7, ale pak jsme se dostali asi za měsíc na to spaní ve 13 a od té doby pohodka :slight_smile:
1. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Tak já to už vííím, protože jsem stará Blažková, zvědavá prdelka :grinning: :grinning: Marianka je to :wink: :wink: :wink:
1. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
jj, Marianka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a to její maminku furt strašili, že bude nějaká malinká a má 3,2kg :dizzy_face: takže modelkovský míry :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jééé to je moc hezké jméno. Jája právě poslední dobou usínal dopo místo deseti až v 11,a odpo místo ve dvě ve tři. tak jsem si říkala, že bych zkusila jestli by vydržel až do půl jedné, nebo do dvanácti. Ale zas potřebuju aby spal aspoň do dvou, aby vydržel do těch půl sedmé, sedmi. No uvidíme, je tam ticho, tak snad ještě usnul.
1. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Olííí, Venda spí od cca 10:45 (a to vstává mezi 7-8) a pak je vzhůru až do večera :grinning:
1. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Eví, ale Venda je Venda, "normální" :grinning: :grinning: :grinning: dětičky potřebují ten odpočinek, přesně v půlce mezi ranním probuzením a večrním spaním :grinning: :grinning: :grinning: ne jak Venda, medvěd brtník,že si to odbyde přes noc a v poledne a pak řádí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale myslím, že je úspěch to, že vůbec chodí přes den spát, viď??!!! :wink: :wink: :wink:
1. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
máme nějaké fotky s Ríšou v albu :wink:
1. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Mišííí, já Olču varovala dopo, že z Vendy si nemá brát příklad :grinning:
náhodou teď docela přes den spí :dizzy_face: ještě před měsícem byla představa hodinového spánku utopií :grinning: no a teď spí i dvě :dizzy_face:
Ríša má moc pěknou bundu :dizzy_face: kde jí Hanik koupila?
1. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
nó dvě hodky, to je teda dost dobrý!!!!!!!!!!!!!!
jo to nevím, to se musíš zeptat jí :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
ok, zeptám se jí :grinning: :grinning: :grinning:
no já jen nevím, jestli je tak znavenej ještě po tý nemoci anebo jestli se prostě jen utahá tím capkáním....No 2hodiny jsou maximum, ale ta hoďka a půl to teď bývá :dizzy_face:
1. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak kačí spí tak hodku větsinou někdy dýl někdy se vzbudí dřív, a spí jednou denně tak 2 měsíce cca, a jsem ráda, že už máme konečně režim :wink: na 7 chodí spát do 8 většinou už spí..a stejně se budíme tak 2x jak kdy, někdy ječí že spí se mnou, jako dnes, ve 12 se vzbudila a hrozně křičela, tak jsem si jí dala k sobě a za cvhíli spala..

jde ven s babí tak letím pro plínky a do krámu :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
kde jste abyste věděly jak na vás myslím, tak vám posílám další recept,napsala jsem si asi 30 stránek :wink:

Indická kuřecí pánev
Ingredience
600 g kuřecích prsíček,150g šunky,1 cibule,250ml smetany,2 jablka,1 konzerva ananasu,1 lžíce kari koření,mletá skořice,2 lžíce sójové omáčky,1 lžíce solamylu,sůl,olej na pánev

Postup
Maso omyjeme,osušíme a nakrájíme na malé kousky či nudličky.Smícháme se solamylem a sójovou omáčkou a necháme 20 minut odležet. Šunku nakrájíme na kostičky,cibuli nadrobno,jablka oloupáme a nastrouháme nahrubo.Ananas pokrájíme na drobné kousky.Na pánvi rozpálíme olej,vložíme cibulku,opečeme,přidáme masové nudličky a opečeme ze všech stran.Pak přidáme šunku,jablka a ananas.Ochutíme kari,skořicí a solí.Dusíme doměkka.Nakonec přidáme smetanu a krátce povaříme.Podáváme s rýží.
1. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
nebo tohle-

Drůbeží plátky na karí v jablečné omáčce
Ingredience
kuřecí (nebo krůtí) prsní řízky dle počtu strávníků, 1 cibule, olej, sůl, karí, 2 jablka, 2,5 dl smetany, 1 lžíce hladké mouky, olej

Postup
Plátky masa mírně naklepeme, osolíme a posypeme karí kořením. Na trošce oleje orestujeme nakrájenou cibuli, přidáme plátky a opečeme je po obou stranách. Mírně podlijeme vodou, přidáme nahrubo nastrouhaná oloupaná jablka a ještě chvilku dusíme. Omáčku zahustíme smetanou, ve které jsme rozkvedlali mouku a necháme ještě chvilku povařit. Jako příloha se hodí rýže.
1. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
brrrr maso a ovoce :zipper_mouth:
1. dub 2009 v 16:46  • Odpověz
1. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
vy jste vopice :confused: :sweat_smile:
1. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
nás nalákáš jen na pořádnej kus křupavýho masíčka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
samozřejmě bez ovoce a zybtečnejch nedobrejch věcí kolem :sweat_smile:
1. dub 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
no já taky radši maso samotný :grinning:
ovoce jím jen v ohrožení života :grinning: nebo v těhu :grinning: , ale každopádně bez masa :grinning:
brrrr šunka, ananas a skořice :sweat_smile:
1. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
no právě mě se to líbí akorát ne ten ananas ten bych tam nedala..a ty plátky v jablečný omáčce se mi líbí to jablko je tam dobrý. nedávno jsem dělala kačí masíčko s jablíčkem a porkem a chutnalo by to i mě, a já taky maso a ovoce neee jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
no mně k tomu neukecáš :grinning: bych musela mít oooobrovskej hlad a pak bych to možná ochutnala :sweat_smile:
1. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.