• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
tak já bych teda mohla maso i s ovocem, kdyby mi ho někdo uvařil :grinning:
1. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
jo Miško fotky super, Daník má stejnej míč jak Jájouš :wink:
1. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Venouš míč na ven ještě nemá :grinning:
jůůů Jájouš má měsíčniny :dizzy_face: tak gratulujůůůůů
1. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Eví kujeme, Jájouš díky spánku jen po obědě spí od půl sedmé, tak doufám, že nebude vstávat v šest :angry:
1. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojky

tak míč je u nás teď favorit, daník je fotbalista, běhá a kope do něj a když ho kopeme my na něj, už i přizvedává nohu a kryje se, aby ho míč nebacil do nohou :grinning: no fakt borec

Tak z receptů mě nadchlo jen kuře s mandlovou omáčkou, víc nic...a ananas v jídle je fakt ekl, nedávno jsem dělala kuřecí v ananas.omáčce s ananasem a byl to hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže já an.jedině na pizze Hawai :sunglasses: :grinning:
1. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
dobré ranko, zapnula jsem komp jen kvůli tomu, abych hodila omluvenku :grinning: :grinning: :grinning: (no kyby si náhodou někdo všimnul, že tu celý dopo nebudu :grinning: )
už 3. týden mně pojišťovák uhání, že mám nějaký změny ve smlouvě, tak je musím jet probrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: haha, prý to bude na hodinku a dítě v kanclu mu nevadí :grinning: :grinning: :grinning: no uvidíme, jak se bude tvářit až bude mít z kanclíku kůlničku na dříví :grinning: :grinning: :grinning: a se mnou nic nedojedná :grinning: :grinning: :grinning:

tak pa odpo :grinning:
2. dub 2009 v 07:47  • Odpověz
kůlničku na dříví prej :grinning: třeba to nebude tak zlý..

holky mě ted psala sms kamarádka z koně, je 10tt a krvácí jede do nemocnice bojím, snad to nic nebude, to je tak nespravedlivý že kdejaká cikánka má 10 halánů a slušná hokla má potíže ach jo.. :angry:
2. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoooj holky, :grinning:

tak koukám, že se stále rozebíralo jídlo :grinning:

My jsme včera jeli do Kiky a koupila jsem Ondrovi skříň na oblečení. Má to stále v komodě a v přebalováku a už je to tam tak naplácaný, že mě to štvalo. Hlavně už potřebuje i nějaké věci mít na ramínku, tak jsem se rozhodla jí koupit. Sehnali jsme super za 3tis, tak mám radost :grinning: :grinning:

O víkendu má být tak krááásně, takže se mooc těšim. Zvažuju, že bych odjela už k mamce. Mám tam jet až cca v úterý, ale možná ujedu dřív :slight_smile: Budu se moc slunit na zahrádce.
2. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
ajoj,

dnes je sluníčko, jupííííííííííííííííííííííííííííííí. Odpo jdu snad na jehličky, tak na mě myslete, ať na to dr. nezapomene :grinning:

Jani snad to kamarádce dobře dopadne, budem držet palečky.

Eví pak dej info, jestli se kůlnička povedla :wink:
2. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
kamarádka psala že mají operační den, takže se nedostala na UTZ ještě, ale dr se na ní podíval a prý to může být začínající potrat, no doufám, že ne, to je hrozný!! kdejaká cikorka má halánů :frowning2:

je krásně dám kačí spinkat a pak jdeme ven :wink:
2. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky

dnes je fakt super, už dopo bylo jen na mikču!!!!

Daník mi už chrní, dnes to zalomil dřív..vstával už v půl 8 :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, moc na kámošku myslíme, to je fakt hrozný a nespravedlivý, přesně jak píšeš :angry: :angry: :cry: :cry:
2. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
EVI mám na Tebe dotaz...u mamky v práci onemocněl kolega z vedlejší kanceláře žloutenkou typu A, všichni musí na krev, zda mají prtilátky..máma šílí, že sem nebude moct dva měcíce přijet, že inkub.doba je až 50dní..prosím Tě, co bys dělala Ty, fakt sem mamka nemá jezdit a když jí nezjistí v krvi protilátky tak se nedá fakt nic jinýho dělat než čekat, zda to dostane taky????
Je to fakt na pikaču, zrovna moje máma, jak v zimě říkali, že to řádí v Pze a stř.čechách, tak si furt myla ruce, nedržela se v metru :grinning: koupila i nám antibakteriální mýdlo a šup, ona jedna žloutenka je vedle v kanclu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
2. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Zdarec jsem zpět:slight_smile:

kůlnička se nekonala :dizzy_face: musím toho svýho milovanýho chlapečka :dizzy_face: moooc pochválit :dizzy_face: on je fááákt zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda chtěl prozkoumat pánovi(no pánovi :grinning: bylo mu 23 :grinning: :grinning: :grinning: ) nouťas :grinning: já mám novou pojistnou smlouvu, tamtu mám zrušenou :grinning: takže za 6týdnů budu patřit mezi tu naší smetánku :grinning: :grinning: :grinning: na účet mi dorazí prachy ze spoření :grinning: :grinning: :grinning:
jo a venku je nádherně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, kámošce držím palce!!!je to nespravedlivý!!!!
Mišííí, to je těžký...každopádně u dítek to probíhá velice lehce a nenechává následky, takže Daník by měl být ok:wink: zjistím od mamky (dělá na infekčním odd.) co by dělala :wink:
2. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
jo barůůů, gratulace ke skříni :grinning:
2. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
2. dub 2009 v 15:26 • rybacina
hola hola hlásím se vám poprvé ze svého nového noutbůčku :grinning: :grinning: :grinning:
to je rozdíl,to je tichost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem z toho v řiti :sweat_smile: né jako naš hlučnej pc :sweat_smile:

baru gratuluju:slight_smile:
Jani to mě mrzí:frowning2: snad to dobře dopadne
Evi šikulka:slight_smile:
Mišulko to je drsný:frowning2: bejt bez mamky takovou dobu co:frowning2:
2. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
jo a ležim si u toho v posteli na zádíčkách,to neznám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Zuzííí, to je bomba:grinning:viď:slight_smile:
2. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
to je :sweat_smile: já ležííím :sweat_smile: a přitom si noutbůčkuju :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: nebolej mě záda :sweat_smile:

sem vám zapoměla říct dobrou zprávu,že máme za sebou rtg a kostička snad srůstá dobře :dizzy_face: tak už možná krunýřek budeme mít jen ještě týden :dizzy_face:
2. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
supéééééér!!!!!
takovou důležitou zprávu jsi nám zatajila :grinning:
2. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
no joo,my právě přišly od dr. tak nejdřív mozek reagoval na tu nádheru před sebou a až pak mu došlo to hlavní,že neřekl :grinning: :grinning: taky mám radost :dizzy_face: chudáček to má úplně červený kolem ramínek,už,aby mu to sundali,za krčkem mu to pořád vycpávám kapesníčkem,aby ho to nedřelo a dneska si ho na chvilku můžu celýho vykoupat celýho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším :dizzy_face: se mu uleví až ho položim do vodičky :dizzy_face:
2. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
autor
jůůů,to si pěkně odpočne :dizzy_face:
no nic mně se vzbudilo dítko :sunglasses: tak jdem svačit
2. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
prej celýho celýho :grinning: truhla sem
to joo,to si užije bobišek :dizzy_face:
tak dobrou chuť papa :dizzy_face:
2. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
nejsi truhla :grinning: :grinning: :grinning: píšu stejně :wink:

dítě se uvelebilo na pohovce a tváří se, že bude ještě pokračovat ve spánku :sweat_smile: asi ho ta pojišťovna, nákupy a obídek s taťkou dooost zmohly :grinning:
2. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
mě odešly kluci na poštu poslat balíček:slight_smile: tak mám cca dvacet minutek pro sebe:grinning: tak noutbůček opřenej o skrčený nohy a natažený záda mám:grinning:
2. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
bobi jak si to tu přepnu na čísla?
2. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
shift+číslíka
2. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
jj sem si to myslela...nevim proč sem to nezkusila:sweat_smile: dííík:grinning:
2. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
nemáš zač:slight_smile:

tak ne, spát se už nebude :grinning:
2. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
:grinning:

jo a hádejte co dneska budeme dělat? :sweat_smile:
2. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.