• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
večer klobásy? :grinning:
2. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
ještě si počkám, co budete dělat a jdu nakrmit drozda :grinning:
2. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: skoro :sweat_smile:

budeme píct zas chleba :sweat_smile: jako k těm klobáskám :sweat_smile: :grinning: :grinning:

tak se hezky nahamejte :dizzy_face:
2. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jsem věděla, že to zas bude prasárna :grinning:
2. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
počkeeeej domácí chlebíček zdravej celozrnej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale k němu budeme mít párečky no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže nakonec vlastně máš pravdu :sweat_smile:
2. dub 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
já mám vždycky pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
zvíře chtělo aňáňa (banána), tak se cpe samo :grinning:
2. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
tak ta holčina dopadla dobře, prý asi hematom tak jsem ráda! :dizzy_face:

Zuzi- tak chlebíček z pekárny dobrej teda? taky bych si dala doufám, že svatební dar klapne a dostaneme ho :dizzy_face:
2. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
jůů Vašíček chtěl banána:dizzy_face:
Jani to je super:dizzy_face:
2. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoooooj holky,

dnes dnes bylo krááásně. Já vyrazila se sestřenkou do Kunratic, daly jsme si zmrzlinku, koupili výborný zeleninový chleba, poseděly v parku na lavičce a bylo to fakt super. Ondra se vozil v kočárku, koukal se kolem, hrál si chvilku na hřišti a byla pohoda :grinning: To sluníčko mě opravdu tak super nabíjí :grinning: :grinning: Vydrželi jsme venku 4hod!

Díky za gratulace ke skříni, snad jí Petr brzo složí :grinning: Musí až vypadnu s Ondrou ven a nebo až odjedu k mamce.

My gratulujeme Peťulkovi k úspěchu s kostičkou, snad mrška sroste brzo! Užijte si hlavně dnešní koupání!!! :slight_smile:
2. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
jé ajo zapoměla jsem reagovat samozřejmě taky přejeme Petulkovi at už pacinka nebolí :sweat_smile:
2. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
Zuzííí, chtěl:grinning: on je můj opičák:grinning: zahlídl je v tašce a v tu chvilku už nic jinýho k sváče nepřipadalo v úvahu :grinning:
Jani, tak to je fajn, že to byl "jen" hematom :slight_smile:
Baruuu, na zmrzlince jste byli jooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co je zeleninový chleba? :astonished:
2. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
tam není maso tak se neptej :grinning: taky jsem na to koukala co to je asi chleba a tam jen zelenina, to není ani pro mě :grinning:
2. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
Evi je to nějaký chleba, který se jmenuje zeleninový, asi je v něm zelenina zapracovaná či co. Ale fakt nevim. Chuť má výbornou a na sobě má výborný semínka :grinning: Já jsem si dnes dopřála a koupila jsem si uzeného lososa.Mají tam za 100 Kč a je tam několik plátků, takže jsem si dala do nosu a mám i na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ho miluju, ale kupuju jen opravdu vyjímečně :grinning:
2. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
baf, odpo jsem byla na jehličkách a pak na nákupu, zas mě málem jeblo :angry: ...
Manža mě za chvíli vyhodí od pc, tak nevím jestli stihnu dočíst a napsat, tak dyžtak zítra. Papa
2. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
my si dnes zašli taky na mrdlinku heč:grinning:
2. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
cože aha na zmrzlinku, tak Janička taky měla a Kačí křupkala kornoutek a chutnal jí :grinning:

Baru- lososa bych si taky nechala líbit, mám na něco chut! :sweat_smile:
2. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:

Jani, já nemusím mít v každým jídle masíčko :grinning: (to si mně pleteš s mojím dvojčátkem Zuzankou :grinning: )taková masová zmrzka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já jen nemám ráda spojení maso+ovoce :grinning:

Baru, losůska, joooo :dizzy_face: toho mám moooc ráda :slight_smile: až si budete s Petrem chtít dát do nosu, tak v Písnici je restaurace kamenný dvůr (je tam i bowling), tak si tam dej losos steak :wink: hele to je mňamka největší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo a ten zeleninovej chleba si neumím představit...

Olí, zas hausnumero na účtence? :grinning:
3. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj zlatíčka

vůbec nestíhám, mám nějaký skluz..dokonce jsme zapomněla paní odeslat objednané botičky :sweat_smile: :pensive:

Zuzo super s kostičkou!!snad už vám to sundají!!!!!!!¨

Snad dnes budu mít chvilku času...zatím krásný den :wink:
3. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
já si říkám že nějak nestíháš potvůrko :grinning: holky jdu zkusit novej papinák bojím se ho dostala jsem ho od tchýně k vánocům tak kdybych se nehlásila tak jsme vybuchli :grinning:
3. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky holky,

já taky nějak nestíhám. V úterý jsme byli celý den v Pražské ZOO, ve středu jsem byla s Ondrou poprvé na plavču, včera jsme s kamarádkou a kočárkama vyrazili na mega dlouhou 15 km procházku a udělali jsme pár hezkých foteček s koníkama. Poseděli jsme na terásce ve vesnické hospůdce, no prostě žůžo. A dnes jdu s Ondrou na rehabilitaci.... To počasí je fakt super. Strašně si to s Ondrou užíváme a trávíme venku dlouhé hodiny. V pondělí pro změnu jedu ke kamarádce z práce kousek za Nymburk. Mají u nich takovou mini ZOO s domácími českými zvířaty, tak si s Ondrou doufám uděláme další super výlet.

Jinak plavčo je opravdu super. Ondra si to vyloženě užívá. Brebentí si u toho, plácá ručičkama a vůbec mu nevadí, že má mokrý celý obličej. Takže budeme chodit dál.

Zuzi: Jsem moc ráda, že Peťulkovi se pacinka rychle uzdravuje. :wink:
3. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Ahojky,

Evi hmm tak to bych si dala, někdy tam třeba vyrazíme :slight_smile:

My dnes zase razíme na prochajdu, je tam fakt nádherně. Petr má dnes volno tak už jsou kluci venku a dorazí na obídek. Pak vyrazíme znova na prochajdu, i s kámoškou Zuzkou a Lukym :slight_smile: Máme dnes totiž Evi zase pomocný den :grinning: Zuzka stále nesmí tahat nic těžkého.

Jinak zítra ráno mi dorazí mamka s tím vietnámkem co ho hlídá a jdeme do ZOO. Pak sjedeme k nám domu, sbalíme věci a jedeme s Ondráškem k mamce do Děčína na celý týden. V pátek za náma dorazí taťka a v sobotu má Ondra další oslavu narozenin. Budeme tam i na velikonoční pondělí, tak půjde koledovat k sousedům a pořádně vymrská babičku :grinning: :grinning: :grinning: Takže tímto házím týdenní omluvenku. Dnes se sem už moc nedostanu, musim se dlouho loučit s manžílkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aby tady moc nesmutnil :grinning:

Tak se tu mějte a nezlobte!!!!
3. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
to je dobře LEni že se vám plavčo líbí :dizzy_face: hele když jste z NB nemáte někdy cestu do Kolína že bysme se tkay viděly?do ZOO se taky chystáme :wink: někdy :grinning:
3. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Mišííí, copak to, že nestíháš? :astonished:

jani, kdyby ses neozývala, prostuduju černou kroniku :grinning:

Baru, tak si to krásně užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pozdravuj Zuzku a Lukyho:slight_smile:

Leni, a přidáš nějaké fotky do alba? :wink:
3. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Jani: No můžeme se na někdy domluvit a přijet. Zrovna příští týden jedu za kamarádkou do Velkého Oseka, což je do Kolína co by kamenem dohodil, takže někdy to klidně vezmu o pár stanic vlakem dál u uděláme si výlet do Kolína. :wink: Ještě se domluvíme.

Evi: Fotečky určitě nějaké do alba dám. Zítra přijde Tomův strejda přeinstalovat nám celé PC, tak pak sem něco hodím. :slight_smile:
3. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
brýýý den, holky to je krááásně, já mám úplně skvělou náladu z toho sluníčka.
Hned v devět jsme vyrazili ven a já udělala osvětu na vesnici - jezdila jsem s kočárkem na bruslích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudáci starousedlíci, z toho nebudou týden spát...
V deset jsem brouču prdla pod okno a šla rychle uklidit, no samozřejmě se vzbudil, když bylo ještě všude mokro... teďka vařím obídek a po o půjdem na zahrádku. (jen teda nevím, kdy se budu učit, asi večer, ale to budu k.o.) to bude v květnu průůůůser :sweat_smile:

Eví jojo hausnumero, já to nechápu, bylo to víc než minule, když jsem kupovala plíny. Já tam snad budu posílat manžu..jako je fakt, že jsem Jájovi koupila kšiltovku, dvě mikiny a triko...no ale stejně. No nic no.

Leni super, že se Ondráškovi plavčo líbí.

Jani papiňák já nerada, bojím. Tak držím palce, ať přežiješ :wink:

Jo holky dotaz, jak byste oblíkly Jarouše do kočáru, já furt mám pocit, že je mu horko, ale zas ho nechci nějak úplně vyletnit, když donedávna byla kosa.
Takže mu dávám: bodýčko s dlouhým, mikinu, šusťákovou bundu tenkou, lehkou čepici, punčocháče, kalhoty nezateplené a botičky. A přikrývám fleesovou dekou tenčí. Nánočník nedávám. Má teplý ručičky, tvářičky, nosánek...tak furt mám pocit, že je mu vedro. No ale zas na mikinu to není ne...?
3. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
jééé koukám jsem se nějak rozepsala, nojo včera jsem nebyla... :grinning:
3. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
holky přežila jsem ještě chvíli a je to není to taková věda jsem sice opatrná ale bude to dobrý takže pomalu ale jistě se papïnáku přestávám bát :wink:

je krásně, ted nám volal tatínek kde jsme a já že uklízím a vařím a on proč nejsme venku a kdo to za mě jako udělá? hrozně se tomu divil asi máme sluhy či co..někdy ty chlapi nechápu nadádá aby nebyl bordel a když uklízím nadává taky :angry:
3. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Oli: Já taky plánuju s kamarádkou a kočárkama vyrazit u nás na brusle. Včera jsme se na tom zrovna domlouvaly. Ale u nás to všichni berou normálka. Tady jezdí celé město. Je tu totiž pro bruslaře udělaná asfaltová stezka až do Poděbrad, vlastně skoro až do Kolína a na druhou stranu zase do Kerska, kde měl chalupu Hrabal, takže tady můžu jezdit na bruslích v přírodě desítky kilometrů v kuse. Taky je tu v létě narváno jak na Václaváku. Jezdí sem hodně bruslařů z Prahy, takže někdy tu není k hnutí.
3. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Leni, super :dizzy_face: už se těším až uvidím, jak Ondra vyrostl :wink:

Olíí, hmmm já když pošlu manžu, tak nakoupí přesně podle seznamu a já pak nemám žádnou mlsku :sweat_smile: :grinning: , ale zas ušetříme no :grinning: :grinning: :grinning:

včera jsem vendu oblíkla ven takhle: body s krátkým, mikinu, vestu, kalhoty, ponožky, boty, lehkou čepici a přikryla jsem ho flísovou dekou :slight_smile: , ale byli jsme venku chvilku...
předtím měl body, triko s dlouhým, vestičku, kalhoty, punčocháky, botky- to jsme jeli autem a byl zpocenej...
3. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.