• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
S tím oblíkáním taky nevím. Úplně mě to krásný počasí zaskočilo. Včera jsem dokonce Ondru brala ven v zimním fusaku a s dekou. Tu deku jsem hned za vraty dala do košíku pod kočár a fusak jsem rozepla, aby tam Ondrovi větralo. Jinak jsem mu dala dupajdy bez rukávů a pod ně triko s dlouhým rukávem a na to flísovou maskáčovou bundičku s kapuckou a lehkou čepičku na hlavu. Teď nás jdu vypravovat na rehabilitaci, tak jdu fusak vyndat s kočáru, ať nejsem za idiota.
3. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Leni, já tam měla fusak ještě předevčírem:grinning: , ale rozepnutej, jen na něm seděl :wink:
3. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
my daly fusak pryč až včera teda a máme pořád punčošky bundu, lehkou čepičku- včera jsem jí koupila, body, triko a mikču dyžtak se vrstva může dát pryč, ne? ale bundu pořád máme zimní co vy?
3. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
jani, bundu nedávám
3. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Jani my máme jarní a pod tím mikču.
3. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
No Jája zpocenej nebyl,tak snad mu horko není. Hele jsem si říkala, že hned po obědě půjdem zas ven a teď přemýšlím, že jestli to je dobrej nápad, jít takhle v poledne??? ale to se asi může ne, když to sluníčko není tak silný ještě? Už prcky něčím mažete? P.s. ano já vím, mám blbé dotazy :grinning:

Leni v Prostějově je právě taky suprová stezka na brusle a je to tam běžné, ale holt 8 km za Prostějovem z toho maj druhé vánoce. Paní povídala, že to vidí prvně v životě :grinning: :grinning: :grinning: Se těším, až vyrazím i na tu stezku, ale to musím autem do PV a to se mi teda nechtělo. Sice jsem tady na vsi jezdila na půl kilometrovém úseku tam a zpátky, ale dolů to bylo z kopce trochu a nahoru do kopce dost :grinning: , tak jsem si i docela mákla dycky nahoru.
3. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Olíí, nemmáš blbé dotazy :grinning:
ještě nemažu, taky půjdem hned po o:slight_smile:
3. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
brrrr, jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
čáááááu murínky:grinning:

heleeeeeee já už zapoměla co sem teď dočetla kurňa :angry: :angry: :fearful: :sweat_smile: jen si pamatuju oblečení...heleee tak my jsme pořád ve fusaku :sweat_smile: akorát ho tam strčím jen v punčoškách a s mikčou....to je asi stejně blbý cooo?tak mám dát fusak pryč jo? :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Tak jsem na skok tu, malej chrní

Eví, nestíhám, protože je malej zase na zabití :angry: už 2.den furt pokníkává, dudá a mazlí medvěda a chce se po mě plazit, já jsem z tohohle na nerv :angry: do toho spousta mailů od známých, v sobotu máme mít sraz a ještě zařizuju dovču s prosincovkama, takže jsem furt jen na mailech, když k PC zasednu..včera nakoupit, večer uvařit malýmu na dnešek a pak cvíčo, takže fakt trochu padám na hubu :grinning: :grinning: :grinning: Dnes odpo, až bude D s babí venku musím někam nacpat zimní oblečení, abych ho před další zimou prodala, nevím, kam to dám, to je objem jak kráva!!!!!!!!!!

Barče přeju hezkou dovču u mamky :dizzy_face:

Jani, no někdy mi taky P.přijde jak tatárek, když prohodí něco ve smyslu jako Jindra :grinning:

Zuzo, no comment na fusak :grinning: :grinning: :grinning: ale tak zase ho nemáš nabalenýho..ale musíš vypadat jak exot v 18st.fusak :grinning: :grinning:

My byli dopo takhle - body dl.ruk., fleesová tenčí mikina, tepláky, boty, slabší šálka(měl úplně holý krkr a to se mi nepáčilo :grinning: ) a tenká čepička, bez deky...ale já Daníka všeobecně míň oblíkám než ostatní maminy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no náš kámoš Adam byl předevčírem v kombinéze a seděl na rozepn.fusaku:sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :confused: :grinning: a my jen v mikče a bundičce, jsem zvědavá, zda jí bude mít i dnes :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chudák Adámek :sweat_smile:

hele tak je blbý teda mít ten fusak,když ho tam dávám jen v punčoškách a mikče?Tak co mám dát?Mám ho vytáhnout a malýho posadit přímo do kočárku v oblečení?Dyť to bude mít nepohodlný :frowning2: :sweat_smile:
3. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Zuzííí, ale u vás na horách je asi o něco chladněji než v Pze, ne?

Mišííí, ahááá :sweat_smile: copak se děje daníkovi?
3. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky cus z mobilu,to je ale pruda,trva to tak dlouho!Vcera mi to P.aktivoval.Evi asi zase tlama,co jineho,ach jo
3. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Už jsem tu normoš :grinning: teda je to vymoženost v tom mobilu, ale člověku to trvá 5x pomaleji naž na PC
Tak chladněji asi Zuza má, ale určitě nemá jen 5 nad nulou, ne??? :grinning: Já mám v kočáru tu vložku, takže sedí na molitanové vložtičce a tvrdý to nemá, jsem si jí nechala vyrobit min.léto od paní z MMB :wink:
3. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
nééééé je tady vedrooooo:dizzy_face:

Mišinu zprávu nechápu:sweat_smile: jdeme ven papa :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Zuzo, mám net v mobilu a zkoušela jsem vám z něj napsat víš :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Co zas Zuza nechápe? :grinning: :grinning: :grinning:
taky mám vložtičku z MMB :grinning: :grinning: :grinning:

my se napapáme a taky razíme ven :grinning:
jo MK z mobila no comment :grinning:
3. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Taky to máš Evi??? :confused: to je alchymie, co???!!!Ale tak lepší to, než nic na chalupě, ne??? :grinning:
My spíme, ven jdeme v půl 4 :sunglasses: my už dnes hodku a půl byli, dnes teda odpo bude asi fakt pařák!!!!
3. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
mně to na chalupě fachat nebude :unamused: nemám signál ani telefonu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale MK už mám jako záložku :grinning: ale načítání většinou děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když máme téma až na 2. stránce, tak to ani nehledám :sweat_smile:

no u nás se teď vstávalo :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
se zas musím pochlubit, jak šikovný dítko mám:grinning:
mám puštěný icq- Tom mi na něj píše, když je v práci, většinou Vašíkovi říkám, koukej píše táta :grinning: a spolu mu odepisujem :grinning: no a dneska mi tam blikal vzkaz a Venda volal Táta, táta :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
kuk, tak jsme doma z venku, ty jo holky mě to sezení na zahradě tááák unavilo :grinning: , musím si dát kafíčko, původně jsem si ho chtěla vzít na zahradu, ale chyběly my ruce :grinning:

Eví, ty jo to je šikulka. My umíme pořád jen paci paci a mňam mňam, když chce jídlo.

Jinak MK jsem z mobilu taky zkoušela, ale trvá to fakt tejden.
Jo a vložku z MMB mám taky. :slight_smile:
3. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Olííí, tak deka neproběhla:grinning: je tam krásný teplíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
venku jsme byli s golfkama, páč já jsem chtěla přehodit sporťák po směru jízdy a nějak jsem rozložila kočár a nevím jak to dát dohromady :sweat_smile: :cry:
no a v golfkách byl chvilku a chtěl z nich :grinning: tak jsme capkali po svejch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: měla jsem s sebou foťák, tak v po hodím fotky :grinning:

to stačí, že umí Jájouš paci, paci a mňam :wink: Venda takový věci moc neukazuje :wink:
3. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
jsem se pochlapila:grinning: a fotky jsou v albu :grinning:
3. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
Eví fotky super, golfky pěkný a Vašík si je hezky vezl. Kde jsi koupila tu vestičku?
3. dub 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
¨na MMB u jedný paní:grinning:, ale nevzpomenu si na její nick :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
Eví dík :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
Holky manža mě zabije, to bude zas řečí... malej má červenej flek na bradě a škrábanec - asi se o něco bouchl, ale nevím o co, pr vůbec neřval...manža to zas bude prožívat. :confounded:
3. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
nemáš zač:slight_smile: ona už jí stejnak nemá :grinning: :grinning: :grinning:
byla taková hodná:grinning: ani nečekala, jestli jí vůbec pošlu prašule :grinning:
3. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
No fuj, takovou ošklivou vestu bych dítěti nedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Fotky krásný, Venda je kouzelnej a koukám, že taky rád vozí kočár :grinning: to my taky
Jsme venku, jen jsem odběhla se převléct, je teda ku*va vedro :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Olíí, to já neznám :sweat_smile: Tom bere modřiny jako normoš :wink:
Mišííí, no ta paní mi jí vnutila :grinning: :grinning: :grinning: jj, kočár vozí rád :grinning:
my čekáme na taťku a ještě půjdem prochajdit :sunglasses:
3. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.