• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
No Jára by nejradši koupil tu helmu na doma no shock. Ale to má smůlu. J. se nějak naučit padat musí. Jako samo,že se ho snažím chytat, ale nestojím za ním pokaždý že jo... :frowning2:
3. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
holky postihla mě deprese, jak si nechávám narůst ty vlasy, tak už mě to s..., pr to je ve fázi, kdy to vypadá úplně děsně. Chjo, podpořte mě, nebo to ostříhám :frowning2:
3. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
no my jí chtěli kupovat, když se Venda začal stavět :wink: , ale během 14 dní už stál pevně, tak už jsme se na to vyprdli :grinning:
vydrž, za chvilku to doroste :grinning: a nebo to ostříhej :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
Eví ty jo jsem si myslela, že přesně tohle mi poradíš :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
no hlavně, že jsem Tě nezklamala :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
Eví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
co budete dělat o víkoši?
my zítra jedem k T.babičce a dědovi a v ne budem slavit bráchovi narozky :sunglasses: jsme pozvaný na obídek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: S Tomem jsme mu vymysleli dárek:grinning: papírový nádobí a plastový skleničky, přibory (našli jsme úplně bombový barevný:grinning: a měli i "sklínky" na víno :grinning: )-tuhle se totiž s přítelkou pošťuchovali, že neradi myjou nádobí :grinning: :grinning: :grinning: , tak teď chvilku nebudou muset :grinning: :grinning: :grinning:
Bráchovi nemá smysl dávat tradiční dárky:grinning: on je vtipálek, tak snad ho tentokrát dostanem my:grinning:
3. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
Olí vydrž dorůstání vlasů znám, počkej a pak budeš mít dlouhý :wink:

Evi- to je dobrej nápad, to by mě nenapadlo :wink:

jdu v 8 na rajs, ale tatku ještě nemáme doma aby na to nezapoměl :confused: kačí spí blbě tak doufám, že se mu nevzbudí, aby jí uspal pak..my než budeme spát, tak to uteče asi hodně vody :frowning2:
3. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
zapoměla jsem pochválit kačí jak jsme byly venku tak sama hodně ušla po nožičkách ani kolikrát nechtěla mojí ruku, tak mě překvapila jaká je to šikulka :dizzy_face: už chodí jako z praku :wink:
3. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
Jani ty jo, Kačka je šikula. No jsem zvědavá, kdy ten náš prcek začne běhat.
3. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem vás ještě přišla naposledy před "dovčou" pozdravit a koukám, že se řeší oblečení. :grinning:

Já teda už s fusakem nejezdim co tak nad 7stupnňů. Takže ho zabalim do deky a dám nánožník. Dneska měl jen body s krátkým rukávem a na tom tenkou mikču a jen džíny..bez punčocháčů. A už žádnou deku a ni nánožník. A bez čepice.Bylo fakt vedro. Včera měl navíc jen džínovou bundu, punčocháče a čepičku. A byl napůl v nánožníku. Říká se že dítě má mít o jednu vrstvu než my a nechce to , aby byli moc zhýčkaný a nabalený :grinning: Takže to taky každý den řešim :wink: Lukášek byl dnes stejně jako my, takže jsem byla v klidu, že jsem oblíkla dobře :grinning:
3. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
Ahojky

tady mrtvo, jak jinak o vík. :grinning:
Dnes jdu pařit, ale jedu autem, tak to bude pařba na džusu :grinning: :grinning: no ostatně jako vždy, že :grinning: :grinning: :grinning:
je krásně co???Úplný balzám na duši po tý hnusný zimě :angry: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jo a včera jsme byli odvézt moje kolo, mám ho po mamce a je mi trochu malý, strašně nízko řidítka, ale už nešla výš..tak v Brandýse je jeden super chlápek na kola a ten mi tam dá novou přední vidlici a tím se předek celý zvedne, no a měl tam bazarovou sedačku na kolo, tak mi jí tam taky dá a ještě sežene modrou helmu Dádovi :dizzy_face: ale má strašně práce, tak to bude až další pondělí :frowning2: už se těším na nějaký výletík :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
dobré ránko,
to je krásně že, Jaroušek si včera osahal travičku a málem snědl kus mulčovací kůry :sweat_smile: , dám fotky za chvilku.

Holky musím se vykecat, včera jsem naštvala manžu.
Ráno jsem chtěla, aby si vzal malýho ven, abych se mohla učit, jak je pořád na cvičeních a dlouho v práci, tak nestíhám. Pr s Jájou se učit nedá a když spí, tak musím uklidit atd, takže se moc učit nestihnu. Večer jsem k.o. Protože ty noci má naprd a pořád se budí. Takže naspím tak 5-6 hodin. Takže večer na učení není síla.
No, že ho ven brát nebude, že půjdem až po obědě, že musí vyměnit gumy. No tak jsem mu řekla, že ho může uspat venku a pak může vesele vyměňovat. Tak teda jo. No a večer jsem měla tendence si o tom promluvit, že takhle ne, že potřebuju aby mi pomohl víc. Pr on pak ještě přijde na poslední chvíli, ať mu napíšu nějaké seminárky do jeho školy. No naštval se, že jestli teda chci, že nebude chodit do práce...a že já to všecko zvládnu atd. To je tak dycky, on si prostě myslí, že jsem chytrá, že to dám, že se učit nepotřebuju. Ale nevidí, že se učit musím, že bez učení mi to do té hlavy nenaleze, no a já jsem ve stresu z toho. No takže jsme se večer dohadovali v posteli, on navíc řekl, že to není pravda, že ho ráno nechtěl vzít ven... tak jsme se otočili a řekli si dobrou...a ráno šel do služby a přijde až zítra. A já jsem to asi přepískla...ale zas si říkám, že jsem toho zas tolik neřekla, že nemám důvod se omlouvat...teď mi to bude celý den vrtat hlavou a v pondělí přijdea beztak to budem zas řešit. Ach jo. A to jsem včera ještě celý den poslouchala, že má rýmičku, krční bolesti, koleno ho bolí....no chlap. Já mu taky od rána nevykládám, že mě bolí záda.
No asi je to nesouvislé, omlouvám se, potřebovala jsem to ze sebe vysypat. Dneska je zas krásně, se těším, jak půjdem s Jájoušem ven. Jen škoda, že ještě neťape. Na to aby lozil na dece na trávě mi přijde dost zima :frowning2:
5. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
teda holky, vás ten můj monolog nějak odradil. Sluníčko už zalezlo, kde jste? :grinning: :sweat_smile: :confused:
5. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj Olí, nějak jsem se sem přes den nedostala a teď nemůžu moc klapat :sweat_smile: hele nic si z toho nedělej, sobota byla asi nějaká krizová, my se taky hned ráno chytli a taky kvůli malýmu, že s nim nejde ven :sweat_smile: :sweat_smile: ale odpo už pohoda :wink:
Tak hlavně, aby jste byli ok vy, až J.přijede!!!A vůbec jsi to nepřepískla!!!!!!!!!!!!!Prostě je to dítě dvou rodičů a musí se starat oba, zvlášť v případě, že se potřebuješ učit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak jak bylo na pařbě Míšo, užila sis, co? já taky :grinning:

Olí- neodradil neboj, a určo jsi to nepřehnala, můžeš říct svůj názor i když ode mě to sedí vid? :grinning: máš toho hodně a já tě teda obdivuju, školu, domácnost, malýho, nemáš hlídání, chlapi nevědí co to je tohle všechno zmáknout..kdyby byli doma oni ty by koukali. náš tatínek byl doma 2 dny a byl už hotovej a my z něho taky :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Holky dík,
no se mi minule líbilo, jak říkal, že by šel na mateřskou. A pak když přišel ze služby dopo, tak ležel v posteli a viděl mě jak furt někam pobíhám, věším, stírám, uklízím, vařím....tak si to celkem rozmyslel :grinning:
5. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
no můj zatím ne pořád si myslí, že je to lepší řídím se prý podle sebe co já chci a ne podle Kačí, to je na dlouho tohle..mávnout nad tím rukou nebo mu dát dělo je jediný řešení :grinning:
5. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jani máš pravdu, občas jsou ti chlapi fakt na ránu. ALe bez nich to nejde. Doufám, že náš taťka nebude dnes již pruditi, včera večer říkal, že si Jájouše vezme ven k té práci na motorce a autě - tak se zdá, že se přeci jen trochu zamyslel. I když teda neustále zdůrazňoval, jestli se kaju - herec jeden :angry: :grinning:
6. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:

Olííí, to nebylo kvůli Tobě:slight_smile: jsem psala, že nebudu :grinning:
jsem ráda, že se Járovi vyjasnilo :wink: :grinning:
6. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
kuk,
holky asi budu vraždit. Nad vesnicí lítá pořád dokola vrtulník. A Jarýs chrupe pod oknem. Teda musím uznat, že zatím má dobrý spánek a ještě ho to nevzbudilo, ale nevím nevím jak dlouho to vydrží.
6. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
třeba je unavenej a nevzbudí se, doufej!!

holky já pořád řeším ty pos*aný prachy, fakt je to na palici jindra je někdy dobrej že mu to vysvětlím někdy mu rupne v kouli a je jako pako tak jsem mu řekla, že bude k večeři chleba zase chleba a rohlíky prostě levný jídlo jemu je to ale jedno, ale já jsem jako lunt a potřebuju jíst, on hubne, tak je mu to jedno. ted jsem mu řekla že mi dá na měsíc na plínky a mlíčko neřekl že ne ale ani že jo a já bych měla klid a neotravovala bych ho a on by měl taky klid a řekl mi na to že mu to nevadí mi takhle dávat po týdnu bodejt by jo, když já žebrám a jemu se to snad líbí tak jsem na to zvědavá! v út jedeme do tý Lipnice to jsem mu řekla že taky potřebuju at mi něco dá z čeho na to mám jako šetřit asi, a to máme jen 250,- na noc s tím, že budeme chodit na obědy :confused: fakt mě to sere!!
6. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Olíí, u nás lítal včera vrtulník celé dopo :frowning2: Venda nemohl usnout, pže furt na něj chtěl čučet :grinning:

Jani, no comment
6. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
a co s tím?
6. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
jani, já k tomu už prostě nemám co říct!
6. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky holky

venku je zase tak krásně :dizzy_face: prádlo už mám od rána suchý :dizzy_face: no paráda, na to jsem se moc těšila, ale to asi každý, co :grinning:

Jani, taky bych se k tomu nevyjadřovala a co s ním???To Ti asi těžko my poradíme, vybrala sis ho Ty, tak si to užívej holka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: každý svého štěstí strůjcem...

Tady taky v sobotu lítaly dva vrtulníky, nevím proč tady, když Barák Obava :grinning: byl úplně na druhé straně Prahy :confused:

Pařba byla super, byli jsme v řecké rest.na Žižkově, auto jsem nechala na Floře, bála jsem se jak projedu, ale naprosto v pohodě!!!!Domů jsem dorazil apřesně jako Popelka ve 12 :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
jo holky díky za rady :grinning: asi už nemám prudit, co?
6. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jani neprudíš, jen prostě nevíme, co máme radit, protože tady na radění nic není, kromě nakopání do prdele :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Jindru prostě nezměníš a sebe taky ne, abys byla trochu tvrdší a ráznější :wink: :wink: a druhý dítě s ním bych si teda set sakra rozmyslela, ještě Kačka do toho, to pak teprve budou výdaje :confused: :confused:
6. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jani taky nevím co s tím. Prostě zkusit se nějak dohodnout....ale tak aby to platilo.

Holky tak muž se pochlapil, vzal malýho odpo ven, akorát teda malej se zrovna rozhodl, že místo hoďky a půl si dá jen 30 min :grinning: , no ale aspoň si to manža užil, mezi přezouváním kol jezdit s kočárkem :grinning: :grinning: :grinning: .

Holky dotaz, vím, že každé dítě je jiné: ale za jak dlouho po tom, co se vaše mimča postavily, začaly chodit kolem nábytku, J. teda šel asi dvakrát, ale to byla spíš náhoda a teď vypadá, že už zas neví jak na to. Ale zase teďka pro změnu už konečně víc leze než se plazí :grinning:
6. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.