• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jo a ještě vám musím říct, že dopo přišel s tím, že bychom měli "zasunout" jak on říká, že to je na krizi nejlepší :grinning: :grinning: Takže už je vše v nejlepším pořádku. Akorát já si to učení asi do hlavy nenacpu a nenacpu :frowning2: prostě mi to mozek nebere.
6. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
Si říkám, že si dám jeden den pauzu, at nezblbnu, ale pak se zas bojím, že se to nestihnu naučit... já nevím, proč mě postihl takový stres...
6. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
Jani, Miška řekla přesně to, co jsem shrnula pod no comment :wink: Naprosto souhlasím se vším, co napsala(asi nejvíc o tom nakopnutí :zipper_mouth: )

Olííí, to se mu muselo bezvadně přezouvat :grinning: :grinning: :grinning:
Vašík začal skoro hned, co se postavil,pochodovat :grinning: to je super, že leze po 4 :dizzy_face:
dej si pauzu, zítra už Ti to učení zas půjde :dizzy_face: co se teď šrotíš?
6. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
Eví taky myslím, no ale aspoň si dokázal živě představit, jak mám na všechno mrtě času :grinning:
Šrotím, teda pokouším se angličtinu - momentálně Evropskou Unii, Mezinárodní obchod a Zákaznický servis. Je jich celkem dvacet, chjo.
6. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
olííí, brrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zní hnusně:slight_smile: nedivím se, že Ti to neleze do hlavy :grinning:
6. dub 2009 v 16:16  • Odpověz
Eví průser je, že si to nepamatuju ani česky, natož anglicky :grinning: , no ale o víkendu jedem ke tchýni, mám v plánu se opít a vyčistit si hlavu :grinning: respektivě dát si dvě deci vína (se mnou ušetřej) :grinning:
6. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
jj, taky se tak nějak opíjím :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=bydJykwzG1Y se musím pochlubit, no já vím, nic na tom není, má deset měsíců, bylo na čase :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
vůbec nevím, kde jsou ty doby, kdy jsme na střední pili Absint :zipper_mouth: a ještě s holkama z práce na pařbě tequilu :zipper_mouth: to by mě teď asi zabilo :grinning:
6. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
supéééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
leze správně ne? aby mě zas nesrazili nadšení ve středu na rehabce... :sweat_smile:
6. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
já jsem měla naposled tequilu (2x a před ní flašku vína :zipper_mouth: ) před 2 rokama :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
podle mně jo, střídá ruce i nohy, je na 4....
6. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
ty jo asi stárnem bo co viď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
no mně ta tequila oddělala i před těma 2 rokama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
no se nediv, když jsi to míchala s vínem :grinning:
6. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
jééé bude vesnické hlášení, to je prča, dycky je pět minut dechovky, to je slyšet dobře, pak něco hlásej a není rozumět slovo.. .a pak zas dechovka.
autor
já to nemíchala:grinning: jsem měla nejdřív víno a pak tequily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak úúúúúděsnou žížu :grinning:
ale v žaludku se ti to smíchalo :grinning:
6. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
jen maličko :grinning:
6. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
holkyyyy Jára venku turuje motorku, já cu jet na vyjížďku, asi si dám Jarýse do batůžku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne ty jo musím si domluvit s někým hlídání abych se mohla jet s manžou projet.
6. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
si ho dej do manducy na záda :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
no hele ale jsem přemýšlela, jestli by s tou Manducou nešlo jezdit na kole? do té cyklosedačky mi přijde ještě malej.
Tak jsme byli taťku zkontrolovat, a malýmu se moto moc líbila :grinning:
6. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
já bych se bála :sweat_smile:

kde mám dvojčátko? :confused:
6. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
dvojčátko to dneska fláká, doufám, že je ok. :confused:
6. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
dvojčátko tu nebylo pekelně dlouho :frowning2: dneska mi psala, že už má výsledek z tý punkce....
6. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
A jaký?
6. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
že má zlatýho stafylokoka, snad to dobře píšu :cry: :cry: ale tak když pro Boha už vědí co to je, tak snad to zlikvidují :angry: :angry:

Olí, zasunout :grinning: :grinning: hnusný slovo, ale taky používáme :grinning: :grinning: tak jsem ráda, že je vše u vás ok!!Jo a ještě jsem nereagovala na ty Tvoje vlasy :pensive: vydrž holka, vím, znám, soucítím, já to měla stejně jako Ty a na svatbu jsem chtěla dlouhé, takže vím, co je ta trapná dýlka, když to máš v půli uší a vypadáš jak debílek :sweat_smile: ale jak se to přehoupne přes ty uši, tak je už pak pohoda a roste to rychle!!!!!!!!Tak vydržaj pionír :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
kuwa, to je pěknej prevít ten stafylokok myslím. Ach jo. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Zuzáčku tak držím palečky, ať Ti na to co nejdřív něco pomůže.

Miško díky, snažím se snažím, asi vydržám, pr je to škoda ostříhat, když si přestavím ty svoje dvoucenťákový krátký, a teď už takový "háro" proti tomu, a tak dlouho už trpím... tak snad to vydržím. :slight_smile:
6. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

jj, zlatýho stafylokoka :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedna z největších mrch, co znám :sweat_smile:osobně si myslím, že se tam dostal při tý operaci :zipper_mouth: :angry:
kde je Janinka?snad jsem jí včera nenaštvala :sweat_smile:

já hlásím, že dneska už mám vypucovanou ložnici:grinning: -převlečený postele a umytý okna :dizzy_face: -jsem se musela pochválit :grinning:
přemýšlím, jestli ještě umyju okna v obýváku nebo si to necvhám na zítra:grinning:
7. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.