• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
no já jsem pobrala všechen stud za tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
teď vypadám před Peťulou jako trubka :sweat_smile: :grinning:
27. říj 2008 v 18:25  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to jsi pěkně napsala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no někdo z Nás dvou musí mít rozum,že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nevypadáš :sweat_smile: právě,že on takový rád :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
27. říj 2008 v 18:26  • Odpověz
autor
no třeba mi ho pošťačka donese, poslední dobou mi na vše házej papírek s tím, že to ne¨můžou doručit, pže to má větší rozměry :angry:
27. říj 2008 v 18:26  • Odpověz
normálně sem si objednala nějakou super extra kvalitní podprdu ze sexystickýho katalagu :grinning: a čtvrt roku na to,toť dne mi rupl kostice a píchá mě pod kozu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:27  • Odpověz
autor
v trse oij rdkyh iodrv

jooo? no tak to P. radši nepolezu na oči :grinning:
no máto asi 10 centimetrů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
Tě píchá pod kozou, jo? :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2008 v 18:28  • Odpověz
autor
co má 10cm? :zipper_mouth: :grinning:
27. říj 2008 v 18:28  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: proč?????On Tě má teď ještě radši :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jo a POZOR důležité upozornění!!! :sweat_smile:
ty papírky uvnitř krabičky si musíš všechny rozbalit a přečíst :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: né,že je vyhodíš,já Ti napsala dopis :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:29  • Odpověz
autor
jůůů bude papírkový pucle :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2008 v 18:29  • Odpověz
no píchí mě ten drát pod kozu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a 10 centimetrů nemá vocásek,ale ten balíček jestli se ptáš na tohle :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:30  • Odpověz
jj bude :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:31  • Odpověz
a musíš ho správně složit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:32  • Odpověz
taťka kouká na fotbal,žabička tam kváká a mamka zdrhla na pc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
JEN JESTLI TO PODKOZÍ PÍCHÁNÍ NENÍ NĚJAKÁ CHOROBA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo, na to jsem se ptala :grinning: :grinning: :grinning: ,to abych tI dokázala, že nejsem taková slušňačka:grinning:
Zuzo co to tu vyvádíš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej vyhonit na záchod :sweat_smile: :grinning: :grinning:

hele jako jak roztahuje děloha?jako přece jí nemám pod žebrama ne? :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen buď,někdo mě musí kroti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jaká choroba??? :confused: :confused: :sweat_smile: civilizační leda :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:33  • Odpověz
autor
mně tygr dčepí na klíně :sunglasses: a taťka nějkde slaví
27. říj 2008 v 18:34  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no Veru ty se divíš,jenže já mu to říkám snad už 3 tejdny,ať kouká cvičit :sweat_smile: dvakrát denně ráno a večer povinná masturbace na hajzlu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:35  • Odpověz
jůůů a co slaví???
autor
zuzíí třeba embolie :zipper_mouth:
autor
narozky bývalích kolegyň a svoje budoucí narozky
27. říj 2008 v 18:36  • Odpověz
Evííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
ty chceš,abych umřela :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dyť víš,že to mám od holení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem to říkala Péťuloj a ten šel zase do kolen :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prej tyvole co to je za doktora :sweat_smile: pač sem tam byla před pár dny s tím kašlem a on mě řekl,že to nic není ať si koupi Bromexinky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:37  • Odpověz
jo Veru to néé,teda to joo vlastně! :sweat_smile: přesně,jde o to,že jak se ti roztahuje děloha,tak ti tlačí i na žebra a všechny orgány kolem :grinning: no když jí budeš mít moc velkou,nějakou obří,tak Ti ty orgány začnou vypadávat z těla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: třeba ve města,při nákupech :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:38  • Odpověz
autor
jsem Ti říkala, že dřív jak za 60let neumřeš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jsem si z Tebe utahovala :pensive: žádnou embolku nemáš!!!!
27. říj 2008 v 18:38  • Odpověz
no dyť já vím,teda aspoň doufám!A jestli umřu dřív jak za těch 60 let,tak si mě nepřej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
Verča má hlavně v bříšku obříka, co hravě strčí do kapsy Daníka i Lenčinýho Ondru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak aby jí nebolela vilka :grinning:
27. říj 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
Zuzíí, juj, budeš mně pak chodit strašit? :astonished:
27. říj 2008 v 18:40  • Odpověz
miláčku ty stydlivko moje,nech těch smajlíků stydlinovatých a nahoď nějakej úsměv :dizzy_face: bo si mě nepřej :sweat_smile: Ti pošlu tu mojí podprdu co mě píchá pod kozy a pak se budeš smát,pač tě to bude píchat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:41  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: jooo pošli, ale to pak bude větší balíček než 10cm, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2008 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.