• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
brýýýý den,

jdu až teď, místo úklidu jsem s malým vegetila na zahradě. Ráno jsme šli nakoupit, stavili jsme se u té kr... na poště a pak jsem dala brouču spát pod okno, že si jako uklidím a uvařím a tak... no a hádejte... nejdřív přijel traktor s cisternou na močůvku na dvůr a vyvážel žumpu, tak jsem teda šla s malým na zahradu, no a za chvíli začali zas lítat ty vrtulníky jak včera, to už jsem neměla kam utéct, pr lítaj kolečko Lešany Prostějov Lešany.... no zabít. Takže zítra preventivně bude spát dopo doma a počítám, že nic lítat nebude :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
OLí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
Eví a to by člověk řekl, jaký bude na vesnici klídek :grinning: .
Ty jo to je prča, jak Jája leze, to je tak hezký. Zas mi najednou přijde větší :grinning: Tak jdu rychle vařit.
7. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
:grinning: no nemáš to na tý vsi lehký:grinning: nám tu pod oknama normoš houkaj sanitky atd a Venouš spí:slight_smile:

ony hned ty dítka jinak vypadaj, když lezou/choděj:grinning:já si včera říkala, že už Venda vypadá tak nějak "dospěle" :grinning: už to není to moje malý mimi :frowning2: :grinning:
7. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Eví nojo ale já měla Jáju venku, proto ho to vzbudilo. :wink:
7. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
my máme dokořán okno a ¨dvouproudou silnici přímo pod náma :wink:
7. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Hele ale nebydlíte v 8.patře? :grinning:
7. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
nebydlím v 8. :grinning: , ale 13 :grinning: :grinning: :grinning:
ale ten rambajz z hlavní je dooost velikej
7. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
no vidíš :grinning: , Jája když spí doma, tak ho to taky nevzbudí. Ty jo to musí být slyšet i v noci u vás, že?
7. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
my máme plastový okna s nějakou protihlukovou úpravou:wink: když je otevřená ventilačka, tak to je už dost znát a když okno vytlemíš celý:grinning:tak to stojí za to:slight_smile:
v noci je tu ale celkem klid, pokud nějakej mamlas na kruháku nesmykuje :sweat_smile: je fakt, že já už ten hluk celkem nevnímám :wink:
7. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
nojo je to asi o zvyku,
7. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj holky

My dnes byli v práci něco podepsat a Daník se teda předvedl koukal jak kakabus, vůbec se neusmál, nic nepovídal, jen byl u mě na ruce a když jsem ho dala na zem, tak chtěl pryč takže jsme tam byli necelou hodku a raději jeli pryč.

No s tím hlukem mi Oli povídej :grinning: tady taky furt něco šramotí a štěká pes a nebo za náma v domech řvou děti na zahradě, teď teda zalezli asi na oběd a tak je klid, ale mám raději zavřený okna!!No a ty vrtulníky :angry: :angry: podělaný :angry: :angry: večer tu normálně lítaly asi po 5 minutách, no já byla běsná, malej teda spal, ale mě to sralo :angry: ani telka přes ně nebyla slyšet!!!!

jj určo to Zuza chytla z té operace!!!!Každý koho znám a měl to, si to dotáhl z nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:

No Janina je asi naprdlá, večer byla na strava po 1.roce a sem nešla...tak snad přijde!!!!!!!!!!
7. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
no já koukala zpětně, říkala, že v út někam jede....ale asi jsme jí naprdly :sweat_smile: , když se nepřišla ani rozloučit

my jdem za chvilku plavat :dizzy_face: a pak s holkama na prochajdu :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Janina přijde určo, že jo Jani :wink:
Miško o řvoucích dětech ani nemluvím, sousedovic děti tu pořád hulákaj pod oknem, ale vzhledem k našemu ukecanému dítěti, které je slyšet až ven...... :grinning:
Nevím co ty vrtulníky blbnou. Dnes má Jára seskoky, tak se ho musím zeptat, jestli nelítali tady a dostane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
a Zuzanka by mohla nakouknout, třebas ji rozveselíme aspoŇ trošku
7. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
za všechny vrtulníky může Jára :grinning:
7. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
jj, mohla by nás aspoň přijít pozdravit
7. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Hele Oli, jestli je to Jára ve vrtulnících, tak mu laskavě napiš :grinning: :grinning: ať už táhnou :grinning: :grinning: teď tu zrovna jeden zase letěl :grinning:
Ale za náma je letiště v Kbelích, takže u nás to bude prostě pořád :cry: :cry:

No já myslím, že je Janina na tom srazu s holkama :wink:
7. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
jo holky teď mi volal muž, a zase jsem se projevila jak ženská na mateřský, dnes nemají seskoky, ale střelby - no jo no, říkal mi včera střelby, ale když ono je to taky na S.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jo a jinak mám nový úlovek :grinning: jsem vybalila věci, co nakupovala tchýně v zimě a opět boty na hovno :zipper_mouth: :sweat_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22143697&tab=0
7. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Olííí, to je v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: já taky poslouchám někdy kolenem :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Mišííí, 23 budou Vendovi asi v zimě:grinning:
Olííí
:grinning:
7. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
jestli Tě to utěší :grinning: brácha mi říkal, že dělá v nový vegetariánský restauraci:grinning: a že mně tam zve, že dělaj super saláty :grinning: a já se ho tupě zeptala, jestli maj salát s lososem :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
tak a teď už fakt jdem :grinning: páá
7. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Evííí, vy máte nožku jak Popelka :grinning: pápá
7. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Eví to víš, že potěší :wink:

Holky k těm botičkám, já přemýšlím jaké Jájovi pak koupit, jestli sandálky s plnou špičkou? pr v kotníčkovejch plnejch se v tomhle počasí uvaří ne?
7. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Oli, koupila bych mu sandály na styl, co jsem hodila odkaz, určitě s pevnou patou, když už Ti začne v létě capkat!!!!!

Mizím, Dadák je vrhůru, chjo
7. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
7. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
jo Miško,my teď máme velikost 21,co myslíš,že bude mít v létě Péťuláček za velikost?
7. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
koukám,že jste odsud vyštípali Janču :fearful: :unamused: :sunglasses:
7. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.