• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Kuk,

Zuzí doufám,že nevyštípaly, že nakoukne.

Jinak teda ten stafylokok je maso. Držím moc palečky, aŤ se toho brzo zbavíš. A Jájouš posílá oslintanou pusinku. Co Peťulka?
7. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
Zuzo, no já opravdu na tohle nemám už slov :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: já bych ty doktory u vás normálně postřílela do jednoho, fakt že jo :angry: :angry: :angry:
Tak snad Tvoje nekecá a fakt se toho zbavíš, ještě, že na to přišli před těma bolákama, páč to už by bylo fakt na oběšení :confounded: :confounded:
Moc na tene myslíme Zuzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak nevím, zda by Petíkovi v létě byly...ale tak zase má to být o 1,5 cm větší než je noha, tak třeba jo, změř P.nožku, kolik jí má cm.
7. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
lásko, no těm vaším dr. bych fakt nafackovala!!!! do rány Ti ho stopro zanesli oni!!!na kůži prakticky nežije!!!!!patří to mezi nozokomiální nákazy(tj nákazy, co chytneš v nemocnici)!!!Obtížně léčitelnej je a to fakt dost!!!
Držím palce, aby atb zabraly :slight_smile:
jo a nevyštípaly jsme Janču :sweat_smile: ona zas řešila, jak jí Jindra nechce dávat peníze. Já jsem to nehodlala komentovat a Miška to okomentovala:grinning:

holkýýýýý mám radost :grinning: jak jsme byli nemocní, tak jsme prošvihli na plavču natáčení pod vodou(měli jsme i zaplacenou zálohu) a další termín byl až možná v květnu (což už asi chodit nebudem), tak jsem byla smutná a dneska holkám, co na natáčení byly řekly, že se to nezdařilo, že na kameře žádnej záznam není :sweat_smile: tak je náhradní termín příští neděli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a my se můžem taky natočit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Evi super :dizzy_face:

Péťuláček :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=286187&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

jinak moc děkuju,bojim se co příjde,dle našeho selskýho rozumu,když nemám ještě ty boláky,tak si myslíme,že to nemám tak rozjetý,že by třeba ty atb mohli pomoct?Moc si to přejeme,takovýho zmrda v sobě fuj :zipper_mouth:
tak držte palce,ve čtvrtek jedu na píchání,nechápu čeho,když v té jizvě nic nemám vylezlýho :confused:

Jinak za sebou konečně máme roční prohlídku.Péťuláček má 10,31 kg a 78cm,prý má optě míry modelky :dizzy_face: láska moje :dizzy_face: no a ve čtvrtek mu snad sundaj krunýřek :dizzy_face: kéž by,už má úplně fialový tečky pod tím :frowning2: chudínek

Jinak toho mám teď nějak moc ještě,navíc nesnesu to sluníčko,jsem děsně hotová,asi po atb nevim,každopádně sem myslela dneska že ani časopis neudržim a zétra ráno jdu k obvoďákoj mu vzdělit výsledky a odpo mám prac. schůzku,ve čtvrtek ráno nemocnice a to píchání a odpoledne Péťulísek nemocnice,je toho nějak moc na mě,už nemůžu :pensive: :cry:
7. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
dobré ránko,
Eví super,
Zuzí fotky paráda.

Taky máme jarní v albíku, tak kukněte :wink:

Jdem na rehabku, :angry: :confounded: , pak písnu. Papa
8. dub 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:

Peťulka i Jájoušek jsou jako vždy kouzelní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
baf,

Zuzáčku Peťuláček super míry. Já včera vážila Jáju a má 9,60. Tak jsem zvědavá kolik bude mít na roce, ale počítám,ž e víc než 11 kg nee. Pr teď už přibírá malinko.
Ve čtvrtek na tebe budeme myslet moc moc moc. Snad se toho brzo zbavíš. Už toho bylo fakt moc, si to vyžíráš řádně teda.
Zkus odpočívat, pokud to teda s PeŤulkou aspoň trochu jde.

Holky co na opruzeninu? J. to má na faldíku pod bříškem, koupila jsem Imazol a přišlo mi, že se to lepší, ale teď to má zas takový hodně suchý, tak to asi namažu Infadolanem? blbý je, že jak je to v tom faldíku, tak i když mu to větrám, tak to moc nevětrá :frowning2:
8. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Olííí, jestli je to suchý, tak spíš promazat:wink: Imazol dost vysušuje
jak jste dopadli na rhb?
8. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Venda stále ještě spí :confused: už od půl 11 :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jája spal od půl 11 do 12.45. :slight_smile: Akorát teda nevím kdy půjde odpo. Nejspíš nepůjde, jestli vydrží. Pr pak by mi tu strašil do devíti.
Na rehabce dobrý - jeden cvik nám zrušila, konečně pochopila, že když leze, tak cvik na plazení je blbost :grinning: . No a prý má ještě jakýsi hrb na zádech bo co a mohl by mít skoliozu a bla bla.... takže máme ještě jeden cvik a máme zabrat a cvičit 4x denně a přespříští týden jdem na rhb a rovnou na kontrolu a pravděpodobně nás pustěj ze svých spáru. Juchuuu. No a jestli ne, tak se pouštíme my. :sweat_smile:

Eví ona se mu odloupala ta vrchní kůže a pod tím má do červena tu kůži ale už suchou. To vypadalo předtím, že v tom má i kvasinky...Tak myslím, že ty už jsou pryč a teda asi tuhle novou kůži promazávat že... jen teda je blbý, že je do červena :frowning2:
8. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ježiš koukám,že to zas popisuju jak jantar, no ale vy mě pochopíte :grinning:
8. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky

Oli, hrb :sweat_smile: oni snad už fakt nevědí, co na tom Jájovi najít :angry: jinak já všechno mažu Bepanthenem :grinning: :grinning:

Zuzo, fotečky krásný!!!!!!Jaktože s tím může Petík lézt??? :confused:

Na Jáju kouknu za chvilku

Evíí, máš doma nějakýho vyměněnýho klučíka, nee :grinning: :grinning: že chrněl takovou dobu :confused: :confused:

My máme holky večer nový režim..koupeme už před půl 7 a pak tu ještě běhá a do pelechu ve 20, on je od 18 už unavený a koupáním se připrobere a tak nám po koupání ležel v postýlce od 19-20 než usnul, tak jsme to zkusili 2.den jinak a to ho ve 20 položíme a za 5 min.spí :fearful:
8. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Tak už to vstalo :grinning: :grinning: :grinning: , ale tváří se, že by pokračoval :grinning:

Olíí, tak na to, co popisuješ, bych použila Bepanten :grinning:
Mišííí, taky se divím :grinning: o podobné změně taky uvažuju :wink: je to u nás dooost podobné :wink: , tak jestli to i dneska bude u vás tak, tak do toho jdu taky :grinning:
8. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
ok, tak zkusím bepanten, předtím nepomáhal, ale to byla hodně blééé opruzenina.
8. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Evi, no mě už to napadlo dávno, ale furt jsme to oddalovali...a je pravda, že teda já se po vykoupání taky cítím čile :grinning:
Tak zítra řeknu, zda i dnes úspěch
Zítra jedu dopo ke kámošce, tak budu asi až večer, pže bude D spát cestou domů v autě a tak polední klid u PC nehrozí :grinning:
My máme taky nový fotos a jdu na Jáju :wink:
8. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
No frajer :sunglasses: tady je taky někdo ujetý na zelenou, co??? :grinning: Sluší mu to klučinovi :wink:
8. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Mišííí, Daník je supééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mně to taky napadlo už dávno, ale nějak se mi do toho nechtělo :grinning:

venku se nějak zatáhlo :cry:
8. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Evi dík, je to můj pirát :grinning: holky on má normálně okoukaný, co se dělá v autě!!!! :confused: Jsem ho předevčírem posadila za volant, tak se chytl volantu a kroutil - tak to beru, to je normoš, ale pak chtěl klíčky a chtěl je strkat do zapalování, pak chytl řadičku SÁM a dal dvojku :sweat_smile: , pak pustil páčku na blinkr a dokončil to tím, že se sešupoval ze sedadla a chtěl šlapat na pedály :fearful: :grinning: a když jsme zavřeli dveře, tak chtěl zase klíče, že zamkne :grinning: No mě picne, jestli z něj bude magor na auta a motorky jako jsme my s Petrem, se mi kluk někde rozplácne :unamused:
8. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
Joooo a já jdu za chvíli ke kadeřnici a jdu na melír a na stříhání, nakonec to nechci jak jsem tu nedávno dávala ten odkaz, tak držte palce, ať nevypadám jak debílek :sweat_smile: :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Miško Daník je borec, to je jasný, bude motorkář a autmobilový závodník. Šátek super.
Já dnes koupila Jájovi taky jeden v Tescu. Hele a je zelenej, ale jen zespoda, zvrchu je modrej :grinning: :grinning: :grinning:
Víš jak, zelená je neutrálný, ať pak nemá Nelča všechno modrý :grinning: :grinning: :grinning: , i když teda já chci stejně Kubíka.
Jinak teda jsem J. koupila ještě jednu zelenou mikinu a má i zelenou jarní bundu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
kde máme Janču?
Janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii????
8. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
tak jsme vyrazili ven a ono začalo lejt :sweat_smile: pláštěnku ke kočáru má T. v autě :sweat_smile: no tak nic, třeba přestane pršet :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Jani někam jela, ale nevím na jak dlouho
Mišíí, Ty nikdy nebudeš vypadat jako debílek :wink:
Daník je šikula :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
gramatická vložka = neutrální :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
já jsem to pochopila :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
to já vím, jen jsem nechtěla vypadat za blba :grinning:
8. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
tak Jája usnul před chvílí, no doufám, že si dá max 45 minut aby šel večer zavčasu spát.

Jo holky, dnes dostanu :frowning2: se nám ulomil věšák. A určitě mi bude sděleno, že za to můžu já. :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:
8. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
tady je slunečno, takže když ted prší v PZe tak tady bude večer :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
chjo, už jste asi fuč, tak já se budu muset teda jít učit :frowning2:
8. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
nejsem pryč:slight_smile: čučím z okna :grinning:
venku se setmělo, zvedl se vítr a leje a k tomu padaj pipi kroupičky :sweat_smile: ještěže jsem se vrátila:grinning:
8. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.