• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jéje tak snad u vás nebudou padat maxi kroupičky jako ve Strakonicích nebo kde to bylo.
8. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Olííí, nepadaly :grinning: byli fakt jen pidi, ani nevím, jestli se tomu dalo říkat kroupy, byly to droboučký kousky ledu
no hlavně jsem byla ráda, že jsem zacouvala, v tom by se mi trajdat fakt nechtělo :sweat_smile:
pak už bylo zas sluníčko :wink:
8. dub 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahojky-)

Mišuláčku jak s tím může lízt?Ti říkám,že před ním smekám pořád:grinning: on se chová jako by mu nic nebylo prostě a to už čtvrtej den zkoušel tyhle manýry,ale to jsme mu ještě nedovolily,teď už může:slight_smile:

Daneček je krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Zuzo, to je malej pakoušek :grinning: ale je to fakt machr, že si z toho nic nedělá :dizzy_face:

Evi, tak jsem si to tu hezky zakřikla s tím lepším režimem a ještě jsem v sedm mluvila s mamkou a taky jsem jí to říkala a bum, Daneček usnul a ve 20:45 :angry: :sweat_smile: ležel, koukal do jednoho místa, mhouřil oči, občas udělal takový zvuk - zahučení a hýbl sebou, jakoby s někým mluvil a to přesně dělal i před poledním spánkem, tak si vysílá zprávy do mimozemské civilizace :grinning: :grinning:
Tak snad to bylo u vás lepší

Holky dobrou a zítra hezký den :wink:
8. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

tý jo, já mám vypucovanou kuchyň a domytý okna( to mi ale dnes vůbec nedělalo dobře :sweat_smile: chvilku jsem přemýšlela, že to nechám na jindy, ale pak závrať zmizela :slight_smile: ) a stejnak jsem tu prga jo :grinning:

Zuzanko, lásko moje dvojčecí, dneska na Tebe myslim :dizzy_face: pak dej vědět :slight_smile:
Peťulka je borec :dizzy_face:

Miško, hmmm, Daník má zajímavé schopnosti :grinning: :grinning: :grinning:
já se rozhodla, že to ještě odložím, v so jedem na chalupu, takže režim radši nechám (nerada bych, aby tam pobíhal vykoupanej v pyžámku, aby nenastydl a navíc změna prostředí :wink: )takže začnem až v út :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
jo Miško, co účes? hodíš fotku? :slight_smile:
jdem svačit :grinning:
9. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
brýý den,tak já mám uklizenej byteček, pověšený prádlo,teda ale na okna jsem se vyprdla, na Velikonoce tu nebudem, tak co :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: umeju je, až to bude potřeba :grinning: :grinning: :grinning:
Teďka papkám, pak si dám nohy nahoru, teda pokud po mě nepoleze Jajdidlo. A až půjde spát, tak se půjdu učit :frowning2: a pověsit další prádlo. Jo a taky musím zabalit. Jo a máme další nové fotečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
čččááááááááááááuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu vás dočíst :dizzy_face:
9. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
jůů tak už mám dočteno :sweat_smile: 3 příspěvky hm dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

děkuju za držení palečkůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pomohlo tooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
Olíííí, já je nemyla kvůli velikonocům :grinning: :grinning: :grinning: už přes ně nebylo vidět :zipper_mouth:
Zuzííí, nemáš zač:slight_smile:
9. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
už jsem okoukla zelenýho broučka v trávě :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
jakýho zelenýho broučka v trávě? :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jájouše, jsem speciálně pro Mišku otočila ten modrej šátek naruby a zjistila, že je oboustranej, takže Jarýs je zas celej laděnej do celena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Zuzí povídej, jak to dopadlo?
9. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Olííííííííí suprově :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ani mi nepíchali ani neřezali,pač mi na povrch nic po atb nevyjelo,což je prý super :dizzy_face: indurace kolem prý taky ustupuje a vypadá to,že ve vnitř zánět mizí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dostala jsem ještě jedny atb do 17.4 a to mám i kontrolu,tak snad se ho rychle zbavím :dizzy_face: držte palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
jééé už víím,Jájoušek zelenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásnej :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
ááá Olinka si asi chce šplhnout u kapitánky Mišky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no nic, dítě se vzbudilo, tak mu dám najíst a padáme na plavčo :grinning: dneska musím vyrazit dřív, pže jdu vyzvednout tatrovky na oslavu Ondráškovejch narozenin :grinning:
9. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
Eví to víš, příště donesu švestičky z naší zahrádky :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi tak to je super, tak snad se toho rychle zbavíš. Jájouš posílá oslintanou pusenku.
Holky to je prča jak on se teďka tulí, obejme nás pacenkama (jakoukoli část našeho těla :grinning: ) přimáčkne hlavičku s otevřenou papulou úplně dokořán, a přimáčkne tu pusinu oslintanou a ještě u toho dělá takové dobré zvuky. :grinning:
9. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
jo a ještě potřebuju zajet s autem do myčky, páč je děsivě špinavý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
Olííí :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem šplh:grinning: mám zelenkavý golfky, a dneska bude mít Venda Zelený bodyno, fusky i svetr :grinning:
9. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Oloušku to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já se taky musim pochlubit co nového u nás:slight_smile:Péťulka jak teďka dlouho nemohl chodit,tak nás před 3 dny rovnou chytl za jednu ruku a šel,do té doby před úrazem za dvě a byl strašně šťastnej,no a pak jsme ho pustily a on normálně rovně ušel snad 3 kroky úplně sám:sweat_smile: a hrozně ho to bavilo:grinning: tak teď tři dny doma sedíme s Péťou na zemi proti sobě a posíláme si Péťuláčka mezi sebou:grinning:a on ujde klidně i 5 kroků úplně sám a je tak šťastnej,to by jste museli vidět:dizzy_face:taky teď pořád říká....mííímííí:grinning: a samo na každýho dělá to svoje prasátko a je pořád vysmátej sluníčko moje:grinning: tak sem se taky musela pochlubit:dizzy_face:
9. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Zuzí to je šikulka, on je fakt borec. :wink: :wink: :wink: Jája zas teďka pořád tatuje :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
:dizzy_face: děkuju :dizzy_face: všichni naše miminka jsou šikulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mííímííí :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
jo a můžu začít kouřit??? :sweat_smile: já si snad zapálim už z těch věčnejch nemocí :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky

to koukáte co?? :grinning: Jsem byla odvážná a spícího Daníka vytáhla z vozu/bylo tam šílený vedro) a přenesla domů, jasně, že se vzbudil, aele v posteli jjsem ho ještě uspala :sunglasses:

Zuzanko moje, díky za sms a jsem neskutečně šťastná s Tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to úžasná zpráva po těch všech těžkostech!!!!!
Tak pojď dáme cígo, taky bych kouřila :grinning: ještě jsem dnes neměla
Petík je šikulka, teď už se Ti rozchodí jedna dvě :dizzy_face:

Olí, máš hvězdičku do notýsku za zelenou :grinning: :grinning: jen tak dále :dizzy_face: a na švestičky se těšíííím :grinning: :grinning: hezké učení :pensive:

Eví, to je jasný, že nechceš aby běhal po chalupě vykoupaný, to počkej!!!!No Daník mě tím včera naprdnul, ale asi byl přetažený, já telefonovala s mámou asi 20min. a oni tu celou dobu běhali s balonem :sweat_smile: ten Petr taky neuvažuje....
Jinak jsi teda nějaká pracovitá poslední dobou, to se mi nějak nezdá :grinning: nejsi nemocná?? :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Mišuláčkůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mucky muck :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já teď letím,jdeme hamat a k dr,tak mějte hezký den lásky mojeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pápááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a ještě dvojčátku,že na mě tak mysleláááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mucky muck :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: a Olouškoj taky,že na mě myslelaaaa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mucky muck :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak páááááááá :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
fůůůůj Zuzooo, kouřit nééééééé...Mišulko, co jí v tom podporuješ :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
ještě jsem tu, jsem telefonovala:grinning:, tak na myčku s*ru :grinning:

Mišinko, no asi nemocná jsem :grinning: :grinning: :grinning: , nabíjí mně to sluníčko, tak jsem ochotná i uklízet :grinning: :grinning: :grinning:

jo a to, že ty naše dítka jsou nejšikovnější, nejkouzelnější a nejsladší o tom snad nikdo pochyby nemá :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Evi, je pravda, že to slunko dělá divy :wink:
Hele tak jedno cígo i kdyby za den, to je jak nic!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jen si dej Zuzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

A co myčka??? :confused: Jsem zase něco přeskočila?? :confused:
9. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jooo myčka auta :grinning:

já jsem fakt vymaštěnec :grinning: píšu Janine IP a dopíšu a spadl kůň a pošta v řiti :sweat_smile: tak píšu znova a chtěla jsem to zkopčit, ale místo ctrl c jsem dala v a já už tam něco nakopčenýho měla, takže znova v řiti :sweat_smile: :grinning: tak ale na potřetí jsem uspěla :grinning:
9. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
holky u nás došlo k mezinárodní katastrofě, vyprala jsem Jájovi meďánka a myslela, že bez něj odpoledne v poho usne, no řev řev a řev, tak jsem ho musela jít sebrat ze šňůry, naštěstí byl už skoro suchej :sweat_smile:
9. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.