• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Olííí, znám, znám :grinning: u nás se spí i s vlhkým medvědem :sweat_smile: zrovna jsem ho prala v út, Dáda ještě ráno spal a medvěda jsem mu vzala a hodila prát, první jak se probudil bylo, že začal volat "kdé, kdé" a rozhlížel se :grinning: naštěstí si nechal vysvětlit, že se méďa koupe a vzal si jinýho, ale po O už ho na spaní mít musel, i když byl vlhký :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
A Evinko, díky za včerejší kompliment, že nemůžu vypadat jak debílek :sweat_smile: to by ses divila,ale díky :dizzy_face:
No kadeře teda nic moc.Holky normálně jsem vypadala jak šlapka :grinning: chtěla jsem melír a ona, že tam mám zbytky barvy a nechytlo by to, tak že mi to odbarví a příště prdneme červenou nebo i já sama, červ.šampon.No jak to smyla a já na sebe jukla, se mi zvedl kufr :sweat_smile: pamatujete na Langmajera v Ordinaci, jak měl ten melír???Fuj, tak tak jsem vypadala, tak jsem řekla, že domů nemůžu a tak jsme daly ještě červenou, no ale ta chytla všude stejně, takže po melíru ani památka :grinning: :grinning: tak snad až se to vymeje, tak to bude po té blond smyté jinak a vidět to bude :confused: no a účes, taková ta podkova, vzadu k temenu a trochu poholené a ve předu nechané delší, fotit se mi teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Dáňa asi spí už na noc :confused: už spí i s přenesením z auta 2 hodky!!!V noci se mele a měl v půl 1 hlad :sweat_smile: já ho málem uškrtila a on chtěl jen mlíčko, chudáček :sweat_smile: pak spal až do rána!!!!
9. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
Miško vyfot, mám tucha, že to chci stejně podle toho jak to popisuješ. :grinning:
9. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Olí, tak vyfotila, ale stáhnu to až odpo, ju :wink: a kvalita nic moc mobilem
9. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
oki, čekám :wink:
9. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
jsem tu já to bez vás nevydržím :grinning:

my měly ted 2 dny teplůtky z očkování ale už jsme zdravoučký jako rybičky, byly jsme venku na hřišti kačí se hrozně líbil píseček a lopatičky, tak musíme taky pořídit :wink: akorát papala kamínky, to je blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
krásně tapkáme i kousky bez kočárku jde jako drak zničehonic se takhle rozchodila :dizzy_face:

no doufám, že už to bude dobrý a dotyčná paní slušně řečeno dá pokoj :confused: a já tu budu s vámi :dizzy_face:
9. dub 2009 v 17:42  • Odpověz
prej....sem vypadala jak šlapka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty seš ftipná Mišul :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
9. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
Jani super,žes přišla :dizzy_face:
9. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
Jani super, Kačka je šikulka.
9. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
holky mám objednanou paní na líčení už na svatbu, ale nevím stačí když před 11 jdeme když přijde v 9 prý je to cca půl hodinky, a před 8 bych šla ke kadeřnici ale nevím zda to budu stíhat..
9. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Jani tak to neporadím, já už si to nepamatuju, jak to bylo u nás.
9. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
dobré ranko, házím omluvenku:slight_smile: dopo mám spicha s únorovkama, tak budu až odpo nebo spíš večír:slight_smile: koho nezastihnu, tak mu už předem přeju příjemné velikonoční svátky:slight_smile:
10. dub 2009 v 06:57  • Odpověz
dobré ránko, jsem si myslela, že tu budu první :confused: :grinning: . Jsem k.o. Spala jsem 4,5 hodiny. Nevím jestli zuby nebo co :frowning2:
Eví užij si srazík :wink:
10. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
kuk, tak se tu holky mějte krásně užijte si Velikonoce a sluníčko. Já se objevím ve středu večer nebo ve čtvrtek. Papa a pusu batolátkům :wink:
10. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoooj

no koukám, že jsem teda hezky prošvihla Oli a Evi, tak krásný víkend a bohatou pomlázku, ať máte pořádný jelita holky :grinning:

Jani, to je fajn, že jsi tu!!!!!!Hele no já byla u kadeřnice a na líčení od 8 a jely jsme od ní až po 11!!!!!Já byla nervní jak čuník, protože se s těma vlasama loudala a ve 12 byl obřad v Brandýse, takže jsme to měli tip ťop :cry: záleží, co Ti na hlavě bude dělat, mě dělala drdol!!!

Zuzíí, no fakt jako, vždyť mě znáš v těch tmavých a najednou si mě představ, že mám na hlavě dost výrazný žlutý :sweat_smile: proužky, hubu bílou po zimě, no fakt jsem se sebe lekla :grinning:

Foto posílám na maily, ať se juknete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
A dneska mi holky přišly vratky daní :dizzy_face: jsem nečekala, že to bude tolik :confused: skoro jako rodičák, to je superka :dizzy_face: :dizzy_face: mám radost
10. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Mišuláčku vypadáš krááásněěěěěě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi kočka moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt ti to sluší :dizzy_face:

já zas peču chleba :sweat_smile: a dělám špízy,budeme s milískama grilovat na balkonku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Péťulísek je na balkonku úplně šťastnej,jezdí si tam v chodítku a je v sedmym nebi:grinning:

Olouška jsem prošvihla,tak si to hezky užijte:dizzy_face:
a Evička zítra taky odjíždí na chaloupku:dizzy_face:tak si to taky hezky užijte
a všem přeju hezkou pomlázku,těm co se už nedostanou:slight_smile:já budu tvrdnout ve městě:grinning: akorát jsem zítra sami,Péťa celej den v práci a v neděli má noční od 6:frowning2: zrovna,když poprvé můžou s Péťulkou chodit na pomlázku,tak bude po noční spát :cry: a já se tak těšila:slight_smile: ale tak žádný vejce letos ještě nebarvim:grinning:

Mišuláčku jakto,že ti vraceli tolik? :confused: mě vrátily 750Kč :sweat_smile:

tak hezký den :dizzy_face:

jo a máálem bych zapoměla!!!!Dneska Péťulkovi sundali krunýřek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupííííí,tak se těšim jak si hezky odpočne večer ve vaně bez toho a poprvé si užije spáneček nezávázanej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
ahoooj:slight_smile:

tak jsme zpět ze srazíku, z nákupu a mazanec se peče v troubě:grinning: teď už "jen" zabalit a poklidit:slight_smile: a ráno huráááá směr chalupa:slight_smile: docela se těším:slight_smile:

Miško moc Ti to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: měla jsem to podobně sestříhaný, ale teď už jsem zas zarostlá jak pravěká žena :sweat_smile: :pensive: termín u kadeřnice jsem 2x rušila kvůli Vendový chorobě, tak už mám hrůzu se jen objednat :sweat_smile: :pensive:
Jak to že Ti vraceli?mně nic nevracej, ale já nedělala ani daňový přiznání :confused: prej nemusím nic, když jsem doma :confused: to jsem asi zas něco pos*ala, co?

Lásko, to je fajn, že už je Peťulka bez krunýře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď ještě vyléčit Tebe a svět bude zas veselej :dizzy_face:

Olinku jsem prošvihla, tak aspoň takhle jí přeju ať si to pěkně užije :dizzy_face:

Jani, já taky u kadeřnice ztvrdla dlouho - a to mně jen česala a dala do vlasů sponky :sweat_smile: , líčila mně ségra doma, to bylo za chvilku:slight_smile:...no stejnak jsme na obřad dojeli pozdě :grinning:
Kačka je šikulka.-)

no tak já se asi loučím, nevím, jestli to ještě sem stihnu:slight_smile: přeju hezký velikonoce a v út pa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
Míšo- když budu mít zkoušku předtím tak snad bude vědět co a jak a bude to rychlejší ne? nevím jak to mám teda udělat..já se s ní ještě dohodnu, kdyby se to takhle stihlo s tím líčením i tak budu mít hodinu čas na oblíknutí to je málo? bude to frmol no kor s Kačí musím to promyslet už ted mám nervy na pochodu :wink: jak to bude..

my dneska byly na kolečku kačí zase chvíli plakala když dostala sušenku, tak byl klid a takhle pořád dokola..a jsem k.o. byli jsme venku 3 hodiny a bohatě to stačilo teda...
10. dub 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahojky

že jsem nedržela s daněma pusu, co :grinning: akorát jsem všechny naprdla, petr vyvalil bulvy, že bude mít míň jak já a kámoška, co je tady na mateřský a děláme ve stejný firmě měla 2 táci, tak fakt nevím, jaktože jsem dostala tolik, jedině si to vysvětluju tím, že jsem měla hodně dovolený, tak jestli z toho....

Eví, daně bys ale měla dělat i na rodičáku, myslím!!!!!!

Jani, hodina na oblíknutí fakt stačí!!!Hele já taky byla na zkoušce, teda jen tak nahrubo, nechtělo se jí to dělat celý, takže podle toho jsem fakt netušila, za jak dlouho to načisto udělá :confounded: ale já měla takovou pizdu blbku :grinning:
11. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jo a děkuji za pochvaly za vlasy, jste hodné, ale zase tak moc mi to nesluší, to bych musela mít jinej xicht :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
Mišuláčku seš krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
Zuzo, díky :dizzy_face: ale fakt si tak nepřipadám...ale asi si nemáme co vyčítat, že??ty o sobě taky píšeš někdy nepěkně a jsi kóča :dizzy_face:
Teda dnes je pařák, už jsem vytáhla ty moje sejráčky do kraťasů :grinning: :grinning:
Ty jsi sama, viď?? :frowning2: Jsi psala, že máte Petra v práci, že :cry: :cry: tak ať to uteče a jste zase spolu!!!!!
My jedeme zítra na oběd k mojí babi, tak se těším, že nemusím vařit a že vypadneme!!!!
11. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
11. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ježiš marja :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: odkud se to mimi vzalo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jj tatínka máme v práci,ale až přijede,tak jdeme grilovat :dizzy_face: sem říkala tak na dvě hoďky na tři,pač nemůžu ani chlastat,když beru atb:sweat_smile: tak budu řídit,tak babi chce hlídat,tak si pujdeme povegetit na zahrádku ke kapelníkům našim :dizzy_face:
Jinak já jsem doma celé odpo,pač si malýho vzala babi,ona se prej děsně nudí,když ho nemá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: a já nemůžu na slunce,fakt mi to nedělá dobře s těma atb,tak sem si vyžehlila,setřela prach,udělala koupelnu,umyla nádobí a ten.....:grinning:
Jinak včera jsme grilovali(mimochodem hádej co sem právě upekla?):sweat_smile: chleba :grinning: :grinning: :grinning: zase :grinning: :grinning: :grinning: a večer se svlíknu a norrmálně černej krk,bílý rukávky a černý ruce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: ale jak,úplně mrtě!!! :sweat_smile: no první slunce a už sem zas černoch :sweat_smile: ccc kam se na mě hrabe černoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ohledně ksichtu :grinning: fakt ti to moc sluší a jsi krásná :dizzy_face: vláskama i v obličeji :dizzy_face: fakt pěkný,seš pěkná baba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ke mě :sweat_smile: no ehm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nevim no :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
Míšo- to doufám, že hodka bude stačit, ale abych se i tak nějak dala do klidu budu nervozní jako prase, i když možná bude lepší že budu v kvaltu,co? :grinning:

ZUzi- tak grilovačka jo, to bych si taky nechala líbit :dizzy_face:

já šůruju, ještě chci udělat sekaninu, odpo jede kačí s jindrou na kolečku už po třetí, není moc teda nadšená jestli jí bolí prdelka pak už, nevím, tak to chceme zkoušet, já půjdu nakoupit něco až pojedeme a jdu balit, už se nám to blíží :wink:

co vajíčka barvíte?
12. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
Ahojky,na chalupe posilili signal,tak nakukuju:grinning: jsem zavislak:grinning:
12. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
miláčku co tu děláš?Vodplaz joooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: koukej hodit signál za hlavu a užívej si pohody v přírodě :dizzy_face:

já jdu popřát krásné velikonoce :dizzy_face:
12. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
já taky ale když tady nikdo nebude tak si to stejně nikdo nepřečte :grinning:
12. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.