• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
12. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Halooooooooo ahooooooooj,

tak se hlásíme zpět od babičky z Děčína a už jsme doma!! Bylo to mooc fajn, krásné počasí, celé dny na zahrádce...no paráda. Ondra byl tak každý den unavený, že spal celou noc a budil se kolem 8hod ranní. A to doma pravidelně papá jednou v noci!! :slight_smile: :slight_smile:

Narozky Ondry jsme řádně oslavili a dostal zase spoustu dárečků. Tak už mám doma taky velkého chlapa. Zítra máme jít na roční prohlídku, tak jsem zvědavá na míry.

Jen jsme tam bohužel zase chytli rýmu.Máma hlídá malého vietnamce a ten k ní chodil i totálně nastydlý, takže my už totálně zdravý, jsme si přivezli rýmu. A to já i Petr, takže fakt paráda.

Takže Evi zvažuju, že oslavu budu muset posunout, asi se vám sem chtít nebude :frowning2:

Jinak jsem vás jen hodně zběžně dočetla,ale moc nevim co se nového událo. Takže mě hlavně zajímá, jestli má Peťulka ještě nemocnou ručičku????

tak zatím pa, stejně taky nikdo není. Jen my, Petr musel do práce,tak jsme sami :confounded:

Přejeme krásné velikonoce!!!
13. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
jé Ondráškovi vše nej dodatečně :dizzy_face:

hodila jsem pár foteček do alíbčka tak mrkněte :dizzy_face:
13. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky holky

také hezké Velikonoce, sice trochu pozdě, ale přeci :grinning:

Baru, Ondrovi vše nej k 1.ročku!!!!Především zdravíčko!!!!!!Hodně štěstíčka a lásky a hodné rodiče :grinning: :grinning: je fajn, že jste si to u maminy užili, škoda té rýmy :unamused:
13. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Kačula je kráásná :dizzy_face: prostě ty holčičky jsou jak bonbonky a moc doufám, že jestli bude u nás někdy další mimi, že ta holka vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: Je fakt roztomilá a Oliverek je taky pěknej klučina :dizzy_face:
13. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Díky Míšo :dizzy_face: užívám si to že je bonbonek, někdy teda vzteklej, ale už se těším, až budu dělat pořádný culíčky, jeslti nebude mít vlasy po mě teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jani, jj culíčky :dizzy_face: to by mě taky bavilo, horší je to s těma hračkama, fakt když vidím ty růžový kočárky a načančaný panenky, tak se mi chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: traktory, motorky, to si zase užívám já na klukovi :grinning: :wink: :wink:
13. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
http://www.facebook.com/photo.php?pid=196848&id=1612357842&saved#/photo.php?pid=196848&id=1612357842&ref=nf

:grinning:

Kačenka je fakt nááádherná:dizzy_face: po mamince:dizzy_face:

Ondráškovi přejeme všechno nej nej nej k jeho velkému dni!!!Kupu zdravíčka,lásky,štěstíčka a jenom samé krásné okamžiky ve vašem spokojeném životě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Barůů péťulka je od pátka bez krunýřku :dizzy_face: za týden jde na snímek ještě,tak snad to bude v poho
13. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
13. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
Zuzo, odkazy nejdou, naskočí přihlášení na Facebook a po přihlášení skočím domů..takže nevidím, co jsi posílala :confounded:
13. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
:frowning2: to je škoda,tak já musim počkat až mě sem Péťa nainstaluje program na úpravu fotek,abych je zmenšila
13. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
prej,když vidím ty načančaný kočárky,panenky,tak se mi chce....traktory :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahojky,

díky za blahopřání Ondráškovi........Ondrášek všem děkuje a posílá pusu :grinning:

Hmm taky jsem chtěla mít takovou pěknou slečnu jako je Kačenka :wink: a místo toho mám krásného kluka a řešim taky auta, traktory atd atd :grinning: :grinning: :grinning: Ale hlavně že je zdravej a i když to není holčička je to moje láska :grinning: :grinning:

Zuzi tak to je supeeeeeeeeeer, snad to už bude ok!!!! :wink:
13. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
zdar a sílu :grinning: :grinning: :grinning:

lásko, já jen nakoukla, abych vyzkoušela jestli mi to funguje:grinning: jinak jsem se k mobilu ani nedostala :grinning: no každopádně jsem ráda, že už nejsem na chalupě bez spojení :wink: :grinning:

Baru, radši to posunem, nemoci už necíííííí a to ani rýmu :sweat_smile: navíc jsem si omylem na středu domluvila náhradní plavčo (mám už těch hodin kvanta, tak musím honem vybírat :sweat_smile: ), takže bych dorazila později ... a Lucce měněji okna :wink:

jinak my jsme se taky měli super:grinning: Venda viděl kozy, ovce, koně, slepice a další domácí havěť:grinning: byl z toho unešenej :dizzy_face: až zas přijedem tak je Venda pozvaný na projížďku na koni a obhlídku stájí a hříbat :dizzy_face: :grinning: já se koní hrozně bojím :grinning: Venda byl nadšenej z pobíhání po zahrádce:slight_smile: je tam dost nerovnej terén, tak si zdokonalil chůzi :grinning: a pády :grinning: na prochajdu jsme chodili bez kočárku, obešel 2x celou ves :dizzy_face: :grinning: jen tam moc nechtěl spát(přes den), aby mu něco neuteklo :sweat_smile: :grinning:
jo a až si zas budu stěžovat, že tam chcípl pes :grinning: , tak jsem tam potkala Rodena :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
holky jdeme se rozloučit, za hodinu přijede kamarádka a jindra ze školy, jdeme pro další kamarádku, aby si k nám dali věci do auta, pže jedou spolu a my sami a frčíme, máme dvě velký tašky, plus tašku igelitku s jídlem, cikáni hadr :grinning: tak snad to bude dobrý, myslete na nás! kamarádka ráno psala že malá má rýmu tak snad to nic nebude, mají doma plísen, starej barák, tak to může bejt i alergie, doufám! tak se mějte a nezlobte tady :grinning: :wink:
14. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahojky

Jani krásný pobyt s miminkama a maminkama :dizzy_face: :dizzy_face: vůbec nevím, kdy přijedete zpět??? :confused:

Eví, tak konečně Venda vidět pořádný kozy :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: a Rodena jo??Co tam dělala v té prdce zakopaně??? :grinning: To u nás na chalupě by teda žádný herec nehorzil :grinning: I když vlastně min.podzim tam herci byly, točila se tam v kostele pohádka s Troškou :wink:
14. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Jani, krásně si to užij:slight_smile:

Miší, on prý koupil nějaký zámek ve vedlejší vsi :sunglasses: ¨kolem chalupy projížděl v kočáru :grinning: :grinning: :grinning:
jj, kozy viděl 2 :grinning: a dvě kůzlata :grinning:
14. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Aha zámek, chudáček jeden :grinning: :grinning:
No když jsme u toho, nevíte o někom, kdo by koupil chalupu v již.čechách????Babi s dědou zase :grinning: prodávají chalupu, smajlík proto, že už jí prodávají asi po 5x, ale tentokrát teda jsem dávala inzerát na jaře, jindy jsem dávala inz.na podzim a to je jasný, že se nikdo moc neozval...já teda osobně si myslím, že by jí stejnak neprodali, přeci jen si to děda budoval sám a má k tomu prostě vztah :pensive:
14. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Mišííí, o nikom nevím :sweat_smile:
kde mám Zuzku mojí milovanou? :dizzy_face:
14. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem tady. Dnes bylo opět tak krááááááááásně :slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
Míšo mi by jsme chalupu chtěli, ale chybí ty korunky :grinning:
14. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:
zítra už má být zamračeno :cry: no aspoň si toho sluníčka budeme víc vážit :grinning: :grinning: :grinning:
Miško, a nemáš nějaký fotky chalupy?
Barunko, držím palce, aby Tě zubař moc odpo netrápil :wink: ten dnešek mně mrzí, doufám, že jsem to moc nezkomplikovala :pensive: :pensive: :pensive:

chjo, jezděj tu s traktůrkem a sekaj trávu :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrrr, svědí mně nos a je tu kravál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska máme odpo náhr.plavčo se staršíma dětma (od 1,5r), tak jsem zvědavá, co nového okoukneme :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
ahooooooj :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
mám dnes volno..a tak toho využiji a aspon vás pozdravím...
Holky stěhuji se..sice jen do podnájmu,ale už u našich nemůžu být..lezeme si na nervy..a tak jdu do 1+1--mám to kousek do práce,ale Klárinka sice dál do školy..Nějak to budeme muste vymyslet.Budu chodit později do práce...
A jak se máte vy?????
15. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
ahoooj vladunko:slight_smile:
chybíš mi tu :dizzy_face:
chápu, že si s vašima lezeš na nervy :pensive:
my se máme dobře, Venda je dráče:slight_smile:jinak novýho nic:slight_smile:
15. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Evi taky na vás myslím :dizzy_face: Venda je krásnej :dizzy_face: vaše děcánka jsou kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
vladu děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
co chlapi? :wink: a martn už nezlobí?
15. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
chlapi..no já nevím..Dnes přijede Pepa z Prahy..jsme stále v kontaktu,ale je to s ním náročný..Naposledy jsme se viděli 28.1....ale já potkala ještě někoho,ale ten je zase z druhého konce republiky :confounded:
Amrtin??Nevím..nebavíme se
15. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
to je dobře, že se nebavíte :wink: když spolu nemluvíte, tak Tě nemůže zlobit :wink: :grinning:
čím Tě Pepa zlobí? no to je doba, co jste se viděli :sweat_smile:
15. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Pepa žije s přítelkyní a dcerou..prý ale už mezi nimi nic není..ale kdoví..je moc daleko..zlobí mě tím,že nechce jezdit..měl nějaký malér a ted něco splácí
15. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.