• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
hmmm, to nezní moc perspektivně :sweat_smile:
jak se má Klárka?jak jí jde škola?
15. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Klárka super...akorát má ted zuřící období..a je hubatá..jinak ve škole jedna z nejlepších..
15. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
šikulka po mamince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no s náladama už to pár let lepší nebude :zipper_mouth: a hubatost bude gradovat :zipper_mouth:
15. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Klárka místo k tátovi jezdí na víkendy k babičce a já jsem klidnější..je tam o ni lépe postaráno..
15. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
to věřím, že jsi klidnější :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
asi toho Pepu zabiju..ted mi pípla sms,že je ještě v práci..tak to asi ani nedorazí :angry: :angry: :angry:
15. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
:angry: :angry: :angry:
15. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky lásky :dizzy_face:

Vladu ahojky kočko, to je mi líto, že to s Pepou nevypadá dobře a já myslela, že když nechodíš, že máš plno jiných, samozřejmě zamilovaných starostí a ono nee :cry: no chtělo by to někoho, kdo bydlí kousek, tyhle lásky na dálku stojí za prd!!!!Znám to, měla jsem kluka v Plzni...
Klárka je šikulka, že je dobrá ve škole a hubatost snad do 18 přejde :grinning: :grinning:

Eví, Ty máš taky alergošku na travičku, jo?? :grinning: Já taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Daník my dnes usnul už ve 12:15, sám si vlezl k nám do pelechu, já myla nádobí, P.na PC a najednou e malej nehýbal a chrněl :confused: to se stalo po prvé :slight_smile:

Evi fotky mám, včera jsem je házela na modrou střechu, kdyby se někdo ozval, tak bych dala odkaza, abych nemuela skenovat další fotky, hodím odkaza...

Jinak zítra jedu hned ráno ke kámošce s půl ročním rarachem a půjdeme se cournout na přehradu a dáme si někde i oběd, petr bere PC do práce jednomu klukovi, zase nám to zlobí a máme asi zase nějakej vir :angry: takže zítra nebudu ano večer na PC...
15. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Koukám, že mi chbí písmena v textu, to se omlouvám, určitě pochopíte, to právě dělalo i minule, když jsme vira měli, že to psalo pomalu a vynechávalo :angry: :cry:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=336249&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
15. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Mišííí, momentálně mám dojem, že jsem alergická na vše :sweat_smile: dokonce mám na noze ekzém :sweat_smile: , ale nejsem schopná si vzít nějakej prášek :pensive: bojim, bojim, že bych byla ospalá :sweat_smile:
Daník je šikula :dizzy_face: Toho se asi od vendy nedočkám :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
ta zahrada je krásná :dizzy_face: a to jezírko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je luxus proti tý naší :grinning:
15. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Na vše :grinning: i na manžela?? :grinning:
Hele třeba se dočkáš, já jsem taky říkala, že u nás nikdy tohle nenastane, že by usnul třeba při hře..a vidíš stalo se :dizzy_face:

No zahrada je super, ale strašně veliká a sekat trávu je fakt šílenej vopruz!!!!No jezírko si dělal děda už z nudy :grinning: když bylo vše ostatní hotové, to má ještě v maštali tenisový kurt :grinning: vymýšlí hovadiny, aby se zabavil :grinning:
Jinak já chalupu zbožňuju, ale je to fakt dost daleko :cry: :cry: z Phy od baráku k chalupě přesně 100km, my ze Zel. 130km :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
:grinning: na manžu ne :grinning:
no my to máme taky přes 100km :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pa:slight_smile: jdem zas plavat:slight_smile: Venda je protivnej jak bolavá noha, to bude zábava :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Eví, hm, tak víš o čem je řeč, kdyby to bylo 50km tak by to byla pohodka :dizzy_face:
hezké plavčo a ať něco okoukáte :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky brambůrky moje:slight_smile:

Evičko tady jsem :slight_smile: já vás průběžně čtu,ale není mi poslední tři dny vůbec dobře,tak nepíšu :frowning2: jsem docela mrtvá,ani ven nechodim,asi po těch atb,že je beru už dlouho nebo nevim:frowning2: snad je,ale budu moc v pátek po ko přestat brát

Mišuláčku chatička je krásná nádherná,moc hezká a moc vám to přeju takovou pohodu mít :dizzy_face:

Vladulínku beruško to mě mrzí,že pořád potíže s Pepčou atak,ale budete v novým bytečku a bude zas líp,ono se i to ostatní časem vyřeší:slight_smile:tak držim palečky
15. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
brýýýý den,
tak už jsme doma. Ale jsem k.o., všecko vynosit, vybalit... :angry: vyprat... nakouknu večer.
15. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Dobré poledne:slight_smile:

vítám Olí:slight_smile:jak ses měla?
Lásko, mrzí mně, že Ti není dobře:frowning2: zítra na Tebe budu myslet
16. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
kukuč, koukám všichni venku co :wink:

Eví měli jsme se super, teda moc jsem se toho nenaučila, ale oslavili jsme neteřinky narozeniny - bylo jí 5. Opíkali buřtíky, užívali sluníčka a bylo to moc fajn.

Holky Jára staví malýmu houpačku, tak snad zítra se už zhoupne. Doufali jsme,že dnes, ale zatím to nevypadá :grinning: :sweat_smile:

Miško chaloupka parádní.
Zuzáčku doufám, že už je ti líp.
Vladu s Pepou to máš teda naprd, tak třeba se brzo objeví někdo lepší :wink:
16. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahoj kocky,pisu z mobilu,PC nemame,to je teda vec tady hledat,to je za trest ten mobil..vitam Oli,jsem rada,ze jste si uzivali a at se Jajovi libi houpajda!My dnes byli cely den na prehrade s kamoskou a pulrocnim Vitkem,dali jsme si tam obed,s Danikem trochu hekticke,nez jsem zaplatila,vycachtal se ve vode pro psy.Ale jinak fajn den.Zuzo,posilame pusiny,at je dobre,ma byt zatazeno,tak budes moct ven,to je jasny,ze slunko a ATB nejdou moc k sobe,moc na Tebe myslim!!
16. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že jak je hezky, tak je tady mrtvo, všechny si užíváte sluníčko :grinning: Ale dnes už se to teda pěkně zkazilo.Tak snad bude zase brzo líp.

Já jsem pěkně naštvaná, z Děčína od mamky jsme si přivezli rýmu a Ondra začal zase kašlat. Tak jsem vzteklá :angry: Snad to bude ok!
17. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky,
tak u nás je zatím sluníčko. Odpoledne taťka dodělá tu houpačku, tak jí chceme prubnout. Tak snad to ještě chvíli vydrží.
Baru ať je Ondráškovi brzo líp.
Nám mizí vyrážka,hurá. koupila jsem jiný krém proti sluníčku, drahej jako prase, speciálně na citlivou kůži, jestli se po tom osype, tak bude chodit asi v kukle, nebo nevím. :frowning2:
17. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj Oli, no snad to bude lepší, štve mě, že jsme se vyklubali z nemoci a v Děčíně to znova chytli :angry:

Jaký krémík jsi koupila? Snad bude ok :wink:
17. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
Eucerin. Předtím jsme měli Daylong Baby. Až zmizí vyrážka úplně tak vyzkoušíme. Se mi v jedný lékárně líbilo, že paní radila, ať je pořád ve stínu. Jako samozřejmě, že ho necpu na sluníčko. Ale 100% stín teda sedícímu dítěti neumím vytvořit :frowning2:
17. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
Já koupila něco v DM, tak snad bude ok. Malej se naštěstí neosypává.
Paní je teda chytrá, to je jasný, že je vystavujeme sluníčku, ale těžko ho asi přitlučeš na jedno místo do stínu :grinning:
17. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Naštěstí jsme Daylong prodali švagrové a malá je ok, tak jsem ráda, že nám neleží doma.
Holky máme takovou skříňku se 4 šuplíkama od země. Nejdřív jsme dali pojistku proti otvírání na jeden, na dva a dneska ten náš ďábel dosáhne už i na třetí od spoda. A to jsou docela vysoké ty šuplíky, takže už je to sakra výška. No a stoupe si o tu úchytku na otvírání, super.
17. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Baru právě. A Jája navíc má světlou pleť po mě. Nedávno spal venku ve stínu a jak cestovalo sluníčko, tak měl jen ručičky asi čtvrt hoďky na sluníčku :frowning2: a měl je hned rudý :frowning2:
17. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

my máme Microsun(tj, to samý co je daylong) a dobrý:slight_smile:
jinak mi paní taky říkala, že ho nemám dávat na sluníčko :grinning: taky netuším, kterak ho mám donutit, aby chodil jen ve stínu :grinning: :grinning: :grinning: ,ale pochválila mně za kšiltovku :grinning: a slunečník(ten ani neotvírám, pže milostpán nevidí a to je průser :grinning: )

to je dneska hnusně:frowning2: a mám lenoru :sweat_smile:
17. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
no já přemýšlela, že zakoupím slunečník, pr ta clona je naprd u sedícího dítětě, se přes ní vyklání, ale právě si myslím, že deštník by ho štval ještě víc a ještě by za něj chytal... Kšiltovku, klobouk máme taky :grinning:
17. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Olíí, slunečník je při sedu opravdu na ho*no :zipper_mouth: :grinning:
17. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
hlavně, že mám na kočáru slunečník :sweat_smile: :grinning: dnes potřebuju spíš pláštěnku a tu jsem stále nevytáhla z T.auta :sweat_smile: no a Tom je samo autem v práci :sweat_smile: No tak nevím, jak to uděláme s prochajdou :sweat_smile:
17. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.