• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
chjo, tak se k nám od vás Eví, žene to hnusný počasí :frowning2: vichr jak blázen, honila jsem prádlo po dvoře :angry: tak to houpáníčko asi dnes nebude :frowning2: , doufám, že to Járovi hned nespadlo tím vichrem, ta konstrukce na houpajdu :sweat_smile:
17. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
no snad tu konstrukci velkej jára pořádně připevnil :grinning:
tady leje jako z konve a dost fouká:frowning2: no pěšmo Venda nemůže- nemáme ani pláštěnku ani holínky a ještě by ho fukejř odfoukl :grinning: no a na kočár nemám pláštěnku :unamused: chjo
17. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
tak vydržte do odpoledne, třebas přestane
17. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
to bych si moc nadějí nedělala, déšť je spíš horší :angry: :angry: :angry: já chci zpátky sluníčkoooooo
17. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
no neděs mě,zítra máme jít ke známým grilovat kuře. tady bude pršet za chvíli, čekám, kdy budu muset vystartovat pro prádlo. Mám tam zimní bundu a potřebuju aby okapala, tak jí tam nechávám do poslední chvíle :sweat_smile:
17. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
já ci taky sluníčko, tohle je hnus.
17. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojky sluníčka:slight_smile:

Tak sem byla na ko. a bohužel mě vzal ten dr. c o mi po té punkci říkal,že to je v pořádku a to už sem si stěžovala na bolest,tak dr. co sem teď u ní dvakrát byla na ko. co mě ošetřovala se stafoušem tam nebyla,no a on říkal,že je to dobrý,že indurace miízí,že na pohmat pohoda,tak sem se ho ptala jak pozná,že už tam stafylokok není?tak říkal,že tam nemám zánět,ale to sem předtím na povrchu taky neměla :unamused: no moc důvěry k tomu nemám,abych se přiznala :unamused: tak dneska mám jíst ještě atb a od zítra už nemusím,tak sem se ptala a jak poznám,že se něco děje zas a on,že bolestí a váčkem,tak sem říkala,že když mám kalhotky,že ten okraj furt to dráždí a řeže,že nosim pořád krytí,tak říkal,že to může,že si musim dávat pozor,takže poznám leda tak hovno :sweat_smile: no sem myslela,že mi udělá nějaký testy,taky hovno :unamused: tak teď nevim jestli jsem zdravá,vzhledem k tomu jak vim jak se s tím druzí obtížně dlouhodobě léčí nebo nejsem,by byla sakra náhoda,kdyby stačily atb si říkám,když je tak obtížné se ho zbavit :unamused: příští týden mám jít na ko. k obvoďákoj a při potížích tam,tak uvidíme.Sem se ptala kdy se můžu oholit,pač se nesmim od minulého pondělí holit,tak si dovedet představit jak vypadám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: já žena s hladkou pokožkou jak od miminka sem teď zarostlá jak strom :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: fuj a on mi řekl,že do konce měsíce určitě né :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tyjo tak to ze mě ty chlupy polezou i po silnici na procházce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Oloušku to je dobře,že vyrážka mizí,kašlik mě mrzí:frowning2:

jinak děkuju,že jste na mě mysleli :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
jo a tady pěkně chčije :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky

Zuzo, se tu tlemím jak blbec..ne teda tomu, že tě zase takhle odbyl :frowning2: ale těm chlupům až na silnici :grinning: :sweat_smile: ..hele až půjdeš k tomu obvoďákovi tak se rozhodně takhle odbýt nenchej a trvej na odběru krve!!!!!To přeci nemůžou takhle uzavřít a říct dobrý, nic vám není :angry: :angry: fakt máš teda smůlu u vás na ty doktory!!!!!!!!!

Holky buďte rádi za ten déšť, vždyť už bylo strašný sucho a nebyla by žádná úroda, zemědělci se modlili, aby něco přišlo, že jim chcípá obilí, řepka a já nevím co...tak těch pár dnů to vydržíme, hlavně, že bude obilíčko na rohlíčky a chlebíček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

My byli dopo vyzvednou moje upravené kolo, včera mu P.volal a řekl mu, že ještě ve čt odpo bude hotové, tak jsme tam byli dnes ráno, s vlekem a ono nebylo :angry: :angry: idioti, prý jel ještě koupit nějakou výstuž na tu tyč, co na ní drží dětská sedačka, aby mi někde s Danem neprdla a nespadl mi :sweat_smile: tak jsem ráda, že nic nezanedbají, ale zbytečná cesta
:confounded: :confounded:

Jinak my máme Daylong a nesnáším ho :angry: poletí do koše, dělá šílený mapy, když Dana večer koupu tak nejde to umýt, navíc když ho namažu, je celý bílý a vypadá jak mrtvola :grinning: takže já koupím Garnier ambre solair of 30, je celkem levný a snad to bude lepší!!!!
17. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
Zuzáčku, jak říká Mišulka:slight_smile: nenech se u obvoďáka odbejt!!!!minimálně by Ti měl udělat sedimentaci nebo crp(oboje, když je zánět,stoupá!!) a krevní obraz(tam by při zánětu byly zvýšený leukocyty!)
toho dr. nakopat do p*dele :angry: :angry: :angry: nejlépe botou s ostrou špičkou :wink:

Mišííí, mně by déšť nevadil, kdybych nebyla blbá a včas si vyndala tu pláštěnku :sweat_smile:
ad krém-mně právě vyhovuje, že nejde smejt kvůli koupání v létě :wink: roztírat jde špatně, páč je s minerálníma filtrama místo chemickejch:slight_smile: mně ho doporučila jak dr., tak v lékárně :sunglasses: kvůli alergii a sklonu k vyrážkám :wink:
17. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
teď mi došlo, že Miška píše s diakritikou:grinning: tak už má spravenej kompík :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Evík, jj na koupání bude fajn, ale sere mě, že ho ani mejdlem nesmyješ a to zatím mažeme jen obličej a ruce, nedokážu si představit mazat tímhle hnusákem :sweat_smile: celý tělíčko!!!!Jinak souhlasím, že dobrej určitě je!!!!!!

No s tou pláštěnou je to blbý, ale u nás to vypadá, že možná ani odpo potřeba nebude!!!Neprší a vykukuje slunko :wink:
17. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
tady taky chvilku vykukovalo, ale než jsme se nadlábli, tak je fuč :unamused: a zas fučí a stmívá se :unamused:
my asi celý tělo moc mazat nebudem, asi mu k moooři koupím uv oblečení:wink: já i Tom se blbě opalujem, tak nechci, aby se spálil :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ty jsi blesk :sunglasses: pak že Ti to na mateřský nepálí :grinning: jj včera to kámoš projel v práci, pracuje s Petrem a měli oba odpolední, tak měli hezkou prac.náplň :grinning: prý tam nic nebylo, ale nějak to pročistil :fearful: nevím, na tohle jsem analfabet, ale je fakt, že je rychlejší a neseká se, my hlavně potřebujeme zvýšit paměť, takže nám sežene vetší RAMku - snad píšu dobře ten název :sweat_smile: :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
jj, název je správnej:slight_smile:
no občas mám světlé chvilky:grinning: a použiju mozek :grinning: :grinning: :grinning: bohužel to moc často není :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
No vy jste běloučký, to je fakt!!!!tak vy bacha :wink:
Tak to Dáňa je už hnědější než já!!!!!!A já se nemažu :sweat_smile: ten je něco jako Zuza, první slunko a je černej :grinning: takže nám asi bude běhat v létě nahatej....
17. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
já se mažu jen když jdu ven v poledne a nebo se opravdu povalovat na sluníčko(to je teda velmi zřídka:grinning:) a u moře musím, Tom má fyzikální UV filtry( chlupy z pralesa:grinning:) a zbytek těla ho donutím namazat :slight_smile: , ale na sluníčko prakticky neleze, páč má hned úžeh/úpal(ač zdravotnice, tak je nedokážu rozlišit :pensive: )

Hi, hi:slight_smile: až se sejdem tak Venda s Dáňou budou dvojka:grinning: malej a velkej, bílej a černej :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
no věřím, že lidi, co jsou takhle světlí, tak moc to slunko nemusej :confounded: :confounded:
no my jak včera chodili po tý přehradě, tak mi úplně chytly ramena, večer mi svítily jak Machovi ucho :grinning: :grinning: :grinning: Je to slunko čím dál víc agresivnější!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě už ani neláká opalování, za prví se bojím a za druhý je mi hned šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My dnes musíme na nákup, protože jsme včera byli pryč a dnes dopo to kolo, jsem zvědavá, kolik tam bude lidí :rolling_eyes:
Jak jsme byli v tom Brandýse pro kolo, tak jsem alespoň zajela do masny, berou tam stravenky, tak je máme alespoň kde utratit a já vzala takovýho masa, že jsem holky platila 770,- :confused: :confused: :confused: to se mi ještě teda nestalo, tak hrozná částka, ale máme alespoň zásoby na dost dlouho :wink:
17. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Eví, je možná, abych chytla na plavču plíseň a projevila se až za čtvrt roku???? :confused: Normálně mám plosky nohou úplně suché, loupe se kůže a jakoby rozpraskané, takové čáry..ale nic nesvědí, nepálí...mažu lamisilem a zdá se to být lepší, ale nechápu jakto, že by se to projevilo až za takovou dobu??? :confused:
17. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
no nás čeká nákup zítra, ale teď mně napadlo, že asi cinknu T a vyzvednem ho s Venoušem v práci:slight_smile: po cestě zpět nakoupíme :grinning: a plán na odpo vyřešen :grinning: :grinning: :grinning:
d顚ť po cestě mi neva, páč Vendu vezmu do Manduca a sama si vezmu deštník :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
Mišíí, možný to je :wink: maž pořádně, kdyby nemizelo, běž na kožní(napíše Ti něco silnějšího)
mně se zas udělaly bradavičky na ruce :angry: :angry: :angry: za týden se jdem juknou do práce, tak se stavim u kožní :sweat_smile:
17. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
No to je nápad!!!!!A máš to vyřešený :sunglasses: a zítra budete mít klídek!!!

To jsou svinstva na těch bazénech co :angry: a mě to celý život nevadilo, máma má odjakživa plíseň a já to nidky od ní nechytla, ale po tom porodu se fakt to tělo mění a co před tím nevadilo, teď vadí :pensive: snad to zlikviduju!!!!!!

Venda spí, že vysedáváš?? :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
autor
nespí:grinning: nevysedávám:grinning: stavíme komíny z kostek a já nakukujju :grinning:

tak T. souhlasí:slight_smile: jako napotvoru vylezlo sluníčko:grinning:(asi to od Tebe) a vítr se uklidnil:slight_smile: , tak až mi dopere pračka(cca 10min), tak to pvěsím a jdu nás oblíct

:grinning:
17. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
Tak pá, my jsme taky vzhůru a taky jedem :slight_smile: no slunko svítí, ale už jdou černé mraky, ty k vám dorazí tak za hodku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
baf, tak sem už dorazil ten déšť, plus kroupy a bouřka :confused: takže houpáníčko dneska nebude :frowning2: a zítra můžu začít plít zahrádku, doteď to nešlo, pr to bylo suchý jak troud
17. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
17. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahojky prdelky :slight_smile:

Olí pěkný jak se Jájoušek houpe :dizzy_face:

to je dneska hnusně coo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojky

Olí, houpajda luxusní :sunglasses: to se bude Jája mít :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi, je hnusně to jo, ale u nás teda naštěstí neprší a je 15 st.tak to zase není tak špatný!!!

A já mám hotové kolooooo :dizzy_face: sice se cena navýšila o 1500,- :confused: ale hlavně, že už to je, už jsme dělali testovací jízdu kolem baráku a Dáňa byl v pohodě, už neřval, sice se mu nelíbí helma, ale to má smolíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Daník spí a pak jedeme ke kolegyni, tak se těším, že po dlouhé době vypadneme :sunglasses:
18. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Miško to je super s kolem :dizzy_face:

My jsme teď všichni,že pojedeme k mamce moji a houby,ani jsme si neškrtli s baterkou :unamused: tak ji nabíjíme a pojedeme bůhví kdy :unamused:
18. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
brýýý den, kujeme za pochvaly houpačky, byli jsme u známejch na kuřeti, jsem lehce ovíněná, budu asi zítra :grinning: :grinning: :grinning: nějak mě to zmohlo.
Miško super, že kolečko už je. My budem muset ještě vyčkat, než Jája bude pořádně sedět.
18. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.