• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky

Zuzo, no vy máte taky šunku co :angry: nám teda ťuk, ťuk felda jezdí, ale ten P.forman, to je dílo, stále ve vlhku chcípe, ale už na to asi přišel....

No dnes je zase tak krásně, už jsme ráno byli na kole, moc se mu to líbí :dizzy_face:
19. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: ne nee Mišuláčku,my jí máme luxusní :grinning: akorát se vybila baterka,protože sem prý údajně asi nechala den před tím zaplý cd :zipper_mouth: :sweat_smile: ale už je nabitá Felinka :dizzy_face:

holky já sem dneska smutná,teda nebyla jsem,ale vytočila sem se...někdy by jsme se opravdu raději vidělo daleko odtud :pensive:
19. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
tady to pomalu umírá :fearful: :frowning2:
19. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
baf, Zuzi copak se stalo?
Neboj jak začne pršet, zas to tu pojede. Uznej, že by byl hřích v tomhle krásném počasí sedět u pc. Holky dneska pro změnu přijeli ti známí k nám a grilovali jsme u nás na zahradě :grinning:
19. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahojky,

tak se hlásíme, že jsme doma a už dlouho asi nikam nepojedeme, mám toho plný brka, včera jsme spaly ještě u kamarádky, co mi jde za svědka na svatbu,podrbaly jsme, ale jsem ráda, že jsme zase doma

Kačí ječí, nechce spát, je přetažená, za celej den spala čtvrt hodinky, a vůbec mi jí nejde uspat

nedočítám, tak nevím co se děje..

co Reni, nikde jsem jí nezahlídla ted, kde se courá?

jinak máme dole třetí zoubek, takže už celkem 5 a parádně už běháme, nezůstane chvíli v klidu, je to čiperka

tak zase mažu mějte se papa
19. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
jé jsem zkopírovala co jsem psala na Kolínsko, Reni tady žádná není :grinning:
19. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Oloušku to je jasné,že jak je hezky a bude léto,že to tu upadne :slight_smile: budeme si užívat sluníčka,výletit a rodinky :dizzy_face: tak to má být :dizzy_face:

grilovaníčko závidím :dizzy_face:

já jsem smutná jak to tu funguje :frowning2: jak je rodina ovlivněná tuze moc názorami jejich sousedů a podle toho pak reagujou :pensive: ach jo,máme fajn rodinu,celou,ale naše rodina jsou ještě plus jedni sousedi,achjo,pomalu nás to nutné společné skoro žití přestává bavit,což je škoda,protože Péťovu rodinu milujeme :pensive:
19. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Zuzáčku nesmutni, já teda nějak nechápu....jakože Péťova rodina je ovlivněna názory jejich sousedů... a názory na vás nebo jak? :confused:
19. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Oli IP
19. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky,

kdopak to tady smutní...Zuzii nesmutni :wink: Já to snad trochu pochopila, Péťovo rodiče dají hodně na názory sousedů viď. To musí být někdy opravdu hodně otravný. :frowning2:

My teď máme týden taťku doma, dostal povinné volno, takže tady budu jen občas. Jak je teď hezky, tak jsme pořád venku. Ondra má půjčený od sousedů takové super staré chodítko, je jiné než ty dnešní moderní a řádí v tom jak čert. Stojí v tom, drží se a krásně v tom chodí. Dám fotky do alba, ať máte představu. V klasickém chodítku být nechtěl, ale tohle miluje.Takže u nás ve vnitrobloku řádíme každé odpoledne :grinning:
20. dub 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

lásko, nesmutni :slight_smile:
Olíí, houpajda krásná a Jája je smíšek :dizzy_face:
Jani, vítej zpět :grinning:
Míšííí, co je formanovi? :grinning:
Baru, super fotky:slight_smile:
20. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojky

Evíí, no stále chcípe za vlhka,P. bádá s rozdělovačem :grinning: to je fakt šunka, ale potřebovali bychom aby ještě rok a půl vydržel, pak bude máma měnit oktávku...

Teda dnes je zase krásně, my už byli na kole a pak byl malej s babí na hřišti, teď vaříme...

Zuzo, kočko, nesmutni!!!!!!!!Mě to taky tady někdy sere a raději bychom bydleli sami bez všech :cry: :cry:
20. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Mišííí :grinning: juj rok a půl jo :sweat_smile: , no to si budete muset formánka hýčkat :grinning: :grinning: :grinning:
teda vy jste toho už stihli:slight_smile:
my stihli akorát uklidit a teď se spí :sunglasses: po o jdem pro změnu plavat :grinning: :grinning: :grinning: a večír jdu vyzvednout tříkolku pro Vendu :dizzy_face:
20. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
Evi, vy furt plavčíte, se divím, že se Ti chce :sweat_smile:
No jo, taky jsme vstávali před osmou, nějak se mu mění režim a budí se brzo a večer usíná až k půl 9 :angry: :angry: teď ulehl už ve čtvrt na 1, tak třeba bude večer víc utahanej a padne alespoň do té 20.hod!!!!

Jé tříkolku a jakou????My včera byli koupit motorku Enduro a nepořídili jsme :frowning2: měli akorát ty vyšší, my chcem to malé, nikde nebyly :angry:

No EVi, obávám se, že rok a půl ten chcíploň nevydrží :pensive: takže to vidím tak, že si budu muset koupit něco já, až začnu codit na těch pár hodin do práce a Petr bude mít feldu...já to chci totiž udělat tak, že by pak P.měl oktávku, chudák neměl pořádný auto už od doby, co předělává kůču, tak ať už má konečně dobrý auto..no jenže to je 1,9 a vysoký pov.ručení, takže co z toho vyplývá :cry: :cry: že si můžu nechat zajít chuť na svého milovaného Passatka, páč to je taky 1,9 a to by pán nerozdýchal, dvě takhle drahý auta...takže jsem už pokoukávala, že bych teda skousla nějakýho Golfa IV s obsahem 1,4 :pensive: :pensive: ach jo...

Dnes jsem v krámě tady u nás narazila na letáček, že je ode dneška otevřená nějaká prodejna s outlet hadrama Next a Gap pro prcky, tady v prdelákově :grinning: tak to asi dnes s kámoškou očíhneme, jaké budou ceny :wink:
20. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Mišííí, my máme plavčo 2x týdně a teď ještě nahrazujem promeškaný hodiny, takže ještě párkrát půjdem 3xt :sweat_smile: , ale od května už budem chodit jen 1xtýdně :grinning:
20. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
20. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
To je strojovna :dizzy_face: kam mu dáš nohy, než bude šlapat sám???????
No teda 3x týdně by mě tam nikdo nedostal :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
má tam stupátka, který jdou sundat :wink:

hele kdyby mi někdo ještě před rokem řekl, že budu chodit plavat!!a ještě k tomu 3xt, tak se mu vysměju :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
jo a ta tříkolka, ale není za tuhle cenu :wink:
20. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
tak já jdu vzbudit Vendu, páč za chvilku musíme letět :sunglasses: a on sedí v postýlce a hraje si s dudanama :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahojda:slight_smile: už jsem docela happy:grinning:

Evi trojkolka pěkná,taky sem o ní uvažovala:slight_smile:a kdesi jako byla takovou dobu???????????? :fearful: ještě jednou budeš chybět tolik dní a dostaneš na prdel :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

to plavání,taky necvápu,že se ti furt chce :sweat_smile: mě příjde,že tam seš každej den :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
kuk holky. dnes nestíhám.
Dítě spalo do půl deváté :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: s mlíkem v šest a kručením asi třikrát za noc. Takže samozřejmě dopolední spánek se nekonal. A odpolední byl od půl jedné do půl druhé (a to jsem s ním byla na zahradě a učila se a když jsem začala plít jahody tak se probudil :frowning2: . chudáci jahody, tam zahynou mezi tím plevelem. O nachystání dalších záhonků ani nemluvím. Letos budou asi jen rajčata ve skleníku :grinning:
Teda nevím jestli půjde spát ještě odpo (to půjde večer buhví kdy) a nebo jestli vydrží do sedmi...ale obávám se že ne. Navíc mu rostou ty zubany, takže je protiva protivnej. Už mu prosvítaj i obě jedničky nahoře a druhá dvojka nahoře. To bude najednou zubanů.
Jinak k autíčkům, manžova Felda je zrovna v opravě, urezly jakési misky u tlumičů bo co - chudák jak musí stát venku, tak začala reznout.
Eví tříkolka super. Já se těším,že koupíme to odrážedlo PUKY.
Miško jakou motorku?
Zuzi super, že už je lepší nálada.
Eví 3 x na plavčo, to by mě kleplo. :grinning:
Baru super, že si můžete užívat tatínka.
Náš je teďka dva dni mimo, přijede v út v noci nebo ve středu odpo. ALe dnes večer přijedou do středy naši, tak snad napíšu konečně další kus bakalářky.
Tak román dopsaný, tak jdu něco dělat.
20. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
tak Míšo next očíhněte, vyfotte a můžete nám pak taky něco koupit, ten my máme rádi :dizzy_face: dneska jsme koupilÿ jen tak na hřiště mikinku za 70,- je teda sepraná ale na písek to stačí..dneska bylo krásně, že? byly jsme venku, ted už jsme doma, dodělávám večeři a budu připravovat pomalu pro kačí..

co zítra mrnatům vaířte, už nevím co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
zdarec :grinning:
Olouši, ten jája je asi antizahrádkář:grinning::grinning::grinning: no mně z toho plavča taky brzo klepne :grinning: , ale holt jsme byli furt marod, tak nahrazujem :grinning:
Lásko, naposled jsem tady byla v pátek:grinning: dnes je pondělí, mám áčko jen v so a ne, kdy net pravidelně nenavštěvuji :wink: ty tady celý týden nejsi a pak mně prudíš, jooo? :grinning:
20. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
Evííííííí :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
co to je za ksichtíky?
20. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
Jé Jani, ani jsem Tě nepřívítala zpět :dizzy_face: Psala jsi, že byla hoňka, co???Tak už jste alespoň v klidu doma :wink: Já teď dodělala malýmu rizoto :wink: my budeme mít čočku s párkem

Oli, no dobrej výkon se spánkem :grinning: na jahody prď, jsou přednější věci!!!!Motorku tu plastovou, odstrkovací, jmenuje se Enduro
20. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
to je podivení nad tím,že tu celý týden nejsem a pak prudím :fearful: :fearful: :grinning: :fearful:
20. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Miško a oni mají víc velikostí jo? :confused:

Jo a Jájouš usnul po sedmé. Tak teda doufám, že nehodlá ten hodinový spánek přes den praktikovat častěji :angry:
20. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
díky za přívítání kočičky :dizzy_face: já se válím pže jsme všici nachipaný, kačí je už líp, ale já mám rýmu, v krku mě bolí, jindru ode dneška taky, akorát se modlím, aby jsme byli zdravý na svatbu všichni, to by bylo blbý, už jsem objednaná na zkoušku účesu..v týdnu jdu konečně dát udělat to oznámení, a přemýšlím, zda nevynechám autí a ozdoby okolo něj, protože bydlíme pár kroků od radnice, myslíte že je to bblý jít pěšky?

s tím vařením fakt nevím, čočku moc já nee teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pochybuju že bych jí dostala do kačí :grinning:
20. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.