• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jééje Jani, nachcípaní, když je tak krásně, to naštve.
Jani jestli jste kousek od radnice, tak jděte pěšky, kámoška šla pěšky přes celou vesnici do kostela a bylo to ok.
20. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
dobré dopo:slight_smile:

reagovat budu později:slight_smile:
po Míšině vzoru :grinning: jsme vyrazili ven už ráno :grinning: byli jsme zkusit novou tříkolku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to skvělý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Venda nadšením hulákal :grinning: :grinning: :grinning: teď jezdí po obýváku na odrážedlu :grinning: :grinning: :grinning:
tak teď mu jdu dát sváču a dát ho spát, pak dodám fotky:slight_smile: a dočtu :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
Olí přemýšlím o tom právě jestli by too nebylo lepší jít pěšky :slight_smile:

nachcípaný jsme řádně, mě se to z krku dostalo do průdušek, ráno hlas jak ze záhrobí ted je to lepší alë zase kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak čajíčkuju a jindrovi začalo bejt taky špatně hlavně at není nemocná kačí..

Evi- jakou máte třiíkolku, hodíš mi odkaz? :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Jani, odkaz jsem házela včera:wink: jukni na předchozí stránku:slight_smile:
držím palce, ať se brzo uzdravíte:slight_smile: a ať to Kačí nechytne.-)
jinak nemyslím, že jít pěšo je blbost, jen abys to v podpadcích ušla(co si pamatuju, tak v kölíně je náměstí z kočičích hlav, ne? :wink:) navíc pokud bude třeba mokro, tak abys neměla urousaný šatky :wink:
Zuzanko, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
Olouši, no tak bude přes den spát jen hodinu :grinning: :grinning: :grinning: si zvykneš :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
ajoooj:slight_smile:

Jani to mě mrzí,že jste nemocinkatý,ať se brzy vyležíte:slight_smile:

Olí spát jednou denně je normal:slight_smile:

Evičko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já hlásím,že mi je už týden dobře :dizzy_face: a 14 dní mi nebolí jizvička :dizzy_face: sem teda zarostlá jak jety v zimě,ale hkavně,že mi nic nebolí :dizzy_face:
21. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
jak se máte vy a Vaše miminečka?
21. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
fotky už jsou v albu:slight_smile:

lásko, to je super, že už je Ti dobře!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
Evičko Vašíček je nádhernej vláskatej kouzelenej andílek blonďatej :dizzy_face:

sem taky ráda,že mi je dobře,tak snad dopadnou testy dobře:slight_smile:jdu v pátek,jo Evi co je to CRP?

Jinak co chystáte na čarodky?Ségra chce malýho k nim na vesnici,aby se chlubila:grinning: tak mamka ho tam chce na spaníčko,tak my pujdeme asi do města na pivko aták:grinning:
21. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
děkuju :dizzy_face:

CRP je uazatel zánětu v těle:slight_smile: něco jako sedimentace, ale mnohem přesnější:wink: bude Ti ho brát dr?
čarodky neřeším:slight_smile:
21. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
jo a co nového u vás?co Peťulka?už Ti utíka? :grinning:
21. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Evi tak už jsem zblejskla, hezká :dizzy_face: i fotečky :dizzy_face:

Zuzi na čarodky my asi nebudeme dělat nic, nějak to neslavíme dáli se to tak říct, co je to vlastně za den? jindra bude stejně do 7 na tenise, přijde před8takže my neslavíme, ale buřta bych si dala teda :grinning:
21. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
jani, děkuji:slight_smile:
taky bych si dala buřta:slight_smile: možná pojedem o víkoši na chalupu, tak určo bude:grinning:
21. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojky

Evíí, po našem vzoru :grinning: a není to špatný, co???ten den hezky uteče, my už dnes byli s kočárem nakoupit a pak na kole
Vašík je šikula, že na odrážedle umí, Daník to nějak nechápe :sweat_smile: ale taky teda žádný nemáme, vždy jen zkoušíme v krámě..

Oli, jo Endura jsou dvě velikosti malé a větší a na tom větším má úplně natažený nohy, takže chci to nižší, což je nedostatkové zboží :confused: ty větší mají všude...

Jani, hele čti pořádně jo :grinning: čočku my, Danikovi jsem dělala rizoto a pěšky bych taky nešla, jen ať si tě hezky někdo odveze :sunglasses:

Zuzo, to je skvělý, že je Ti dobře, tralala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na čarodky je tu od 15 hod.program pro děti, tak nám přijede kámoš se 4 letou a 2 letými dětmi a půjdem na hřiště na tu akci a večer budeme doma, stejnak na tu ožíračku nejsme :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
autor
Mišííí, jj po Tvém vzoru:slight_smile: mně dneska nic jinýho nezbylo:slight_smile: jak ráno našel v předsíni tu třikolku, tak po ní furt lezl a pak mi ukazoval, že jdem ven :grinning: no tak jsme šli, ale já se nějak nestihla nesnídat :sweat_smile:
s tím odrážedlem - on ví jak, ale občas jezdí po zádu :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
nonono Mišule :angry:

hele prosímtě napiš mi ten recept pro děti ten špenát se smetanou a masíčkem nebo jak to bylo psala jsi to snad na batoletech díky a nefrflej si tam jo? :grinning:
21. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Evi takže zjištění CRP je taky zjištěno odebráním krve?Tak to je fajn:slight_smile: v pátek mi ji bude asi odebírat můj dr nebo nevim:slight_smile: on teda ještě neví asi,že mi bude dělat nějaký testy,ale já mu to nařídím :grinning:

Jinak Péťulka jak nemohl tři týdny chodit,tak jak jen mohl,tak hned za jednu ručičku a vzápětí se pustil a udělal několik kroků sám a tak si ho cca tři týdny posíláme s Pé´tou mezi sebou a on ujde třeba už i přes půlku obýváku :dizzy_face: :grinning: jinak se snaží taky utíkat,to hlavně:grinning: ale to si dá výdycky na držtičku :grinning:

ohledně čarodejnic,tak tady ve městě je taky program,ale né pro děti:frowning2: jen nějaký trapný skupiny a to je celý,tak tam vždycky jdem se jen podívat:slight_smile:žádná chlastačka :grinning: :slight_smile:

jinak Pé´tulka jak bude u nich,tak jak jsou na vesnici,tam je to jiný,čardoky tam jsou fakt zážitek,super prostě,velkej oheň,spousty kamaráů,buřtíčky :dizzy_face: to tady ve městě je jen tohle :frowning2: tak,aspoň něco,když tu nic jiného nejní:frowning2: a když je ta příležitost,že budeme sami,tak se asi pujdeme pobavit :wink: :slight_smile:

já bych taky chtěla na chaloupku dát si buřtíčka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
21. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Zuzíí, jj:slight_smile: psala jsem Ti to, když Tě odbyl ten dr. na kontrole:wink:
21. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
já vím,právě sem se chtěla dobu zeptat co je to to crp,pač si to psala dohromady s tou sedimentací,tak jsem to nepochopila víš:slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
aháááááá :grinning: :grinning: :grinning: sorrááááč!!! já byla rozčílená, že Tě odbyl :wink:
21. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
to je dobrý :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:

jdu si dělat rybišku k obídku a chci na chaloupku k vám na buřtíčka :frowning2:
21. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
brrrr ryba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak přijeď:slight_smile:, ale budou tam i tchánovci :wink: :grinning:
buřtíčka Ti udělám a pošlu v balíčku, jo? :grinning:
21. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak kam kdy pojedém? :dizzy_face:
autor
jo a hádejte kam za chvilku půjdem? :grinning: :grinning: :grinning:
néé buřtíčka chci s Tebou letos čerstvýho!!!!!!!!! :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
na palvání??????, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
já ci taky buřtíka :grinning:
21. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
lásko, trefa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nevím, kam pojedem a kdy:slight_smile:
jani, ty si ho upečeš sama :wink:
21. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jani, nefrflám, ale Ty fakt nečteš, chtěla jsi napsat, co děláme prckům k jídlu, já Ti napsala, že Danovi dodělávám rizoto a my budeme mít čočku s párkem a ty odpovíš, že čočku bys do kačky nenacpala :grinning: :grinning: pak Evče, jakou má tříkolku, přitom hned jak o ní psala, dala odkaz :grinning: :grinning: tak na to nejde nereagovat, Ty čůzo naše :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a teda jste pěkně nachcípaný :frowning2: snad to rozeženete, zvlášť, když je tak hezky!!!!!!!

Zuzo, to je fajn, že Ti bude brát krev!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten recept...osmahnu na kousky kuřecí/krůtí, pak přidám listový špenát, zaleju 12% smetanou a když bublá, dám nastrohaný aidam, uvařím těstoviny, pak vše smíchám a lehce mixnu, aby se těstoviny a ty listy špenátu zmenšily, toť vše :wink:
21. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
děkuju Míšo ty jsi taky naše čůza :grinning:
21. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.