• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Miško já už můžu dávat taky smetanu???

a jak je to s tím tvarohem,smetánkem a mlékem....to už můžeme taky dávat?
21. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jani, Tys ale čůza první :grinning: :grinning:

Eví, zase plavat, fůůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Zuzo, já už na sraz někam na víkend asi nee, jedem s prosincovkama..ale mám v plánu, že si s Petrem a prckem uděláme někdy k létu výlet k Vám do Zoo, že bychom si mohli udělat hezké odpoledne, když budeš souhlasit :wink:
autor
jůůů Mišííí, to bych taky zvládla uvařit :grinning: :grinning: :grinning:
a když si u psaní:slight_smile: nenapsala bys mi ještě jednou ten recepis na pudinkovou bábovku?já to někam založila a nechce se mi to lovit v diskuzi :pensive: , ale pokud si vzpomeneš, kdy jsme se o ní bavilÿ tak zapátrám :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Zuzííí, už můžete tvaroh i smetánka, mlíko, který prošlo varem(tj. i smetanu)
21. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
tvaroh jsme měly jednou jak je reklama před večerníčkem na něj- Tvaroháček, smetánek papáme a mlíko teda nee, to by nemělo ještě být ne?
21. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tak už fakt mohou vše, s tím mlíkem jsem opatrná, ale když přejde varem, jak píše Evís, tak pohoda, ale jen tak rovnou na pití mu ho dám až po 2.roku!!!!!Když pijou Um, tak proč je cpát obyč mlíkem, ke kterýmu já teda moc důveru nemám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My dáváme odpo nějaký jakoby puding s čokoládou a lískovými oříšky :stuck_out_tongue_closed_eyes: já na to už peču, tuhle měl i pár namočených kousků chleba v guláši!! :grinning:
Evi, bábovku vylovím, ale bacha, záleží na pudinku!!!!!!!!!!!!NE oetkera!!!!!!!!!!!!!!!!!Po tom je to nedobré a je tam cítit ten pudink a štípe do jazyka, ale teď Ti neřeknu z kterého to dobré je, napíšu Haníkovi :wink:
4 vejce
4 pudinky
2 dcl cukru
2 dcl oleje
1 prdop

ušlehat cukr s vejci a olejem a pak nasypat pudinky a prdop, do vymazané formy, péct asi půl hodky na 180 st.bacha, strašně to nakyne!!!
21. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
no já na jídlo opatrná jsem, ale mlíko do vařených věcí už dávám:slight_smile: na pití mu ho dám až po druhým roku:wink:
tvaroh dávám obyč tučný nebo polotučný smíchaný s přesnídávkou:slight_smile: nebo místo tvarohu žervé :wink:
smetánek, lipánek a spol nedávám(ale dítka ho můžou:grinning:), pže to nemám ráda a Venda by mně nutil k ochutnání :wink:
Mišííí, dík za recept a Hanika se zeptej :grinning:

jo a Venda má osypaný podpaždí, bojim, že je to ekzém (v pá jdu ke kožní tak jí ho ukážu taky) :unamused:
21. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
a zatím se loučím :grinning: pokud se neutopím tak večír pa :grinning:
21. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
to jako,že někam vůbec nepojedeme společně aspoň na víkoš jo???Tak koukám,,že pojedeme do prdele :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a ani Evíška neuvidím jo? :frowning2:

tak my jdeme ven pápá :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jo a co se týká oblečků next, tak tam toho paní teda moc neměla, ale tak snad se to rozjede, ceny byly celkem slušný, na to, že to byly věci nové, ale spíš na větší děti tam měla....

My Lipánky jedli asi 2 měsíce, teď odmítá, stejně tak jogurty, ale to už dávno, je po mě v tomhle..ale párek nebo vysočinu, to by si dal :grinning: :grinning: a kyselou okurku k tomu :grinning:

Eví, hezké plavčo

Zuzo, hezkou prochajdu, my spíme, jdeme až ve 3 ven

A já na jídlo peču, páč žádný alergie a vyrážky nemá, jinak bych taky opatrná byla, dala jsem už i půlku kiwi :sweat_smile: ale moc mu to nejelo
21. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
tak jsme se vrátily z procházky a jsem docela k.o. a musím nahlásit že máme dole 4 zoubek, to byla rychlost minulej tejden taky, tak už máme 6 zoubků :dizzy_face:

Zuzi- tobě jsem zapoměla říct, že za chvíli bude cupitat parádně, kačí začla zjničehonic a ted jí pořád honím je hrozně štastná, že chodí :dizzy_face:
21. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
utopena nejsem:slight_smile:, ale jsem ko :sweat_smile: hrozně mně bolej ruce - hlavně ze včerejšího táhnutí krabice s trojkolkou do kopce :grinning: a to plavčo mně dorazilo :sunglasses: no ještěže další plavčo je až ve čt :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzííí, souhlasím s Jani:slight_smile: za pár dní Ti zdrhne a už ho nedohoníš :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
a kdy to bude asi tak??????:grinning::dizzy_face: on od osmi a půl měsíce chodí za ruce,dva týdny za jednu a cca dva týdny udělá několik krůčků sám :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
kuk
já ani nešla cvičit, to je dopo procházka a kolo, odpo to samé, takže jsem taky ko...půjdu ve čt, to jdu na gyndu a asi tam budu dlouho čekat, tak budu z čekárny odpočatá :grinning:

Zuzo, v půlce května už lítá Petík venku u kočáru sám :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
baf, holky nestíhám mám tu naše a ponořila jsem se do psaní bakalářky. Ale teda nějak to neubejvá :frowning2: teda nepřibejvá.
Holky ale to je šok najednou spí přes den hodinu místo 2,5 :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: nic nestíhám :sweat_smile: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahooj holky,

tak jak žijete v tomhle hezkém počasí?? :wink:

Náš taťka má tu dovču, tak jsme včera vyrazili na výlet do Poděbrad. Je to tam moc hezké, mají krásný park a fontánu. Jen ta bohužel ještě nejde. Ale byli jsme tam loni a bylo to super. Tak jsme se tam prošli, dali si oběd...no parádička :wink:

Dneska tady máme mejdan s kamarádama z plavča, tudíž i s Evčou a Vašíkem, a slavíme ještě Ondrovo narozky. A ještě Lukáškovo...taky kamarád z plavča. Tak bude veselo. Bude to párty u nás ve vnitrobloku mezi panelákama, ať jsou kluci venku :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
jé Baru my taky byli nedávno v Poděbradech, je to tam hezký, ted přemlouvám tatku abysme jely taky někdy do zoo, ale začínají mistráky, ted zrovna v so takže bude muset na tenis no možná jen dopo a bude jezdit hrát do Německa tam jim vyhrává zápasy, tak tam jezdíme, ale s kačí asi nee..o víkendu jak jsme byli u kamarádky, tak bydlí půl hodky od nás a kačí blinkala chudinka po cestě, brečí když jdeme do auta, já jsem myslela že je jí zle a asi jo, a kinedril je od 2 let nevíte co se může nebo nemůže brát jinýho? asi bude poblionek po mě chudák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
22. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

Zuzko, tak já myslím, že ještě před půlkou května bude Peťula běhat sám :grinning:
Olííí, zvykneš si :sweat_smile: neboj až začne capkat, tak se vrátí medvěd brtník :grinning: :grinning: :grinning:
Baru, už se těšíííím :dizzy_face:
Jani, nevím, ale zeptej se v lékárně....
22. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
holky když mluvíte o tom chození, jak naučit Jáju, že může chodit okolo nábytku, on to pořád nějak nechápe. Párkrát obešel gauč a teď vypadá, že to zapomněl :frowning2:

Baru jéé to máte supr, tak si mejdlo užijte i s Eví a Vašíkem.

Holky tak jsem chtěla teda Jáju dát spát až po obědě, a ve čtvrt na dvanáct už ječel, že chce spát. Tak jsem zvědavá kdy se vzbudí. Počítám, že zas v půl jedný. Včera v půl sedmý lehl do postýlky a byl hned tuhej. Ale v noci se budil. Tak asi bude lepší ho zkusit dát třeba ve čtyři aspoň na chvíli chrupat.... nevím. Má to teďka nějaké naprd s tím režimem. :frowning2:
22. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
Olíí, na to musí přijít sám:wink:
22. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
vy máte otázky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: prej jak mám Jáju naučit,aby chodil sám kolem nábytku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
já nemám otázky :grinning:
22. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
jinak my spíme už dlouho jednou denně,ráno vstáváme mezi osmou devátou,spíš k devátý,někdy po:grinning: a pak po obědě dáváme chrupku cca na hoďku,hoďku a půl,někdy půl hoďky:grinning:
22. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: víš jak sem to myslela,Olča jako vy :grinning: to je stejný :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
se taky zeptám..............

jak mám Pé´tulku naučit,aby,když se pustí rovnou neběžel,ale šel? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: nééééé si dělám prču:grinning: sorry Olí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Zuzíí, u nás se spalo max.45min:grinning: od doby, co začal chodit, tak spí dýl :wink:
jsem nevěděla, že Olí vykáš :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
ááá já mám po krafání:frowning2: dítě se hlásí :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Zuzí v poho, no víš co, mě je divný, že přes měsíc už stojí, stojí i jen když se drží jednou rukou, teď se ťulpas začal poušet oběma, takže zase pády... :frowning2: no a že teda nechodí kolem toho nábytku :frowning2:
22. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Eví a Vašík už bude až do večera vzhůru? a v kolik chodí spát?
22. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Olííí, v únorovkách je pár dětí, který teprve začínaj capkat kolem nábytku :wink:
22. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.