• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Verča už má teď v bříšku tak velkýho obříka jako má Miška v 10ti měsích Danečka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
miláčku nebudu :dizzy_face: já si pro Tebe příjdu :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:42  • Odpověz
jo to už by mohl být těch 20cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
nazdááár,

teda Zuzi ty jsi to tady zase rozjela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
nééé, Kubík bude mít při narození aspoň 6kg a Veru pak bude ve zprávách na Nově :grinning:
tak tááádydádydýdadááá tadýdádydády tádydydý táádydádydádydá tadydádydády tádydádydády tadydádydýdadááááááá

poznali jste to? :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
Zdarec Olouši :grinning:
Zuzííí prostě budem dvojčata i po smrti, chápu :sunglasses:
27. říj 2008 v 18:44  • Odpověz
autor
Peťulka píše? nebo co To Zuzkas mele? asi si čuchla ke špuntu :grinning:
27. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
chňápeš dobře,ale s podmínkou,že dřív jak za 60 let se tam nesejdem jo?!!! :pensive:

jooo to bude prdel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a dnešní zprávy.......

v Pražské porodnici na Bulovce se dnes narodilo největší miminko v celý Český Republice,je to chlapeček a váží neuvěřitelných 11 kilo a měří 70 centimetrů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ahoj Oloušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to já nééé :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:47  • Odpověz
to byl večerníček!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ta znělka!!!! :sweat_smile: tys to nepoznala??? :confused: dyť je to tak viditelný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tzn že jdeme koupat miláčka a tudíž se pro teď loučím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: každopádně dneska v televizi je pěkný hovno :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak třeba ještě příjdu :grinning:
tak pusinky prďolkám vašim krásným a Vám a krááááááááásně jsem si pokecala miláčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
27. říj 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
nepoznala, ale to je tím, že nemám hudební sluch :grinning:
já taky mizím, Vénu to nebaví a každou chvilku nám snad dorazí tatínek :grinning:
taky jsem si parádně pokecala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2008 v 18:51  • Odpověz
jakýho obříka??holky nechci obříka :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: 3 kilečka stačej,nemá být pokom velký..Tom je v 7 měsíci narozen a já měla 3,5kg asi :sweat_smile: :grinning: :grinning: všude v tabulkách píšou,že v 20tt má mít cca 200-300 g a já mám 412g :grinning: jenže to maj všichni holky těhule kolem mě ..tak tabulky kecaj :frowning2:
27. říj 2008 v 18:53  • Odpověz
Týýýýý vole nazdááárek, tady to jede a já nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli jsme návštěvu, teď kluci koupou a já musím jít asistovat, až prcek usne tak přijdu...se mi líbí, jak jsem vás sem nahnala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2008 v 18:55  • Odpověz
Hm tak zase nic no :grinning: :grinning: tak se tu pobavím sama..taťka mi odjel okukovat nahotiny do sauny :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Zuzo, jako fakt jsem se tu tlemila, až jsem málem D.vzbudila, vypadávání orgánů z těla při nákupech..tohle může napadnout jen Tebe :grinning: :grinning: Máš nějakou náladičku co???Už jsi to zase konečně Ty, od té doby, co máš prasečí dělohu :grinning: :grinning:
Oko dobrý, díky :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru, to je normální, ty tlaky, bolest, je to fakt, jak se děloha zvětšuje a nebo Tě taky prcek mohl nakopnout a ta žebra pak bolí...nestresuj!!!! :wink: :wink: :wink:
27. říj 2008 v 19:49  • Odpověz
já jsem tadýýýýýýýýýýýýý:grinning::grinning::grinning:všichni sem:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no jo nová děloha,novej život :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mám vlitou novou krvinku do žil :sweat_smile:
jako fakt mě teď mimo kašle nic netrápí :grinning: takže já už budu snad ready a ještě Pé´tulku vyléčíme a bude už jenom dobře :dizzy_face:
Hele a co ten vir?ž je v řiti? :sweat_smile:
prej jel akoukovat taťka nahotiny do sauny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz
no tak nic no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
budeme si muset Mišuláčku vážně promluvit :pensive: asi dáme cígo po telefonu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no tak já dneska výjimečně vypnu pc teď,aby mohl mrňousek klidně spinkat a zítra mejdan tady jooo :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak pusinky všem brouky brou :dizzy_face:
27. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
Už jsem tůůů
27. říj 2008 ve 20:15  • Odpověz
Miláčku, jsem vybírala Daníkovi botky na MMB, dnes jsem se slzou v oku vyřadila úplně nový, krásný botičky od babi, ale Daník má šíleně vysoký nárt a do botek jsem ho prostě nenarvala :cry: :cry: koukej jaký krásný botičky jsme mohli nosit a teď prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=172556&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php

jinak jsem ráda, že už jsi OK, je to znát i takhle po psané stránce :wink: hlavně Peťulu neleč nějak důkladně, ať z toho není další Peťuláček, zkouřenej, vysmátej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vir je už zlikvidován, máme teď antivirák a běží každý den, takže snad jsme ochráněni :grinning:

Taťka jezdí každý týden do sauny, sice zítra půjde s malým ,ale ten to tam vydrží jen chvilku, tak jel na dlouho už dnes, on dělá v hnusném prostředí víš, chemikálie, výpary...a tak se jezdí "čistit" :grinning: do sauny :wink:
27. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz
A vše neeeeeeeeeej k 7 měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my zítra 10, hurááááá :dizzy_face: :dizzy_face: konečně dvouciferné číslo :grinning: :grinning:
27. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz
Tak ta moje chro chro děloha to fakt vypla :angry: si asi teda fakt vážně promluvíme :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ne zítra, zítra jedeme na plavčo a pak za babí, prababí a pradědou :dizzy_face: :dizzy_face: tak večer juknu, mějte se krásně, svátečně a dobrou noc!!!! :pensive:
27. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz
autor
dobré ranko, jsem vytuhla u uspávání drozda :grinning:
Daníkovi vše nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
Taky se mi líbí, jak se Zuzka přenesla přes prasečí dělohu, takhle(jako včera při koňování) jsem se nebavila už dlouho :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mišííí, ty botky jsou krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: škoda, že by Vénovi byly až půjde do školy :sweat_smile:

Verůůů, vždyť říkám, že budeš v lednu na Nově :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nojá dnes mejdanit nebudu :cry: my jdem odpo plavat i s tátou :dizzy_face:
28. říj 2008 v 10:15  • Odpověz
bré ránko, hlásím, že jsme vstávali v devět, teda s kojením ve tři a v šest, ale hlavně, že pak usnul :grinning:
28. říj 2008 v 10:18  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:
Jsem se tady teda pobavila :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky nám zřejmě lezou zuby :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: Domísek má oteklé dásnička,bolí ho pusinka,cpe si tam všecno co vidí až se dáví,slintá,v noci nespí a pláče,plive dudel a savička mu taky nevoní,na dotek má dásnička tvrdé a cítím dva hroty,jakoby špičky,v noci se mi už dvakrát po sobě posrajdila,ale komplet celý i s podložkou a to máme normálně tvrdé kaku :sweat_smile: A furt poplakává,tak doufám,že se zuby umoudří a zalezou pěkně zpátky,já ho ještě nechci trápit,sotva skončili prdy tak zuby,no mám radost a co chudák moje děťátko malinký .. nezdá se vám,že ten můj kluk pořád někde spěchá??? :sweat_smile: :grinning:
28. říj 2008 v 10:21  • Odpověz
Jůů Daníkovi vše nej. k 10 měsícům a Peťulkovi k 7.měsícům :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2008 v 10:21  • Odpověz
Daníkovi a Petovi vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Evíí ty mě chceš naštvat že?já nechcu mega obříka :pensive:

MArůůů pomoccccc mě tu zloběj,že budu mít cvaldu :frowning2:
28. říj 2008 v 10:24  • Odpověz
jj četla jsem :slight_smile: Nebudeš neboj,já měla taky dělo a vylezl 2,5 kg mimísek :wink: Kuba jen potřebuje místo :slight_smile:
28. říj 2008 v 10:27  • Odpověz
nejde o břicho,prej moc váží :sweat_smile:
28. říj 2008 v 10:32  • Odpověz
ahááááááááááááááááááááá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
No tak to je možný teda :grinning:
28. říj 2008 v 10:34  • Odpověz
28. říj 2008 v 10:39  • Odpověz
Hele Veru Kuba bude maxi obřík. Pr Jájouš byl pořád průměrnej a pak 3,7 kg :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2008 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.