• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Miško kuji. Snad se počasí nezkazí a bude stále tak hezky. I když teda někdy mezi užíváním pohody, nevaření a hezké přírody se teda musím i učit :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tak se holky zatím mějte krásně, za 14 dní nakouknu (možná dřív odtamtud, pr jsem závislák).
Pusu batolátkům. Papa
26. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Zdrar ženy:slight_smile:

taky žiju, omluvenku jsem házela ve čt (ale asi je to zbytečný, páč nikdo nedočítá :angry: )

Zuzííí, to mně mrzí :cry: copak se to děje?
Olíí, krásnou dovču :dizzy_face:
26. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že jsem tady o nic nepřišla, neboť jste moc nekecaly :grinning: My byli o víkendu na chatě u taťky a bylo to fajn. Ale spali jsme doma, Ondra ještě prská, tak jsem se bála, aby tam nenastydl. A ještě tady spala kámoška z Děčína, která tady dálkově studuje, takže jsem internet ani večer nezapla :wink:

Olí přeju krásnou dovču :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky

Evíí se nečerti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vždyť u Janči je to normálka :grinning: :sunglasses:
jak jste si užili veletrh????

My máme elektriku hotovou, jsem moc ráda, zase jsme o kus dál!!!!Tchán nám dohodil nějakýho chlápka na dlažbu - Petr si na to netroufne, podlaha není zrovna rovná :sweat_smile: ten má čas v červenci/srpnu, takže další léto nahoře nás nemine, kuwa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Holky koupili jsme D.Garnier opal.krém, teda of 30 jsem nesehnala, tak máme 50, ale spokojenost!!!Krásně se roztírá, nedělá mapy, nevysouší Dádovi kůži, prostě pro mě o 100% lepší než Microsun :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tchýně má celý týden dovču, tak budu mít suprových 14 dní!!!týden bude chodit převážně s malým ona a další týden jedu s mamkou na byt za Phu, takže další chůva :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Zdar:slight_smile:

Mišíí, no už se čertit asi nebudu :sweat_smile: páč je to furt dokola : :zipper_mouth: -D :grinning: :grinning:
no veletrh, pro mně nuda :grinning: :grinning: :grinning: Tom zklamanej, páč tam skoro nic nebylo, ale Venda nadšenej :grinning: :grinning: :grinning:
jinak kožní jsme nezvládli, po cestě mi volali, že tam dr. není :cry: no tak jdem 6., ale Vendovi vyrážka mizí, tak snad to bude ok :wink:
se nedivím, že si petr na dlažbu netroufá:slight_smile: vyrovnat podlahu je pekelná makačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: léto přežiješ!!!třeba nebude takovej hic :sweat_smile: :grinning:
hele, co mamka s tou žloutenkou? vše ok?

Baru, co tatrovka?:grinning: ještě máte o zábavu postaráno? :grinning:
27. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Evi, takže ani ty bradavička jsi neukázala :cry:
Mamka zatím ok, zrovna ve čt byla na krvi, protože jí večer začalo být blbě jako na chřipku a začala hysterčit, že je to určitě ono :grinning: takže letěla na odběry a dobrý, no karanténu má asi do půlky května, tak se bojí...pořád si myje ruce, vozí si svůj ručník k nám a pokud možno tu nechodí na velkou :grinning: :grinning: má z toho úplně fobii :grinning:
Petr dělal dlažbu tady nahoře v koupelně a pěkně mu ujely spáry, takže to nechce riskovat, když to bude tak velká plocha a taky by to dělal 14 dní :grinning: takhle to "profík" zmákne za víkend

Dnes je tak krásně :dizzy_face: až na ten pyl co????Tady je všechno žlutý :angry: ráno jsem našla úplně obsypaný kolo pylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
bradavičky do 6. vydržej, to je ukážu:slight_smile: a třeba bude mít Venda novou vyrážku :zipper_mouth: , tak jí taky ukážu :sweat_smile:
jj, pylu je hodně:frowning2: moje modré auto má žluté mapy od pylu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mně škrábe v krku a lechtá v nose od alergie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: večír si vezmu xyzal
27. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
loučím se:slight_smile: jedem s Vendou k dědovi:slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
se ještě musím pochlubit :grinning:
teď se ptám Vaška, kde mám telefon a on šel a donesl mi ho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
(no on ho totiž uklidil do koše s prádlem :grinning: )
27. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
No to je rošťák :grinning: tak ještě, že to vyklopil, kam ho ukryl :grinning: :grinning:
No já se bez Aeriusu každé ráno neobejdu!!!!!!!!!!!Mé modré auto také není modré :grinning: :grinning: :grinning:
Užijte si dědouška
Kam vůbec jela ta Oli na divču???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
jsme zpět:grinning:
byla bych tam dýl, ale hned za barákem jsou dvě řepkový pole a to nemůžu vydejchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
Mišííí, já myslela, že to bez prášku zvládnu, ale asi néééé :frowning2: mně totiý začali uspávat, což s Vendou je špatný navíc, když skoro denně řídím...zkusím ho brát večer, třeba ráno už mátoha nebudu :sweat_smile:
nevím, kam jela Olí :zipper_mouth:
27. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
Evi tatrovka super, Petr ho vozí po dvorku a malej je nadšenej :grinning: Do toho jsme upravili tříkolku, kterou dostal k narozkám, už nezatáčí debilně to přední kolo, takže ho vozí i na tom :grinning: Ona je to totiž ta s tou vodící tyčí, ale jaksi neovládá to přední kolo.Ani zaaretovat nejde,takže to Petr navrtal a dal tám šroubek. A řídítka drží pevně :slight_smile:
27. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
ahojky,

Olí hezkou dovču dodatečně, ale nevím teda kam jedete a na dva týdny jo?

musím veřejně pochválit Kačí dneska spinkala od půl8 do 6 krása to bych jí umuckala kdyby takhle spinkala pořád :dizzy_face:

ted jsme uklízely a jdeme vařit pro kačí obídek, udělala jsem jí stëhýnko tak k tomu jdu vařit brambůrky a zeleninku a udělám polívčičku ještě :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky,

tady to teda žije, kde jsteee :grinning:

Evi konečně jsem ti napsala ten recept na buchtu, máš to v emailu :wink:
28. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky

Baru, jj tady to jede :grinning: :grinning:

Jani teda to se Ti zdá dobrý :sweat_smile: jen do 6 :sweat_smile: tak to já bych se zbláznila, my spíme od půl 8 do 8 do rána :dizzy_face: tomu říkám pořádný spánek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já včera dělala krůtí s dušenou mrkvičkou a brambor, má to i dnes a my máme řízek z neděle...

Eví, tak já už jsem mimo i s Aeriusem, včera večer mě tak pálil krk, oči, nos :angry: ale taky jsme jezdili na kole mezi řepkovým polem :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl smrad
28. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
no do 8 je to lepší :dizzy_face: ale na nás je tohle zázrak :grinning:
28. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
autor
čus, dnes nějak nestíhám....a zítra mi dopo dorazí kámoška a odpo jdem zas plavat :grinning:
mimochodem, dnes jsme měli s Vendou individuální hodinu plavání :sweat_smile: :grinning: prostě všici jsou marod :sweat_smile: snad to bude ve čt lepší :grinning: , i když se mi to teda fakt líbilo :grinning: :grinning: :grinning: jen jsem si moc nepokecala :grinning:
Miško na prášek jsem večer zapomněla :zipper_mouth: tak zatím nejsem mimoň :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky,tak zdravím už z nového bydliště..
Máme se tu s Klárkou moc dobře.Sice ted malinko marodila,ale jinak je to oká...U mě nic nového,mužský pořád při starém,akorát zlobí :grinning:
A já jsme dnes zase o rok starší a tak doufám,že brzo najdu toho pravého a budu vám moci tady něvštěvovat častěji a řešit zase miminka a snažení.. :dizzy_face: :dizzy_face:
Chybíte mi..
28. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

vladunečko, popřála jsem Ti včera po icq:slight_smile: tak přeju ještě opožděně, ale veřejně:grinning: vše nej a do dalšího roku s úsměvem :dizzy_face:
a navštěvuj nás, i když neřešíš snž :wink: to tady teď asi žádná :grinning: :grinning: :grinning: Klárince posílám pusinku a ať se vám v novém daří lépe :wink:
29. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj děvuchy,

Vladůů, já úplně na narozky zapomněla, tak přeju vše nej, především mnoho zdravíčka, spokojenosti a lásky s Pepanem, prostě ať máš pohodový život bez stresů, především bez stresu kvůli chlapům!!!!!!!

Evi, Ty jsi ale rozlítaná, jsem si včera říkala, kde vlaješ :grinning: Tak si užij plavčo, abys es nám nezměnila na rybu, jsi tam víc jak na suchu :grinning: :grinning: :grinning:

My byli včera ve Vekře, kvůli vchodovým dveřím a normálně nám udělali cenovou nabídku na 35 táců :confused: a to jsme měli ještě hoodně velikou slevu asi 30% :confused: :sweat_smile: :confused: no tak musíme objet ještě jiný výrobce, páč teda tolik za dveře teda nee :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
tak jsme konečně doma, od 12 doted jsme byly venku, u zubařky, ve městě a malá spinkala, zubařka byla hodná kupodivu měla dobrou náladu, ale za 14 dní tam jdu znova :stuck_out_tongue_closed_eyes: už at to mám za sebou...

mám hlad, jdeme vařít, zatím pá

Vladu tobě vše nej k narozeninkám, hlavně zdravíčko a spoustu lásky!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
čus:slight_smile:

Miško mezi prstama už mám plovací blány :grinning: :grinning: :grinning:
téééda ty dveře jsou síla :confused: i když nevím, jesli mně to překvapuje :grinning: :grinning: :grinning: my jsme platili za dvoje vnitřní skoro 30 :sweat_smile:(teda i s obložkama:grinning:) jedny byli klasika a stáli "pár kaček", a zbytek byly takový trochu atyp :zipper_mouth: :grinning: (pokud si vybavíš náš byt, tak jsou to koupelnový :wink: )

no nic, jdu hodit záda do pelechu :grinning: jsem z toho plavča unavená :grinning: a navíc jsem si vzala xyzal, tak už trochu mimoním :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
jsem zapomněla pochválit Kačí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , i když v 6 by mně Véna z pelechu nedostal :grinning:
29. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
bré ráno :grinning:
30. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky,

Vladůůů dodatečně vše nejjjjjjjjj k narozkám, a ať se na tebe štěstíčko už jen usmívá :wink:

Eví četla jsem, že jsi měla individuální hodinu plavča pro sebe :grinning: To muselo být super. Mě plavčo docela chybí, tak bych možná s Ondrou začla chodit na to rodinné. Nebo si někam zaplavat.

Jinak já jsem špatná z Ondry, pořád kašle a to už 3 týden. Tak se bojim, aby to nebylo alergické. My s Petrem ani jeden alergii nemáme, ale doktorka říkala, že někdo musí začít. Tak uvidim přes víkend a kdyžtak pak k doktorce opět zajdu :frowning2:

My teď máme dva dny taťku doma, ale na víkend jsme opět sami...béééé :frowning2:
30. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
hoj barůůů, měli :grinning: a dneska asi zase budem v bazénu sami :sweat_smile:
30. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Jak tooo, vždyť vás je teď hodně nee?? Adámek a Honzík marodí?
30. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
všichni maroděj :sweat_smile:
30. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
A jéééje, vždyť na oslavě byli ještě ok :frowning2:
30. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
jo a díky za recept:slight_smile: brzo vyzkouším :dizzy_face: a taky dík za fotky :dizzy_face:
30. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.