• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Baru- my jsme byly taky cca 2 týdny nachcípaný, ono to počasí nepřidá, chvíli zima, pak teplo, bude to už lepší, uvidíš!! :wink:

my dlěáme gulášek a chci aby šla kačí pomalu spát, i když na to teda nevypadá..

zíttra možná pojedeme do Průhonic dát si pusinku pod třešní, tak jsem zvědavá :slight_smile:
30. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojky děvčátka

Baru, to je hrozný s kašlíkem :cry: to je už dlouhá doba..snad to alergie nebude, i když teď jsou skoro všechny dětičky tak náchylné už od mala a co čtu i u nás na prosinci :pensive: naštěstí Daník je dost zdravý, ale to se taky může změnit, navíc já alergik a Daník nekojený :pensive: :pensive: ....

Jani, no nevím, zda si budete mít dát tu pusu pod čím :grinning: :grinning: třešeň je odkvetlá, včera jsem to po zelenči sondovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Eví, ty bláno jedna :grinning: hlavně, abys neměla blánu ještě jinde :grinning: :grinning: :grinning: no dvířka do koupelny si nevybavuju, ale taky pálka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
miško ještě mám blány na mozku :grinning: , ale tus určo nemyslela :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ne tu jsem nemyslela :grinning: :grinning:
Hele nemluvila jsi se Zuzankou???Jak jí je
30. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
teď zrovna psala :dizzy_face: mám všechny pozdravovat:slight_smile:
akorát dorazili z nemocky - na dvou místech jí píchli do jizvy a čistili...
30. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jé děkujeme, no to je teda paráda :pensive: chuděra!!!!!!!Kdy už bude mít pokoj..a nevíš, zda jí bral obvoďák tu krev, jak je na tom s tím Stafyloušem????
30. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
na odběrech byla předevčírem, v jizvě se jí hlavně udělala "bulka"-zánět :frowning2:
30. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
mizím se potápět, snad zas nebudu v bazénu samotinká :sweat_smile: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Chuděrka naše milovaná :pensive: :pensive: :pensive:
Tak čus bláno :grinning: :grinning: my odpo jdeme tady na hřiště, jsou tu kolotoče a zábava pro děti, Daník byl už dopo s babí na nějaké mašince, tak se bude zase vozit, prý se mu to líbilo :wink:
30. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
jo a po plavču půjdu rovnou domů :grinning: , aby si mně někdo náhodou nespletl s čarodějnicí :grinning: :grinning: :grinning: nerada bych se opíkala na ohýnku :grinning:
30. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ty jsi trdlo :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Eví, cos to poslal za mail :grinning: ??Tam není žádná příloha, jen název 30. duben :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
bré ranko,

Miško, omlouvám se, ale už pár dní pozoruju, že mi nejde odeslat mail s přílohou :angry: hmmm a taková pěkná čaro básnička to byla :grinning: :grinning: :grinning:

všem přeju krásný den a políbení pod stromem, když ty třešně odkvetly :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
No holky, kde se flákáte?? :grinning: :grinning:
Jani, tak pod čím jste se nakonec líbali???? :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky,

my byli dneska u kamarádky na chatě a bylo to super. Ondra s Lukym řádili a pořád je horzně lákal bazén co tam mají. :grinning: Takže v létě to bude s nima u bazénu zajímavý :grinning:

Holky já snad neuschnu :grinning: , sice jsme se nelíbali pod rozkvetlým stromem, jaksi nikde žádný už nebyl...tak jsme se líbali u nějakého kvetoucího keře :grinning: :grinning:
2. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
ahojky,

Míšo líbačka nebyla, byli jsme na kole, hledali třešen, nenašli jsme, a pak jsme na to zapoměli, takže my s Kačí uschneme :frowning2: na výletě jsme byli včera v zoo ve Dvoře, hezký, ale kačí to už pak nebavilo, bylo to na ní dlouhý, ale užili jsme si to a ani jsme neblinkaly :grinning:
3. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky

holky asi odjedeme už po obědě a Daník se vyspí v autě, tak kdyby jo, tak už nenakouknu a mějte se fajnově!!!my dorazíme asi příští sobotu, nakouknu z mobilu v týdnu :wink: papapa
3. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
tak se mějte Míšo :wink:
3. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
holky dala jsem nový fotečky, až tu někdo budete a tady je odkaz na BMS- http://www.beremese.cz/album/album.php?vReferer=/&vAlbumID=350279
3. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:
Terezita už je v porodce :dizzy_face:
koukám, že jsem prošvihla Mišku :cry: tak si to tam krásně užij :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
v květnovkách jsem našla toto :dizzy_face: tak vám to zkopíruju:grinning:
terezita • 41tt • Dnes v 16:26

Která pravidla porušuje: | Zruš nazdar tehule!tak uz to mame za sebou. ve 12.39 vykoukla na svet EMMA, 49cm,3150g.byl to mazec,ale stalo to zato.v 11 mi rupli plodovku,kontra jak prase. po 12 jsem si prestala hrat na frajerku a rekla si o neco proti bolesti.spolecne s tim mi pichli urychlovak.a vic pozdej,zkusim na chvilu spat.. kdo je ted na rade?
4. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
Jééé tak gratulujeme Terezce a Emičce a přejeme vše jen to nejjjj!!

Teda tady to totálně umřela, všichni se jezdí rekreovat :dizzy_face:
4. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

Baru a v létě bude hůř :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem po delší době nakouknu a tady skvělá zpráva. Terezka se včera stala maminkou. Tak to moc gratuluju a přeju ze srdce hodně zdravíčka a štěstíčka celé rodince. :wink:
5. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
Jinak my byli v pátek v dendrologické zahradě v Průhonicích a chvíli jsme tam poseděli v trávě a asi jsme přitom nastydli. Teda jen my rodiče. Takže já smrkám a mám zvýšenou teplotu a ven už jsem několik dní nešla. Ale zítra asi poprvé vyrazím. Máme s Ondrou plavčo, tak jestli už budu O.K., tak vyrazíme.

A co tady nového? Koukám, že všichni jezdí na dovči. My taky pojedeme, ale až v červnu a v červenci. Na jednu dovču jedeme do Jižních Čech k Bechyni a na druhou na Jižní Moravu na Hodonínsko, tak jsem zvědavá, jak to budeme s malým zvládat.
5. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
holky kuk nikde nikdo :confounded:

Leni- do Průhonic jsme taky o víkendu chtěli jet, ale pak vyhrála zoo, jsou tam už ty tulipány ty jsou nádherný, takových barev :dizzy_face:

já musím odpo ještě na matriku, máme už oznámení, tak pomalu začnu posílat poštou..jinak už máme tak nějak asi všechno konečně!! :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj kocky,Jani dik za prispevek,ja vas nemohla vubec najit,az ted,jaks to posoupla doprdu na stranku!Terce gratuluju k Eme,hezke jmeno!Co vy?Je hnusne,co!Tady je nuda,navic malej je silenej,rostou zuby,je protiva,kudy chodi,kadi,v noci straasne blbe spi,fakt horor.Tesim se domu,max.v patek odpo jedu,dyl ani nahodou.Do toho ja kramy a tecu jak kuchla,fuj,fakt super dovca.Jdu docist a malej se asi za chvili probere
6. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Aha,tak nebylo ani co na docteni,nejdou mi smjlici,JANI na album juknu z domova z PC,z toho mobilu je to fakt o nervy,uz jsem tu hodinu a napsala jsem akorat vam a asi 3x do prosince,to je fakt jak ve stredoveku-smajlici
6. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

my jsme byli dopo na tom kožním a Venda má fakt exém :unamused: prej mně čekala už dřív :grinning: , když jsme oba s T. alergici :grinning:
no a já tam úplně zapomněla na svoje bradavice :zipper_mouth: , tak se tam holt můžu stavit ještě jednou :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Míšo- tak honem utíkejte domů, bude líp tobě i malýmu ve známým prostředí :wink: Kačí ted spí dobře, musím zatukat, tuk, tuk, tuk :grinning:
6. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.