• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky vy jste zase daleko,jsem vas hledala 15min.Evi to je blbe s exemkem..co teda Dr.radi?JANI,domu nemuzem,P.ma dovcu a maka jak sroub,dela predsim a chodbu,nahazoval a stro ze sadrose,od zitra to bude brousit,tam proste nemuzu s D.byt v tom bordelu,takze to do PA musim vydrzet!dobrou
6. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
dobré ranko:slight_smile:

Mišííí, vyfasovali jsme tunu mastiček, koupelí a tak, takže budem mazat:slight_smile: mám půjčenou celou knihu o atopičáku, tak pilně studuju :grinning: každopádně doporučila nedávat kakao, čoko a jiný alergizující potraviny....NO každopádně říkala, že je to chycený v relativně dobrým stádiu a projevil se později, tak to snad nebude žádná trága :wink: No dalo se to čekat, já ho měla jako dítě taky( no a teď se objevil zas) a Tom je alegik též, takže šance byla 60-80%, že Véna bude dědit :unamused: :grinning: udělala jsem dost proto, aby se neobjevil (kojení, hypoalergenní strava), takže s tím bohužel nic neudělám

pátek už je zítra, tak to už vydržíš:slight_smile: dneska má být i lepší počásko
:slight_smile:

jinak včera jsem pak ještě měla spicha s Barčou a další kámoškou z plavča :grinning: kluci se trochu vyřádili :grinning: , i když každej sám :grinning: :grinning: :grinning:
jo a házím omluvenku od zítřka do neděle, budem na chatě :grinning: , dneska mám kvanta práce-žehlení, něco upéct a zbalit se:slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahojky berušky:slight_smile:

Jdu Vás pozdravit po dlouhé době:slight_smile: momentálně se mám docela dobře,ač mě čeká ještě jeden zákrok a čištění,ale snad už to pak bude dobré:slight_smile: držim se jak to jde:slight_smile: ale to co mě čeká,tak to je to poslední co obětuju,pak už nikam nejdu,tak držte palečky:slight_smile:

Evičko já včera poprvé sedla k pc a hledala jsem Tě všude celý den,ale ne a ne se ukázat na icq:slight_smile: jsem chtěla konečně pokecat:slight_smile: tak až přijedeš třeba,když mi bude dobře:slight_smile:

Mišulko vydrž,určitě to zvládneš,dneska už bude lepší počasí,tak bude zase veselejc,i,když mě se to včerejší moooc líbilo:grinning::slight_smile:

Jinak my jsme naplánovali,že začneme s mini dovolenou a to o svátcích na začátku července,jedeme na Rock for People,po dvou letech na fesťáček do HK,tak se trošku bojim,poprvé bude Péťulka 3 dny bez nás,ale máme to kousek,můžeme kdykoliv přijet a budeme pořád ve spojení,ale on je hodňoučkej,takže to bude snad dobrý:slight_smile:

pak asi pojedeme všichni na konce července na týden a pak si dáme ještě týden v srpnu snad:slight_smile: tak snad to výjde,moc se těšim na naši společnou dovču:slight_smile:

Jinak se snažim hubnout,od 15. dubna jim pětkrát denně a míň,né jak předtím dycky jen večer a od osmi nejím vůbec a každej den cvičím na rotačním disku,teď sem teda nemohla 4 dny,ale už zase cvičim poctivě každý den půl hoďky:slight_smile: zajímalo by mě kdy budu zdravá,jedna "věštkyně" mi řekla,že to zastaví až další mimi,ale pak se to zas rozjede,takže já budu nemocná na roky?To ne,to bych nedala!

Tak mějte hezký den sluníčka:slight_smile: pusinky všem miminečkům,snad jste zdravý:slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
jééé ahoj lásko:slight_smile: zrovna jsem Ti chtěla poslat sms, jak Ti je a že mi moooc chybíš :wink:
no já jsem včera byla s venoušem na kožním a zabralo nám to celý dopo, tak jsem měla PC vypnutý krom asi půl hodinky, co jsme byli doma :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
taky mi moc chybíš:slight_smile:

s Vašíčkem mě to moc mrzí,že máte trápeníčko,ale snad to brzy zmizí,budud držet palečky:slight_smile:

tak my jdeme ven nebo to tady Péťula zbourá:grinning:
7. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky holky,

Zuzanko: Ty máš ale pořád trápeníčko co? Držím palečky, ať Ti to všechno dobře dopadne.

Evi: Ondra má taky ekzém a bohužel už od tří měsíců. Měl ho čtvrt roku, pak čtvrt roku nic a teď ho zase přes měsíc má, ale jen na menší části tělíčka. Ale není to tak hrozný. Taky stále kojím a krmila jsem hypoalergenní stravou, ale teď už to moc nemůžu uhlídat. Navíc se často neudržím a dám si čokoládu, pomeranč, vejce...., no klasické alergenní potraviny a pak se potom možná Ondra trochu osypává. Taky jsem o tom přečetla kde co, ale holt toho ekzému se už asi nezbavíme. I když můj brácha ho taky měl do tří let a od té doby (což je skoro 25 let) už ekzém nemá, tak doufám, že u Ondry to bude podobné.

Jani: V dendrologické zahradě to bylo super a ty tulipány tam samozřejmě byly. V životě jsem neviděla takových odrůd tulipánů. Udělali jsme spoustu fotek, tak jsem pak nějaké šoupnu, aby ses alespoň podívala. :wink:
7. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj lasky,dnes naposled,za chvili mi konci 24h pripojeni k netu a zitra vecer uz z PC.ZUZIKU,ahoj kocko,jsem rada,ze je lip a mrzi me,ze pujdes zase na zakrok!Ach jo.Je tak vy budete parit na festacku,to bude zuzo a teda 3 dny bez malyho..to by D.nedal,je silenej zavislak na me i P.!Jemu staci i 2 hodky s babi a uz zvatla mamamama a chce domu:slight_smile:Vcera jsem volala P. a debil jsem to dala nahlas,aby ho malej slysel,kdyz jsme to polozili,malej dostal hysterak a rikal tatata a chtel telefon,chudinka moje:frowning2: P.zitra rano za nama prijede,tak uz bude fajn,se temito odjezdy ujistuju,jak jsem na nem zavisla i ja:slight_smile:EVI,LENI to je ke vzteku ty ekzemky!Ale myslim,ze lepsi ted,pac jak pise L.vetsinou to 3.rokem zmizi,kdyz to vypluje pozdeji,uz to nemizi,tak budem klukum moc prat,aby to po tom 3.r.zmizlo!!!EVI,uzij si chalupu,pocasko budete mit lepsi jak my:slight_smile:tak papapapa
7. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Leni jj pořád,drží se mě to jak klíště,ale někdy už to bude muset skončit,tak doufám,že brzy.To mě mrzí,že máte taky trápeníčko,tak ať se toho co nejdříve zbavíte:frowning2:

Mišuláčku jj snad to bude žůžo:slight_smile: všechno vypadá dobře,Péťulka se bez nás obejde úplně v pohodě,to vim jak spal u mamky a u tchýně,že mu jako vůůbec nechybíme:sweat_smile: si na nás ani nevzpomene,za to já právě vidím jedinej problém v tom,jestli mi to bez něj tři dny zvládneme,přeci jen je to dlouuhá doba,tak nevim jestli to bez něj přežiju,ale budu muset,lískty už jsou koupený:slight_smile: já jsem na něm taky závislá,ale on na mě asi moc ne,když je bez nás:grinning: třeba když je venku s babi tři hoďky,tak prostě je v pohodě,i,když spinkal jinde,je strašně hodňoučkej a je se všema rád:slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
jinak moc držim palečky Mišuláčku,aby vám aspoň na zbytek chaloupkování svítilo sluníčko:slight_smile:
a evičko vy si tu chaloupku pěkně užijte:slight_smile:

a kdepak máme tu naší nevěstu?Kdy to vlastně mají?
7. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
vyžehlíno, uvaříno, napečíno, zbaleno napůl :grinning: a teď už jen zařídit, abychom odjížděli z poklizeného bytu :grinning: Venda totiž vytahal komplet všechny hračky, tak je to tu jako po výbuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, já vím:slight_smile: nijak černě to nevidím :wink:
jak se vede? co Ondrášek? jak pokračujete s rhb?

Zuzáčku, kdy jdeš na to další čištění rány? a držím palce s hubnutím:slight_smile: mluvila jsem tuhle s Tomem, a prý si v létě určo uděláme výlet k vám do Zoo :wink: (teda já chci za Tebou a Tom to pojal jako návštěvu zoo :grinning: :grinning: :grinning: , tak mu dáme kluky a budem krafat:wink:)
7. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Evičko za týden v pondělí:slight_smile:

Jinak to je super,že přijedete a tak sem říkala Péťovi a doufám,že přespíte :dizzy_face: a do Zoo můžeme klidně všichni a pak si dáme kafíčko někde venku a pokecáme :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
baf, už jsme tady už jsme tu, už jsme doma z výletu. Jsem nastydlá, rýma jak blázen, malej taky. Jdu vybalit atd. Večer dočtu a písnu. Papa zatím
8. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
ahojky,

Zuzi- máš taky zlatý dítě, hodný usměvavý je to takovej brouček, vid? hlavně aby tobě už bylo líp a měla jsi po problémech, koukám, že se máte na léto na co těšit, vid? to je dobře!! jen si udělejte radost!! :dizzy_face:

Olí- vítejte doma, kačí má taky rýmku, to jí neměla asi 3 týdny teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: v út máme jít na 2. dávku Prevenaru, tak to mám asi zrušit, ne, s nachlazením se to nemá dělat, co?

my máme tatku na chalupě, my jsme nejeli, je tam ještě zima, než se to protopí po zimě, a v místnosit kde spíme není ani topení, tak kjsem to vzdala :unamused: tak jdu sama vegetit, jdu si otevřít vínko :wink:
8. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Jani domluv se z dr., ale s nachlazením bych to asi odložila.

Tak jsem vás lehce dočetla a koukám, že jsem asi neříkala, kam jedeme :grinning: Byli jsme v lázních v Jeseníku (velkej to měl jako rehabilitaci od vojáků a my jsme si zaplatili pobyt s ním), hodila jsem nějaké fotečky.
Jani kukala jsem na beremese, to oznámení je suprový.
Zuzáčku doufám, že už se konečně těch problémů zbavíš.
Vladu dodatečně vše nejlepší k narozkám.

tak už jsem zapomněla polovinu toho co jsem dočetla, tak se omlouvám, pokud jsem na něco nereagovala, mám děsnou rýmu, tak jdu odpočívat. První týden to byla paráda, bylo krásně, ale koncem týdne chytl Jája rýmu, pak i já, tak jsme přemýšleli, že se vrátíme dřív, ale teplotu neměl, tak jsme tam nakonec zůstali. A celkem se to dalo, venku se mu stejně dýchalo líp a mě taky, ale teda těšila jsem se na svojí postýlku.Tak třeba se mi v ní uleví. Papa zatím
8. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Olí- díky za pochvalu, hezký vid? :dizzy_face: Jindry děda byl vojenskej pilot a taky jezdili do Jeseníků do lázní, tak to je asi teda pořád, oni tam jezdili asi na měsíc tak dvakrát ročně a hrozně si to prý pochvaloval, tam je to nějaký nobl, ne?
8. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jani moc pěkný. Jára jezdí jednou ročně na 14 dní. Je to tříhvězdičkový hotel a je to tam moc pěkný.
9. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Oli: Ahoj po delší době. My taky s Ondrou oba smrkáme. Ty noci s Ondrou jsou teď kvůli rýmě děsný. Poprvé v životě jsem používala odsávačku, ale mám jen tu levnou mechanickou a moc to nepomohlo. Jak jste na tom teď Vy?

Evi: Na rehabilitace pořád chodíme. Hned první týden udělal Ondra několik pokroků. Když mu bylo 8,5 měsíce, tak se konečně otočil ze zad na bříško a den na to se začal stavět na 4 a pérovat v kolínkách. Bohužel teď už měsíc a půl zase stagnujeme bez pokroků. Já na něj nespěchám a přiznám se, že ani moc poctivě doma necvičíme. Ondrova sestřenka na tom byla stejně a švagrová ji pořád mučila a stejně to nemělo moc efekt. Teď jsme koukali na staré rodinné video, kdy byl neteři rok a půl a tam ještě neuměla sama chodit. Neměla stabilitu a museli jsme jí vodit za ruku. Ještě v roce a půl preferovala lezení před chozením, takže čekám, že u Ondry to bude podobné. Může se Vám to zdát jako přehnané, ale já budu fakt štastná, když si Ondra přijde sám letos pro dárek pod stromeček na Vánoce. To mu bude 17 měsíců a věřím, že v té době už snad chodit bude. Teď je na něj ještě brzy. Bude mu teprve 10 měsíců, takže umět chodit jetě nemusí, ale budu ráda, když se alespoň do roka rozleze.
9. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj Leni,
Jája rýma celkem dobrý, v noci spí v pohodě, ale já jsem hotová. Na dovče jsme měli jen tu hadičkovou odsávačku, tak to bylo naprd. Pr já funím, takže mu prd vytáhnu a Jára se zas moc bojí. Doma máme tu na vysavač a ta je super. Vytáhne to raz dva. Tak se toho snad brzo zbaví. Já mám úplně odřený rudý nos (už jsem si dělala srandu, že si to taky vytáhnu tou na vysavač, ať si neodřu nos :sweat_smile: :grinning: )
Ani se ti moc nedivím, že moc doma necvičíte, ono s takhle velkým dítkem, už to jde těžko.
Jája začal před dovčou obcházet nábytek, a jak jsem pořád byla smutná, že neobchází, tak teď už se tak neraduju, pr vtáčí jednu nohu, za měsíc se máme jít ukázat na rehabku, tak jsem zvědavá. To by nás cvičení asi neminulo, no ale nedalo by se nic dělat.
S tím chozením nesmutni, neteř začala taky chodit na roce a půl a nic jí neuteklo :wink: .
9. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojky

Vítej Oloušku :dizzy_face: tak to jsi fakt nepsala, že v jeseníkách, tak to jsem ráda, že jste si to parádně užili :dizzy_face: a honem pryč s rýmou!!!!!!!!!!!!

Jani, hoď plís znova ten odkaz na BMSE ať se pokochám :dizzy_face:

Jinak my taky nebyli na chalupě!!!ze stejného důvodu jak píše Janča, je ještě zima a chalupa po zimě nevytopená, byli jsme v bytečku za Prahou, jsme holt trochu zhýčkanci :grinning: :grinning: na chalupu až tak v červnu i na přespání :wink:
9. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Olí- Kačí taky vytáčela nožku, když začala chodit, to by se mělo spravit, neboj!!
9. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
9. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahojky

Jani, dobrý :wink: akorát jsem čekala víc fotek :confused: oznámko je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: už se to blíží co :slight_smile:
Tak já dnes dělala br.plněný knedlíky a zelíčko a než jsem to uvařila, Dan usnul na pohovce :confused: už v půl 12 :confused: je nějaký znavený :grinning: odpo budem sami, petr jede stěhovat tetu a večer jde na noční :confounded:
10. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky,

vítám naše výletnice. :wink:

My jsme teď opět měli veselo asi k růstu zoubků. Ondra měl celý víkend vysoké horečky, z pátka na sobotu vůůbec nespal a pořád plakal a doslova hořel. Dneska už byl relativně ok a už krásně spinká, tak snad to byly jen ty zoubky. Řekla bych, že má zase pěkně nateklé dásně, tak se asi nějaké mrchy klubou :angry:

Jinak u nás nového vcelku ani nic :slight_smile:
10. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky bobišci:slight_smile:

Jani oznamko máte moc pěkný :dizzy_face: panečku už se ti to blíží,za měsíc budeš vdaná paní :dizzy_face:

tady je tak krááásně,chčije jak prase :grinning: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
a jak se jinak máte?:slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

téééda zmrzliny jedny:grinning: se musíte otužovat a na chalupách nezmrznete :grinning: :grinning: :grinning: však u nás taky není teplo:slight_smile: je fakt, že tam kde spíme jsou kamna, tak večer zatopíme a ráno tam máme celkem "teplo" :grinning: celejch 13°C :grinning: :grinning: :grinning: holt se navlíknem a je to:grinning: je znát, že se tam od zimy už párkrát bylo, tolik to tam ledový nejni :grinning: na velikonoce tam byla docela morna :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsme topili, i když bylo venku nádherně :grinning:

Olouši, jsem ráda, že jste si pobyt užili :dizzy_face: co rýmka? nos si maž něčím mastným a hned bude bolet míň :wink:
Baru, jak je Ondráškovi?
Lásko promiň, že jsem neodepsala, ale měla jsem vybitý mobil a nabíječku v Pze :sweat_smile: takže sms jsem četla až dnes ráno :pensive: jak to dopadlo?

jinak na chalupě bylo super:slight_smile: Vašík je tam náramně spokojenej :grinning: v so mně tchýně pěkně opila :grinning: :grinning: :grinning: , v noci jsem musela "kotvit", aby se pokoj celej nemotal :grinning:
11. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Miláčku vítej:slight_smile: já jsem si myslela,že tam nemáš signal apod. mě to bylo jasný,že asi něco s telefonkem:slight_smile: no jak sem říkala jela jsem hned radši,aby se to nerozjelo do extrému a dr mi na to řekla,že by se jí to dělalo líp,kdybych to právě nechala zvětšit,takže mě nepíchla a čekám až se to zvětší a šup na píchání,dostala sem Heparoid a to druhé ložisko kvůli kterému sem tam měla jet za ten týden na píchání mám hlídat,pokud nebude bolet,tak ho nepíchnou,ale nesmí růst.No pak jsem potkala sousedy s baráku a nějak jsem se o tom mym dlouhodobě nemocným stavu bavily a oni mě dali novou naději,že se dycky všech zánětů a špatně hojících ran zbyvily chlapicí,takže jsem přestoupila na alternativní léčbu a dělám vývary s chlapice a obklady na ránu,potom dám Heparoid a cejtim,že to už klapne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to je fajn,že na chaloupce bylo krásně :dizzy_face:

koukám,že jak nechodim,tak ani vy ostatní moc nejste :frowning2:
11. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
co je chlapice? :confused:
držím palce, aby zabrala :wink:
mrzí mně, že jsem Ti nemohla poradit :frowning2: , ale Ty jsi moje šikulínka :dizzy_face: milovaná :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
chlapice patří do alternativní medicíny,je to kytka,která vytahuje záněty z ran:slight_smile:
11. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky

Zuzo, tak já přijedu na návštěvu a můžeš si udělat odvar ze mě, já jsem taková chlapice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele to je náhodou fajn, že Ti někdo, kdo tomu rozumí, poradil!!!Já na tohle jsem, věřím tomu, bylinky jsou výborné!!!!!!!Takže se budeme modlit, aby fakt zabraly :dizzy_face: :dizzy_face: No moc nechodíme, bez tebe je to o ničem :frowning2:

Evííí, fůůj 13st.po ránu :grinning: to je hnuuus :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.