• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Mišííí, dřív mně z toho mohlo klepnout :grinning: oblíkala jsem se pod dekou atd :grinning: teď mi těch 13 zas tolik neva :sunglasses: prostě rychle se oblíknu a je to :grinning: Vendu oblíkám taky rychle, nestihne mít ani husinu :grinning:
a 13 bylo v so, včera už bylo 15 :grinning: :grinning: :grinning:

jo Zuzííí, to by bylo fajn, kdybychom u vás mohli přespat :wink:
11. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Eví, však já to taky z chalupy znám, ale nechci to Dáňovi udělat :grinning: aby mrzl :grinning: tak když je kam jet jinam, tak raději chalupu nechám až na léto :sunglasses:

Jo a Zuzo, jsi mě teda rozesmutnila :cry: když jsem Ti tu o tom, že bychom k vám v létě přijeli do zoo, psala někdy před +-měsícem, tak reakce žádná a když to napsala Evís, tak hned takový ohlas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To Ti teda nezapomenu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Venda nemrzne:grinning: je celej den venku :grinning: :grinning: :grinning:
áááá teď jsem rozesmutnila Mišu :cry: :grinning:

jo a Venda má na chalupě postýlku na jedný straně bez šprušlí, přiraženou k naší posteli, a v noci ze so na ne se normálně vnutil mezi nás :grinning: :grinning: :grinning: po půlnoci ležel hlavou na mým polštáři a pak se plíživě přesunul celej :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
No jo, u maminky v pelíšku je nejlíp :dizzy_face: Daník si to také dnes vynutil už v půl 1 ráno :grinning: Néé, Ty jsi mě nerozesmutněla, to Zuza, ta naše můra :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
ježiš Mišulko to se moc omlouvám,to mě mrzí,já sem ti na to asi ani nereagovala né?protože si to vůbec nepamatuju :pensive: ale budu ráda,když přijedete a přespíte u nás a užijeme se aspoň chvilku :dizzy_face:
jinak samozřejmě platí pro obě,když budeme doma,máme v plánu si dát třikrát dovču po šesti dnech,tak snad nám to dopadne :slight_smile: a vy snad přijedete když budeme doma :dizzy_face: moc se na vás na obě těším a spaní u nás je jasný :dizzy_face:

Mišuláčku děkuju za povzbuzení s alternativní léčbou :dizzy_face: taky tomu věřím :slight_smile: mě teda nezbývá nic jiného než tomu věřit :sweat_smile:
jinak pojeď,si s tebe udělám pořádnej odvar :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Zuzu, teď už to neokecáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: my spát nee, přijeli bychom dopo a na večer zase domů..jinak je to strana 219 hned 3.příspěvek od shora, abyste neřekly, že si tady něco vymýšlím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vás znám :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Zuzííí, my určo dáme včas vědět :wink: přece za Tebou nepojedu, když bys nebyla doma :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
jsem se koukla a fakt Mišul nekecá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
No proto, ještě aby Mišul někdy kecala :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzo, taky za tebou nepojedu, když nebudeš doma :grinning: :grinning: :grinning:

Holky Daník zase sejří, jak protrženej :cry: už druhý týden, dnes se posr.. tak, že musel pod vodu a celý převlíknout, u té 1.stoličky srajdil 4 týdny, než vylezla :cry: :cry:

Baru, jsem četla jak si taky Ondra užívá se zubama, ty teploty jsou ještě horší než nějaký srajdění :confounded: :confounded:
11. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Mišííí, a zkusila jsi mu nacpat nějaký probiotika? my je dávali při těch atb (biopron a před tím nutolin) a od tý doby nevím, co je řídký hovínko :wink: , i když zubajzy rostou :wink:
11. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
jo tak už vím,tohle,tak to sem byla v tranzu z toho,že bys přijela jen na nějaký odpoledne a na víkend do prdelky :sweat_smile: takže to šlo někam mimo mě,že jako fakt přijedeš :zipper_mouth: já vím jak sem měla v hlavě jen to,že společně nikam nepojedem :slight_smile: tak se omlouvám

Mišulko to mě mrzí,my jsme se s růstem zasekli už půl roku ani zub,tak pak nám to dá co proto :unamused:
11. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
To pak Peťuláčkovi vyrostou všechny zaráz :zipper_mouth:
11. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Eví Ty jsi geniální :dizzy_face: to by ně vůbec nenapdlo, že by na tohle zabraly probiotika!!!!!!Hned koupím a vyzkusím a dnes jak brečel, tak jsem už viděla ty špičky stoliček, takže snad už mrcha vyleze!!!!!!

Zuzo, fákt od půl roka nic?? :confused: Kolik vůbec máte zubů?????
11. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
báááf berušky, nestíhám, mám tu naše, zítra jedu do školy a pak drandíme k našim na týden. Nakouknu až budu mít chvilku. Zuzí držím palce s chlapicí. Danečkovi posílám pusinku, aby přestal srajdit.
11. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky,

tak už je naštěstí líp, horečky klesly a je ok. Ale zoubek stále nekouká, tak snad už vyleze bezbolestně pacholek :unamused: A tentokrát to bylo obráceně, Ondra měl spíš zácpu. Teda vykadil se, ale šíleně tlačil. Tak jsem po dlouuuhé době vytáhla trubičku co jsem používala když byl miminko a ta krásně pomohla :grinning:

Míšo koukám, že vy to máte spojené se srajdou :grinning:

Olí ty jsi teda cestovatelka :grinning: Já taky asi na víkend pojedu k mamce a pak si jí přivezu na pár dnů sem :sunglasses:
11. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
hojky,
jsem kantare, pořád zařizuju něco na svatbu a dneska to počasí šeredný mi nepřidalo, kačí spí pořád blbě jsem hotová, takže jdu brzo spinkat..

koukám, že jsou tu problémy se zoubkama, tak at se syčáci už vyklubou!!

my máme jít na prevenar ve st, ale kačí má rýmku tak nevím mám to radši odložit, neměli by být děti nachlazený, ne?
11. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Oloušku děkuju :dizzy_face: taky posíláme Jájouškovi pusinečku :dizzy_face:

Evičko právě,pak mu vylezou všechny naráz to si chudáček užije:frowning2:

Mišuláčku máme jich 6,všechny vylezly v 6 a 7 měsíc a od té doby nic,ale poslední čtyři dny je fakt mrzutej,tak třeba už něco leze:frowning2:
11. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Mišíí, nejsem geniální :grinning: mně to taky nenapadlo :wink: , snad to zabere i u vás:slight_smile: vy už máte stoličku, jo? kolik už máte raťafáků? (teda Daník, Tvůj chrup je mi jedno :grinning:)

Olouši, když jedeš k rodičům, tak dáme spicha ne? :wink: potřebuju Ti předat tu plínku :wink:

Baru, zapomněla jsem Ti poděkovat za recepis na buchtu :wink: byla fakt výtečná, tchán se olizoval až za ušima :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: příště budu asi muset udělat dva plechy, pže jeden byl málo :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, s prevenarem Ti na předchozí stránce radila olí :wink: taky bych se domluvila s dr :wink:

Zuzíííí, aspoň si to odbyde najednou :wink: a neni mrzutej v kuse :grinning:
12. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky,

Evi tak to jsem ráda, že chutnala :grinning: U nás to taky mizí bleskovou rychlostí :grinning:

Koukám, že zuby trápí skoro každého. My jich máme 8 a nad dalšíma dvěma má pořád bouličky a zub nikde :angry:

Jinak Ondráš pořád kašle a docela ošklivě, takže si říkám, že to třeba ta alergiee není. Dostal kapky Zyrtec, ale neřekla bych, že nastala změna. :frowning2: Tak musim zase zavolat doktorce a poradit se.
12. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky

Evi, tak obě z oboru a obě natvrdlé :grinning: Ale je to logický, že by ta probiotika pomoct měla..já mu je dávala, ale nějak jsem to kolem 8.měsíce utla, koukala jsem na ten Biopron a je celkem levnej, já dřív kupovala probian...
hele tak Tobě jsou moje zubiska šumák, jo :grinning:
Daník jich má málo :cry: nahoře 4 dole 2, pravou dolní čtyřku a teď se klube levá dolní čtyřka, při představě ještě 12.zubů se mi dělají mdloby :grinning: to si ještě užijem

Holky, holky jakou buchtu, hop sem recept!!!!!! :wink:
12. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Pudinková buchta

TĚSTO:

30 dkg cukru
25 dkg polohrubé mouky
1 prášek do pečiva
3 vejce
1 dcl oleje
1 dcl vody
kakao

vanilkový puding
2 x zakysaná smetana
1 x velký bílý jogurt

POSTUP:

Udělat těsto a dát na vymazaný a vysypaný plech. Uvařit si hustčí pudink a ještě horký ho nakydat na těsto ( je možné dát i různé ovoce - banány atd). Dát péct do trouby.
Smíchat zakysanou smetanu s bílým jogurtem, osladit dle chuti a pomazat ještě horkou buchtu. Pak dělat střídavě proužky granka a skořice. Můžeš dát cokoliv dle chuti, třeba i kokos. Dát vychladnou do lednice. Nejlepší je do druhého dne.
12. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
My už "jen" 11 :grinning: :grinning: :grinning: , ale jeden bude každým dnem :slight_smile:
tak abych nebyla zlá :grinning: Mišičko, kolikpak máš zoubků? :grinning: :grinning: :grinning:

Baru, tak dej vědět, jak to dopadlo u dr.
12. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Díííky, to zní dobře!!!!!Hned píšu
Eví, mám 29 zoubků :grinning: :grinning: :grinning:
No s tou Oli mě to včera taky napadlo, že bychom se mohli zase srazit!!!!!!Tak jestli se ještě objeví, tak se domluvíme, mobil na ní nemám :pensive:
12. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
ono to zní dobře, ale chutná ještě líp:grinning:

jéééé Ty jsi hotovej krokodýl :grinning: :grinning: :grinning: já jich mám 28 :sunglasses:
Olíí, napíšu asi zítra, kdyby se neukázala :wink:
12. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Byla jsem poctěna jedním moudrákem :grinning: ostatní dle rentgenu, naštěstí nejsou :sunglasses:
No a my bychom mohli taky něco spáchat, nee????!!!Petr má odpolku za 14 dní, tak bys mohla s Vénou přijet!!!!!!A ukrátit nám jedno odpolko bez táty :grinning: Máme tu restauračku se zahrádkou, tak bychom se mohli všichni nabaštit tam :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
To zní dobře:grinning:
já mám taky jeden moudrák:grinning:,a ten tam dle rtg neměl bejt :grinning: :grinning: :grinning: , ale mam vytrženej mléčnej zub(kterej byl holt už špatnej) a druhej zub mně nenarost :frowning2:
jsem pro srazík:slight_smile: plavem už jen úterky, takže jsme i časově na tom líp :grinning:
a restaurace se zahrádkou zní fajn :wink:
12. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

jen mám dotaz na Evičku,Evičko prosím Tě vždycky se zapomenu na chíře zeptat,mluví vždycky o nějakých ateromech,že se mi tam dělají než to dycky píchnou a pořád se vracej a dělají znovu,proto chodím na to píchání,prosím tě,chtěla jsem se tě zeptat,když tam třeba nějakej zůstane,pač mi nebude bolet a i kdyby rostl a bude tam,je to nebezpečné nebo stejně s tím vždycky skončím na chíře?Nejde se toho zbavit než další operací?Děkuju
12. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
Lásko, aterom není nebezpečnej:wink: víc odpovím večír, teď už letím plavat
12. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Zuzo, čauky :wink: Tak to je opravdu dotaz na Evču, vůbec jsem o ateromech :confused: neslyšela

Eví, Ty jsi taky exot :grinning: já mám nahoře obě pětky mléčný :grinning: ale jsou teda krásný, bílý a bez jediné černé tečky, tak jsem zvědavá, do kdy mě vydržej :wink:

No tak fajn :wink: tak se příští týden ke konci, domluvíme!!!Snad bude hezky!!!!
12. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
děkuju moc,budu čekat,klidně písni do IP,ať tím tady nerušim tok debaty:slight_smile:

Mišuláčku no oni se mi tam vždycky začnou zánětlivět a i když to vyčistěj,tak tam ložisko zůstane a vracej se :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak ahojky :dizzy_face:

my jdeme ven,tak páá a děkuju
12. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.