• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jo a mám na to ten heparoid,tak myslíš,že by to mohl úplně ze mě dostat?děkuju
12. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
jé ten recept vypadá fakt dobře :dizzy_face: holky já vůbec nějak nestíhám se svatbou,do toho kačí asi nám taky rostou zoubky, jsme mrzutý dneska jsme měly teplotku, ael stihla jsem si uklidit v ložnici tak mám radost!!zase letím +m3
rk,n12- vzkaz od kačí
12. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Zuzíí, máš Ip:slight_smile:

Mišííí, jééé nejsem jedinej exot:slight_smile: já nemám ani jenu pětku trvalou, ale ta jedna to vzdala a umřela :unamused: , tak po dlouhým boji o záchranu mi jí vytrhli :sunglasses:
jinak včera jsem tu řídkou stoličku zakřikla :unamused:po plavču se Véna po*ral až na záda :sweat_smile:, ale jsou to určo zubany+slaná bazénová voda. Jedna mamina na plavču už ve Vénově pusině viděla stoličky, prý jsou skoro 2 stoličky :grinning: takže skore je: jedničky, dvojky nahoře i dole, špičák nahoře a skoro 2 čtyřky(to nevím který, mně do pusy nepustí :grinning:)

jani, chůdě Kačí:slight_smile: neboj svatba se vydaří, vše stihnete :wink:
12. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Eví, Eví plís chci udělat tu buchtu, to kakao je i do těsta??????Díky!!!!!!!!!!
12. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
a prdop nee??????????
12. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
Mišíí, jj první odstavec je těsto :slight_smile:
12. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Lásko díky, prdop jsem přehlédla, kakao nacpu i do těsta, dííííky!!!!!!!!!!!!!!!!
12. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahooj,

tak koukám že moje buchtu už je i tady :grinning: Hoky určitě vám bude chutnat. Já dělám taky kakaové těsto a vanilkový pudink. Je to pak hezky barevné. :grinning:

Ondra kašle jako blázen, dnes jsem ho celý den sledovala, takže zítra volám doktorce. Má suchý dráždivý a je to fakt děs. Tohle nemůže být alergie.Snad to k ní nějak stihnu, ráno jedu na Háje do Optiky nechat si přeměřit zrak a pro nové čočky..to zase bude útrata :angry:
12. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Mišší, není zač :dizzy_face:
Baruu, sorry :grinning: Miška žadonila, to jsem jí nemohla udělat, že bych jí připravila o takovou laskominu :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Evi v poho, jen ať taky nabírá kila někdo jiný než my :grinning:
12. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak se peče, mě to bylo nějak povědomé, mám stejný recept, akorát 250 mouky i cukru a má se udělat těsto 2 barevné, světlé,tmavé a na to pudink ale ze 2 pudinků(taky se mi ten jeden zdá málo)a navrch 3 zakysanky se 2 lžícema moučkovýho cukru..ale ještě jsem se k tomu receptu nedostala, až dnes jste mi udělaly chutě :grinning:

Baru to je mi líto Ondrulky :frowning2: snad to nebude na ATB!!! :cry: :cry:
12. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Míšo to bude něco asi podobnýho, ale mě jeden pudink přijde až dost. Jen se tam tak nakydá, nedává se pravidelně. Ale asi je to jedno a záleží na chuti :wink:

Jinak ATB nevim zda by dostal, na průduškách to nemá, výtěr měl v pořádku...takže fakt nevim. Myslely jsme, že to je ta alergie, ale mě se to pořád nezdá. Dnes chrchlal fakt děsně :frowning2:
12. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
Mňááááááááááááááááááááááám, no teda holky, ani to nemusí odležet a je to výborný :dizzy_face: :dizzy_face: díky!!!
Já měla akorát bio puding od Alnatury a udělala jsem ho z míň míka a přijde mi ho tam málo, no :sweat_smile:
A že jste na mě tak hodné, tak vám taky jeden napíšu nebo možná najdu odkaz a to je teda taky bomba, ale tohle fakt nchat uležet do druhého dne!!!!
Tak mám odkaza http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=36379

Baru tak dej zítra vědět, to jsem zvědavá, co prďolkovi je :cry:
12. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holky já toho mýho raracha tak miluju, to je takový číslo zlobivý, že se už fakt spíš musím smát :grinning: :grinning: dneska mě hajzlík vědomě zlil ve sprše :grinning: chtěl sám držet hadici, že si prý umeje krk :grinning: tak si na něj stříkal a přitom mu v očích jisřili čertíci a pousmíval se a já moc dobře tušila, co má v plánu :grinning: takže jakmile hadici otočil proti mě, tak jsem mu jí stihla odvrátit...no jenže pak jsem si musela nalít na ruce mýdlo a bestii se to podařilo :grinning:já začala ječet a smát se a Daník měl úplný záchvaty smíchu, až se zalykal...
a mám super strašáka na čištění zubů :dizzy_face:nechtěl si je nechat čistit a neotvíral pusu...máme knížku a tam má slůně ovázanou hlavu šátkem, pže ho bolí zuby a tak jak vezmu do ruky kartáček a on nechce, hned začnu povídat, že dopadneme jako slůně s bolavými zoubky a budeme mít taky šátek kolem hlavy a to byste koukaly :grinning:začne rozumně přikyvovat, dělat hm, hm a ukazuje na knížku a drží s otevřenou pusou klidně i dvě minuty :dizzy_face: :dizzy_face:to je stejnak paráda, když už se jim dá tolik toho vysvětlit!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
jé míšo to je hezký, vidíš jak je malej šikulka :dizzy_face: já řeknu kačí že si bude čistit zoubky a ona se směje, ale jen krátce si čistíme a pak už jí to nebaví :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jani, D.to taky nebavilo, tak musíš taky najít nějakýho strašáka :wink:

holky proklínám vás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já už sežrala celou jednu řadu plechu :sweat_smile: a to jsem dnes vypustila jogu :confounded: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
mňam tady se peče a baští a chutě se dělají,tak já jí hned zítra nebo pozítří taky upeču:grinning:
javascript:addEmoticon(':dizzy_face:','vBody')
Mišuláčku já tě miluju :dizzy_face: ty jsi úplný učebnicový příklad:slight_smile:....pamatujete holky jak jsem se bavily o tom,když jsem třeba já nebo Evička napsaly,jak to svoje miminko milujeme a Miška na to,že tohle jde nějak mimo ní a koukejte jakou větou začíná v příspěvku z předpopsledního :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: to je tak krásný Mišul,mám radost za tebe,že už je ti líp a líp čím je Daneček starší :dizzy_face:

Evičko děkuju moc,Tebe taky miluju :grinning: :dizzy_face:

jani týjo už se to blíží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať zoubky brzy přestanou bolet.....nás asi taky zloběj nebo nevim,Péťulka je už pět dnů v kuse kňoura největší co 24 hodin po Tobě leze a samotnej neudělá nic :sweat_smile: :unamused: :frowning2: :slight_smile: takže Evičko.....v kuse.... :grinning: :grinning: :grinning:

Baru to mě mrzí,kašlik je hroznej :unamused:

tak hezký večer,moc se těšim až zase budu moc chodit častěji,chybíte mi brambůrky moje :pensive: a jak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Tak vstáváme vstáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
¨jsem tuuuu :grinning: :grinning: :grinning: poslechla jsem Tvůj koníkovej příkaz a ještě v pyžamku už tu sedím :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
autor
ááá Mišinko,nerproklínej:grinning: vždyť jsem říkala, že je to mňamka největší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: byla jsi varovaná, tak neprndej jo:grinning:
ten Dáňa je šikula a vtipálek:slight_smile: už se na něj těším :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzííí, Miška přece vždycky říkala, že mimi nemusí, že radši ty větší :wink:
já to nechtěla přivolat :grinning: :grinning: :grinning: snad se mu brzo vyklubou :wink:
13. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
tak to má být,to budu používat častěji volací taktiku,taky jsem v pyžu:grinning:

já vím,právě proto píšu ty měnící se příspěvky a jak Miška reaguje a mění se i názory s věkem,to je fajn :dizzy_face: já mám spíš opačnej problém :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
teda né s tím milováním,to já ho miluju úplně stejně a jsem z něho vyplesklá od narození to víte,ale čím je starší,tím mi teda poslední dobou chci říct,příjde tak akorát na prodat ho :grinning:
13. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
jak opačnej problém? :astonished:
13. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
už ho vidím:grinning: neprodávej ho, víš jak by Ti chyběl? :slight_smile: , ale na druhou stranu máš bezvadnej model, tak bys dost vydělala :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
já se jako fakt nehnu,já nevim jestli jste to měli taky,ale trvá to šest dní a Péťuláček jak se mu něco nelíbí,tak hned kňourá a vzteká se a od rána do večera po mě leze a nedej bože,když si hi nevezmu,že něco dělám,tak hned kňourá a ječí a pak když si ho vezmu,tak se hned odvrátí,čapne za ruku a chce chodit,od rána do večera za ruku a chodit s nim,ať si jde sám ale né?!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
taky máme občas takový dny(ale ne v kuse),
13. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
autor
áááá já si tu koníkuju:grinning: a dítě mezitím ukradlo z linky piškoty :grinning: část jich po snídani zbodlo a zbytek rozsypalo :unamused:
13. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
no tak my fakt v kuse Evi,od rána do večera každej den,to je fakt strašný,oba jsem s Péťou včera říkali,že jsme si všimli tý změny, že nám dává!Je to fakt náročný,bohužel se bojim,že třeba to nejsou zuby,ale nějaký dlouhý období nebo co víc,že už to tak bude :unamused:
13. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
on se prostě na minutu nedokáže zabavit sám,pořád po tobě leze,aby tě chytl a ty s ním chodila :cry: :sweat_smile: :sweat_smile:

Vašíček je šikulka :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
a už chodí sám?
13. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.