• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Aha, tak to jooo!!!To já myslela, že jste chovali i před tím :fearful: hm, tak já bych chovala jen v případě, že ho trápí zoubek nebo se bouchne a bulí, ale když mu viditelně nic není a jen se chce tahat, tak bych ho netahala, i kdyby ječel jak pvián :sweat_smile: jak říká Evča, jsou šíleně vychcandíkovaný :grinning: S tím ječení u tchánů, bych zrovna já šla :grinning: protože se mu asi nelíbilo "cizí" prostředí..ale o uspávání já pomlčím :zipper_mouth: pže my už uspáváme jedině v naší velké posteli a jsme tam s ním :sweat_smile: :sweat_smile: je to rychlejší a pohodlnější, v tom jsem teda pěkně změkla, na to, že jsem proti tomuhle vždycky byla :pensive: :pensive:

Jani, tak plácání teda nedovolujeme, pže pak Ti taky může plácat děti na hřišti nebo na návštěvě a to teda nee, nesmí plácat ani psa ani kytičky, nic, včera dostal pěkně na prdel, pže chytil kočku za ocas, až kvičela :sweat_smile: :sweat_smile: a pořád dokola opakuju na psovi, že je malá, že musí jen hladit a jak tu kočku chytl, tak do mě vjelo teda :angry:
13. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Dobré ranko,

Zuzííí, no nevyhovět mu pokaždé, sice bude chvilku řev, ale myslím, že brzo pochopí, že to nemá smysl :wink:

dneska jdem na očkování, čeká nás 4. hexa :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky,

Míšo prý jak jsou v těhu změny s tělem, tak se může změnit i zrak. Však si ten prcek z nás bere všechno :grinning: Tak je asi jedno že jsem netlačila :grinning:

Jinak náš kašel děsný,malej se v noci děsně budil a kašlal. Takže vstával v 9hod a teď mi zase usnul. :wink: Chudinka, snad to stříkátko zabere.

My jsme už normálně v takový krizi, že tady mezi panelákama odchytáváme vientamce a ptáme se, zda nechtějí hlídat prcka. A včera jsme jedny ulovili, tak snad to vyjde. Máme finanční krizi a potřebuju nějakou brigádu, tak snad to vyjde :slight_smile:

Evi tak ať zvládnete očkování :wink:
14. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky

Baru, chuděrka malej :confounded: hlavně, aby se přišlo na to, čím to je!!!!No já šla po 10.měs.po porodu na operaci s tím horším okem, takže nevím, zda se zhoršilo a levé zůstalo nastejno :wink:
Teda takže do toho půjdeš, do toho hlídání?? :confused: Tak snad někoho seženeš!!!!!Já bych asi dvě dítka zaškrtila :sweat_smile: :sweat_smile:

Evís, tak hlavně, ať jste bez reakce!!!!!!

My začínáme mít rýmu :angry: zase nás nakazil kámoš, tentokrát jinej, ale my marodíme jen, když to na nás někdo prskne :angry:
14. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj holky moje,¨
omlouvám se, že ted moc nepřispívám, jsem u našich a učím se na ty pitomé státnice. Pěkně mě to sere...nestíhám a fakt se těším, až to bude za mnou. Dočítat nestíhám. Baru Ondráškovi posíláme pusinku, aby se brzo uzdravil. Eví držím palečky, ať očkování je v poho a bez reakce.
tak papa, zas načíhnu
14. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Baru, a co tamta, co Ti tuhle volala? ta nevyšla?
Olííí, ani nedočítej, ale naplánuj srazík až budeš u vašich:slight_smile: my nemůžem akorát úterky, ale jinak jsme k dispozici :sunglasses:

očko proběhlo ok, pustil 2!slzy a pak se řehtal jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: jinak až budete zas tvrdit, že je Venda malinkej, tak má 80cm(od zač února vyrost o 6cm :grinning: )
14. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
Zuzííí, kde jsííííí?
14. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Evi ta co volala minule se ozve v půlce června, teď jedou na dovču a pak prý zavolá...tak uvidíme. Ty co jsme chytli včera se taky mají zítra ozvat, tak jsem zvědavá. Snad něco vyjde, kdyžtak si tady otevřu školku :grinning:

Míšo musim vzít nějaké hlídání, prostě potřebujeme peníze. To víš, hlídat dvě děti nebude legrace,ale tohle bude starší, tak to snad bude lepší. :frowning2:

Ještě mi možná vyjde úklid u nás v baráku, to by taky byly nějaké korunky, tak snad se naše situace zlepší a bude líp :slight_smile:
14. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Baru to jsi dobrá teda hldíat děti, já bych to asi s kačí teda nedala, tak hodně sil, aspon si něco přivyděláš, jedna holčina od nás z diskuze taky hlídá dvě děti a má o dva měsíce než je kačí starší holčičku a za ty dvě děti má za 10 hodin i víc- 400,- což je děs teda a ještě jim vaří a malou vozí do školky, takže plus benzín :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahojky,tak k dnešnímu dni je to přesně měsíc co sem začla hubnout,tak se jdu pochlubit :dizzy_face:

Takže váha před měsícem 15.4 byla 71,8-72 a dnes po měsíci 68,1
obvod stehen--5 cm
obvod boků -2 cm
obvod pasu - 2cm
obvod hrudi -2cm
obvod paží -3 cm
15. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz
autor
Zuzííí, šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás zatím po reakci žádný stopy:slight_smile: Venouš je veselej a hravej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad to vydrží :slight_smile:

Baru, držím palce!!!
15. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
týjo to je Venda šikulka takhle se vytáhnout:dizzy_face: aby neměl víc než Péťula:slight_smile:
to je dobře,že jste bez reakce:dizzy_face:
a děkuju :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
autor
mně ta jeho vejška nepřekvapila :grinning: :grinning: :grinning: všimla jsem si, že mu najednou začalo bejt všechno krátký :grinning: nejdřív jsem myslela, že se mi zdrclo v pračce oblečení :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
no mě se teď Péťula zdá taky strašně dlouhej :slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: a věci se Ti nesrazily? :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
srazily,ale to už na půl roce,když sem zjistila,že nemá Péťula co na sebe,že ze všeho vyrostl :grinning:
15. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
jj, no já teď nakoupila hafo věcí, páč všechny tepláky měl najednou jako tříčtvrťáky :grinning: a u všeho krátky rukávy :grinning: :grinning: :grinning: měl skoro prázdnou skříň :grinning: :grinning: :grinning:

co budete dělat o víkendu? a co Peťulka a jeho nálada?
15. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
já měla dopředu nakoupeno na půl roku a to spousty a teď jak jenom dokupuju,tak se mi zdá,že toho tolik nemá,jako má dost,ale já bych chtěla víc:grinning:

o víkendu máme luxus :grinning: :dizzy_face: chudákk Péťa teda za třičtvrtě hoďky vstává po noční a jde k zubaři,ale pak dá chrupku s malým přes poledne a odpo jdeme ke tchánům a do města kouknout se na sandálky Péťovi a nakoupíme,pak jdeme na zkoušku za klukama a zítra mají koncert,takže malej spí u tchánů a oni ho chtěj už odpoledne,takže jsme si říkali,že si zajdeme na 6 na smaženýho hermelína s hranolkou a tatrkou:grinning: od 7 budeme popíjet,aby nám slehlo a pak pujdeme rovnou na konzert:slight_smile: kluci budou poprvé zpívat s novou zpěvačkou místo mě:sweat_smile: tak sem zvědavá:grinning: a těěšim se:dizzy_face: no a v neděli měl mít Péťa raní,ale přehodil si to,takže jde až v pondělí,takže máme krásný dlouhý volníčko před sebou:dizzy_face: a v neděli si pujdeme pro Péťulku a užijeme si den:dizzy_face:

Jinak Péťulka je teď dva dny možná trošku lepší,zkouší to,ale má smůlu,tak na mě volá mámííí :grinning:
15. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
co vy?
15. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Ty si dáš smaženej hermelín s tatarkou, když si na dietě?! :grinning:
15. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
jo to mám za odměnu:sweat_smile:
15. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
takže my budeme v sobotu někde od dvou třech sami s taťkou,to bude jak za mlada :grinning: :grinning: :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
za odměnu by sis měla dát zeleninovej salát :grinning: :grinning: :grinning:
nééé, jen si dej:wink: musíš se odměnit :slight_smile: a když si ho odepřeš, tak na něj akorát budeš mít chuť :wink:

my asi nic světabornýho dělat nebudem :sunglasses: určo pojedem nakoupit, někde si dáme obídek :dizzy_face: jinak nevím, my děláme plány z hodiny na hodinu :grinning:

Venda chodí po bytě a volá: nééééníííí :grinning: :grinning: :grinning: by mně zajímalo, co hledá :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
a mě dítě vyplo comp a furt tady po mě leze :angry:
15. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
jsem si říkala, kam jsi zmizela :grinning:
15. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
hrůza děs běs!!!!!!!!!!

já už se na sýrečka těšim celej tejden:grinning:

se zeptej Vašíka co hledá:grinning:
15. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
:grinning: už to asi našel :grinning: v ruce má jablko :grinning: :grinning: :grinning:
já bych si taky dala sýreček :grinning: měla jsem ho naposled v po :grinning: :grinning: :grinning: jeden tu mám, ale nemám kečoupek, a bez něj to nejni ono :grinning: :grinning: :grinning: a taky bych si dala kroketky :zipper_mouth: :grinning:
15. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
jé Zuzi ty jsi taková star- zpěvačka, jo? to bych tě ráda slyšela, jak zpíváš :dizzy_face: to je dobře, že si odfrknete..my budeme mít asi od tchánů jako svatební dar noc na Jemništi- na zámku, ale jestli nebude kačí spát u mamky, tak i s kačulí, to bude taky jako za mladejch časů teda :grinning: na 4 tam máme být a na 6 chodí kačka jíst už... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdeme taky koupit sandálky, dokud jsou, zatím papa
15. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
tak hlavně,že je Venda už spokojenej:slight_smile: já měla sýreček před týdnem,mám volnější týden:grinning: tak mě nadchnul a zajdeme si na véču:grinning:

Jani star určitě nejsem:grinning: sem se nedostala ani ke konzertům,pač sem otěhotněla:sweat_smile: ale na zkoušky chodím:slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojky,

holky taky nejsem z toho hlídání nadšená, ale co se dá dělat. Snad to zvládnu :frowning2:

Dnes jsme byli s Ondrou na kontrole a dýchátko snad trochu zabralo, tak snad to bude ok. Máme v léčbě pokračovat a uvidí se po víkendu.

Venku to vypadá, že teda mooc hezký víkend nebude :frowning2:
15. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.