• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Baru to je dobře, že to zabralo, tak snad už to bude dobrý..

holky u nás na kolínsku v diskuzi se před týdnem narodilo mimí ted dala maminka nový fotky, to je tak krásný, že budu chtít za chvíli mimi taky :dizzy_face: jak psala porod atd, úplně mě to dojalo :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky

Zuzíí, no to je bomba s tou váhou :sunglasses: to jsi fakt šikula a co jsi změnila jen stravu nebo i cvičíš???????

Eví, ani jsem nereagovala na tu Vénovu výšku :confused: to se teda sakra vytáhl!!!!!!!!!Počkej ve dvou letech budou s Daníkem nastejno :wink:

No u nás se rýma hezky rozjela :angry: v noci chudák funěl a nechce moc jíst :unamused:
15. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
Baru, to jsem ráda, že je to chloupek lepší :slight_smile: po víkendu už bude vše ok:slight_smile:

Mišííí, viiiiď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vím, že na Daníka vejškově stále nemá, ale ty cm navíc mně dost potěšily :wink: dr. včera sestřičce nevěřila :grinning: prej, že to není možný :grinning: :grinning: :grinning: v červnu jdem na 18 měsíční, tak jsem zvědavá na váhu :wink:

jani, dojetí chápu :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
chjo, jdu ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska mám neskutečnou lenoru :zipper_mouth: fááákt se mi nic nechce, nejradši bych zalezla do pelechu, ale ten můj drákula mně nenechá :unamused: :grinning:
asi se stavím v tescu, potřebuju(teda Véna) nějaký overaly na spaní:grinning: ze záhadnýho důvodu :grinning: :grinning: :grinning: je v těch stávajících narvanej :grinning: snad nebudou vyprodaný :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Baru, tak to je fajn, že se to lepší :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já mám občas takový výkyvy, že na mimi myslím, možná být finančně zabezpečená a mít dodělanej barák, tak bych móóžná do toho šla, ale fakt musím jít na chvíli makat a něco vydělat!!!!!!

Jinak už pomalu odkládáme věci 86, tak jukněte, mám ještě dost triček s kr.rukávem,ale ještě nenafocené :wink: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=431144
15. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
lásko Mišulkovatá :grinning: jak široký jsou ty kraťásky v pase?
15. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak to nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: proměřím, až se pán probere :sunglasses:
15. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
on je má na sobě? :grinning: :grinning: :grinning:
děkuju :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
jo :grinning: schválně ho dávám spát do malých věcí, aby se cítil sevřený jako v zavince :grinning: :grinning: :grinning: néé, ale nebudu tu šramotit bednou, když spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
já vím :grinning: :grinning: :grinning: jsem Tě jen chtěla pozlobit :grinning: :grinning: :grinning:
a teď už fakt jdem :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
kuk,
teda Zuzo jsi dobrá. Já se před dovolenou dostala pod hranici 70 kg, ale teď už mám zas 71, ach jo.. No až udělám ty státnice, tak se musím pustit do cvičení.
Holky s tím srazem je to naprd, pr já tu jsem sice autem, ale do Phy se autem bojím jet. Tak ledaže byste přijeli vy k nám, je to jen 35 km od Phy. Co Eví atd? Písněte kdyžtak sms, nevím, kdy budu zas online. Učení je hafo, snad mi z toho nehrábne :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Olísku, myslím, že by to problém nebyl, ale Dan má teď rýmu :rolling_eyes: a má to vždy 14 dní :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže my vás nakazit nepřijedeme!!!!!

Evís, tak jestli jsem dobře chytla pas :grinning: tak jsem naměřila něco kolem 27cm, stejnak by sis je vzala, až es uvidíme, ne???tak si je okoukneš :wink:
15. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz
Tak jsem na MMB hodila ty trička, jsou jen 3 :sweat_smile: jsem myslela, že jich vyřadím víc :sweat_smile: a ještě jedno, ale to tu má Véna schované zadara :wink:
15. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Mišulko, dík:slight_smile: kraťásky beru (jsou stejně široký jako máme a ty mu tolik neodstávaj :grinning: ) a ještě tu žluou mikču :wink: jsi to hlavička šikovná, poštu podporovat nebudem :grinning: preferuju osobní odběr :grinning: :grinning: :grinning: chceš platbu v hotovosti nebo na účet? :grinning:
jo a děkujem za tríčo :slight_smile:

Olinko, písnu Ti sms:slight_smile:, ale nejni problém dojet do Benešova(tam trefím:grinning:)
15. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
jo a tescu, jsem vyjmečně i pořídila :grinning: :grinning: :grinning: máme overálky:grinning: a ještě jsem se stavila v obuvi a koupila holínky, takže teď už bude hezky :grinning: :grinning: :grinning: jen Venda v nich jen stojí a řve :grinning: :grinning: :grinning: krok odmítá udělat :sweat_smile:
tak a teď už do příší mateřský snad nebudu muset kupovat ani hadříky ani boty :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Jak do příští mateřský :confused: to jako, že Véna už nevyroste??? :confused: :grinning: :grinning:
No penízky na účet :grinning: :grinning: :grinning: abys hezky zaplatila odejitou platbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele my taky měli holinky, ale dala jsem je kámošce, Daník se s tím sloním nártem do nich nedostal :rolling_eyes:
A do kdy je Olís u těch rodičů????????

Holky kam se dají na net vkládat fotky??Abych jen odeslala odkaz a nemusela klikat fotky do mailu.Dík
15. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
autor
néééé, jako do berouska :grinning: :grinning: :grinning:
platbu neplatím( a nebo jen asi 1Kč), máš stejnou banku :wink: klidně mi písni číslo účtu(abych ho nemusela hledat) a já to pošlu
:sunglasses:
nevím, na týden? :confused:
holky z února maj fotky na rajce.net(nebo tak nějak, ještě upřesním)
15. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
tu :http://www.rajce.idnes.cz/
15. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
Já teď dělala jídlo a myslím na to a už jsem to pochopila, že do dalších peněz, ne do další mateřský, jako s dalším mimí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nééé, dáš mi to až přijedete, třeba se Ti to líbit nebude!!!!
Hm, tak ten 1.týden bych nikam s ním nelezla, pak ten druhý týden to bývá už celkem ok, ta rýma myslím..
Za rajče dík :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
kuk,
Eví do Benešova nejezdi, to by sis zajela. :wink: Vranov je kousek od dálnice, akorát o pár výjezdů dál :wink: než výjezd na BN. Holky u našich jsem do úterka. Takže v úvahu připadá asi jedině pondělí co? kdyžtak písněte smsku. Miško to je naprd, že máte rýmu :frowning2:
15. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Mišííí :grinning: :grinning: :grinning: já to napsala hloupě:grinning: , ale fakt jsem tenhle měsíc musela nakoupit spoustu hadříků, páč V. opravdu vyrostl "přes noc" :grinning: :grinning: :grinning:
ok penízky budou až se uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
Olče už jsem psala :slight_smile: asi jedu v po na výlet :grinning: dokonce se pochlapim a ¨koupím si dálniční známku a vezmu to po dálnici( zatím jsme jí nekupovali, páč většinou používáme služebák, kde známka je :wink:, ale plánuju víc výletů :grinning: )
16. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky
hele jí tu Evču :confused: :grinning: co Ty tu v sobotu??? :grinning:
No my už známku taky koupili :grinning: taky bych jela, daník teda dnes vypadá dobře s tou rýmou, ale přeci jen to bude mít 4.den, tak aby vám kluky nenakazil!!!!!!
Já tu mám dnes i zítra mámu, tchýně je v práci, tak mám vegáč :sunglasses:
16. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
to se máš Míšo, my máme zase tátu v německu vydělává eura a příští so taky :astonished: dopo jsem uklízela teda už od včra, máme pidi byt, ale mohla bych ukllízet pořád, to nevím co budu dělat až někdy bude barák, mým snem je velká kuchyn, tady mám fakt pidi a věčnej bordel, tak budu mít krámů ještě víc..už jsem udělala generálku na svatbu, ale to jsou ještě 3 týdny a do tý doby bude bordel znova, jsem si to vybrala asi brzo :sweat_smile:

bude asi lejt, je hnus fialovej, ale odpo jdeme s maminou do futura koupila si kostýmek na svatbu, tak jdeme koupit doplnky aspon se projdeme, tak hezký víkend všem!! :wink:
16. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky,

teda koukám, že je tu mrtvo, tak vás jdu jen pozdravit :grinning: Pokud se tu někdo objeví :grinning:

Koukala jsem, že jste řešili album fotek na rajčeti...je to fakt super, my ho tam máme taky a vejde se tam opravdu hodně fotek. Takže když chce někdo vidět Ondru pošlu odkaz na fotky a je to :grinning:

Jinak náš kašlík snad ok. Zkusila jsem postupně vysadit to dýchátko, tak jsem zvědavá. Zatím je to ok a nekašle.

Jdu péct bábovku, odpol jdeme k Petrovo taťkovi popřát mu k narozkám :slight_smile:
17. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Dobré ranko:slight_smile:

včera jsme se byli podívat na jednom malém letišti a Venda byl vyjevenej z letadel, vrtulníků a větroňů :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: no a pak jsme se stavili u tchánovců a Venouš zakopl a má silniční lišej na čele :sweat_smile:
jinak před dnešním výletem za Olí už je vše nachystáno :grinning: :grinning: :grinning: auto natankované, dálniční známka nalepena (konečně Můře trochu protáhnu motůrek :grinning: :grinning: :grinning: ), navigace nachystána :grinning: :grinning: :grinning: jedem po svačince, tak snad nebude moc pršet :fearful: už se na Jájouška a Olí těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mišííí, jsem v so okoukávala, jestli Olí něco nepsala :grinning: :grinning: :grinning: co rýma< nepojedete teda taky?
Jani, jak jste pořídili s kostýmkem?
Baru, to je super, že kašlik ustupuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz
Ahojky holky,

Evi: To je super, že Vašík tak vyrostl. Za chvíli doroste i našeho Ondru. My byli před týdnem na desetiměsíční prohlídce a to měl 83 cm a 10 880 g. My s váhou a výškou problémy rozhodně nemáme, ale ta motorika je pořád opožděná. Po dvou měsících rehabilitace a cvičení žádný velký zázraky, takže nás doktorka poslala ještě na vyšetření k neurologovi, na které jdeme za týden, tak uvidíme. Ale všichni včetně naší doktorky a rehabilitační sestry si myslí, že po psychické stránce je O.K., jen mají doktoři takový předepsaný postup, tak ho tam pediatrička raději poslala.

Zuzi: Gratuluju ke zhubnutí. Já jsem před čtvrt rokem taky shodila tři kila, takže mám 67 a od tý doby nic. Ale já měřím 178 cm, tak myslím, že ani moc hubnout už nemusím. I když před 3 rokama jsem měla 57 kg a to jsem se cítila víc fit.
18. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
A ještě bych zapomněla. Před pár dny jsem udělala Ondrovi další album, tak můžete juknout na (staro)nové fotečky, jestli chcete.

Evi: Užij si výlet k Olince a Jájouškovi. A pozdravuj. Kam za nimi vůbec jedeš? Není to do Benešova nebo Vlašimi? Myslím, že Oli jednou psala, že odtamtud pochází.

My teď jezdíme na výlet každý víkend. Včera jsme byli u Jičína na hradu Staré hrady, v několika vesnicích s lidovou architekturou, u starého hradiště Češovské valy a u Bučického rybníka, kde je otevřený opravený mlýn s restaurací a penzionem a mají tam spoustu zvířátek. Celkem jsme najeli 135 km, ale viděli jsme toho hodně a to jsme včera vyráželi až před jednou odpoledne.
18. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
:slight_smile: Dobré ranko,

Evi tak si výlet mooc užijte a pozdravuj je :slight_smile:

Leni to mě mrzí, že vás tak posílají. Škoda že ta Vojtovka tolik nezabrala.Ale je to přesně jak píšeš, někteří doktoři řeší vývoj přesně podle tabulek a jak to je trochu jinak, hned šílí. Určitě se to srovná samo. Nám Vojtovka naštěstí pomohla, ale musela jsem cvičit fakt poctivně a to už mi taky moc dlouho pak nešlo.

Jinak nám kašel totálně zmizel, snad to nezakřiknu....takže jsem vysadila dýchátko a uvidíme. Snad to bude ok :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
ahojky Leni:slight_smile:

Ondrášek je fešák :dizzy_face: dej vědět, jak jste dopadli na neurologii:slight_smile:, ale myslím, že to bude všechno ok, když jsi psala, že v rodině máte pomalejší vývoj
:wink:
Olíí je u rodičů, kousek od Benešova :slight_smile: pozdravy vyřídím :slight_smile:
Baru, tak to je super, že jste konečně bez kašlíku!!!snad to vydrží :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Evi taky doufám, doktorka říkala postupně vše vysazovat, tak uvidíme. Snad to bude ok!!
18. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.