• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
AHOJKY

Eví, nejdem, sice rýma není vůbec strašná, vysávám jen ráno a večer a přes den trochu nafrká sám, ale neprská, z nosu mu neteče, je to nějaká lehčí forma, než byla v zimě!!!!Ale nejsme připravení a tchýně je dnes doma a tak už je s ním venku, Olíska a Jáju pozdravujte!!!!!!!!!!!

Baru, no paráda :dizzy_face: ale pst :zipper_mouth: ať to nezakřikneme :wink: :wink: :wink: :wink:

Leni, to je pech s tou motorikou..jinak na výšku a kila jste stejně, jako Daník :grinning: snad to rychle Ondradožene a nebudeš muset pořád lítat po doktorech :frowning2: :frowning2:
18. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
zdráva nazdar výletu:grinning:

jsme zpět:slight_smile: Olíí to moc sluší(nevím, co chce schazovat), Jája je malej ďáblík a šikulka :dizzy_face: a Olí má hrozně sympatický rodiče :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tatínek je fousatej, tak se ho Venda trochu bál( seděl asi půl hodiny pod židlí :grinning: ) fotky nemám, páč jsem zapomněla nabít baterky :pensive: , ale Olí něco fotila, tak je pak určo dá :grinning:
jinak cesta úplně parádní :grinning: se sjede z dálnice a kousek popojede a hned jsem byla u Olí :grinning: takže jsem to nejdřív přejela, páč jsem nevěřila vlastním očím, že už tam jsem :grinning: :grinning: :grinning: a pak se mi povedl heroickej kousek:grinning: vycouvat ze zahrady do zatáčky a sjet cca 150m po ouzký cestičce :grinning: :grinning: :grinning: brrr, toho jsem se bála celou dobu a zvládla jsem to!!! :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem se pochlubila a zas mažu:grinning: dítko už asi dosvačilo :grinning:
18. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
kuk,

Eví to moc sluší. Eví teda jako vtip je to hezký, ale mých 70 kg mi teda nesluší :sweat_smile:
Fotky dodám asi v pátek nejdřív.
Holky ve čtvrtek mi od půl jedné do půl druhé držte všechny palečky co máte,dělám ty státnice z angličtiny. Už teď je mi zle. ach jo.
Dočtu v pátek. Tak zatím papa, jdu se ještě učit a taky balit, pr zítra ráno drandíme domů.

Jinak Leni a Miško moc díky za pozdravy.
19. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Olííí, mně fakt nepřijde, že máš, co schazovat :sweat_smile: palce ve čt, budu držet určo :wink:

jinak všem dobré ráno:grinning:
19. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky

Olísku, budeme na Tebe usilovně myslet!!!!Ty to zvládneš, jsi naše hlavinka :dizzy_face: :grinning:

Eví, Ty jsi ale šikovná :grinning: takhle hezky to najít a ještě sjíždět nějaký skopec :grinning: to je fajn, že jste si odpo užili!!!!

Daník spí už od půl 12, v 11 měl úraz :confounded: spadl z motorky a odřel si horní ret, naštěstí jen tu nejtenší vrstvu kůže, ale krve bylo jako z vola, tak asi chudák tím brekem a šokem usnul na gauči při fotbale :grinning:
19. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Mišííí, co sjíždět, ale couvat :grinning: :grinning: :grinning:
poslílám daníkovi pofoukání na bolístku :dizzy_face: Venda má bouli a silniční lišej na čele :wink: a odřenej nos :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Děkujeme, no Venda taky válí :grinning: teď ty úrazy asi budou častější :confounded: ale když Dáňa jede na tý motorce jak blázen, odráží se oběma nohama aj e to fakt rychlost, musím za ním běžet, no a furt se po mě otáčí, až se šprajcly řidítka a přepadl, kokůtek můj ubohej :sweat_smile:

Však jsem četla, žes couvala :dizzy_face: :grinning: ještě, že jsi můru neodřela :grinning: :grinning: :sunglasses:
19. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
to mi hrdost nedovolila:grinning:, abych můru odřela :grinning:
no Venda se v neděli rozběhl a zakopl :sweat_smile: takže taky kokůtek :grinning:
co ten příští týden? :wink:
19. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
jo a máme nové slovo :grinning: :grinning: :grinning: kahn(pečlivě vyslovený všechny písmena :grinning: ), ale netuším, co to může být :grinning: :grinning: :grinning: rovnou dodávám, že kahan doma nemáme :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
No příští týden platí, řekni si den...
Kahn, je to je jak Kohn, že by nějaký žídovský slovo :grinning: :grinning:
no u nás je to někdy vysoká škola, pochopit, co říká..BA to je, banán, brána(stavíme z kostek) bagr, bábovka :grinning: :grinning: stejně to máme s ostatníma slovama, BE, KO atd :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
u nás vede A(auto, autobus, kolo,...¨) a ňami(všechno, co mu chutná, včetně dudlíku :grinning: )
no ani Kohna doma nemáme :grinning: :grinning: :grinning:

co středa?
19. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
jé chudáci děti takový bebíčko mají dejte jim za nás pusinku :dizzy_face:

já jdu odpo na zkoušku účesu na svatbu, tak jsem zvědavá :wink:

kačí začíná pěkně zlobit, od min. víkendu jede teda, řve, ječí jako tur, někdy jí plácnu, někdy jí nechám at řve a jdu pryč, to bych jí mohlal pořád plácat za chvíli a to nechci zase, ale je fkat už tvrdohlavá, prý se má dělat hodně obejmout a říkat, jak jí mám ráda, lae se mnou nervy cloumají teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi si půjčím nějakou knížku o výchově dětí
19. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jani, jé účes, tak si to užij a doufám, že bude fotečka :dizzy_face: O zlobení, fňukání ,i nemluv, u nás je to taky z 80% dne :cry: ach jo
S tím obejmutím jsem to taky četla, ale musí být matka naprosto v klidu a to já teda taky nejsem, takže u nás tohle nehrozí :sweat_smile:

Kočko, středa dobrá, sice má P.ranní :grinning: jen tenhle den, ale v PO pojedeme něco vyřídit do Phy a ve čt musím nakoupit, pže v pátek ráno jedu s mámou na chalupu, tak aby tu P.měl zásoby :wink: no a Ty nemůžeš úterý, takže je to jasný!!!!!
19. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
samozřejmě jsem foták zapoměla doma, ale budu mít nejspíš nahoru vyčesaný vlasy do drdolu, vypadalo to hezky a budu mít závoj..

s tím fnukáním, já jsem klidná jak kdy, snažím se, ale někdy to nejde, prý to objetí pomáhá, tak to asi zkusím..je to síla ale co?

Olí- ve st na tebe myslíme jsi šikulka to dáš!! :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
kuk nikde nikdo..

tak v po už budou šatičky pro kačí už se na ně těším!!

ted přemýšlím jeslti si nemám dát trvalou včera mě i tatínek pochválil jak mi to šuší jaký jsem měla kudrlinky, takhe mám vlasy jako slámu, docela bych to zkusila a nebudu s tím muset nic dělat..asi se tam dojdu zeptat :wink:
20. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
ahojky, dnes nebudu:slight_smile: mám spicha s kámoškou v centru a odpo půjdu na hřbitov, táta by měl dneska narozeniny a v pátek to budou 2 roky, co umřel :cry: :cry: :cry:
Mišíí, ale to vám budu doma křenit, když máš Peťana doma :sweat_smile:
Jani,teda, zapomenout foťák :grinning: tytyty :grinning:
20. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Oloušku moooc držim palečky!!!Ať to dopadne!!!

Evičko je mi to moc líto :cry:
20. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky

Jani, teda Ty jsi zapomětlivec :frowning2: jsem se těšila...no tak si počkáme na svatební fotečky :dizzy_face: jé Ty bude krááásná :dizzy_face: :dizzy_face:
Fňukání je síla, no :unamused: Zrovna jsem si dnes říkala, že pořád necítím to, že mateřská je pohoda, relax, jak si to někjteré maminy chválí :sweat_smile: :grinning: Je to teda 100x lepší než před rokem, ale stejnak je to furt záhul se mi zdá..dneska jsem hned ráno vařila, pak jsme byli na motorce, na hřišti a ještě jsem se jela projet na kole, pak domu, dát napapat, umýt nádobí..no prostě furt nějaký kalup a stres :unamused: no snad za rok to bude už pohodka, se tak utěšuju :grinning: :grinning:

Eví, to je smutné :frowning2: strašně to uteklo teda, tak taťuldu pozdravuj a hlavně nebuď moc smutná!!!!!!!!!!!!!!!
Křenit teda vážně nebudeš :grinning: stejnak přijede z práce a my jsme venku a on maká dole, já jsem se jen smála, že jsem vás tu chtěla, když nebude P.doma, že nám zpříjemníte odpolko a zrovna má ten den ranní :grinning: :wink:

čau Zuzu, co to je maily????Jsem to nějak nepochopila, ještě jsem to teda nerozklikla..to je na podporu ODS nebo co?????? :confused:
20. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Miško jj na podporu ODS:slight_smile: ale omlouvám se,ono to asi nějak blblo a nevim co se odeslalo a co ne:frowning2:

Jani už se moc těšim na tvůj velký den:dizzy_face:na fotečky:dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Aha Zuzo, já ale nepodporuju ani ODS ani ČSSD :sweat_smile: :sweat_smile: jsou to všechno hajzli, který hrabou jen pro sebe :angry: :angry:
A jak se daří???Je Peťan lepší??????
20. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Zuzi- já ten email vymazala, až pak jsem si všimla, že byl od tebe, viděla jsem neznámý jméno tak jsem to rovnou smázla, tak mi to pošli ještě jednou, mrknu na to..

Míšo- tak u nás za rok bude kalup asi ještě větší protože to už budeme pracovat doufám na mimi, tak bude kalup za 2 roky vlastně příští rok ještě nee...

jinak jsem se těšila na dovču k moři, a nepojedeme asi jenom na chalupu, pže svatba sežere peníze a jeslti nám vyjde to bydlení do konce roku, tak nemáme penízky na moříčko a já se tak těšila!!

Evi- myslíme na tebe, musí to být těžký, chudák tatka!! :frowning2:
20. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
daří se tak pořád,že není na nic nálada :pensive: :cry: ani sem chodit a psát :pensive: furt mě to trápí,víte co :cry: sice mě to teď cca týden nebolí,ale boulička tam je pořád,navíc to jedno ložisko se zvětšuje a tak na tom pořád nosim lepení,pač na to nemůžu dát kraj kalhotek,hned by se to tam ošoupalo a zánět by byl na světě :cry: nevim jak budu v létě plavat,já ryba :cry: jestli to takhle bude dál,tak mám letos po létě :cry: :cry: :cry:

Pé´tulka je stejnej :unamused: sice už po nás tak neleze,ale chce pořád chodit za tu ruku jak sám nejde a tak jsem včer :unamused: zjistila,že jak mu jí dám,což už mu jí nedávám,jak je šťastnej a jak mu nevyhovím,tak má vyloženě histerák,takže zkouší,jenže holky to je takovej pláč a slzičky,že je těžké věřit,že to je vynucování a nevzít ho,ale je jasné,že je,že když ho pak vezmu,že ví,že dosáhl svého a je šťastnej a příště zas,takže ho nechám se vyhisterčit,ale je to těžký,nechce přestat a navíc včera celej den začal se spaním zlobit,odpo jak viděl postýlku neskutečnej řev,že stejně neusnul,nakonec ho Péťa dal do kočárku a jeli ven a večer to samý,strašnej řev až sem ho musela vzít k sobě po době a pak zase strašnej řev jak se ho dala zpět,nevim co to je,jestli něco zkouší nebo mu něco je :unamused:

jinak my hledáme chatku a už čtyři kempy nám řekli,že mají obsazýno na celej červenec:frowning2: kdoví jestli nakonec bude kam jet
20. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Zuzí, no potěš koště se vším :angry: bouličku nekomentuju, to je fakt strašný :angry: :angry: a Peťánek se pěkně teda rozjel, na 80% Ti říkám, že mu nic není, vy na to nejste jen zvyklý, že vyvádí - hysteráky, nespaní..atd.on je to šok, když máš rok hodné dítě a najednou toto..na jednu starnu jsem ráda, že teda Dan zlobí průběžně furt, že už jsem na to zvyklá.Oni procházejí prostě takovýma blbýma obdobíma, no a musí se to holt vydržet a přetrpět!!!!Ale nervy to stojí a já jsem večer taky vždy ráda, že už chrní :sweat_smile:

Jinak s volnýma místama mi nemusíš říkat, já sháněla 8 pokojů na září a to už behem dubna a taky bylo plno, nakonec jsem teda našla, ale dost těžko!!!!!
20. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
no nejhorší je,že on je jako jinak pořád strašně hodnej a i s tím spaním včera ty hysteráky před,ale pak usnul a spal celou noc,jako se spaním samotným problém není,ale to před,to teda nevim co to mělo znamenat!A vůbec nevim jak k němu přistupovat,když si teď začal s tímhle s tím spaním,z ničeho nic,ale jinak je jako hodnej pořád,ale říkám jak se mu nedostane toho chození tak řve jako by mu ruku řezali,no děs.Například dneska jsme dopoledne byli u kámošky na zahradě,dvě a půl hodiny,hele,ale ten tam byl tak hodnej!Jak si sám nevyhraje,tak tam si hrál na písečku a pak lezl po travičce a vůbec mě nepotřeboval a nelezl po mě,ten byl fakt tak hodnej,že sem sama v šoku,zato ty tři další děti:sweat_smile: jednomu budou 2 roky v srpnu,druhýmu 2 roky v červenci a třetímu 2 roky v září a holky:sweat_smile: to jste neviděli,ty holky s kterýma jsem tam byla je pořád řezali řezali řezali:sweat_smile: oni tam pořád lítali,lezli do vody,házeli nečím a holky po nich jen řvali a řezali,chudáci:sweat_smile: tak sem se jich ptala jestli když už jim budou dva přemejšleli o druhým a všichni,že přemejšleli,ale nedovedou si představit být ani těhotný,natož mít druhý,že to je prej takovej zápřah jak pořád něco dělaj,někde lítak,něco rozbíjej apod. že do toho nejdou,že chtěj tak rozestup 4-5 let a že jen blázni by šli v tomhle období do druhýho:sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
holky holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý mám skvělou zprávůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

Byli jsme se teď podívat na jeden kempík,je to jen 25 km od nás teda,ale my jsme si říkali stejně,že když jedeme poprvé s malým,tak chceme někam blíž a né dálky jako vždy,aby to bylo kousek domů prostě a že si zkusíme jak to pujde s malým.No a do tohohle kempu jsme si říkali,že se zajedem podívat,když je to blízko a holký je náááááááááááááááádhernej a měli volnou chatkuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jakou!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sweat_smile: jsme si jí i mohli prohlídnout:dizzy_face: je krásná veliká s dvouma postelema,balkonkem,sprchou a wc a chodbičkou,no je luxusníííííííííííííííííí:dizzy_face: a mají volníčko,takže jsme si ji zarezervovalííííííííííí jupíííííííííííííííííííííííííííí jedeme na dovčůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Juchůůůůůůůůůůůůůůů:sweat_smile: sice teda jsme chtěli termín od 18.7-27.7 ,ale někdo už tam měl rezervaci od čtvrtka,takže jedeme jen od 18-24.7 ale nevadí,aspoň pět celých dnůůůůůůů:dizzy_face: to je super že??!!!:dizzy_face: a holky,kdyby jste to viděli,překrásnej kemp v lese,všude samá příroda,velký plochy s travičkou,ooobrovská vodička a všude kolem nádherná příroda,no luxuuuuuuuuuusssssssss:dizzy_face:
20. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
Zuzo, no ale to je normálka, že na návštěvě jsou i zlobidla hodný :grinning: :grinning: Daník j andílek na návštěvách!!!!!!!!!!!!!!Hele a kdo chudáci, ty děti nebo mámy :grinning: :sweat_smile: tak nějak podobně je to i u nás :sweat_smile: akorát já ho teda neustále neřežu, jen když už fakt něco provede, jako že tahá za sušák, řeknu 10x netahej to, spadne.. a za chvíli fakt spadne, tak to pak ještě dostane, jinak neustále musíme za ním a říkat ne, ne, protože jinak by bylo už po něm, jaký teď vymýšlí hovadiny..
Jinak ta dovča je supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: není odkaz na netu???????
20. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
my jsme byli vždycky hodný,takže já to nevim:grinning:

hele to nechápeme,zas jak včera,takovej ječák,že tomu fakt nelze věřit,že to je vzdor nebo upoutání pozornosti :confused: ječel 10 minut v kuse a jak :confused: :confused: :confused:

www.dolce.cz

:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
taky jsem se chtěla zeptat, jeslti není na netu odkaz, to je super , že jste sehnali, aspon ti něco udělalo radost vid? asi má Pétulka fakt to období kdy zkouší kam až může zajít, podívej se na kačí, ted teda docela dobrý, ale někdy udělá scénu že koukám jako z višně..ted je zase taková mazlivá, pořád mi šplhá do klína a někdy mi dá i pusinku konečně :dizzy_face: teda nastaví tvářičku at jí dám pusinku já a já jsem z toho hotová :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
no jo asi jo,ale mi příjde divný,že se začal tak vztekat z ničeho nic před spaním,ať už ráno nebo večer,proč by to dělal kdyby chtěl zkoušet co mu dovolíme?Jako,že čeká,že ho vytáhnu?Dyť je unavenej :confused:
20. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
jinak radost mám velikou:dizzy_face: jako puberťák:dizzy_face::grinning:

to si taky představte,že sem zjistila poslední týden pár skutečností o mě.Dozvědělaa jsem se,že lidem který miluju na světě nejvíc,ty s kterýma se stýkáme vadí,že tak dávám najevo svoje city,ať už jim chci pomoct a zastanu se nebo jim,že je mám ráda,že bych prý neměla být tak otevřená,že v dnešním světě se na to nehraje.A já teď o všem co řeknu nebo udělám před každým přemejšlim,jestli jim to není třeba nepříjemný,ať už se to týká radosti,prostě čehokoli,nad vším přemejšlim jestli je to vůbec zajímá a jestli nejsem moc ukecaná.Mrzí mě to a zklamali mě :pensive:
20. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.