• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobréééééé ráánečko sluníčkaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vaše chro chro děloha je tu:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
To je kráááááásný den,že??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je něco pro mě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: juchůůů :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: boží to je boží :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Děkujeme za gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste hodňoučký :dizzy_face: a Danečkoj přejeme s Péťuláčkem vše nej nej k midinarozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mišuláčku no já to fakt jako vypla hned,pač sem si říkala,to je ztracený,už zas nikdo :sweat_smile:
a jsem moc ráda holky moje,že se Vám zas líbím :sweat_smile: :dizzy_face: jako za mlada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Miláčku taky jsem si včera dlouho tak krásně nepopovídala a nezasmála se :grinning: :dizzy_face:
Verunko ty obříčku Náš :sweat_smile: neblázni :grinning: :grinning: :grinning: vem to tak,že malej Péťa taky neměl být pokom velkej ,já nejmenší člověk na světě a Péťa má o 10 cm víc,takže taky nic velkého:grinning: a měl 14 dní před TP 3.290 a 50 cm,kdybych vydržela do Tp tak má stopro 4 kg a 55 cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak neboooj i cvaldu zvládneš :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ty nebudeš mít,budeš mít midi miminečko malinký pěticentimetrový a půl kilový juuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: to myslim samo jako nadlehčeně,pač mít opravdu takový miminko by nebylo dobré,že :pensive:
Takže pozitivně myslet a on bude přesně takovej jakej chceš! :dizzy_face: Já porodila přesně mímo co jsem chtěla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak jdu obalovat smažáčka :dizzy_face: a tak sem odpo kouknu,když teda dnes nejste nikdo doma a všichni jdete plavat :angry: doufám,že aspoň všichni až na miminka pořádně zmoknete a nateče Vám do bot z toho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak a máte to :sweat_smile: to máte za to,že dneska na Vás mám celej den čas a vy si jdete plavat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak snad dneska budete jěště někdo online,.že by jsme hodily řeč :grinning:
28. říj 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
hele Veru, co se čertíš?velryba Borhyová bude říkat: Narodilo se největší mimi v Pze :grinning:
Zuzííí, mně nevadí, že zmoknem:grinning: prvak jedem autem a druhak budu stejně mokrá z toho bazénu:grinning: a nejsi nejmenší člověk na světě, pže já jsem stejně "velká":grinning:
Olouši, chudák velkej Jájouš, bude pochodovat v takovým hnusu :sweat_smile:
28. říj 2008 v 11:41  • Odpověz
autor
a mizim, jdu dodělat oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: , když je dnes ten svátek :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2008 v 11:45  • Odpověz
hele holky jako v PZE prší jo? no to mi ani neříkejte, tu zataženo ale neprší. Chudák velkej Jájouš. :frowning2:

Jo jinak gratulace k pidinarozkám Daníkovi i Peťulkovi.
28. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
tady prší celej den :grinning:
28. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
Tak a ani Evi a´ani Zuzi nejsou nejmenší človíčkové páč tu jsem ještě já se svoji výškou 154 cm :sunglasses:
A mám syna obra oproti mámě :sweat_smile:
28. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz
no Borhyovka ta je...to je dobrej macek!!

Holky nechte toho,já mám fakt depky.nejdřív mě strašíte s dvojčatama a oni to byli a teď toho :pensive:
Já sem nebudu chodit :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Maru tvojí výšku raději nepiš,pač to je opravdu pidimidi :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Já mám vařeno,apč manža maká,tak jsem vařila včera aby měl do práce..chudák někde lítá na té Evropské..volal že ty lidi zabije a díky nim se prej dostane na oběd až po 16 hodine..chudák můj,ten večer padne :pensive:

Holky zítra jdeme na to 3D...já se táákk těším :dizzy_face:

Jo a sepsala jsem seznam do lékárny,asi mě klepne...pak jsem to zkusila objednat přes net a bude to lepší.o něco levnější a berou Eura a nám zbyla z dovče :grinning: :grinning: a osobně si to můžu vyzvednout na Troje v lékárně a tam jezdím na gyndu..super :dizzy_face:
Akorát neměli on line všechno,takže pak dokoupím :dizzy_face: to už je maličkost!
Já totiž zjistila,že tohle je poslední výplata kde ještě můžu něco nakoupit,další padne na Vánoce,pač T ještě nemá 100% plat,tak to musím utáhnout já :frowning2: a pak leden a to platím pojistku,povinné ručení atd,takže pešek :sweat_smile:
28. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz
hele je blbost mít doma jak Nasivin tak Libenar co?je to to samé že?
a paralen sirup a nurofen čípky? :sweat_smile:
28. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz
autor
maru, tak to je jen o kousek :grinning: :grinning: :grinning:
Verunko, dobře, o Obřících už ani slovo :zipper_mouth: já Tě nechci strašit a chci, abys tu byla s náma :slight_smile: promiň :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
Olí, jj, tady prší :unamused:

my už jsme po obídku :dizzy_face:jsem měla ptáka upečenýho od včera, dneska jsem dělala jen knedle a zelí :grinning: jsem přežraná, asi se v bazénu utopím :sweat_smile:
28. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz
autor
veru, Nasivin je až při fakt rýmě a Libenar je slaná voda, kterou můžeš vytřít nosík kdykoli(mmch pokud dostaneš balíček v porodnici, tak tam je Libenaru vzorek)
paralen je super na tepotku a nurofen je dobrej na bolest(zoubky, očkování)
28. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz
Eví díky :dizzy_face:

tady taky prší...a ptáka jsem měla včera s knedlem :wink: dneska čína jakoby :dizzy_face:
28. říj 2008 ve 12:55  • Odpověz
holky to je hnus, co? mě se nic nechce dělat, ráno jsem makala, teď bych akorát spala..to by se mi teda do bazénu nechtělo..
Míšo- ty botičky jsou hezký, prodáš je určitě hned :wink:
Normálně u nás se dějí zázraky, už jsem 2x dnes uspala kačku a v postýlce, to u nás od malička nebylo a spinká, teda tu svou půl hodinku, ale spinká, zázraky se dějí :wink: a dali jsme dohromady košík, že ho prodáme, a jen jsem tam dala Kačku, skoro se tam nevejde, ale líbí se jí tam, a spinkala v něm taky, tak asi ještě chvíli počkáme.
Niki- Nasivin i Libenar máme taky, a Libenar jsme zkoušely a zdá se mi dobrej :wink: a čípky i paralen máme taky, ale stačí jen jedno..a neboj, určitě nebudeš mít největší mimiko v čechách :grinning:
Míšo- pořád spinkáte celou noc?
A vi Evi, jak vy vůbec spinkáte?
Prosímvás co dávátě dětem ke snídani, Kačka má mlíčko, ale moc ho teda nechce a když jí dám něco jinýho, tak dlabe, pečivo se smí až tak cca od 9měsíce, ne?
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, Evi a spol, v čem máte děti že internetíte i s nimi, já s kačkou nemůžu nic, jak mě tady vidí, tak chce ke mě, tak nic nenapíšu, a máme dlažbu, tam jí na zemi nechat nemůžu, je ještě nestabilní a kdyby se převrátila a dala by si do hlavičky, tak by to byla pěkná rána, musíme koupit koberec, jinak fakt nic neudělám.. nebo cestovní postýlku na zem nebo ohrádku máte něco takovýho? akorát nevím, jeslti by tam Kačka chtěla být :angry:
Zuzi- co ta operace, už víte kdy půjdete? :confused:
28. říj 2008 ve 14:18  • Odpověz
holky tak jsem teď vezla ségru s Tomem k veterináři :frowning2:
Ségra mi volala,že jí včera umřelo z ničeho nic jedno miminko od Oskárka,má dvě,že z ničeho nic lehnul a nehejbal se a pak ho chtěla vzít a byl mrtvej,no a že teď stejně leží Viky,maminka od miminek jako včera mrňous před smrtí a to druhý miminko králíček se klepe,tak jsem pro ně jela a jeli jsme k veterinářoj domů,vzal nás a říkal,že už Viky zachránit nepůjde,že už má těsně před smrtí :cry: tak ségra začla brečet a já taky,když jsem ji viděla,ale,že prej ten druhej králíček to snad přežije,prý to vypadá na otravu,jenže jsme nepřišly na to z čeho,pač jim ségra nic novýho nedávala a tak vůbec nevíme co,tak jim dal oběma ATb a to i přesto,že věděl,že už se Viky asi nedokáže pomoct,tak říkal,že co kdyby a ani nechtěl nic zaplatit,že prej ať si pak ségra koupí novýho králíčka,pač věděl,že Viky to taky nepřežije :cry: byl moc hodnej pan doktor a to vím,že ty atb jsou kurevsky drahý myslim :cry: achjo :cry: tak jsme jeli do Tesca koupit nový papání a seníčko a jsem z toho smutná :cry: za ségru a vůbec,zůstane jen Oskárek a jeho miminko :cry: :cry: :cry:

Mišuláčku ty botičky jsou super :dizzy_face: já bych je od Tebe asi klidně zkoupila,i,když č. 20 to vychází tak na příští léto a to bude mít Pé´tulka asi volnější botičky než uzavřený viď?
Verunko já taky chci abys tu byla,jsem nevěděla,že Tě to tak vezme,to měla být sranda :pensive: nikam nechoď a buď tu s námi :pensive:
Jani příští pátek se snad něco dozvíme :unamused:
28. říj 2008 v 15:17  • Odpověz
holky dotaz,

máte někdo zmenšovací vložku do sporťáku? má cenu ji kupovat? kujiiii
28. říj 2008 v 16:28  • Odpověz
Tý jo to ani nevím že existuje, já myslím teda, že to ani cenu nemá :sweat_smile:
28. říj 2008 v 17:52  • Odpověz
já vůbec nevim co to je :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. říj 2008 v 18:06  • Odpověz
no mě teďka došlo, že v zimě tam bude mít stejně fusak, a pak už ji nebude potřebovat. Mě to na té mateřské prostě myslí pomaleji :grinning:
28. říj 2008 v 18:39  • Odpověz
tak už je jenom Oskárek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
miminko po příjezdu domů začlo padat a chvíli na to umřelo a Viky maminka miminek a Oskárkova manželka umřela asi před čtvrt hodinou :pensive:
bojím se o Oskárka,pač z otravy se nám to nezdá,to by umřel i Oskar!Dává jim stejné jídlo,ségra myslí,že jde o králičí mor,prej vyčetla úplně stejný chování a příznaky,ale Péťa říká,že by to dostal i Oskar,i,když nebyl s nima v kleci,píšou,že inkubační doba u moru trvá 1-3 dny,tak doufám,že Oskárek přežije :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
28. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
jejda Zuzi, tepr to čtu zpátky. Ach jo. Snad aspoň Oskárek to zvládne. Držíme pěstičky.
28. říj 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
Zuzííí :cry: :cry: :cry: Držim palce Oskárkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oli, tak na tu vložku už odpovídat nemusím? :grinning:
Jani,Vašík mi leze po koberci, občas rabuje v polici pod klávesnicí, když píšu, většinou je na dohled:grinning: nebo mi sedí na klíně a já se snažím psát rychle, aby mi do toho neťukal :grinning: :grinning: :grinning:cestovní postýlku máme v obývaku, ale dávám ho tam jen v nejnutnějším případě(místo ohrádky), pže jinak je hrooooooznej řev, to fakt nesnáší :sweat_smile:
Spí, většinou super(teda v noci), přes den mi spí dopo tak 30 min-to musím ležet v posteli s ním(no je to teda velká oběť :grinning: ) a po obědě usne sám v postýlce tak na 20-60 min :wink: , když jsme po plavču, tak ještě hodí chrupku tak na 20-60min(to je pekelně utahanej, pže se dá z autosedajdy přesunout do postele a nezbudí se; a to usne i v kočáru v kterým mi jinak nespí, pže je zvědavej)
pečivo dávám, ale spíš jako chuťovku :slight_smile: ráno k snídani má ještě kojo, k sváče má ovoce, právě s kouskem pečiva( hrozně mu chutná a pěkně loudí, když snídám :grinning: )
28. říj 2008 v 19:19  • Odpověz
Zuzi,to je hrozné :frowning2: :cry: :cry:
to je mi moc líto,držím palečky Oskárkovi :pensive:
28. říj 2008 v 19:21  • Odpověz
Ahojky
Zuzo to je hrozný :cry: :cry: :cry: chudinky králíčci!!!!!!!!!!!!!A snad teda Oskárek vydrží, moc na něj budu myslet!!!!A segra nechodí na očkování????? :confused: :confused: :confused: Teda to je hrůza...ještě, že si ta ségra nevzala našeho Káju :zipper_mouth: :fearful: :fearful:

Jinak co se týka botiček, tak nevím, kdy budou vašim prťatům :grinning: jsou na nožky, která měří cca 11-12cm!!!Tak poměř a uvidíš :wink: Kdyby to vyšlo tak na ten duben, až bude Peťka chodit, byly by ideální, nějk moc teplé nejsou..tak třeba je ještě v dubnu mít budu :wink: :wink:

Jani, super zpráva, že Katinka spinká doma, jsme Ti tu říkaly, že musíš vydržet :dizzy_face: :dizzy_face: My snídáme: v 05 máme v posteli mlíko a ještě spíme, pak má se mnou kousky rohlíku se sýrem - sýr nemají :sweat_smile: takže kdyžtak lučina, cottage, marmeláda - zrovna dnes jsem koupila pěkně drahou, ale výbornou bez eček a konzervantů a bez cukru, už měl D.k svačině chleba s máslem a s ní a velice mu chutnala..no a pak má kolem 09 kašičku mléčnou banánovou, tu má nejraději, jednu dobu jedl jogurty, ale nějk mu nejely, tak proto ta kaše..no pak oběd....atd.jinak pečivo nevím, zda až od 9.m lepek by se měl zavést už od 6.m, já to pečivo dávám víc až teď no, před tím fakt pár kousků rohlíčku :wink:
Jinak internetím hlavně večer a když tu jsem přes den, tak nemám D.doma :grinning: vozí tchýně, jinak s ním to taky nejde, okamžitě je tu, stojí u mě a řve, že chce taky koukat nebo mi hmatá do klávesnice :angry:
Ohrádku máme, ale nedávám :sweat_smile: to je asi jako s králíkem - taky jsem ho měla pořád puštěného, nejak mi tohle zavírání ať zvířat, tak dětí vadí...P.ho tam dává, když se vzteká :sweat_smile: no někdy se tam uklidní, ale spíš nee :grinning:
28. říj 2008 v 19:38  • Odpověz
Děkujeme všem za gratulace :dizzy_face: holky už aby bylo 28.12. :dizzy_face: :dizzy_face: už se tak těším, až oslavíme ten rok, celý rok se na to upínám a už to tu bude :dizzy_face: :dizzy_face:

Veru, neboj, nebudeš mít obra, tohle je tak individuální, teď je třeba Kuba větší, ale pak se třeba zase zarazí a nebo budeš rodit dřív, že máš třeba špatně spočítaný termín...D.byl dle UTZ naprosto dle tabulek a pak bum a obr zlobr :grinning: takže neboj, bude to OK, zítra na tom 3D Ti ho taky proměří???????
28. říj 2008 v 19:42  • Odpověz
Mišuláčku všechny byli naočkovaný :cry: právě to jsou jen dohady jestli jde o ten mor nebo né,vůbec nevime co to je :cry:
doufám,že to oskárek přežije,ať je to co je to :cry:
28. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz
Zuzi- je mi to líto!! Hlavně ať je Oskárek dobrej :wink:
Míšo- já se musím smát, jak srovnáváš Danču s králíkem..tohle fakt nejde, máme Kačku na gauči, tam musím bejt s ní, je jak kulovej blesk, a bude to horší, to je mi jasný, takže musíme pořídit koberec, takhle nemůže bejt ani na zemi, je tam fakt zima a ani deky nepomůžou :angry: a právě jsem myslela tu ohrádku nebo cestovní postýlku nebo tak něco, třeba si tam zvykne, sedí pořád v křesílku, takhle v ohrádce může i lézt, ne?
Evi a Míšo- díky za popis jídelníčku, asi zavedem za měsíc taky pečivo, papá hezky všechno i ode mě má tak 2x denně,ale ráno má ode mě v posteli a pak umělý mlíčko a to nám moc nejede, akorát večer a v noci, papá kašičky, jenže takovým stylem, že máme pytlík na týden, máme hroznou spotřebu..tak právě nevím, až mlíko chtít nebude vůbec ráno, co jí mám dát..ale hlad asi nemá, dám jí od sebe a pak má oběd a je spokojená a papá fakt hezky a všechno..
jinak s tím spinkáním mám fakt radost, dokonce se jí lbíí i v košíčku, kterej už jsem chtěla prodat, je jí malej, ale i tam spala, tak si ho ještě chvíli necháme :wink:
tak dobrouky holky papa :slight_smile: :wink:
28. říj 2008 ve 21:32  • Odpověz
Miško to nevím zda mi ho přeměří,pač když jsem se objednávala tak 3D stál 890kč se vším všudy a DR onemocněla,přeložili mi termín a hups změna ceny a maj to nějaké divné,3D+fotka 990kč, pak třeba 3D+foto+pohlaví 1290kč..... takže jsem zvědavá co udělaj s náma,pač já budu trvat na 890kč..nemůžu za to,že DR byla nemocná přece :confounded:
29. říj 2008 v 07:54  • Odpověz
Dobré ránečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
to je krásné počasíčko že miláčci? :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je něco pro Zuzanku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Verunko ještě smutníš? :fearful: víš ono v tom těhu to je jiné a my na to zapomínáme,že i normální věci který nám příjdou jako sranda těhulka může brát úplně jinak a dokonce jí to může rozplakat,i my jsme to tak měly a i já jsem tu kolikrát držela slzy na krajíčku a vy jste se dané věci smály :slight_smile: tak už nesmutni :dizzy_face: Tě milujeme,ale jestli miluješ víc někoho jiného než Nás,hlavně nás 3 jako Mišku Evičku a mě,tak Tě nemiluju už tolik :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ať ti dobře dopadne 3D a budeme se těšit na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
o Oskárkoj zatím žádná nová zpráva....ségra nevim jestli by mě měla jak napsat ani,věčně nemá kredit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 08:27  • Odpověz
jo mrňous mě teďka jako nic nesnědl :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypil 50 ku,tak já vůbec nevim co s nim? :unamused:

normálně ho ten časovej posun asi nějak rozhodil :fearful: ten první den ne,ale normálně vstával v 6 o půl 7 a teď už 3 dny vstává v 5 a pak se nají a usne jenom na chvilku ale dneska spinkal pak ještě do třičtvrtě na 8,ale máme to celý rozprcaný s papáním,pač jak vstává dřív,tak mě to vychází teď,že mu dávám o jídlo jako jednu porci navíc,někdy i dvě,pač papal dycky o půl 7 v 7 pak v 10 pak po 1 a teď papá v 5 pak v 8 v 11,no a to předtím měl teprve druhý jídlo a teď už třetí,vůbec nevim jak to urovnat
29. říj 2008 v 08:31  • Odpověz
jo jinak Verunko Tě samo miluju moc :grinning: tak snad to není napsané nějak jinak,že by tě to mohlo rozesmutnit,jak sranda to měla být :slight_smile:
29. říj 2008 v 08:33  • Odpověz
Zuzí neblázni..si dělám srandu :dizzy_face: až na to,že chvílema už mám depku,ale jen kvůli tomu,že si vzpomenu jak jste mě strašili z dvojčaty a hele jak to dopadlo :pensive:
Jasně že Vás mylujuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a já ti zapoměla napsat,že je mi králíčků líto,úplně jsem to nějak zapoměla ti napsat,pač jsem to četla a dorazil manža a já od PC odešla :pensive:
Snad určitě Oskárek bude v pořádku..uvidíš :wink:

Tak cukrovku mám OK,tak teď vyrážíme na ten 3D pomalu,ještě musíme někde něco pokoupit a někde zaparkovat na Václaváku..to bude príma :angry: ještě mi v práci nedali open card,tak jsem nahraná :angry:
29. říj 2008 v 08:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.