• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
přemejšlim i nad tím,jestli třeba před někým nemám moc velkou radost,že si řekne,že sem prdlá apod. pěkně mě tím dali :unamused: :frowning2:
20. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
kačka by taky neusnula, kdybych jí nedala do pelíšku, ta čertí do poslední chvíle, je unavená a taky nechce do postýlky a ráda by si pořád hrála asi je to jen období takový..
20. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
hezký Zuzi :dizzy_face:

hele s těma kamarádama teda by mě to naštvalo, tohle přece kamarádi neříkají, a je dobře, že dáváš najevo emoce, ne, mě se to teda líbí, v dnešní době je hodně lidí studenejch jako psí čumácí, je to hezký!!a hlavně se neumíš přetvářet a řekneš co si opravdu myslíš a takových lidí je málo a je dobře, že taková jsi!!! a jak jsi se to dozvěděla? :confused:
20. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
no jak dozvěděla jsem se to od kamarádky kterou máme v partě,to byla ta druhá věc a první,která mě právě dostala byla po sobotním konzertu kde se jedna holka co chodí právě s tím kámošem našim cucala s jiným venku a byla tam s ním celej večer se po sobě váleli,Honzik to viděl a já ho mám moc ráda a tak sem jí říkala,ale né naštvaná,tak sem ji jako z prdele sem si rejpla,že ať mě nesere,že má Honzika a ona,že si může dělat co chce a já jí říkám,ale neser mě,Honzik je ten nej a ona,že si může dělat co chce a nasrala se a odešla a tak sem to říkala Honzoj co sem jí říkala a on mi řekl,že je rád,že sem jí to řekla,jenže sem se záhy druhej den dozvěděla od ostatních z naší skupiny,právě od těch o kterých jsem si myslela,že jsme opravdový přátelé,že sem se dotoho neměla plýst,tak už to mě od nich dost zklamalo,nikdo nekomentoval,že Gábina to přehání,ale komentovali to tak,že se do toho nemám plýst,to mě od nich dost mrzelo a mrzí do teď.Já si totiž myslela,že takhle by to mělo být.Dávala sem příklad:udělám ho na Tobě,kdybych já byla tvoje dobrá kámoška a viděla někde venku cucat se s jinou a šla bych za ním jestli to nepřehání,taky bys byla ráda,že sem mu něco řekla né?Přece se nebudu koukat na to jak tě ztrapňuje přede všemi a byla bys ráda,že sem mu něco řekla přeci......né dle všech sem se do toho neměla plýst,no a pak ještě právě postupně vylezlo,když sem to probírala s tou kámoškou,že kluci mě už komentovali jako,že sem moc otevřená a že jim to není třeba příjemný,že jim řeknu,.že je mám ráda,že se na to nehraje v dnešní době,že mám svý city emoce krotit mi bylo doporučeno,takže jsem z toho děsně zklamaná,protože to jsou právě zrovna ty lidi,který sem milovala nejvíc a teď díky tomu přemejšlim nad vším,jestli se moc dlouho nesměju,jestli nejsem z něčeho moc dlouho unešená,když něco někde vyprávim apod:frowning2:
20. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
jinak moc děkuju Jani:dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
vadí jim prostě jaká jsem,že moc řešim,že sem moc otevřená,chtěli by mě jinou,jenže já jiná být neumim :cry: jsem zklamaná prostě
20. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
to se ti nedivím, ale řeknu ti jedno, tohle nejsou opravdový kamarádi, když tohle řeknou!!a ten kluk je trouba teda s prominutím co je to za slepici a on je s ní normálně dál, jako že nic? mě jindra řekl že by mi rozbil hubu a i něco horšího..ten by to nesnesl kdybych ho podváděla teda..přemýšlela bych o nich, jeslti to jsou fakt kamarádi, když tohle říkají a ještě chtějí měnit jaká jsi, to se mi nelíbí!!
20. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
No Zuzo :angry: tak věta"chtěli by mě jinou, než jsem" to mě dostalo, to nejsou dobří kamarádi!!!!!Já mám 3 dobré kamarády a těm můžu říct cokoliv, ať už mám Tě ráda, neser mě nebo třeba něco intimního ze srandy a nikdo by to takhle neřešil, zasmějeme se a je to....jako tohle vážně nechápu a že se na to dnes nehraje :confused: tak to vystihla dobře Janina, že je dnes většina lidí studená jak psí čumáky a to se teda zase hnusí mě!!!!!Buď jaká jsi, jsi otevřená a upřímná a to je vlastnost nad zlato, ne nějaké přetvářka :angry: :angry: ach jo...

Jinak s Petíkem..nám tohle Dan právě taky dělal, že řval před každým spaním, víš oni už jsou k nám tak připoutaní, že prostě nechtějí ty rodiče opustit vůbec a tudíž spaní je od nás vlastně rozdělí a to oni nechtějí...právě proto jsme začali Dáňu uspávat u nás v postei a po O v ní spí taky :sweat_smile: :sweat_smile: nervy ještě na toto jsem už neměla a hlavně jsme v jedné místnosti, kdyby byl ve své, možná na něj prdím a nechám ho bulet...je to holt s nima kříž..

Teda ty chatky jsou krásný!!!!!To si to pěkně užijete!!!!!
20. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Evíí, tak Petr má nakonec ve středu odpolku :wink:
holky dobrou
20. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
no mě bylo řečeno,že oni to takhle mají,že Honzik si taky někdy ulítl,ale o něm to nevim,to jenom slyšim,ale mě ten večer přišlo,že je to Honzoj líto,vždycky přišel a byl z toho takovej divnej,takže jestli to takhle mají,že si občas jeden ulítne,tak mě teda Honza přišel,že mu to vadilo,ale prej né,prý to tak maj a já se do toho neměla plýst,to byl názor všech ostatních.navíc já to nevim teda,ale oni předpokládám spolu pořád jsou a asi z ní bych předpokládala vylezlo,že prej mě poslala do prdele a ať se prej starám o sebe,to mě,ale vůbec neřekla,prostě se naštvala a odešla a ani já jim to takhle neřekla,jenže ona asi pak jo a jasně,že Honza nebude schazovat svoji holku,tak to říkaj takhle,že mě poslala kamsi a všichni to takhle používají,to je další,ale to mě je jedno co z toho udělala ta čůza,mě prostě mrzí,že se k tomu všichni vyjádřily takhle,všichni o kterých sem si myslela,že to jsou mí broučci,všichni na kterých mě nejvíc záleželo.Vůbec nemám chuť je vidět a to jsme k nim pozvaný na opejkačku až budou závody za 14 dní a asi nejspíš nepujdu,jen mě mrzí,že den potom konzertě kdy sem ještě nic nevěděla jsme se s nima viděli a já na ně byla jako vždycky v pohodě,no a pak sem se to dozvěděla a teď,když nepujdu na ty závody jim to nedojde,pač sem den potom incidentu na ně byla v poho a nedojde jim,že tam nejdu kvůli nim,že mě zklamali,ale to je jedno,tohle řešit nebudu,ať se to nedozvěděj jak mě to mrzí,mě to je fuk,ale u mě strašně klesli ty nej pro mě mě strašně zklamali prostě reakcema a komentováním mé osoby a nechci je vidět,už z nich nejsem tak nadšenáa a je čas otevřít oči a odpoutat se od nich.Takovej je život hold.Jinak já nevim jestli mě chtějí měnit,ale jinou určitě takže mi to tak příjde,hlavně,abych nic neřešila,nevyjadřovala tolik v eurorii svoje city a asi pak bych byla dle jejich představ:frowning2: je to smutný,protože já myslela,že jsme fakt dobří přátelé

Hele Miško a to vám začal takhle z ničeho nic taky řvát před spaním?I když neřval?A jak ho uspáváte v posteli?Já to zkusila nedávno a on jak si vedle mě má lehnout,tak je hned na bříšku a na na nohou :fearful: a pak,když ti usne v posteli,tak se nebojíš,že z ní pak spane jak se hned vzbudí?My právě spíme v jiným pokoji než jsme a bojim se,že by pak spadl.Tak dobrouky,hezky se vyspi:slight_smile:

Jani seš tu ještě?
20. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
jsem ale asi půjdu pryč už mě bolí záda :grinning:

zuzi jsou divný jeslti to mají takhkle že se navzájem podvádí tak to je dobrej páreček teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: co na to říká Petan?
20. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
no to,že to tak mají tak k tomu se nevyjadřuju,já tohle nechápu,ale,i,kdyby měli,tak sem si nezasloužila,aby to bylo komentovaný takhle,dyť jsem pomáhala kamarádoj,záleželo mi na něm,já to tak cítila,že tohle je správný přeci achjo:frowning2:

no s Péťou sem se předevčírem kvůli tomu chytla v posteli,pač sem mu říkala,co mě řekli,mimochodem ten v tu noc byl nasranej a prý chtěl při odchodu říct Honzoj ať se na ni vysere a pak to komentoval doma,že ho takhle ponižovala přede všema,že to nechápe,že snad se na ni vykašle,no a pak když sem mu říkala co na to říkali,tak mě řekla,že příště nic nemám řešit,tak sem říkala,že to Honzoj vadilo a on,že byl Honza vožralej a že sem prostě strašně hodná,ale příště už nemám nic řešit,tak mě tím taky nasrala,pač já už sem na tu větu ať nic neřešim alergická a bylo toho víc co mě řekl co se mi nelíbilo,i,když to myslel dobře,pro moje dobro,ale závěr byl takovej,že sem se v posteli rozbrečela,pač to prostě nechápu a řekla sem mu,že mě jsou teda všichni u prdele a na nikom mi nebude záležet,proto,abych pak neprožívala jeho život a tak sem byla zklamaná,že sem do tý prdele poslala i jeho aták:sweat_smile: :zipper_mouth:
20. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
jinak samozřejmě s tím vyjádření citů s tím Péťa nesouhlasí,to chce samozřejmě,abych říkala,jemu,ale prej to někomu může vadit,takže to pro svý dobrý nemám dělat a nebo mám,ale nesmí mě pak trápit,že se to třeba někomu nelíbí,no prostě všchno děs běs :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz
no jo je to těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes: já třeaba vyjádřit city ale k jindrovi taky neumím, neumím to prostě říct, on to neříká a já taky ne, do sms to napíše já taky, ale prostě nějak to neumím říct a je to blbě :angry:
21. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že se tu zase něco řeší :grinning:

Zuzi přesně jak psala Jana, kamarádi tě musí brát takovou jaká jsi a neměli by ti nic vyčítat a chtít tě "jinou". To fakt není moc hezký. Musíš se na to povznést a říct si, že jsi taková jaká jsi a ať si každý komu to vadí trhne nohou!!!!

Jinak holky my jsme bez kašle, tak jupííííííííííííííííííí. Už jsme doktorce vrátili i to dýchátko, tak snad to bude ok!

Každopádně zítra jedeme k mamce na pár dnů, tak si užiju trochu relax a Ondra si užije babičku :grinning:
21. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
přesně tak,já vím,že je to špatně,že mě mají brát takovou jaká jsem a jestli jim něco na mě vadí,tak to nejsou přátelé,z toho je mi právě smutno,že mě chtějí mít jinou,zklamali mě,ale už mě je fajn,prostě je to jinak a já se podle toho zařídím:grinning: uz mě to vlastně není ani líto,když vim jak to je:slight_smile:

Baru to je fajn,že jste bez kašle:slight_smile:
21. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Baru to je fajn, že vám je dobře :slight_smile: co ty děti, budeš teda hlídat?

Zuzi- tak dobrej postup prd na ně!!

my dnes byly s kačí poprvé u zubaře, už jste holky byli s dětma, kačí ukázala zoubky, byla pochválená, dva se jí prý klubou dole, změnili jsme zubaře, teda já, akorát musím k mý starý pro kartu, je to známej mladej kluk, má tady novou ordinaci, tak jsem tam dala kačí a já taky přejdu, už jsem mu říkala, jak je to se mnou hrozný, jäk se bojím, musím mít injekci a prý to zvládneme, tak snad jo!! :wink:

venku je krásně, odpo půjdeme ven asi se podívat na tenis na tatku jak hraje at mu udlěáme radost :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Holky díky, snad se kašel nevrátí!! Jinak hlídání mi zatím stále žádné nevyšlo, tak jsem z toho fakt na nervy!! :frowning2:

My u zubaře ještě nebyli, ale už jsem Ondru zaregistrovala a máme se tam někdy stavit a juknou na něj. I když pochybuju, že jim zuby ukáže :grinning:

Zuzi je fajn, že to tak bereš!!! Super!! :wink: Já mám taky ráda lidi, kteří řeknou svůj názor jasně a přesně a nepřetvařují se. Takže to že projevuješ ráda radost je jen dobře a oni ať si trhnou nohou!
21. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj sluníčka

Jani, no to je šikulka, ta Kačí :dizzy_face: my jdeme v červenci, jsem zvědavá, jak pusu otevře :confused:

Baru, no neke :dizzy_face: to je bomba a čím to teda bylo??? :fearful: :fearful:

Zuzi, no mají to mezi sebou fakt divné, ty dva a jak píšeš, je dobře že se tím už netrápíš, protože za to fakt nestojej!!!!Je to sice škoda, chápu, že Tě to ranilo, pže od nej kámošů samozřejmě nikdo nic zlého nečeká a tohle byla podpásovka :cry: :cry: vůbec to nechápu, proč jako někomu vadí, že jim říkáš "miluju vá" "jste moje zlatíčka" apod.jak máš ve zvyku :grinning: mě se to líbí :dizzy_face: :dizzy_face: víš, ono je to asi nějak daný, že lidi, který by si vážně moc rozuměly, teď myslím třeba Tebe a Evču nebo Tebe a mě, jsou od sebe daleko a nemohou se moc vídat.Já to mám takhle s Haničkou, je to moje láska největší a bydlí v Plzni, viděly jsme se naposledy min.březen :pensive: mají teď dost velké problémy s financemi a my zase nemohli s malým nebo mohli, ale ona nechtěla, že by nás nemohla ani pohostit, když nejsou many..no ale tuhle sobotu tam zrovna jedem, tak se šíleně těším!!!!!!!!!!!!!!!!

S tím spaním..hele zrovna teď byl hysterák i před poledním spaním :fearful: to vůbec neznám, musela jsem si ho položit na sebe a houpat na sobě, aby usnul, no horší, jak s malým miminkem :fearful: má teda taky rýmu, tak jestli mu vadilo, že nemůže dýchat, nevím..ale jsou to šoky, tohle...jinak večer si s ním lehne jeden nebo oba do velké, on už ví, že má být v klidu a buď usne hned nebo chvíli žmoulá medvěda a pak usne.Jak zaspí, jdeme k telce a on je v posteli, pak ho asi po 2 hodinách dáme do jeho, ale ve dvě ráno se budí a dáváme mlíko a pak je zase u nás...když má P.noční, v posteli si ho nechávám od začatku, na P.kraj dám stočenou peřinu, kterou on stjnak přeleze :grinning: a občas visí dolů :grinning: já se naštětstí budím a narovnávám ho, ale to víš, že mi už několikrát zbuchnul :grinning: Dávám pod postel ještě deku, aby teda kdyžtak spadl do měkkého :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jinak teda holky, dnes jsem se v duchu omlouvala všem maminkám, které jsem ještě před tím, než byl Daník, odsoudila, že mají nevychovanýho zmetka :sweat_smile: ...dnes jsem byla v optice a Daníka bez kočáru, jen jsem mu pustila ruku, začal se šibalsky smát a lítat po krámě :confounded: plácat na sklo s brýlemi a tak...no ostuda, tak jsem ho musela držet za ruku a přitom lovit věci z batohu, on se vztekal a tahal tu svojí ruku z mojí, až málej spadl, paní z optiky si ho vzala a šla mu ukázat obrázky, kupodivu s ní šel a byl vzorný a já mohla zaplatit, ale tohle je teda fakt už na mě moc a to víte, že je vedenej dost zkrátka a rozmazlovanej fakt není a stejnak se chová jak tydýt :angry: :angry:
21. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Mišulko :grinning: :grinning: :grinning:dávám pod postel deku, aby spadl do měkkého :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky moc děkuju,je to takovej krásnej balzám na duši to od vás číst a cítit souznění,děkuju :dizzy_face:

a Mišulko děkuju,že se ti to líbí,že se ti líbí jaká jsem :dizzy_face: a Jani tobě,že mám být taková jaká jsem,že je to dobře:dizzy_face: všichni jste mi to řekli,takže všem děkuju,že mě berete takovou jaká jsem a ještě se vám to líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Mišul :grinning: :grinning: :grinning: to nás čeká všechny :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
jinak Jani my ještě nebyli,vůbec nevim kdy mám jít,máme zatim pořád 6 zoubků:grinning:

a Miško to je fajn,že se uvidíte s kamarádkou:dizzy_face:

máš pravdu,asi ty opravdový přátelství jsou ty s kterýma se nemůžeš tak často vídat:slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zuzo, to je jasný, že se nám to líbí, jsme tu všechny úchylky :grinning: :grinning: a to můžeš poznat dle toho, že když tu nejsi, tady je mrtvo :grinning:
Tak holky tě třeba neviděly naživo a tak jim můžu říct, že naživo je to ještě 100x lepší než tady v psané formě :grinning: :grinning: :grinning:
Co švagrová, kdy má termín????
21. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
oo děkuju :grinning: :dizzy_face:

jéžiš dítě vstalo a řve,tak v rychlosti

Katka má TP 1.8 a 4.9 je v šestym a má malý bíško:grinning: dnes jde na 3D tak se dozvíme jestli budeme mít sestřenku nebo bratránka :dizzy_face: už má objednanej kočárek,ten co má Oli,teutonku a je myslim v pohodě :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak to je fajn, tak pak napiš, co čekají :dizzy_face:
hele četla jsem jen titulek, to mi stačilo :grinning: :grinning: kosmonautem bych fakt být nechtěla :grinning: :grinning: http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/169303-kosmonauti-si-na-palube-iss-pripili-recyklovanou-moci.html

Kde je Evís, házela omluvenku jen na včera, že jo?????? :fearful:
21. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
tady jsem:slight_smile: bolí mně hlava a nic se mi nechce :sweat_smile:
lásko, taky Tě mám ráda takovou jaká jsi!!! a v reálu nejsi 100x lepší než v psané formě, ale 1000x :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
už sem tu teda né 1.8 ale 1.9:slight_smile:

fuj to sou prasata ty kosmonauti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Evičko Mišulko děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusinku Vám :dizzy_face:

Evi to mě mrzí,že bolí hlavička,šup prášek a nic nedělej:slight_smile:

mybudeme muset ven,pač Péťulka je doma jak tank :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
co ta Olí?už určo někde zapíjí státnici z aj :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahojky,

Míšo z čeho měl ten kašel jsme jaksi nezjistili, takže záhada :confounded: Každopádně dýchátko zabralo a to je hlavní! A to jsem mu dávala dýchat jen 2 dny.

My dnes jeli ke kámošce na chatu se válet na zahradu. Nabrala nás a jeli jsme. Kluci si tam krásně hráli. Jen jsme tam dojeli a bylo po sluníčku.ALe bylo daleko příjemněji a nebylo tam vedro jako mezi panelákama :grinning:
21. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.