• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
baf kuk, dřív jsem nestihla nakouknout, třeští mi hlava,tradičně od zad a nějak mě to vyčerpalo. Ale mám to. Známku vám psát nebudu, byla bych za šprta :grinning:

Zuzí lehce jsem dočítala, ale ne komplet - zůstaň taková jaká jsi, to je ostatních problém, že jim to nevyhovuje. Ty jsi sluníčko vysmátý, co má moc rádo ostatní a udělalo by pro ně všechno a holt si toho někdo neváží.

Jdu odpočívat, zítra musím uklidit, vyzvednout dortík pro Jájouška, naši tu zůstanou přes víkend, v sobotu přijede brácha s kočkou a tchýně s přítelem a oslavíme angličtinu a Jájouškovo narozky.Takže nevím kdy nakouknu.

Tak zatím papa.
21. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Oloušku super!!!!!!!!!Gratuluju moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pořádně si odpočiň a děkuju :dizzy_face:
21. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Olííí mooooc gratuluju, jsi šikulka :wink:

Holky já se loučim, zítra dopol jedu k mamce na pár dnů a vrátim se příští týden. :wink:
21. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
dobré ranko,

včera jsem stále čeklala bouřku s tím, že mně přestane třeštit hlava, ale ona se tu ani neukázala :sweat_smile: :grinning: no nic hlava už nebolí :slight_smile: dneska musím nakoupit, uvařit a upéct, zabalit, poklidit a zítra zas hurá na chalupu :grinning: :grinning: :grinning:

Olííí, gratuluju, jsem věděla, že to zvládneš levou zadní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pořádně si to užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hele a když jsou vaši u tebe, co pejska?to je doma sama?

jsem vám totiž zapomněla říct, jakýho maj O. rodiče psa obranáře :grinning: :grinning: :grinning: jen jsem vylezla z auta, tak mně málem sežrala :grinning: :grinning: :grinning: , ale láskou :grinning: :grinning: :grinning:

Baru, krásně si to užijte u maminky :dizzy_face: jsem ráda, že jste bez kašle :slight_smile:

Mišííí, s tou středou je to super :wink:

Zuzáčku, Tobě jsem taky něco chtěla, ale nevím, co :grinning: :grinning: :grinning: tak aspoň posílám pusu :grinning:
22. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Janinko, my jdem k zubaři někdy v červnu :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Evičko děkuju:dizzy_face: taky jednu posíláme:slight_smile:

hele Péťulka má z ničeho nic teplotu,úplně rozpálenej byl po ránu,tak sem ho změřila a v zadečku má 38,6 tzn 38,1 vůbec nevim z čeho,zatim sem mu nic nedala,ale snad to nebude nic vážnýho.Dneska jsme ho chtěli nechat dát ostříhat,holky on má tak dlouhý vlásky,že se strašně potí v těch vedrech a ani kšiltovku mu nemůžeme dát,to je celej mokrej,takže jsme rozhodli,kvůli létu,aby se tak nepařil,že ho stříhneme,bude to chtít asi dost na krátko,pač jak má hustý vlásky,tak se to musí pořádně prostříhat,tak dnes asi ukápnu slzu,taková chlouba naše ty jeho vlásky,ale sem chtěla,to asi nemůžeme ven s teplotou co?

Baru užij si výlet:slight_smile:

jinak švagrová čeká chlapečka
22. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
lásko, uvidíš jak mu bude, ale pokud má jen teplotu a jinak je v poho( není zvadlej), tak bych ven šla :wink:
22. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
jj jen teplůtku,zvadlej není,ale to on při teplůtce nikdyy nebyl a choval se jakoby mu nic nebylo:slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
tak jsem ostříhaný:slight_smile: a je krásňouškej:dizzy_face: akorát teda chudáček,to byli takový krávy tam,on tak krásně držel,když ho stříhali vzadu a na boku a pak ve předu už se mu to nelíbilo a začal plakat a strašně moc,tak jedna mu násilim držela hlavu,druhá stříhala a já ruce,nakonec to zvládnul,ale byl úplně hotovej chudáček,jak plakal,tak se mě pak ani nechtěl pustit a přilepil se na mě jak klíšťátko ani zaplatit sem nemohla skoro,ale po stříhání jim říkám jestli by neměli pytlíček,že bych si ty vlásky vzala domů a oni tam před ostatníma lidma začli na mě řvát prej...no to snad není možný,si ho máíte snad donýst sama né?!Tak říkám,že sem ho zapoměla a oni no to je skvělý,to je tak s každým,to snad nemyslíte vážně a pak nám dala do ruky nějakej hadr ať ho jdu otřít,měl vlásky všude,ho kráva nepřikryla ničim a slyšim od vedle jak tam jedna ječí na lidi.....mě nevadí,že řve,ale,že ani pytlik si nedonesou!No kráva vymaštěná,tak sem vyšla a říkám že ten pytlik nechci,že si ty vlásky stejně nemám jak posbírat,že je na mě malej připelepenej a oni no to snad néé,to sem už mohla zamíst aspoň,pak mě do pytliku narvala kousek vlásků a prej máte kapesník,říkám mám a oni obě začli na celý kadeřnictví no to snad není možný,ani kapesník nemá!!!Říkám mám a oni,že mu nudle teče do pusy ať mu to votřu,no pindy největší,sem si přišla jak neschopná,na mě řvali jako by mě bylo dvanáct,jak na puberťáka a jako bych se neuměla postarat o svoje dítě,no strašný!krávy jedny!!!

A přišly jsme domů a Péťulka už má 39,2 takže jsem mu dala sirupek a teď spinká,snad to poleví:frowning2:
22. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
tak vyžehleno, bublanina v troubě:slight_smile:

lásko, hodíš pak fotku?
nic si z nich nedělej, jen bych tam už nešla :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
však už tam nikdy nepujdu,se chovali jak krávy největší,no co ty lidi dneska dělaj nechápu,jak se někdo může chovat jak hulvát bezdůvodně,mám dost:sweat_smile:

fotečku hodim až se mi marůdek probudí ju?:slight_smile: taky sem si sebou vzala foťák,že ho vyfotím těsně před stříháním jako někde venku,že jsme poprvé takhle moc stříhali,tak,aby měl památku jak a do kdy byl krásně vlasatej,no a já na to samozřejmě zapoměla:frowning2:
22. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
zapomněnko moje :grinning: :grinning: :grinning:
jasný, že až se probudí :wink:
22. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
no taková událost a já na to zapomenu:frowning2:
22. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
hlavní je dokumentace ostříhaný kebulky :wink:
22. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky

Zuzo, hele Ty máš teda nějak poslední dobou na lidi "štěstí" :sweat_smile: nechtěla by ses přestěhovat do Phy :dizzy_face: :dizzy_face: , tady se snad ani tohle stát nemůže, pže jsou rádi za každého zákazníka..to byly teda extra krávy :angry: :angry:
Jinak bych bývala teda s teplotou nikam nechodila, akorát mu to chudákovi vyskočilo :unamused: myslíš, že zoubky????
Na foto se těším a věřím, že ten hustý porost musel být šílený ve vedru, Dan má vlasy tři :grinning: a jak má klobouček, tak je taky celej mokrej
Tak další kluk..to bude mít Petík kámoše :sunglasses:

Olí, gratuluju!!!!!!!!!!!!!!Šikulka šprtavá :grinning: užijte si oslavu narozek

Evi, u nás taky bouřka nebyla, ale teda něco mnohem horšího, to by taky bylo něco pro Tebe....začalo foukat a u hřiště je topol, který byl totálně obsypaný takovou jako vatou - asi semínka a jak začlo foukat, celým Zelenčem to lítalo, vypadalo to úplně jako když sněží, mě tak svědil nos a pálily oči :frowning2: no humus, pak začalo pršet a naštěstí se to tím slehlo
22. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Zuzi- to budou asi zoubky, ne? hele s tím kadeřnictívm, měla jsi jim taky něco říct, něco v tom smyslu že tam už nepůjdeš atd, ostaní lidi taky aspon vědí co jsou tam zač, ale co si to dovolujou, bych je kopla do zadku!!ale já s tou mojí povahou bych koukala určitě jako vejr :angry:

Olí- gratulace šprtko :grinning: jsi ráda, že to máš za sebou, co?

my máme košíčky udlěný, pomáhala mi kamarádka jsem ráda, bych to sama patlala ještě ted, tak odpo jedeme rozvážet :wink:
22. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Mišííí, já to ráno blbě přečetla :sweat_smile: ven jo, ale mezi lidi ne :pensive:
tady spadlo asi pět kapek :grinning: tak doufám, že do středy alergeny zmzej :grinning: :grinning: :grinning: hele je v okolí řepkový pole?já jestli si mám vzít xÿzal :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak má 39,2 i po sirupku,tak to už ven nepujdem co :frowning2: no hlavně,aby byl zdravoučkej,jestli zoubky nevim,jednu dobu to vypadalo a třeba i proto je poslední dobou tak plačtivej,ale fakt nevim :unamused:

no tady se k sobě lidi nějak začínaj chovat jak hovada,sem si řekla jen o obyč sáček a taková reakce bych nečekala držky jedny

kdy mám jít k dr když teplota neustoupí?

hele já sem jen čuměla a ještě mile jim odpovídala,já to neumim být na někoho hnusná a že bych tam na ně začla a poslala je do prdele to si neumim představit,ale přesně tohle se mělo stát:slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
tak jsem volala k dr pač je víkend,tak pro jistotu a máme přijít,tak my jdeme
22. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jani, mňam, mňam nechceš se stavit s košíčkem i u nás?? :grinning: :grinning:

Evi, no to si piš, že je tu všude řepka :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele závidím manžílka :grinning: :grinning: http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/169338-pocitacovi-odbornici-jsou-nejlepsi-milenci.html

Zuzo, já taky málokdy vylítnu, ale tentokrát bych se asi neudržela, to je už vážně trochu moc, co předvedly ony!!! :angry: :angry:
No většinou se čeká tak ty 3 dny, jestli teplotka nepoklesne, tak asi na krev, zda není něco v tělíčku..snad jsou to tesáky!!!!!
22. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
No to je prostě zákon schválnosti, že se ty děti rozloží v pátek, před víkošem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pak napiš!!!Držíme pěsti :wink:
22. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Mišíí :grinning: :grinning: :grinning:
fůůůj, tak já radši začnu zobat každý den prášeček:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať mám do středy hladinku a nevypadám jako angorák:grinning::grinning::grinning:
a jestli chceš mňaminku, tak se po cestě za Jani pro košíček, stav u nás na bublaninu:grinning:
Zuzíí, držím palce:slight_smile: snad to budou jen zoubky :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tý jo, bublaninka :dizzy_face: no my dnes taky budeme mít něco na zub, tchýně peče v pátek:grinning: ale jsem zvědavá co, občas to moc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dokonce mi tu smrdí řepka v bytě :angry: trochu sprchlo a hned to smrdí, jak bolavá pata :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
no já jsem slíbila, že upeču na chalupu:grinning:, ještě upeču na zítra franc.brambory a mise bude splněna :grinning: :grinning: :grinning:
si vezmu kolíček na nos :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: neber, mám jich tu dost :sunglasses:
no to sis zase po dlouhý době mákla, co???Bublovka, brambory... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele holky dnes jsem dávala D.k obědu rizoto a dělala jsme ho už včera a nastrouhala do něj na jemno hooodně aidamu a jak jsem to dnes ohřívala, tak se aidam roztekl a udělalo to takovou kejdu lepkavou, ale šíleně mu to chutnalo a snědl talíř, jak dospělák :confused: a bylo to fakt chutné s tím sýrem, tak taky zkuste :wink:
22. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Mišííí, jj makám:slight_smile: jsem se včera flákala, tak dnes doháním:grinning:
a po dlouhé době ne:grinning: naposled jsem takhle vyvářela před 14 dny :grinning: :grinning: :grinning:
s tím sýrem to dělám taky :wink: Venda sýr nejí, ale rozpečenej mu chutná :wink:
a víš, co je ještě dobrý? rozpečenej hermelínek :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tý jo, před 14 dny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele a hermelín pro smráďata???? :confused: A já ho nemůžu, pže po něm sejřím :grinning: kupuju si občas bez laktozy, ale ten stojí 56,- :sweat_smile: :pensive:
Daník taky plátek Aidamu nesežvejká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
autor
pro smráďata ne:grinning:( i když včera V. zdatně ochutnával :zipper_mouth: ), ale pro mně jo :grinning: :grinning: jsem zapomněla, že ho nemůžeš :pensive:
né že jsem vařila před 14 dny:grinning:, ale vařila+pekla v jeden den :wink: :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Daník taky chce ochutnávat vše, už měl kus párku :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, čuník :grinning:
No já jsem teda nepekla dýl, jak Ty!!!Naposledy tu vaší extra jedlou buchtu :dizzy_face:
Končím, Daník chrochtá :grinning: bude se budit :grinning: :grinning:
Zítra nejsem, jedem do té Plzně, mějte se , kdybych nenakoukla :wink:
22. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
on ochutnává, ale často to plive :grinning: :grinning: :grinning: , ale hermelín mu chutnal :grinning:
já zítra ani v ne taky nebudu:slight_smile: jedem na chalupu :grinning:
22. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.