• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
a mám ho v noci budit na léky?A nemám mu zkusit v deset jak ho budu budit dát najíst,když vůbec nejedl?To bude mít hlad ne?
22. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Hlad neřeš!!!!!!!!!!!!!!!!!Jíst nebude, akorát se zebleje, pít, pít, pít!!!!!!!!!!!!Určitě ho v noci změř a ulev mu čípkem nebo sirupem
No neslyšela jsem, že nesmějí spát s horečkou :confused: To je dle mě blbost, musí nabrat sílu, ale když to říkala ženská z kojeňáku... :fearful: :fearful:
22. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Když má horečku, tak se mu v žaludku jogurt či mlíko zdrcne a pak blinkají!!!A když jsi nemocná a máš horečku, taky hlad nemáš!!!
22. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
jdu do sprchy, ještě nakouknu
22. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
acho jo Zuzi chudák malinkej, já tkay slyšela ty zábaly, ten tvaroh zkus třeba by to bylo dobrý a čípek taky hodně pomáhá, ne? a ten diazepan ten není i na teplotku? snad mu už bude líp chudinka malej!!
22. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
já mám hlad furt :cry: :sweat_smile:

před chvíůí sem ho měřila a klesla mu na 39 po sirupku a zábalu,tak snad nepujde zas nahoru až to přestane fungovat,jen si dvakrát cucnul pití-nechtěl :cry: a spinká,před chvílí se teda vzbudil,pač ten kokot mu ještě k tomu štěká celej večer nad hlavou,ale už zase usnul

Jani ten diazepam je,aby se předešlo těm fibrilním křečím z horečkyy a na uvolnění organismu.Děkuju :frowning2:
22. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Copak Ty :grinning:
no tak 39 jde!!!!Vem si ho nejlíp k sobě do pelechu nebo s tím buď v pokoji!!A sahej v noci na něj, jestli nehoří, určitě bude zítra líp.A furt nabízej to pití...
Myslím na Tebe, taky kdyžtak napiš sms, kdyby něco, nevypnu si zvuk...dobrou
22. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
děkuju moc Mišulko dobrou papa
22. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
zvuk si klidně vypni,Tě nebudu v noci obtěžovat přece :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
kuk:slight_smile:

já jsem taky nikdy v životě neslyšela, že dítě s horečkou nesmí spát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Zuzííí, hlavně mu dávej pití, hlavně když blindil!!!!po lžičkách chladnej čaj, ale pití je to nejdůležitější, pomůže i srazit teplotu :wink:
když půjdeš zítra do lékárny, tak kup Kulíšek, je to rozpustnej iontovej nápoj, zabrání dehydrataci, která při horečce hrozí.Na chuť to dobrý není, ale pomáhá to:wink:
udělala bych to jako Miška, kontrolovala bych teplotu pohmatem :slight_smile:
ještěžes sehnala ty čípany :wink: on ten sirup žaludek dráždí a navíc žaludek při teplotě moc nefunguje :wink: pokud ta teplota nebude klesat, tak ho krátce osprchuj, ale čípek zabere :wink:
22. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
já si taky myslím, že čípek zabere a hlavně mu dávej pít jak píšou holky, uvidíš že ráno mu bude líp! myslíme na vás, držte se!!
22. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
ona asi nemyslela,že při horečce nesmíš dát spát,ale že při takovýhle přes 40,že se musí asi nejdřív aspoň trochu srazit
kulíška mám ještě z porodky,ale nevim jestli není prošlej
jinak mě napohmat příjde pořád děsně vařící,když mi tak příjde tak co mám dělat?Tu sprchu?
Holky děkuju fakt,už jsem si udělala pelíšek vedle Péťulky a hned jak mu dám prášeček,tak si ho k sobě vezmu :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
jukni na toho kuliška :wink: a kdyžtak ho hned udělej :wink:
no je fakt, že Venda při těch 41 taky nespal :wink:
v kolik si dávaůa něco na teplotu?
22. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
lásko nemáš zač:slight_smile: písneš mi zítra?
pokusím se nakouknout z chalupy :wink: tak pa
22. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
kolem půl 8?
22. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
tak pokud nespinká, tak ho osprchuj :wink:
22. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz
ale mám,to víš,že písnu a doufám,že mnohem lepší zprávy:slight_smile:
tak se mějte hezky na chaloupcee pusinku papa
22. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
a pomalu můýeš dát další dávku, ale toho druhýho léku- pokud jsi dávala paralen, tak nurofen :wink:
22. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
já střídala tyhle dva,ale ta sousedka mi dala čípek a ten se jmenuje ben-u-ron je pro děti,tak mu ho už můžu dát?
22. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Hoj, hoj

my přijeli až v 7, Dan ještě nespí, spal v autě :sweat_smile: jen koukám, co Větrníček, Zuzo jak je dnes??????????????????????????????????????????????????????????????
23. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Miško špatný to je:frowning2: včera měl celej den mezi 38,5 -39 něco a večer už zase skoro 40,nic nejí a tak jsme už večer přemejšleli o pohotovosti,nakonec jsme volali dr prý sprchu a zmenšit intervali mezi lékama,tak jsme dali vodičku a každý tři hoďky sem měřila celou noc a davala léky,přes noc 40 a dnes ráno 39,5 tak jsme řekli,že jedeme,jenže jsem mu udělala mlíčko,kterýho se nedotkl,plakal,což ty dva dny předtím vůbec a usnul,což se taky nikdy nestalo,dneska je už k.o. tak čekám až se probudí a jedeme na pohotovost,tak držte palce
24. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky,
tak po oslavě nakukuju a hned takové špatné zprávy.
Zuzáčku moc na Peťuláčka myslíme, ať je brzo líp a hlavně ať to není nic vážnýho. Snad je to "jen" ta šestá nemoc. Veliká pusinka pro Peťuláčka. Držte se.
24. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahojky
Zuzu, tak to je mi líto :angry: ale taky si fakt myslím, že je to šestka!!!!Co na té pohotovosti??????????????????
24. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Zuzi- to je mi líto chudinka malej, myslíme na vás, at mu je líp, dej mu za nás pusinku :sweat_smile:

já měla včera takový menší posezení s hokama- rozlučku a super, výborně jsem se bavila, přišla jsem v půl 2 zaítm nejdýl od doby, co máme kačí, ale super!!

ted čekám ještě gratulanty, a jsem doclea hotovka teda, těším těším do postýlky :sweat_smile:
24. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Mám špatné zprávy :cry: Peťulka je v nemocnici, vyšly mu špatně krevní testy, hned je z pohotovosti polslali do nemocnice na kapačku a budou zjišťovat, co se děje..Zuzu tam nechtěli nechat, že prý tam má být malej sám, nakonec teda s ním být může, ale smí u něj sedět nebo stát ne spát :unamused: tak všichni na prdelku myslete, ať to není nic vážného a je brzo doma fit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
a kuwa, aspoń, že tam s ním nakonec může být. Ach jo. :frowning2: Peťuláčku moc na Tebe myslíme.
24. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky

teda, kde jste??Evíí???
Jani, Tobě se omlouvám a dodatečně přeji vše nej ke včerejšímu svátku!!!!!!Ještě, že jsem včera psala Janě na prosinec, ale že tady máme taky Janinu, mi nějak nedocvaklo, promiň :sweat_smile:

Jinak psala Zuza, že malýmu teplotu přes noc srazili, byla u něj, ale že má vysoké jaterní testy a že se jim zdál ráno opět horký :cry: :cry: co s ním je s beruškou naším :cry: :cry:
25. kvě 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Evís od rána pere, uklízí a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: nestíhám :grinning: :grinning: :grinning:
Na Peťuláčka myslím kudy chodím :pensive:
25. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jani také vše nejlepší k svátku.
Ach jo, snad bude Peťulkovi brzo líp.
25. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj, jsi čekala, až se obejvím, co :grinning:
Nevím, nevím jak nám vyjde ta středa, zítra pařák a večer bouřka a studená fronta a středa deštivá :angry: to je teda pech, mohlo to taky přijít až ve stř večer!!!no uvidíme...
Co může tomu Peťovi být, Evi???Když má zvýšený jaterní testy a teploty, to ukazuje na nějaký zánět???????
25. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.