• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
no jasně :grinning: :grinning: :grinning:
nevím, já se v dětskejch chorobách nevyznám :pensive: :pensive: :pensive:
zatím pa, ve dvě mám být na lužinách :sweat_smile: to nestíhám :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
díky za přání holky :dizzy_face:

chudáček Pétulka, je to hrozný a kde jako zuzka spí, když nemůže být s ním v postýlce, to je strašný jenom když si představím že bych jim tam měla nechat samotnou kočičku, vždyt přece maminky jsou s dětma a je to normální proč to nejde tady? a dělali mu něco krev atd, z čeho to může mít? :frowning2:
25. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
No to asi nee..tak ať není zácpa, papa a neupečte se!!!!!
25. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
já měla zvýšený jaterky po porodu, ale u miminka to teda nevím :angry:
25. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jani, nevím, jak to bylo přes noc, jestli tam byla Zuza celou noc...no ono to bohužel třeba na JIPu nejde, kámoška taky měla v zimě kluka na kapačkách v Ml.Boleslavi a nesměla k němu :pensive: :pensive: je to šílený, ale snad pro tu mámu víc, jak pro to mláďátko...vůbec nechápu, co s ním může být, uvidíme, co Zuza napíše..
25. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Zácpa nebyla, jsem jednička:-d byla jsem tam ve 14:01 :grinning: :grinning: :grinning:
se Zuzkou jsem mluvila, ale neměla žádné novinky...
Miško tä středa mně štve(teda to počasí), ale Venda má holinky i pláštěnku, tak to nějako zmáknem :wink: jen jsem se těšila na obídek na zahrádce :unamused: v kolik máme přijet?
Jani, no oni nechtěj dělat jakýkoliv závěry, páč ještě nemaj všechny výsledky a zatím se jim nepodařilo odchytit moč a chtěj vzorek stolice(to se asi načekaj, když Peťulka nejí :sweat_smile: )....
25. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
aha tak je pozdravuj, že na ně myslíme..

s tím pršením má pršet spíš navečer, tak byste obídek mohly sihnout :wink:
25. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky,
chjo, tak zatím žádné nové zprávy o Peťulkovi. :frowning2:

Tak jsme koupili Jájoušovi helmu na kolo a zítra přijde sedajda, tak o víkendu pojedem na první výletík.
Eví prosímtě kde jsi koupila Vašíkovi tu flašku s brčkem? u nás ji nikde nemaj, chci ji zkusit, pr Jája jak musí ty hrnky klopit, tak ho to neba.
25. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
olí taky jsem myslela na tn hrneček s brčke, kačí zatím neumí pít z hrníčku..

holky kolik stojí vakcína proti miningokokovi nevíte? od roku je 1. dávka, že?
í
25. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
holky tak pár foteček z návštěvy Vašíka s Eví. Teda fotograf ze mě nebude... :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
hezký fotečky :dizzy_face: koukám Evi nezklamala a zase utekla z dosahu fotáku, co?
25. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
no Eví je v tom myslím nevinně, bylo složité zachytit Jájouše s Vašíkem zároveň :grinning: natož ještě Eví do toho :grinning:
25. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
já myslím že na tohle je Eví expert vid Evule? :grinning:
25. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahojky

tak mě taky Zuza zatím nic nového nepsala :cry:
Fotečky pěkné..Evíí, doufám, že Dáňa Vašíka nezalehne nebo tak nějak :sweat_smile: on vypadá tak křehce a Dan má skoro 15kg :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak přijeďte dopoledne a zahrádka vyjít musí, vařit nehodlám :sweat_smile: a před chvílí jsem vám upekla ty himaláje, abys to ochutnala, to je ta buchta, jak jsem házela odkaz s tvarohovou nádivkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A pekla jsem proto, že zítra má být 30 a ještě do toho péct, tak tu máme 27 a když se rozleží, chutná lépe :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jinak dědovi dnes umřela fena :cry: z těch původních 5.psů, zbyl už jen jeden...ale bylo to rychlý, 3 dny nežrala, motala se, bourala do nábytku, jezdil s ní děda na kapačky a dnes Dr.usoudil, že se musí uspat, že to nemá vážně už cenu a říkal, že si myslí tumor jater :unamused:
Zbyl akorát Dáňa(pes :grinning: :grinning: ) ale ten to má myslím taky už na chvíli, max.rok mu dávám :cry: :cry:
25. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Teď psala zuza, že je Péťa úplně slabej, nepije, nejí, nečůrá :cry: a bude přes noc s ním...teda holky, tohle si vážně nedokážu představit zažít, jako nemocný dítko jo, ale takhle jak je Péťa mimo a ještě nevědí co mu je :frowning2: teda vážně situace na blázinec :pensive: :pensive:
25. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
chudinka vždyt mu dělali tolik testů ne, tak by měli zjistit co nejdřív co mu je, to je hrozný, chudáci, že na ně myslíme, at se drží!!
25. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Jani, vždyť na TĚCH FOTKÁCH JSEM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je tam moje kebule, pak je tam můj špek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tp stačí, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Miší, chjo taky je mi líto Pěťuláčka a Zuzáčka mojeho milovanýho :frowning2:
a tý fenky je mi taky líto, ake už měla v+k, viď?

jéééé už se těším na středu(i když jsem se, při čtení o pečení, lekla, že je to už zítra :grinning: )tak my se ráno nasnídáme a vyrazíme kolem 9, souhlasíš? si vezmu deštník a nabaštíme se nA zahrádce klíďo i v dešti :grinning: :grinning: :grinning: mně stačí chlebík s máslem :wink: , takže kvůli mně v žádným případě nevař :wink:
Zalehnutí Vendy se nebojim :grinning: je zvyklej si hrát s kámošem z palvča, kterej je v podobný váhový kategorii jako daník :grinning: :grinning: :grinning: Jednou na něj i H. spadnul a bylo vše ok :grinning: :grinning: :grinning: Oba jen vyděšeně koukali :grinning: Venda, co to na něj spadlo a H., co to bylo za měkký přistání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sorry za překlepy- píšu na NB a mám jen vyměřený čas :grinning: , takže spěchám :grinning: navíc poněkud nevidím nA KLÁVESNICI :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Miší pejska je mi taky líto :astonished: a na tu buchtu v kolik že máme přijet?

Evi- kebuli sice vidím ale tebe nee :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jani, už jsem jí to psala, že na ně všechny moc myslíme!!!!!

Evi, souhlas :wink: přistání do měkkého mě pobavilo :grinning: :grinning: Viky bylo asi 12let, takže věk měla, hlavně byla trochu mimo už 2 roky, jen tělo, co žralo, kadilo a spalo :sweat_smile: takže určitě vysvobození!!!!!

Jani, přijeď klidně už zítra :sunglasses: pro Evču jsem odendala na talířek, jinak by to taťka slupnul :grinning:

Holky dnes jsem se sprchovala s Daníkem..nebudu se rozepisovat nějak podrobně :sweat_smile: :sweat_smile: ale dost se divil, že nemám pindíka :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou
25. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
ahoooj :grinning:

psala Zuzka, že Peťulkovi je líp, prý má virozu dle testů, dneska už i pije, takže když dnes vypije aspoň půl litru a zítra bude mít dobrej krevní obraz, tak je zítra pustěj!!!!!!!!!!!

Olíí, hrnek je z DM :wink:
Jani, nevím kolik stojí vakcína:slight_smile: já se fakt foťáku nevyhýbala :grinning: to Olí mně nechtěla fotit :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky,

Eví tak to naše DM je na h..., protože tam ho neměli. chjo. Musím obejít ty další dětské obchody na městě.

TO je dobře, že Peťulkovi je už líp.

Holky jsem říkala, že fotograf ze mě nebude no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo jinak dnes mám skvělej den, asi mě jebne. Sousedi ze strany, kde máme ložnici dělaj plastový okna, takže spát se tam nedá, venku je hic, takže v kočáře mi J. taky neusne, tak jsem mu dala peřinu do ohrádky v obýváku, ale teda nevypadá to, že by to tu zalomil. A to jsem si říkala, jak si uklidím, uvařím. No jestli usne, tak těžko, pr budu muset být jak myška a jestli neusne, tak taky ne, pr bude protivnej. ach jol
26. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
Olí, jen si při nákupu dej bacha, pže některý maj ventil a jiný ne :wink: a bez toho ventilu je to naprd, páč to furt rozlejvá :grinning: bez ventilu je např. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20127981&tab=1
26. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
Eví a ten váš je jaké značky?

Jo jinak Jarouš neusnul, takže půjde hned po o, a dá si jen hoďku a v šest už bude k.o.
Jo a dnes mám fakt den .... chytla mi utěrka od sporáku v kuchyni.... :frowning2:
A taky mě naštval řidič PPl, přivezl Jajdovi tu cyklosedajdu a si představte on normálně neměl nazpět. Měl jen od stovky vejš...nakonec jsem mu musela nechat 11 Kč. Jako normálně by mi to nevadilo, ale on byl nepříjemnej jak prd...
JO a velkej Jarouš má dnes v práci 50 km pochod, takže bud přijede až zítra a nebo večer a to bude protivnej. Takže naprd. Se omlouvám, mám dnes nějakou naprd náladu
26. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Olí, máme přímo babylove(nuby) :wink:
teda teď, když je vedro, tak beru tu canpolku, která je větší, ale vecpala jsem tam ventil z tý babylove :grinning: :grinning: :grinning:
dej si čokošku a hnedle bude den veselejší :wink: :grinning:
26. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
asi budu muset :grinning:
26. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
jen si dej:slight_smile: já tady zrovna dlabu milku :zipper_mouth:
26. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
:grinning: jojo jdu na to :grinning: asi si ji dám místo oběda :grinning:
26. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
no já jí mám jako předkrm :grinning: čekám až se rarach vzbudí a budem obědvat a mám hlad :zipper_mouth: :pensive: :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.