• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
milku místo oběda, to je dobrý akorát žaludek by protestoval teda :angry:

to je dobře, že je Pé'tuláčkovi lílp!! :dizzy_face: a takhle vypadá viroza jo? :confused:

je krásně dneska, co? učím kačku konečně samotnou usínat v postýlce přes oběd a docela to jde, tak mám radost, bez násilí, breku, tak snad už konečně a musím jí pochválit že i v noci hezky spí a docela i cleou noc, akorát je ráno brzy vzhůru, dneska se probudila ve 4 a asi do půl 6 byla vzhůru pak ještě na 2 hodky usnula, ale jak spala předtím se to nedá srovnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olí ty si dej čokošku at se ti spraví nálada a bude dobře :wink:
26. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Jani, já jí mám před obědem :grinning: :grinning: :grinning: Olí jí chtěla místo oběda :grinning: :grinning: :grinning:

to je super, že už je Kačí se spaním lepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

si říkám, co ta kočka zase blbne :grinning: slyšela jsem nějaký štrachání z ložnice:grinning: otočim se a Micka chrápe na pohovce :grinning: , ale Venda stojí v postýlce, vytáhl si z košíku kartáček a čistí si zoubky :grinning: :grinning: :grinning: no každopádně konec vegetu a jdu ohřát to jídlo :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
tak jsem to vymyslela jinak, dala jsem si k obídku těstovinky (at nejsem čuně) a čokoška bude ke kafíčku :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahojky

To je fajn, že je to jen virozka a bude doufám už zítra doma se Zuzou :dizzy_face:

Eví a jak to vůbec zítra uděáme???V kolik Venda papá a v kolik chodí chrnět???Jestli půjdeme do té restaurace, tak my musíme jíst tak v půl 12 a tak ve čtvrt na jednu ho musím udrndat v kočáře..jinak jestli bude hnusně, tak jsem dnes udělala rajskou a je i na zítra, takže pohoda a jestli bys jí nechtěla Vendovi dávat a baští ještě skleničky, tak tu asi 3 mám, pže Dáda už sklenky nejí...

Oli, no to je den teda :angry: a Jarda je chudák v tomhle hicu chodit 50km :confused: :confused:

Jani, super, že je spaní konečně lepší a to buzení brzo ráno a čumákování a následné spaní, to je u nás úplně běžné :pensive: :pensive: :cry:
26. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Miško, Vendovo spaní neřeš:slight_smile: to bychom se nehly z místa :grinning: Venda se asi prospí v autě, v kočárku spaní nehrozí :sweat_smile:
rajskou nemůže, skleničky jí, ale už si dost vybírá :pensive: , takže mu jídlo vezmu :slight_smile: a kvůli mně jsi vařit neměla!!! ale rajskou mám tůze ráda
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
jinak Venda spí od půl 11 do +-12 :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
holky já je zabiju, okna vyměněný, Jája spí v postýlce a oni tam začali vrtat. Jestli ho vzbuděj tak sežeru tu čokošku celou. Holky já jsem dneska mimoň, nevypla jsem sporák. Ještě že to nezhaslo... a nebyl na tom hrnec.
26. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Eví, no jo mě nedošo, že Venda zrovna asi rajskou nesmí....
Tak to nějak snad skloubíme :sunglasses:

Olí, hele na prosinci dnes taky holka psala, že má den blbec a pro změnu nechala běžet plyn a neškrtla zapalovačem :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Teda Olí, dneska si sedni na ruce a nic nedělejneb si ublížíš :sweat_smile: radši ani to kafe:grinning:
Miško neboj, skloubíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a stou rajskou se netrap:wink:
26. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Holky to je pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 32 ve stínu máme a nahoře na půdě :grinning: 26,1 :angry: :angry: :angry: síla, teď jsem vytírala a leje ze mě jak z vola, ještě, že jsem upekla včera, dnes bych se na to fakt musela vyprdnout!!

U nás se teď zatáhlo, ale na déšť to teda nevypadá, Dáda je venku s babi

Holky a dnes si Daník normálně řekl, že chce čůrat na velký záchod :confused: jsem čučela, pže na nočník už asi 2 měsíce ani nesedl :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
kuk,
Miško je tam děsně. Byli jsme venku po deváté a pak až ve čtvrt na pět,ale bylo tam hrozně teda. Doma už s ním nebylo k vydržení, tak jsme aspoň sebrali a pověsili prádlo, došli zalít zahradu a lovili z pusy sedmikrásku :angry:
Eví kafčo jsem si uvařila a přežila jsem to, tak snad už mám vybráno. Ješte teda vykoupat malýho a sebe, ale to už snad zvládnu bez nehody.
26. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz
jo a zkoušeli jsme doma Helmu a Jájovi na hlavě nevadí, juchu, tak snad budem byciklovat nebo bicyklovat? :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
holky to je sranda, Jájouš všechny věci dává na vyvýšená místa, ze země na gauč, televizi, stolek když je v ohrádce tak z ohrádky na topení :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
mě kačí teda na nočník nechce vůbec, pořád utíká mrška mrňavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nebojte zítra se schladíme skoro o 10 st, to jsou pořád výkyvy..snad Péťulku se Zuzkou zítra pustí, budeme na ně myslet :wink: ale stejně mi nejde do hlavy že je takovejhle průběh virozky, chudáci děti a rodiče :frowning2:
26. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz
No Oli s Tvým By(i)cy(i)klováním fakt nevím, nelíbí se mi ani jeden způsob :grinning: to je fajn, že už vyjedete :dizzy_face: počkej, jak bude nadšenej :dizzy_face:

Jani, mě Daník nočník sabotuje, ale neřeším to, myslím, že až nastane ten správný čas, tak se to odnaučí rychle od plínek...

No mě se verze virozy taky zdá prapodivná, tak vysoké horečky, a je úplně mimo..no budeme jim věřit

Jéé ordinace, tak čus :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Mišíííí, prosím prosím, hoď mi do IP adresu :wink:
Olí, myslím, že bicyklování :grinning: :grinning: :grinning: ( předpona bi jako 2 a cykl.jako kola :wink: ), latina ze školy se občas hodí :grinning: :grinning: :grinning:
to je super, že se mu helma líbí :dizzy_face: a přesuny věcí znám :grinning: :grinning: :grinning: Venda "uklízí" moc rád :grinning:

Jani, však ona na to přide :wink: Venda měl teď pár dní, kdy nočník ignoroval, ale včera si sám řekl :slight_smile: myslím, že maj ještě čas :wink:

jinak já jsem dneska měla taky záživný odpo:grinning: nejdřív jsem zjistila, že mi přímo ke dveřím auta nacpali značku(příští týden budou čistit ulici, tak zákaz zastavení), takže jsem jí musela přesunout, abych dostala do auta Vendu...značka byla těžká jako prase :angry: :angry:
no a pak sednu do auta, chci si stáhnout okýnko a rupla mi stahovačka, takže okýnko sjelo a zůstalo dole :angry: :angry: :angry: no takže na plavču jsem zaparkovala v protisměru(aby okýnko bylo směrem k chodníku, kde furt couraj maminy na plavčo :wink: ) a celou dobu jsem trnula, abych po plavču měla auto i věci v autě :sweat_smile: no Tom to provizorně spravil, okýnko stahovat nejde, takže musím do servisu...to zas bude peněz a nervů :angry: :angry: :angry: zas.aná octávka :zipper_mouth: :angry:
26. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Do psí prdele :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jsem napsala příspěvek a při odesílání se koník podělal a neuložilo se to :rolling_eyes: :rolling_eyes:

tak ještě jednou ve zkratce

Evi, story dobrá :unamused: taky bych celé plavčo trnula

Zuza psala, že Petík je lepší, dnes papkal a vypil půl litru, dle zítřejších testů se uvidí, zda je pustí :wink: Tak držte palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak snad jo, budeme držet!! :slight_smile: :wink:
půl litru vody kačka teda nevypije většinou, ale zase má ještě mlíčko a to vypije třeba 200ml v noci a ted i před spaním, takže 400, nevím co se to stalo..

psí prdel je hezkej název, to mě pobavilo :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
baf holky,
tak si představte, že oni šli ten pochod až po práci (manža), vyšli až ve tři a ještě jdou :frowning2: :frowning2: :frowning2: a ještě dlouho půjdou. Ty jo, kdo tohle vymejšlí...
26. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahojky
Oli, toteda dobrý...chudáci :unamused: jestli šli v tom dešti, tak to muselo být na palici :unamused:

U nás prší, to se mi moc nelíbí, když má přijet Vašík, to budem zalezlý doma :angry:
27. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Jani, Ty neznáš do psí prdele?? :grinning: :grinning: :grinning:
Pípl telefon, asi vyjíždí Evča :wink:
27. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahooooooooj,

hlásíme se zpět z Děčína :slight_smile: Bylo to fajn, vedro, sluníčko, pohoda. Přivezli jsme si mamku sebou k nám, tak nám tady pár dnů dělá ještě společnost :grinning:

Koukám, že tady se žádné velké změny neudály :grinning:
27. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
ajoj Baru, tak vítáme z Děčína. :wink: Jen jste teda dovezli špatné počasí. Venku je kosa :frowning2: Jsem ráno měla šok, vracela jsem se pro bundu, mikinu...děs.

Holky tam máme hrníček z brčkem a super. Jája z toho krásně pije a nemusí klopit. Už ji skoro celou vyžahnul :grinning:
Miško jojo chudáci, v půl jedný mi psal, že dorazili a to tady už chc...., takže ho nechci chudáka dnes vidět jak se odpo doplouží domu. (Oni totiž hned ráno zase šli normálně do práce.

Tak jestlipak už Daník Vašíka zalehl... :grinning: :zipper_mouth:
27. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
ahojky,

Daník Vášulu nezalehl:grinning:, ale mně jo :grinning: :grinning: :grinning: náhodou se vyčasilo a bylo docela pěkně :slight_smile:
odpo psala Zuza, že je pouštěj domu z nemocnice, jen budou chodit na kontroly :slight_smile:

Olí, chudák Jára :unamused:
27. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
to je Jája šikulka, možná to taky koupíme teda..

holky dala jsem do albíčka nový kačky šatičky na svatbu a mám plnej třetí album to si musím změnit nick asi ne?
27. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
šatičky super :wink: , nick si neměn, máš mít jen jeden, musíš promazat album :sweat_smile:

Jo holky a představte si manža je celkem nezničen, dokonce namontoval cyklosedajdu a jeli jsme na mikroprojíždku. Jája nadšenej :grinning:
27. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
no vidíš, manža je voják ,ne ještě aby byl zničen :grinning: to je dobře, že se Jájíkovi líbí na kole, kačí ze začátku plakala a i ted někdy, pořád jí musím uplácet sušenkama a to je spokojená :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
no já se hlavně musím s ním naučit jezdit, měl ho na kole Jára, já to pak jen zkoušela a je to teda celkem rozdíl a nezvyk.
27. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojky

tak mám volno, Daník chrupe :sunglasses: normálně mi v šest usnul na kole :confused: (odpo spal jen půl hodky) tak jsem mazala domů a naštěstí se při sundavání z kola probral a rozchodil to :grinning:

JJ nakonec bylo počásko super, tak akorát, polojasno a na prochajdu bezva :sunglasses: Vašík i Daník byli hodní, dokonce Vašík chrněl v kočárku asi 3/4 hodky, andílek :wink: :slight_smile:

Oli, Jarda je teda odolnej :sunglasses: to jsem ráda, že se kolo líbí...hele a mě se to ani jako rozdíl nezdá a to má Daník skoro 15kg!!!

Jani a co takhle fotky promazat???!!!Já má teorve 2.album a jsem v půlce :wink:
27. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
šatičky roztomilé :dizzy_face: :dizzy_face:
a já jdu žehlit a vařit D.oběd na zítra :pensive: :pensive:
27. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.