• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Miško Jája má 10. No já cítím, že je tam jinak to těžiště teďka no. No ale to se naučím. Je to o zvyku
27. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
a to jde mazat jen něco? já to zkusím až to bude aktuální, ale je mi líto těch foteček :astonished: na kole bych teda zatím s kačí nejela, bojím bojím, já jsem jak z dachau to bych neriskla ještě jí táhnout na kole teda..a ty ho vozíš Míšo sama jo? to máš pěkný svaly, ne?
27. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
jo co ta zuzka s pétou?
27. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
jj Oli o zyvku a právě to těžiště..já ani nevěděla že spí, ale najednou m kolo táhlo na jednu stranu a jemu visela hlava na jednu stranu :grinning:

Jani, no jasně, že jde mazat jen něco!!!!Najedeš do alba a máš u fotky myslím červený křížek, tak tím...jinak já jsem stavěná dobře už od mala, prala jsem se s klukama :grinning: a vyhrávala a svaly..no nějaké mi zbyly z dob atletiky a teď z jogy...ale je pravda že to chce fakt sílu, hlavně při slézání z kola a pak sundavání, když jsem sama...a zase nečteš, Evča psala, co je se Zuzou a Péťou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
já už si zvykla, že moje příspěvky nikdo nečte :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Mišíí, já se v autě taky zapotila, aby mi Venda neusnul :grinning: :grinning: :grinning:
jdu kouknout na šatičky :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
hmmmm pěkné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
á tak už to vím, jdou domů, hurá!! :dizzy_face: sorry já to někdy přelítnu..

Míšo- ty jsi dělala atletiku a co přesně?
27. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
No na trénincích všechno - dálku, výšku, kouli, běhy 60,100,500,1500m překážky,štafety,oštěp a snad je to vše..na závodech jsem dělala výšku, kouli a bouhužel 1500m - to jsem fakt ze srdce nemusela :angry: :angry:

Tak hotovo jsem žehlila v kuchyni a přitom vařila :grinning: a teď mě táák bolí hřbet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak tady je klid a mír, tak jdu taky, musím se vykoupat a napsat nákup na zítra :frowning2: to mě teda nebere a nevím, jak se dostanu zítra, ráno nákup a po O vyrážím za kolegyněma, takže kouknu večer :wink:
dobrou
27. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
to jdi dobrá teda!

ted jsem viděla Olí ale na jiný diskuzi a koukám, že sem nezaskočí nevděčnice jedna :grinning:

hlky mám problém řeším co na šaty, jeslti bude zima a budu mít holý ruce, tak akorát nastydnu, nic nemám, dneska jdu na tu zk, tak tam snad něco mít budou, to je v pytli, co se tak přes to nosí krom kožichu..
28. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Janí já jen nakoukla a nikde nikdo :grinning: a pak jsme pádili s Jájou ven

Jani já měla takovej ten šál nebo jak se to jmenuje. Jako teda zas tak moc to nezahřeje, ale lepší než bez toho
28. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
já se podívám dneska něco by mít měli ne, jsou tady už dlouho ta firma tak snad jsou vybavený :wink:
28. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
ahojky, mně se tu ještě šál povaluje:wink: je bílej s kytičkama...možná je v albu na bms, nechceš ho?
28. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
tak tam není, ale kdyžtak vyfotím:wink:
28. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
tak ho prosímtě vyfot :wink: díiky kdyby tam nic neměli můžeme se dohodnout..
28. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
jo a je nepoužitej:slight_smile: paní, od který jsem ho kupovala měla na svatbě teplo a já taky:slight_smile: teď leží ve skříni:slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
28. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
to je ten přes ramena jenom na přehození, vid? vypadá dobře,já se zkusím ještě podívat a dám ti vědět, ju?díky
28. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
jj, jen přes ramena:slight_smile:
nemáš zač.-)
28. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: moc Vám všem chceme poděkovat za obrovskou podporu díky,které jsem ty těžké chvíle zvládla.Děkuji
28. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
nemáš zaco zlato,hlavně že už je dobře, myslíme na vás!! teď už bude Pétuláček zdravoučkej jako rybička, neboj!!
28. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
dobře,no jsme doma,to je hlavní,vyhráno nemáme,Péťulka je pořád strašně slaboučkej,vydrží tak dvě hodinky vzhůru a pak spinká,odpoledne to je nejhorší,to se sotva udrží na nožičkách,ale snad už bude jenom líp,tady si odpočine,začne víc papat a bumbat a zase bude lítat určitě brzy po bytečku :slight_smile: v pondělí jedeme na odběry a pozorování,tak nám držte palečky:slight_smile:papa
28. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
určitě mu bude doma líp!! :wink:
28. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
flákačky kde jste? :grinning:
tak jdu ze zkoušky, šaty velký bude se zůžövat v po další zkouška, jsem moc hubená :angry: ale udělala jsem si radost, koupila jsem si ke svátečku dodatečně plavečky, asi 6 jsem jich zkoušela a tyhle mi fakt padly

Evi- tu perelínu jsem si tam půjčila, zamluvila, ale díky, jsi hodná!
28. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
Zuzí hlavně, že už jste doma. Teď už bude jenom líp.
Jani Ti závidím, dlouho mi nebylo nic velkýho :sweat_smile: :frowning2:
28. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
no Olí mě to teda někdy štve malý prsa, všechno malý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a i prsa to je mazec nemoci na sebe sehnat plavky..
28. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
ahojky,

včera mně dostihla migréna :unamused: už je mi mnohem líp, ale hlava furt pobolívá :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to ještě pár dní bude :unamused:
odpo odjíždíme ke kámošce, měli jsme grilovat, ale uvidíme, jaký bude počasí :sweat_smile: vrátíme se v neděli, takže v pá v pondělí :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
evi tak at je ti líp, to počasí tomu taky nepřidá hnus fialovej..doufám, že na svatbě nebude pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahojky,Evičko ať je ti brzy líp,užijte si to u kamarádky,ikdyž má pršet pořád
29. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.