• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Olí já Tě chápu i vůči mamce,mamka není teda nemocná,ale chovám se k ní někdy dosst zle,docela pokaždý,mluvim s ní ošklivě,sem na ní hnusná a nevim proč,v dosti věcech mi vadí a přitom bych se k ní chtěla chovat třeba stejně nebo ještě líp než ke tchýni,kterou miluju,ale nemůžu si pomoct,jako bych jí něco z dětství vyčítala a nevim co.Zkus si s mamkou promluvit,že tě trápí jak je nemocná a co trápí tebe,nějak opatrně,třeba se to vyřeší tímhle

držim vám všem palečky
30. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
jak u tří prasat to je hezký :grinning: tady se rozjasnuje už pomalu ale prší taky ještě..

ZUzuli je to hrozný, ale já na to už nemyslím je to tak lepší i tobě by to třeba pomohlo zkus to prostě na to nemyslet, pohřbít to v sobě, takhle se ti to bude pořád vracet. Mě se líbí ta terapie od Míši, asi bysme tam měly jít všechny, škoda že je to v praze, asi si něco najdeme a vypravíme se tam ne? já tomu věřím, sice se s tím budeme muset znova poprat, ale mělo by to zmizet pak nadobro :sweat_smile: je dobře že mamka někoho má naše je sama nemůže najít nikoho a je z toho špatná podle mě i když to nechce přiznat, je jí smutno, ještě že tam má bráchu a hrozně se fixuje na Kačí což je špatně, ale zakazuj jí to vid? ona nikoho nemá..a jindra právě furt reptá že s ní chodíme ven, nebo je u nás, ten se do toho neumí vžít, vidí to jen ze svýho úhlu a tohle nepochopí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jani já se po něčem podobném poohlížím už dlouho,to je moje jediná přiléžitost jak se vypořádat s minulostí....zapomenout nejde

moc přeju mamince,aby potkala někoho s kým bude šťastná
30. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz
Zuzí tak to je fajn, že si dělá ten kurz, bude mít víc šancí aspoň. Tenhle věk je holt blbej na shánění práce. Ale zadaří se časem.
Jájoušek už tam kručí, tak půjdeme ven za chvilku.
Zuzi já mám právě taky skvělou tchýni beru ji i jako kámošku, můžu jí řict všechno, říkáme si vše na rovinu, prostě je to moje druhá mamka. Je to hrozný na jednu stranu, rozumím s s ní víc, než s mojí mamkou.
30. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
já to mám stejný Oli :pensive:
30. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jani a nezkoušela mamka inzerát? Járovo maminka po smrti tatínka byla deset let sama, a my jsme jí pak dali inzerát a má fajn hodného přítele a Jája dědečka.
30. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Zuzi na jednu stranu, zas aspoň, že se netrápíme ještě s problémovou tchýni, to je zas pozitivní, hodně lidí má s tchyní problémy... :wink: asi to budem muset brát tak.
30. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak Jája ještě spí, asi to bylo ze spaní
30. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ještě k těm našim, zas teda musím říct, že bez nich bych tenhle ročník nedodělala, fakt mi hodně pomohli s hlídáním a jezdili sem i když to maj daleko. A protože taťka buď tuší jak to mám s tou důvěrou k mamce, nebo vidí, že to zas tak úplně mamka nezvládne, si vyplejtval celou dovolenou na hlídání.
30. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
nedávala si inzerát ona na to není, nevěří tomu a i se bojí, že tam jsou divný lidi, není to pravda ale je to mýtus spousta lidí se bojí v dnešní době, jenže ona nikam nechodí nemá s kým, ženský jsou vdaný líný jak jsou starší nechce se jim a máma nemá s kým jít, je to blbý sama nikam chodit nebude, na cvičení chtěla ale nějak už to uhaslo a nemluví o tom, jakou aktivitu by mohla dělat aby někoho potkala? nejhorší je, že máma je hodná, ale..když ted o ní jindra mluví tak mu musím dát zapravdu někdy, že mě toho moc nenaučila a musím se to učit ted, možná je to blbý říct, ale je to tak, mám jí moc ráda, ale uvědomuju si to..máma si nezaslouží být sama ráda bych jí pomohla, ale abych jí dala inzerát tak to by asi nechtěla, je antitalent na pc doma ani nemají musela by chodit k nám..no možná to ještě zkusíme..

kde si Olí dávala tchýně inzerát, nevíš? v novinách nebo na netu?
30. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
no to je Olí tatka hodnej, že ti takhle pomohl, hlavně že to máš úspěšně za sebou, jsi fakt dobrá, klobouk dolů!! :wink: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
Jani ona by si sama nedala, dala jsem jí ho já s Járou a pak jsme jí to řekli, když jí přišli odpovědi a ona si s nima pak nejdřív psala přes mejl. A s Vláďou se nakonec sešla a jsou spolu už tři roky. Jo a dali jsme ho na seznamu na lide.cz.
30. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
já možná ještě něco vymyslím :slight_smile: zatím se mějte jdu oblíkat kačí a jedeme za kámoškou :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Jani ještě nemám, mám hotovou jen angličtinu, ještě tu bakalářskou práci dodělat a státnice z odborných předmětů - je to mix předmětu, cca 450 stránek, asi mě jebne. No budu mít hezké léto... Ale pak už na to kašlu. Na Ing. nemám sílu, Jájouš je důležitější.
30. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
PŘIŠLY odpovědi - nějak mi ujelo i/Y :grinning:
Jani tak si to u kámošky užijte :wink:
jo dík, neboj Olí ty jsi šikulka to zvládneš a pak budeš mít konečně pokoj :dizzy_face:
30. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz
já mám taky hodnou mámu,to je to nejhorší,ale prostě jí spousty věcí a vlastností,který bych od ní potřebovala a čekala chybí,taky jí mám moc ráda,ale pak vždycky s ní jsem chvíli a stačí mi to,sem hrozná,pak mám vždycky výčitky

budu muset jít,mějte v duši sluníčko
30. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
jé koukám,že už jste jinde,já měla pořád stránku na těch maminkách co jsme řešily

tak se mějte hezky papa
30. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky, napíšu později, zde je odkaz na paní, má to vše krásně popsané, tak si to přelouskejte, určo byste našly někoho ve vašem okolí!!!!!
http://www.sebepoznani.cz./Kdo%20jsem_kde%20mne%20najdete.htm
30. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
No pěkný, co jsem tu rozpoutala :frowning2: všechny smutné a v minulosti, to jsem nechtěla :pensive:
Příběh Zuzky znám víc do podrobna a na ní teda vážně nemá žádný z našich příběhů, jak s vlastním taťkou, tak s tím "náhradním", proto se před zuzou skláním, jak dokáže být skoro pořád pozitivní a otevřená a všem dává najevo, jak je má ráda!!!!!!Miĺuju Tě Zuzi :wink: :wink: :dizzy_face: :grinning:

Tak u nás se neřve, jen když fakt neposlouchá, tak musím mít opravdu přísný a důrazný tón, to pak teprve vnímá, že to fakt myslím vážně a že něco nemá.Přes plínu už dávám velmi málo, to už vážně musí dělat něco, co ví moc dobře, že nemá, naposledy, když chtěl mermomocí Vašíkovo pití, co bylo na sušáku a sušák schválně schodil na zem, jinak u nás platí ten bubák dole, ale začínám to promýšlet, zda i toto není blbost a nemá nějakou hrůzu z toho...fakt nevím, co s ním a zda to, jak se k němu chovám, je vždy správné :pensive: strašně do té paní vkládám a třeba bude stačit, abych tam chodila jenom já a abych se dostala do pohody já!!!!!!!!

No pak vám řeknu podrobnosti a uvidíte..je tu i na to téma, ale bohužel velmi málo příspěvků!!!!
30. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
A nesmutni Miško, mě se docela ulevilo, tím, žej sem vám to "řekla", už dlouho mi to leží v hlavě.

Teď jsem si ještě vzpomněla, nevím teda jestli si to nevsugerovávám, ale prostě mám pocit, že mamka k malému ani nemá moc vztah, nevím jestli se mi to zdá, tím, že taťka je z něj úplně paf, prostě jako dědeček otočil o milion stupňů a je z něj úplně pokakanej, a možná mamce ani nedá moc šanci, pr ho aj chce krmit, přebalovat, na prochajdy ho bere (a mamka musí vařit). Mamka dycky prohlásí to je nejkrásnější miminko ze všech (samozřejmě i pro mě je nejkrásnější, nejmilovanější - ale jsou i jiná krásná miminka).
No už končím s tímhle tématem. :frowning2:
Odkaz proštuduju a těším se Miško na info, jak to probíhalo.
Jojo máš pravdu, Zuzka je borec s tím svým krásným otevřeným přístupem.

Holky Jára přijel už ve tři, tak jsme ještě vyrazili na kola a super. Dokonce jsem jela kus i já s malým a je to dobrý, po několika desítkách metrů jsem si fakt zvykla a je to v poho, aj do kopce, akorát teda to slejzání je maso. Jára má jakousi vyšší štangli na kole bo co.
30. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Baru, Eví jak jste tu probíraly ty brýle pro prcky, jaký máte a jak se osvědčily?
Chci je Jájovi koupit na to kolo, má červený očenka z toho větru a proti sluníčku se pak taky budou hodit.
30. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Dnes umřel Matuška...

Zuzo, držím mamce palce, ať po té rekvalifikaci najde brzo práci!!!!!

Oli, jsi šikula :dizzy_face: vidíš, že to tak strašný není :wink:
Hele s tou mamkou...třeba to tak vůbec ani není a máš to jen v sobě, díky těm vzpomínkám z dětství!!!!Ono tohle se fakt dá těžko posoudit..ale je to škoda :cry:
Já jsem s mámou ok, ale vždy jsme byly jako kamarádky ale třeba si nedovedu představit se s ní vítat objetím a pusou :confused: :confused: nevím proč, ale nějak je mi to proti srati, to samé s babi, ale naopak s dědou, na kterýho jsem jako malá plivala :grinning: tak s tím jo...
30. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Holky kuk do alba, nová fota :wink:
30. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Mišulko děkuju!!!!Já se klaním též,před Váma ostatníma,taky jste to měli těžké a nelze říct kdo nejtěžší,každý z nás je určitým způsobem poznamenanej z né hezkých vzpomínek a proto jsme na tom všichni stejně.Já Tě taky miluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vy ostatní máte můj obdiv jaký jste šikulky statečný a moc Vám všem přeju,aby jste dokázali to co já nedokážu...zapomenout......miluju Vás všechny čtyři Mišulko,Olinko,Janičko,Evičko

já ohledně mamky jsem se poslední dobou dostala právě do stavu,že to s ní chci mít stejný jako s tchýní,chci se na ní těšit,chci ji mít ráda takovou jaká je,chci mít taky tu touhu jako u tchýně jí vidět několikrát týdně apod. a proto sem k ní změnila stanovisko,ona vlastně za nic nemůže,to je ve mě,já jsem prostě natolik jiná než ona,ale za to nemůže,chci jí milovat a být s ní tak jak mám být se svoji mámou,miluju ji a pokusim se s ní navázat jinej vztah.U nás je jedinej problém takovej,že mi stačí s ní být chvilku a stačí mi to a přitom mě to mrzí,že to tak je,neo ji dost odsekávám apod. to chci změnit a už asi před týdnem jsme domlouvali to opýkání u nich a pak byla ta nemocnice tak jsme nebyli,ale byli tu předevčírem a moc se na nás těšej a chtěj,aby jsme tam spali a byli všichni tak šťastný,že jsme doma,že to byylo hezký ta návštěva a tak chci,aby to už zůstalo napořád,tak mi držte palečky :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
To víš, že budeme palečky držet :slight_smile: to je hezký, že se budeš snažit se s mamkou sblížit :dizzy_face: :dizzy_face:

Oli, Oli..jakýpak... byl mi rok :confused: nějak předbíháte :grinning: máte ještě dva dny, ne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrou, je tu Péťa, tak ať neremcá, že tu klepu :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
ahojky, negrilujem, pže je chladno a dost mokro :unamused: včera jsme s kámočkou krafaly do noci, takže to za chvilku balim a jdu na kutě :grinning: dnes jsme byly jako mátohy obě :grinning: :grinning: :grinning:
člověk tu není :slight_smile:a vám stačí pár dešťovejc kapek k takovýmu smutnění :sweat_smile: :unamused: :grinning:
jinak k vám asi moc nepatřim, pže moje dětství bylo skoro idylický :sunglasses:

Olí, já jsem si všimla, že víc se měl Jájovi měl taťka, teda spíš v tom, že to s ním líp uměl....jinak s Tvým tátou :grinning: já mám slabost pro fousatý chlapy(asi kvůli taťkovi, kterej měl taky fousy), dokázala bych jim odpustit vše :sweat_smile: (no takovej masovej vrah Roubal, je určo odsouzenej neprávem :grinning: :grinning: :grinning: to byl jen vtip :wink: )
hele nebála ses lakt.psychozy? vím, že není vyslověně dědičná, ale dispozice vrozený být mohou :pensive: jeslti se o tom nechceš bavit, tak klidně neodpovídej :wink:
na fotky juknu z domova, tady by mně při rychlosti netu, asi dřív spadla hlava :grinning:
brýle mi připomeň v týdnu, pošlu odkaz a poreferuju :grinning:

Zuzáčku, taky Tě mám hrozně ráda, jsem moc vděčná MK a BMS, že jsme se poznaly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: život bez Tebe už si neumím představit!!!(teda to je platí na všechny!!!, ale u Tebe asi nejvíc :zipper_mouth: )

Mišulko, těším se na povyprávění o sezení na kineziologii, myslím si , že by to u mně taky bylo třeba :sweat_smile:

Jani, za týden bude vše ok :slight_smile: počasí ani nestihneš sledovat :grinning: :grinning: :grinning: i kdyby lilo, tak příští so bude ten nejkrásnější den!!!!

tak snad jsem nezapomněla na nic, co jsem chtěla :sweat_smile: mizím do pelíšku :grinning: zíttra na vás snad ještě juknu :wink:
30. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Eví, takže se mi to nezdá, že ta mamka moje se k malýmu moc nemá vid, ale teda je fakt, že on jí táta nedá moc šancí.
K té lakt.psychoze, no strach jsem měla (v pubertě nějaké ty problémy byly - deprese...), ale od té doby co u našich nebydlím je to v pohodě, a já si pak tu možnost ani nepřipouštěla s tím, že mám takové rodinné zázemí, že se mi to prostě nestane - myslím, že na mamku toho bylo moc, stavěli ten barák, dvouletej brácha a do toho já, navíc když jsem se narodila, tak jsem měla nějak zkroucený nohy, museli se mnou cvičit, a děda (mamčin taťka) si myslí, že to měla i z toho, že se prostě bála, že to budu mít napořád). JInak teda holt u nás ten sklon k depresím v rodině je, a asi to holt má co dělat s dědičností, tak doufám,že Jájísek podědí povahu a pohled na život po Járovi. Protože s ním se smutnit nedá (s velkým - je to můj šašek, no a malej no comment - to je sluníčko)
Taky vás všecky moc milujuuuuuuuuuuu. A Eví my chápem, že ty Zuzáčka nejvíc - jste přece dvojčátka :wink:
30. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.