• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holky,

tak koukám, že se tady vylévaly svoje bolavá srdíčka z dětství. Jak tak na to koukám, skoro každá z vás ci něco prožila a to je asi bohužel normální. Já jsem si taky svoje dětství opravdu užila a následky to na mě určitě zanechalo. Možná ale i k něčemu dobrý.

Já vždycky píšu, že jedu za mamkou do Děčína, ale původně z Děčína nejsme. Měli jsme krásnou obrovskou vilu v Praze 6 Ruzyni a o tu jsme přišli. Můj táta podnikal s kamarádem...nejdřív měl hospodu a pak řeznictví. Jelikož na to šel opravdu špatně, tak to dopadlo tak, že jsme o barák přišli a musel se stěhovat do 3+1 kousek do Liboce. To jsem šla akorát na střední.Kam mi paměť sahá si pamatuju, jak táta mamině byl nevěrný, hádali se a my to s bráchou poslouchali. Já jsem si s tátou taky nikdy nerozuměla a byl na mě dost hnusnej.No těsně po mé maturitě se naši rozhodli odstěhovat do Děčína, neboť byli stále nějaké problémy a dluhy. To bylo to nejhorší rozhodnutí. Já jsem musela taky, neboť jsem byla krátce po maturitě, bez praxe a možnosti zůstat v Praze. Naštěstí jsem se do Prahy vrátila a jsem tady. Každopádně to dopadlo tak, že táta od maminy odešel, teď se bude ženit a mamka je sama v baráku..teď teda s mým bráchou a s jeho rodinou. Takže fakt děs. Mamina je z malého doslova nadšená, ale táta ho viděl 3x. Občas se ozve a pak zase ne. Já to už neřešim a jsem ráda, že mám klid.

Takže z tohoto tématu, které se turozebíralo je důležité vzít si jedno... musíme se snažit, aby jsme naše děti vychovávali naprosto jinak, aby byli šťasné a neprožívali to co my. Aspoň já se tak teda snažim a doufám, že Ondra bude mít hezčí dětství ! :slight_smile:

Tak uvidíme jak mi ta výchova půjde :grinning:
31. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky

Baru, no taky hezký :confounded: taky bezva taťulda :angry: ach jo, dřív stejnak ty chlapi byli nějaký divný, tak oni se najdou i dnes pěkný exoti, ale snad už míň, než dřív, možná taky proto, že dnes mají mladí děti později a mají to rozmyšlené, narozdíl od našich rodičů, který nás měli ve 20 a ještě neplánovaně :confounded: no jak píšeš, musíme se snažit, aby naše děti měli dětsví jiné :slight_smile:

Mě je od večera blbě, měli jsme k véče fazole a mě je celou noc šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno, když jsem vařila Daníkovi polívku, jsem myslela, že půjdu blindit.Obalila jsem řízky a říkala mamce, že je bude muset osmažit sama.Mezitím to trochu povolilo as smažila jsem sama, ale nejdla jsem, měla jsem černej čaj a teď jablko a je to už mnohem lepší!!!!!Po O jsem s daníkem spala, 2 a půl hodky :sweat_smile: fazole nechci už ani vidět :angry:

A včera jsem normálně objevila v pusince horní stoličku a krásně už vylezlou :confused: jsem čuměla jak puk, vůbec o ní nevím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A kouká dolní dvojka, takže i s ní máme 10 zubů, já už chci mít všechnýýýý!!!!!
31. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
ahojky,
Baru to sis taky pěkně užila :frowning2:

Holky velkej Jára ma asi boreliozu, měl na zádech klíště a má tam teď po 14 dnech obrovskej červenej flek. :frowning2:
31. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
holky za 39 minut mi praskne voda :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
jé Olí tak se drž :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Dobré ranko,

jéé koukám, že Jaroušek má narozeninky....tak přejeme s Ondráškem všechno jen to nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj a ať jsou na něj rodiče hodní :wink:

Olí borelioza to je teda děs, snad to bude mít ok!!! Třeba to bude jen blbá reakce na klíště :unamused:
1. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj Baru, kujeme moc.

No doufám, ale ten flek je celkem dost velkej a udělal se mu po 14 dnech, z toho co jsem četla na netu, to vypadá bledě :frowning2: ach jo, no snad mu udělaj testy co nejdřív. Jak na potvoru musel dnes hned ráno jet do vyškova na kurz řidičů, tak zkusí zajít k doktorovi tam, to je pitomý u těch vojáku, prostě se nemůže ráno sebrat a jít k dr...
1. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky

Jájouškovi přejeme všechno nejlepší k jeho velkému dni,k jeho narozeninkám.Hlavně kupu zdravíčka,štěstíčka,lásky a spokojenej krásnej život:dizzy_face:pusinku od Nás

Oli to mě mrzí s tím klíštětem,určitě si zajděte a dej vědět

holky my se teď vrátili z nemocnice,to bylo strašný,sem myslela,že to nedám.Péťulka jak má rozpíchaný ručičky,tak hledali žíli jinde a pnapíchli ho ze zhora jak je dlaň tak nad ní z druhý strany,nevim jak to popsat,ale tam to prej strašně bolí a teďka si představte,že mu nenapíchla žílu a začla tam s tou jehlou jezdit do všech stran a pořád nic,ten tak plakal,tak ho píchly na stejné místo do druhé ruky a zase se netrefila,zase tam píchala všude možně až nakonec se to povedlo,vyplácala na něj 3 zkumavky a pořád jí to špatně teklo až jehla zas vypadla,tak tam tou zkumavkou do tý rány,aby to nabrala,krve byl všude jak ze špatnýho filmu.Chudáček ten tak plakal,to mu dali:frowning2: výsledky budou dnes mezi 1-3 máme volat a řeknou nám co dál.Tak držte palečky.

Evičko miláčku můj,taky to tak cítím
1. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
ahoj Zuzí.
Kujeme moc.
Ty jo fuj, tam berou dycky krev mě, pr mám blbý žíly. Chudáček malinkej. Dej mu moc pusinek od nás, ať na to zapomene. Držíme palečky, ať jsou výsledky dobrý. Pak dej vědět.
1. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Oloušku děkujeme moc

Mišulko jak Ti je?Nemůže Daneček čekat sourozence třeba?
1. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Mišulce je špatně? něco mi ušlo? :confused:
1. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
jj příspěvek ze včerejška v 16.25
1. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
jé aha, to jsem nějak přehlídla :frowning2:
Nestraš ji se sourozencem. Miško a jak je teda?
1. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
já nechci strašit,já jen,že některý věty tomu odpovídaj a Mišulka nebere HA
1. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
aháááá.
Berušky jdu dodělat obídek a pak pádíme na roční prohlídku. Nakouknu odpoledne, až drak bude chrupat.
1. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
jo holky a vše nejlepší broučkům k svátku a moc moc pusinek
1. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahojky kočky

nemám moc čas, jedeme do Phy na pojošťovnu

Jájouškovi přejeme vše nej k narozeninkám :dizzy_face: Jájo mnoho zdravíčka, lásky a štěstíčka.Ať máš jen a jen krásné dny, jako jsi měl doposud :wink: :wink:
Teda Oli, myslela jsem, že zrovna vojáci jsou na tohle očkovaný :angry: když je furt něchávaj někde v přírodě plazit :angry: tak ať s tím zajde rychle, to není sranda!!!!

Zuzo :pensive: no hnus, co popisuješ, brouček malej :pensive: takhle týrat malý dětičky!!!!!Ještě, že jste už doma, jdete ještě na nějaké odběry???

Holky je mi stále divně, žaludek na vodě, snídaně ok, teď jsme měla banán, oběd nemůžu ani vidět.No já doufám, že sourozenec ne, mám zrovna teď krámy a dost silné, ale to neznamená, že nejsem, že...a jsem unavená :confused: no uvidím, co zítra...
1. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Miško a kdy ti skončí MS?Zkus testnout až skončí a dej pořád vědět jak jsi na tom a jak test dopadnul.držimě všechny palečky co máme,aby bylo dobře:frowning2:

Mišuláčku oni nám prý řeknou co dál po těcch výsledcích,takže nevim jestli ještě budeme muset :frowning2:
1. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Oli teď mi došlo, že jsi se ptala na ty brýle. Já jsem na ty stránky od Evči je jukla, ale neobjednávala. Zkoušela jsem Ondrovi jedny v optice, ale nenechal si jena očích ani chviličku :grinning:

Míšo snad sourozenec nebude :grinning:

Teda chudák Peťulka, mě tam taky vždy berou krev, protože jinde to neteče :frowning2: Takže potvrzuju, že to docela bolí. Tak mu to za nás pořádně pofoukej a držíme palce ať výsledky jsou ok!!!!
1. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
ahojky,

jsem na tom podobně jako Miška :sweat_smile: nejdřív jsem myslela, že je to k migréně(u tý taky normoš zvracím), ale asi ne :sweat_smile: v so jsem měla inteligentní nápad :sweat_smile: dala jsem si buřta :unamused: od tý doby neustále okupuju wc :sweat_smile: chjo
ms mi akorát skončila, test ani dělat nebudu, byl by negat :wink:

Olííí, Jájovi vše nej!!!! a velkýmu Járovi držím palce u dr.
Mišíí, na boreliozu očkování není :wink:
Zuzííí, držím palce s výsledkama!!!! dej vědět! posílám pofoukání na všechny ty bodance od odběru :cry:

jo a všem dítkám vše nej k MDD :dizzy_face:
1. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
Evičko ty taky?To mě mrzí,že vám není dobře :pensive: jen mi příjde divné,že to máte obě z jídla....buďto jste chytli nějakou virozu nebo něco špatnýho snědli a nebo jste obě těhotné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže Vám moc přeju,aby vám oběma bylo líp a brzy bylo dobře.Vzhledem k tomu,že Evička taky nebere HA bych se,ale přikláněla na obě varianty možného stavu nevolnosti.Tak ať to dopadne dle vašich představ s tím testem.Snad nebude třeba jestli ještě miminko nechcete.Držim palečky

a děkujeme moc za podporu a držení palečku,určitě to pomůže
1. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Olí, brejle jsem kupovala tu: www.brejlicky.cz a spokojenost:slight_smile: Venda se nejdřív hrozně bránil, ale teď už mu nevaděj :wink:
Lásko, já fakt těhu nejsem :wink:, ale konečně začínám mít hlad :grinning: tak si dám s Venoušem polívku(má kuřecí vývar) a budu doufat, že to moje zažívání zvládne :grinning:
1. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
o co to čtu že by mimi? a2? :grinning: holky a nemáte nervy? mě bylo divně od žaludku asi před 2 týdnama, taky jsem něco vařila a bylo mi zle naposledy takhle v těhu, ale to jsou nervíky asi..nebo podrážděnej žaludek, tak snad u vás taky..

Zuzuláčku- chudinka malej, to jsou slepice teda..držíme pěstičky, ať výsledky jsou dobrý! Nám takhle píchali babičce do zadku nějaká pipina podebralo se jí to a lítala po špitálech, teda lítala ona je nemohoucí, takže sanitka vozíček, děs, táta za nima v závěsu, pže se o ní stará jako jedinej, v tomhle je fakt dobrej, klobouk dolů už asi 15 let tam jezdí denodenně- skoro teda, za každýho počasí nevyspalej, bez dovolený..a babička je znova v nemocnici tak má zase asi nervy- táta, je jí 89 a zjsitili jí těžkou cukrovku a zhoršily se jí nohy, tak doufám, že jí tam pomůžou, když už tam je..to mě taky štve, zrovna teď, když máme svatbu, tak starosti o babí :frowning2: :confounded:
1. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
jani, já ty odběry a injekce znám i z té druhé stránky :wink: občas to fakt není jednoduchý! a nazývat někoho slepicí jen proto, že se nedaří odebrat krev mi přijde dost silná kafe!
1. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
já vím já nechtěla nikoho naštvat, ale nějaký zdravotnice jsou fakt pipky a to mi nikdo nevymluví :confused: nemyslím to zle ale vím, jak některý jednají se starýma lidma nemohoucíma..
1. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
Eví takže máte ty Baby Banz jo? na ty jsem taky koukala v jiném eshopu. A to je vzadu na sucháč? Sakryš, že jsem si na to nevzpomněla dřív, mohla jsi mi je vzít do Vranova ukázat :frowning2: už to vidím,že ten náš lump je nebude chtít.

Jo holky roční prohlídka:
-váha 10 140 gramů, měří 78 cm, je divokej :grinning:, fontanela ještě není zarostlá úplně, takže máme vigantol ještě (ale on měl velikou, když se narodil, takže v poho, má ještě půl roku čas), na chození má čas do 14 měsíce ale nemám se bát, že je hezky pevnej a určo to stihnem.
no a už nevím co jsem chtěla napsat, si vpomenu za chvíli snad, jdu uklidit kuchyň, Jájouš dnes vstával v osm a usnul až v autě cestou domů (tj. půl druhé), tak jsem zvědavá do kolika bude chrundit. Hlavně aby neměl moc teplotku (dostal k narozkám hned očkování). Tak jdu, nakouknu později.
1. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
některý fakt jsou, ale to jsou pipiny už od "přirození" :grinning: :grinning: :grinning: , ale takový najdeš v každým povolání :wink:
nebyla jsem u toho odběru, věřím, že to pro Zuzku bylo těžký (sama mám s Vendou pár odběrů za sebou a trpím za něj :wink: )...nabrat dítě(obzvlášť roční batole) je fakt těžký, žilky maj drobný, většinou v buřtíkatejch ručičkách, nabírat se musí naslepo( žíla není vidět, proto musíš píchnout tam, kde obvykle bývá) No v kůži sestry/doktora, co Peťulku nabíral, bych být nechtěla :wink: zároveň bych nechtěla být v kůži Zuzky :wink:

o jednání sester se starýma lidma ani mluvit nebudu, to by bylo na román :grinning: ovšem chování některých pacientů by taktéž vydalo tlustou knihu :unamused: :wink:

Zuzííí, co výsledky?
Olí, jj babybanz :grinning: sucháč je spíš zboku :wink: škoda, že sis nevzpomněla :grinning: měla jsem je s sebou :grinning: myslím, že i kdyby je zpočátku odmítl, tak ho to brzo naučíš :wink: a gratuluju k úspěšné roční kontrole :grinning:

jinak mně je mnohem líp:slight_smile: snědla jsem už dva talíře polívky a zatím zůstávaj na místě :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
Jo Eví a máte ty normální nebo retro. Já si říkala, že nekoupím zelené (viz. moje úchylka), ale na mimibazaru je jedna paní prodává za 350, že je syn nechtěl nosit. Tož asi holt budou zelené :grinning:
1. čer 2009 v 15:56  • Odpověz
Eví dobře, že je ti už lépe. Já jsem nervní z toho Járy, ale stejně výsledky nebudou hned...ach jo
1. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
obyč, mně přišly ty retro docela drahý :grinning: :grinning: :grinning:
úchylo, kup si zelený :grinning: :grinning: :grinning: my máme oranžový :grinning: :grinning: :grinning:
ty výsledky pár dní trvaj :wink:
1. čer 2009 v 15:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.