• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jo Zuzí,ale ty mě asi nebudeš milovat..já myluju totiž Marušku nejvíc :sweat_smile: jako ty Evču a Míšu,tak já Marušku a pak hned Vás :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a ty jsi moje děloha,to už nikdo neodpáře :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 09:00  • Odpověz
Moje láska :wink: Taky tě miluji :slight_smile:
29. říj 2008 v 09:01  • Odpověz
29. říj 2008 v 09:01  • Odpověz
Ty jo, lesbický kroužek jede :dizzy_face: :grinning: :grinning:

Veru jsem zvědavá na tu cenu teda :confused: držím palečky, ať se Kubím :grinning: ukáže v plné parádě :grinning: :wink:

Zuzo, Ty zase perlíš po ránu :grinning: ....Daník byl z času rozhozen 1.den,ale jen se vstáváním a spánkem přes den, jídlo jsem tak nějak ustála..teď je už zase vše ve starých kolejích, tak dej Peťkovi ještě pár dní a uvidíš, že se taky srovná!!!!Ale ten čas mě moc moc sere!!!!proč není pořád ten letíní :angry: Jo ještě IP, jsem včera zapomněla promíííň :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani prosím Tě, rozhodně nesrovnávám králíka s Daníkem :grinning: :grinning: jen mám ráda volnost a svobodu a to jak pro děti tak i pro zvířátka!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Daník je s tchýní venku..jo Zuzo, nechápu, co na tomhle počasí jako máš :angry: :angry: bych vraždila za tenhle hnus :angry: ...tak vařím a jdu pověsit prádlo a vážně uvažuju o tom, že bych po O zajela s D.k Dr.na 10.měs.prohlídku, moc mě zajímá, kolik ten pacholek zase váží :confused: je těžkej až do pr... :grinning: si myslím, že přes 12kg to bude :pensive: :sweat_smile:
29. říj 2008 v 10:28  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo tak Tvoje děloha jsem,to mi vyhovuje!!! :grinning: :grinning: :grinning:
ale teda máš u mě vroubek,pač máš mylovat nejvíc Nás :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak super,že testy jsou ok,to je hlavní,mít cukrovku je totiž masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 10:29  • Odpověz
autor
taky nechápu, co se komu na tomhle počásku líbí :sweat_smile: dyť se nerozednilo :angry:
Veru, no to jsem zvědavá na ten 3D :confused:
taky jsem zvědavá kolik V.váží:grinning: , ale 10 měsíční máme až za měsíc:grinning:
Zůůzoooooo, pošťačka mi přinesla jeden pidimidi balíček:grinning: je to přesně to, čím mě mazala mamka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dííííík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem Tvůj velkej dlužník!!!!jo a pucle nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz
zdar holky,
já a Jájoušek vás mYlujeme všecky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak hlásím, že dnes kojení ve 00.00, 3,6,9, 11.30 - pomoooc :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
autor
Olííí, vydrž!!!!brzo bude líp...zkoušela jsi ty homeopatika na podporu kojení? piješ dost?
29. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz
autor
Oloušku, ještě mně napädlo- Ty máš zásoby mlíčka v mrazáku, viď? zkus mu po nějakým koju(hlavně večerním) nabídnout nášup....uvidíš, když si dá( tak mu mlíčko nestačí a potřebuje víc) a když ne, tak máš mlíčka dost, ale Jájoušek je hladovec :wink:
29. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz
homeopatika? jaký? jojo snažím se do sebe lít furt něco, meltu, kojočaj

jéé vidíš, zkusím t mlíko z mrazáku, díky
29. říj 2008 ve 12:38  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsem tuuuuuuu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pán se ráčil dospinkat :sweat_smile:
Lásko moje prej puzzle nemá chybu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bylo překvapení,že? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Mišuláčku co sem po ránu perlila? :sweat_smile: Sem se musela vrátit o stránku zpět a stejně jsem nic neshledala k zasmání :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: si byla zas v jiný diskuzi,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Oloušku teda masakr kooojo :fearful:
No my první den po posunu času pohoda,ale pak se začal budit takhle a všechno si posunul a to i přesto,že se snažim aby šel večer spát jak za starýho,ale to vlastně znamená,že aby to tak bylo,tak bych ho musela uspávat už v 7,když chodil v 8,že jo? :fearful: HAaaa a mám to :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
sem taky zvědavá kolik Daneček vážíí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale nikam nejezdi,když tu můžeme být celý den :sweat_smile: přijeď ke mě,já ti ho zvážim :sweat_smile:
Jo a fakt nechápu co se Vám na tomhle překrásným chcacím počasí nelíbí??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dyť je tak krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no není krásně? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz
autor
Olííí, nemáš zač:slight_smile: to mi poradila dr :sunglasses: homeopatika jsou ricinus communis 5Ch(na někoho zabíraj na někoho ne)
Zuzíííí, jsem se nad pucletem řezala jako idiot :grinning: :grinning: :grinning: jen nevím, jestli jsem to složila správně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz
Evíííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no já si myslim,že si nemohla uvěřit svým vlastním očim co jsem pro Tebe připravila za puzzle :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsem ráda,že se líbilo :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz
jako miláček teď ležel vedle mě a teď se podívám a on leží 2 metry ode mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zase pěkně voní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz
autor
mu kup nějakej pičifuk :grinning: nebo ho častějc mej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz
jéjda :sweat_smile: sem se nejdřív chtěla zeptat co to je pičifuk :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale už mi to došlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no je to voňavka moje poslední cca týden :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: od rána do večera voní jak andílek :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 ve 12:58  • Odpověz
autor
kde jsiiii?
29. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz
už jsem tuuu :grinning:

jsem přemýšlela :grinning: jediný co na dnešním překrásným počasí mě vrtá hlavou jak jít pro mlíčko :sweat_smile: já bez mlíčka neumím žít :grinning: :grinning: :grinning: ale dnes to bez něj vydržím a řeknu taťkoj ať mi ho vezme cestou z práce :slight_smile:
co si dnes vymyslela Vašíčkoj k obídku? :dizzy_face:
29. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
heleeeeee a proč se tady mezi holkama píše myluju Tě s tvrdým?To jako,že nejsou lezby? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

nedá se jinak,kvičí mi to tu ostopéro :sweat_smile: jdeme obědvat :grinning: tak za půl hoďky plus minus jsem tu :grinning:
29. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz
autor
měl klasiku, telecí se zeleninou :grinning: to má moc rád :dizzy_face:
a já ksem měla chleba(teda několik:zipper_mouth:) s pomazánkovým máslem :grinning: až se mi bude chtít, tak si udělám knedle s vajo :grinning:
29. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
autor
dobře, já si zatím udělám ten oběd a budu doufat, že Venda bude ještě chvilku spát :wink:
29. říj 2008 ve 13:07  • Odpověz
jooo tak telecí se zeleninkou teď baštíme taky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a děláš mu k tomu ještě bambuly nebo rýži?Nebo mu stačí tam 190 ka?

už letím mi tu nadává :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz
Evííííííí a jak je to s tím y i?To je naschvál proč?
29. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz
autor
já nevím, jak je to s I/Y...
pokud je tam maso, tak mu ta 190 stačí(většinou), když je jen zelenina, tak dělám rýži nebo těstoviny
29. říj 2008 ve 13:11  • Odpověz
tak to byla scion fiction nadílka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: až na záda skoro :grinning:

no já se ptám kvůli tomu jestli já když to píšu s měkkým,tak jestli já právě nevypadám jak lebza :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: když já Vás miluju stejně jak chlapa no :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz
tak já už jsem tadý :fearful: bééééé
29. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz
tak Evička asi uspává:slight_smile: taky za chvilku pujdeme uspávat :slight_smile:
29. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz
jéé teď koukám né lebza,ale,že sem lezba :sweat_smile:
29. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz
autor
neuspávám, je to vzhůru :unamused: a chce si hrát :grinning: :grinning: :grinning:
mám hlad, knedle jsem jen nakrájela a zjistila jsem, že nemám vejce :stuck_out_tongue_closed_eyes: hmmm, to radši scípnu hlady než jít ještě jednou ven :zipper_mouth: :grinning:
jsem myslela, žes ty písmena přehodila naschál :grinning:
¨vzkaz jen pro Zuzku: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.