• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
no já na cenu u retro nekoukala, my zas přišly obrovský :grinning:
1. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
jsem si nevšimla, že jsou větší:grinning:, ale máš pravdu :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
no mě zas nenapadlo,že jsou dražší :grinning:
1. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
to jsme dvojka :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
já nad tím teda moc nepřemýšlela, páč moje volba byla jasná :grinning: oranžový prostě musíme mít :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
no mě se líbily hned ty zelený, ale jsem si říkala, že teda by mohl mít už i něco modrého zase :grinning:
1. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
ale ty oranžový se mi taky líbily
1. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
ty jo koukám do Jájovo průkazy a musím se smát - všecko má zakřížkovaný že ok - sluch, zrak, první slova... - a dr. mu horko těžko zvládla poslechnout srdíčko a postavit ho a píchnout mu očkování
1. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
zelená modrá pro blázny dobrá :grinning: :grinning: :grinning:

já mám zas hlad :grinning: ještě tam mám polívku, tak jí asi zase okusim :grinning: :grinning: :grinning: týjo hlad jsem neměla od st :sweat_smile: :grinning:
1. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Kuk

tak u nás asi miminko nee :grinning: žaludek je už ok, už jsem i něco snědla a tentokrát mí to jezdí ve střevech :angry: jsem šíleně nafouklá a ucházím :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: takže teď jsem si na 99% jistá, že to byly ty hnusný fazole, asi mi visely v žaludku a nechtěly se natrávit, proto mě bolel a teď vyjely dál a dělaj paseku ve střevech, už to v životě nedám do pusy :angry: :angry:

Evi, teda Ty taky :sweat_smile: ale čtu, že máš polívku, tak už je to taky na dobré cestě :wink: :wink:

My jsme byli vypovědět P.životní pojištění se spořením, mysleli jsme si kolik tam nebude peněz a je to tak jeden lepší plat :pensive: tak alespoň něco no..ale konečně to zrušil, platil ročně 9tis., to se mi zdá vážně dost, na naše fin.poměry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Ahojky

tak sedimentace dobrá,můžeme ven,ale jaterní testy ještě nejsou,zítra:frowning2:
1. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Míšo tak aspon něco to bodne, vid?

zuzi- tak dobrý sedimentace dobrá a neboj, jaterky už určo budou taky dobrý!!

já byla na zk. šatů která se nekonala šaty nebyly prý až ve čt tak jsem docela byla naštvaná se tam ženu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
1. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Zuzi, tak to je fajn :wink: že můžete na prochajdu se vyvětrat :dizzy_face:

Jani, no to bych měla nerva, když zkouška ve čt a v sobotu svatba :confused: co když Ti nebudou sedět :confused: :confused:
1. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
prej jo že se to takhle dělá i jinde, taky mě to sere..ještě pak je pátek na opravu, ale nervní z toho jsem a i jsem jim to dala trochu najevo.
1. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
dobré ránko,
dnešní noc katastrofa. V půl dvanácté se J. probudil a řval, řval když jsem ho dala k nám do postele, řval, když byl ve svojí, neřval když jsme ho dali na zem a lozil. Já nevím, jestli ho bolela ta nožička nebo co. Nakonec jsem s ním šla do obýváku a nevýchovně jsme koukali na telku, aby taťka mohl spát. Když už vypadal unaveně, tak jsem ho vzala, že půjdem spát a zase řval. Nakonec dostal v jednu mlíko, nejdřív řval, že ho nechce, pak ho teda vypil a usnul. Uf. V šest byl vzhůru, dostal mlíko a spal do devíti. Tak aspoň, že tak.
2. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky

Olí :sweat_smile: :sweat_smile: tak už manýry dorazily i k vám :pensive: no u nás tohle buhužel je taky, taky má období, kdy se např. ve 22 vzbudí a myslí si, že je ráno, taky ho beru k telce a pak jde spát se mnou..no my teď 3.den máme zvláštní uspávání :sweat_smile: nechám ho po mlíku na sedačce, do postele prostě nechce - řve, přikryju peřinou, asi tak 10 min.čučí na zprávy a je tuhej a pak ho přenášíme...oni si prostě pořád musejí na nás vymýšlet nové a nové blbosti :grinning: :grinning:

Jinak já holky sejřím, jako by mi taky rostly zuby :grinning: večer asi 8x a dnes už 5x naštěstí v noci byl klid a nemusela jsem
Evi, včera mi psala tady ta kámoška, že má taky srajdu, tak je mi líto, ale asi tu něco lítalo vzduchem a chytla jsi to možná taky tady!!!!Tak snad je Ti dnes už dobře!!!!!
Tchán má dovču, tak jsem ho poprosila, aby šel s Daníkem ven, Petr chrní po noční
2. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Jéje miško, tak nějaká střevní chřipka jo. Sakryš. Tak ať je brzo líp, odpočívej.
Nestraš, já doufala, že to souvisí s tím očkováním, jestli se to bude opakovat častěji, tak nás zavřou, pr řval úplně příšerně, i když jsem ho chovala.
Večer teda usíná sám ve své posteli, ale předtím musí být v ohrádce v obýváku, u tchýně jsme to nedělali, nemá tam ohrádku a šel po koupání hned chrupat a řval jak šílenej, jednou jsme to neudělali doma a taky řval jak šílenej. Je to dílo.
Včera dětská dr. byla ráda, že poslechla po lítém boji srdíčko a zbytek vzdala :grinning: a prohlásila, že je vidět, že je divokej :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: takže nás až začne chodit asi čekají veselé časy :sweat_smile: :grinning:
2. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Já si furt dělám srandu, že je hyperaktivní, tak aby nakonec nebyl ty jo.
2. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
dneska dělám Jajdovi poprvé rybičku, tak jsem zvědavá co on na to. A taky chci testnout jahody, pr je máme na zahradě, tak by byla škoda, kdyby je nemohl. Dostane jednu malou a uvidíme jestli se osype...
2. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
No Oli, hele nechci strašit, ale dost mi připomíná Daníka :sweat_smile: prostě si najednou uvědomil, že je to samostatná bytůstka a prosazuje se a musí být po jeho :unamused:
U nás je to v takových vlnách, 14 dní děs, pak třeba měsíc ok a pak znova a tak od toho roka, no...já taky nevím, zda to nemá souvislost se zubama :frowning2: mě už to tak přijde, že jak rostou, že je strašně nervní, že ho něco bolí a pak prostě vyvádí kvůli všemu...my druhý den ŤUK,ŤUK :grinning: jsme strááášně hodní :dizzy_face: :dizzy_face:
No my kvůli tomu řvaní v posteli, zavedli to uspávání ve velké a s naší přítomností a to se mi pravidelně budí po jedné ráno a dvě hodiny se mele a nespí :sweat_smile: tak snad tohle na vás taky nepřijde :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

Mišííí, mně už je dnes dobře :slight_smile: mám hlad, jako bych týden nejedla :grinning: :grinning: :grinning:
jen nevím, jestli jít dnes plavat :sweat_smile:

Olííí, a co dávali v noci v tv zajímavýho? :grinning:
2. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Miško no to na Jajdu sedí, je hrozná svéhlavička, vzteklina, ale zas nadruhou stranu i velikej smíšek a pohodář. No jestli on nebude náladovej po mě :sweat_smile:.
Ty jo, tak milostpán se dnes naučil zapínat televizi :angry:
2. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Eví achoj, no už neívm jak se to přesně jmenovalo, Nečekej můj poslední tanec nebo tak, no mě štvalo, že to dávaj tak pozdě, tak mi to Jája asi chtěl dopřát :grinning:
2. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Olí, vidíš jakej je Jája hodnej :grinning: :grinning: :grinning: bez něj bys to prospala :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Eví jojo anděl úplnej. Teď tu telku rozladil, no taťka nás přetrhne.
Jo nevím jestli jsem to včera psala, dostal ATB a za 14 dní má jít na krev. Jo a chodí s tím do práce a dělá ten kurz řidičák na nákladák, tak doufám, že to někde nenaboří někam.
2. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Ne nepsala, to je dobře, že je má...Evi, já si furt pletu bolerku s encefalitidou :wink:

No můj anděl se taky předvádí, jsem to zase sakra zakřikla, že je hodnej :angry: :angry:
2. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Miší, nic se neděje :wink:
Olí, to jsem ráda, že má atb:slight_smile: s těma atb ať neleze na sluníčko(byl by flekatej:grinning:), ale to teď není problém:grinning: a řídit může:slight_smile: pozornost nesnižujou:slight_smile:

kde je to moje dvojčátko? :astonished: co ty Peťuláčkovi jaterky?
2. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
jsem zjistila, že Zuzanku znám od 27.7.06 od cca 17:30 :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Eví jojo o sluníčku vím, ale právěže tam psali i to o tom řízení, no ale to asi ne u všech.
2. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Eví, tak do detailů jsi to vypátrala, jo :grinning: :grinning: :grinning:
Tak už chrníme, usnul u Macha a Šebestové :grinning: :grinning:
A já poobědvala banán :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.