• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
vypátrala:grinning:, ale o měsíc jsem se přepsala:slight_smile: má to být srpen :grinning:
brou chuť :grinning: jestli máme stejnýho vira, tak zítra už se budeš shánět po něčem chutnějším :grinning:

Olí,a co bere za atb?
2. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
jo a u nás už se vstává :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jdem obědvat a po obědě se rozmyslím, jestli plavat jdem nebo ne :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
No mě už jako dobře je, ráno jsem shtla dva chleby..ale teď se bojím, aby to zase nevyjelo hned ven :grinning: a na řízek, co tu máme, chuť teda nemám, bléé :grinning:
No jo vy spáči od 11ti :grinning: :grinning:
Já to furt nechápu, že Tě to plavčo tak baví :sweat_smile: jsi to ale hodná maminka :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
TÝJO, JÁ UŽ JSEM ÚPLNĚ BLBÁ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
si říkám, že Venda dneska nějak málo pije, pak na něj koukám, jak tu láhev naklání a říkám si blázínek můj malinkej :grinning: a pak na dřezu najdu umytý brčko.....no ten blázen jsem já, páč jsem mu ráno zapomněla brčko do láhve dát :sweat_smile:

Mišííí, uvidíš, že zítra budeš mít i chuť něco sníst :wink: já už tady večer prolejzala, kde co a vše jsem ochutnávala :pensive: fakt jsem měla hroznej hlad :grinning:
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
jo a spal už od 10:25 :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Evi, Ty jsi tele :sweat_smile: chudák Véna, dehydratovanej :grinning: :grinning: tak to do bazenu jděte, ať ty tekutiny dožene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

To jsem ráda, že se zase zítra najím :grinning: nic teplýho jsem neměla už 3 dny, jen banán, pudink, rohlík, jablko, to je pestrá strava :grinning:
2. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Tak to spinkal krásně, 2 hodky :dizzy_face:
jdu si lehnout k andělovi :grinning: jsem z toho záchodění vyřízená
hezké plavčo, zda půjdete :wink:
2. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj

jen píšu,že Péťulkovi dopadli špatně ty jaterní testy,musíme znovu na odběry,není mi dobře,nějak mě to vzalo
2. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
A dopr... :frowning2: :frowning2: moc na Petíka myslíme!!!!A na Tebe Zuzo taky!!!!!

Já už fakt Dana nechápu, on má holky hysterák, že jsem mám na očích brýle :frowning2: :frowning2: je to normální???Furt jsem si říkala, co mu vadí, sahal mi po nich a říkám"mám si sundat brýle"? a on vychechtaně, že jo..jak je nandám, začne řvát :angry: tohle mě vážně zmáhá :cry:
2. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Zuzi to je mi moc líto!! :cry:

Míšo- třeba se brýlí bojí..Kačce se zase líbí, ale bojí se třeba pořád vysavače, mixéru..

jdu umejt okna aspon trochu až u nás v so bude slezina aby mě báby nepomluvili, jsou děsný teda( ty okna) :grinning:
2. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jani, tak vzhledem k tomu, že mám brýle od jeho narození, tak bych se divila, že se jich bojí :grinning: :grinning: a máma je má taky..
Spal jen půl hodky a od tý doby je zase na zabití :frowning2: bulí, kňourá, nechtěl jíst a slintá, takže už jsem si fakt jistá tím, že je takový kvůli zubům, jak vylezla dvojka byl ty dva dny ok a zase asi leze další, kdyby to alespoň bylo hned ty zuby :cry: ale ještě deset

Okna si užij :grinning: taky je mám celkem neprůhledné, ale prdím na ně..teď jak mi není dobře, tak nemám ani na úklid náladu, jsou tu poházený hadry, papíry po stole a ani mě to nevzrušuje jako je tomu jindy :grinning: :grinning:

Teď s malým jel Petr na kolo, já jsem raději doma, kručí ve mě, jak když ve mě něco umírá :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
ahojky, tak náš anděl vzhledem k tomu dnešnímu vstávání v devět, šel spát ve dvanáct, (no naivně jsem doufala, že si tu běžnou hodku a hodku a půl dopo a odpo spojí) no bohužel dal jen hoďku a půl. Takže jsme teď byli venku, a teda obávám se, že od půl druhé do večera nevydrží. :frowning2:

Jája vysavač miluje, akorát teda nevím jak pozná, že mu jdu vysávat nos, pr to ho nesnáší.

Miško ten Daník je teda číslo, tak doufám, že to Jáju nenapadne taky, jsem taky obrýlenec....a bez nich jsem celkem slepoň... :sweat_smile:
Jo a já bych si teda řízek dala. Měla jsem s Jájou toho pangasia, a mě teda moc nejel :sweat_smile:

Zuzáčku ty testy mě mrzí, tak moc moc držím palečky ať je brzo líp.

Jo Eví a ty ATB má Doxybene.

Jani nechceš to vzít přes Lešany, moje okny taky volají po umytí. Ale já mám asi něco se sluchem :grinning:
2. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
aha to já bych taky měla něco se sluchem, ale když bude ta svatba,a byly fakt děsný, zítra poslední a je to hurá!!!akorát když už to skoro bylo tak jsem vylila kýbl s vodou, tkaže v ložnici potopa, jsem holt holka šikovná!!

Míšo tak u nás taky rostou zoubky a tři najednou, pořád študuju dva, který jsou vidět pod dásničkama a dneska jsem Kačí dávala gel a našla jsem kousíček zoubku, ale jinde, takž nám rostou tři najednou, taky je mrzutá, chce se pořád chovat, doufá, že jí bude líp chuděrka malá!

a ještě ke všemu máme babču v nemocnici ve čt jí pustí v 89 u ní objevili těžkou cukrovku, kterou snad srazili, bude mít léky, ale díky cukrovce babča nechodí, předtím se postavila a pár krůčků udělala, ale dr říkala že se to snad zlepší, vůbec nevím jak to s ní budeme dělat..jeslti se nepostaví, musí mít vůli a snažit se je doma sama, táta se o ní stará skoro deně tam chodí pečovatelky s obědem, ale když je táta v práci, tak musíme zaměstnat i jiný lidi, aby pomáhlai já co máme Kačku tak tam přes oběd taky nemůžu, je to složitý, táta se nikam nedostane, pendluje mezi prací a babičkou, tak toho má taky dost, doufám, že se zmátoří, je mi jí líto a jeho taky teda, pže je vidět, že toho má dost a za tohle ho obdivuju toho by nebyl jen tak každej schopnej :sweat_smile: možná budeme muset využít i dalších služeb pečovatelky, je to fakt na budku, ted mám starosti kvůli tomu, zítar tam dopo ještě jdu a pak by jí ve čt měli pustit, nezlobte se, že vás tím otravuju, asi jsem se chtlěa vykecat :sweat_smile:
2. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Holky vy jste teda drbny, kdo to má stíhat číst!! :grinning: :dizzy_face:

Zuzi špatné výsledky mě mrzí, snad to bude brzo ok. Nevim proč nás ty naše dětičky tak trápí :frowning2:

Já mám malou pozitivní zprávu. Hlídání vietnamce mi nevyšlo (na jednu stranu mám aspoň klid), ale od července budu uklízet náš barák za 2tis měsíčně, tak jsem moooc ráda. A v neděli jdu na zkoušku juknout tady do fitka, kde hledají výpomoc na recepci. Tak jsem zvědavá :slight_smile:
2. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
No co se to tady děje?? Kde jste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
dobré ránko,

Baru tak super to uklízení, to je lepší, než celodenní starost o ještě jedno dítě. Ta recepce by mohla být taky fajn, držím palečky.

Holky u nás noc děs běs, šel spát v sedm, v devět vzhůru, řev, dokud jsme ho nevzali do obýváku a šel pak spát s námi v deset, ale ještě musel dostat mlíko. V noci se pořád budil a bulel, pak spal s náma a stejně plakal, no a ráno koukám a natelklý horní dásně, takže rostou přední klofáky, sice už nebudeme mít upírka, ale asi nás čeká ještě několik děsných nocí. :frowning2:
3. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj Olíí,

díky moc, snad to vše vyjde. Určitě lepší jak mít na krku vietnamce celé dny. Možná budu kámoška 2 dny v týdnu dopoledne hlídat holčičku za skromný peníz, tak snad něco z toho vyjde :wink:

Jo zoubky to je radost, s těma si vždy taky užíváme. :rolling_eyes:
3. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Tak to je taky super. Aspoň to budeš mít rozmanité :wink: Jdu dělat obídek a pak jdu s drakem ven. Tak papa zatím
3. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
ahojky,

Zuzííí, vydrž:slight_smile: ony ty jaterky budou brzo ok!!!
Baru, gratuluju k úklidu a držím palce k práci na recepci.
Olííí, chůdě Jájouš :cry:
3. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky

Tak Eví, dnes se ještě nenadlábnu :grinning: klukům jsem udělala těstoviny, kuřecí a sýrovou omáčku a jak jsem to dělala, tak chuť teda ještě nebyla, měla jsem těstoviny s trochou másla :grinning: :grinning:

Oli, hele ty zuby jsou fakt na palici, já vím :pensive: já jsem se včera vůbec se zubama nesekla, sám mi to odpo ukazoval, sahal si na dolní dvojku a dnes jsem mu mazala zuby Babydentem a nasahala jsem další stoličku nahoře :confused: takže my teda máme skore 12 :sunglasses: ještě pětky a trojky a je tooooooo :grinning:

Jani, to mě mrzí s babičkou, věřím, že je to makačka, hlavně pro tátu!!!Pečovatelka by byla dobrá, ale když ono je to celke drahé, viď???!!!!

Baru, tak super, že máš alternativní nabídky za vietnamce :grinning: ten úklid baráku není špatný :wink: a ještě se protáhneš :wink:
3. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Miško tak my máme zuby jen 4 zatím, a všechny ořval, to nás teda toho ještě čeká :frowning2:
3. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
jo jinak ahoj Eví, ahoj Miško :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Baru gratulace k brigádě, máš radost, vid? :dizzy_face:

Míšo- s tou babičkou je to pech, zítra jí pustí nejspíš a jsem zvědavá jak to bude sedne si na posteli, ale neudrží se na nohou pořádně, aby mohla popř.čůrat do kyblíku! (prominte za takový podrobnosti), plíny má, ale právě by potřebovala kdo by jí přebalil atd, dokud se nepostaví..já jí neutáhnu asi, abych jí to udělala a táta z toho bude fakt na palici! dneska jsem byla na sociálce pro papíry na nemohoucnost tak to máme vyplnit a přijde paní ze sociálního mylsíme si jeslti nemá nárok na plnou bezmocnost, i více peněz a tudíž bysme jí někoho mohli právě zaplatit, měla by ais o 4 tisíce víc a stačilo by aby tam 2x denně někdo k ní šel, pomohl jí co potřebuje, to zase tak drahý není, ale kdyby jí to dali no..

odpo jdu na nehty, ted jsem uklízela a v pá nanovo, jindra má volno tak je asi vyšlu ven, půjdu s kamarádkou na břečtan na výzdobu stolů a budu uklízet, doufám, že to s těma nehtama budu umět :grinning:

Olí at jsou zubáci co nejdřív venku, nám taky rostou, kačka pořád kaká, a má úplně spruzelnou prdelku a pipinku to ještě neměla bolí jí to, pláče, tak jsme byly u dr mám Imazol, ten nám už zabral, tak snad zabere i ted, rostou jí 3 zoubky najednou chudince, o jednom jsem ani nevěděla a už je špičička a ty dva zatím nic, ale jsou vidět pod dásničkama..
3. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
ahoj Jani,
tak to budete mít náročný s babičkou. My měli několik měsíců u nás taťkovo tatínka a teda bylo to náročný, taky měl plíny, ale chtěl chodit i na záchod, takže jsme ho tam dycky dva vlekli...no a pak přebalit...bylo to divný...pak už se to ale nedalo, a musel být v domově důchodců. :frowning2:
Tak držím palečky, aˇdostane ty peníze navíc a můžete jí někoho zaplatit.

Já teďka zkulturnila byt a udělala si kafíčko, tak počítám, že tu chvilku pohody mi Jájouš za chvilku zkazí a vzbudí se, a z obýváku bude za chvilku zas kůlnička na dříví. :angry: :grinning:
3. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
ahojky tak nehtíky mám ani mi nevadí..

holky co máte pekárnu chleba je to teda dobrá věc možná jí dostaneme jako dar svědkyně ted vybírá :grinning:

já vařím, do toho mi kačí pořád brečí asi zoubky a ta prdelka jí pálí chudinka moje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Holky, holky..nepřišla vám ode mne "zpráva" na mail, že jsem vám nechala vzkaz na Badoo.cz??Jesti jo, nikam se neregistrujte, je to nějaký pojebaný server!!!!Vybrakuje adresář a posílá dál tyhle zprávy, že vám někdo nechává vzkaz...
3. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
bré ranko,

Mišíí, jak je? vzkaz mi přišel, tak jsem ho smázla :wink:
Jani, držím palce s babičkou:slight_smile: co sehnat nějaký dům s pečovatelskou službou?
4. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky,
jsem zapomněla hodit omluvenku, byla jsem celý den s Jájou u kámošky v PV. A kde jste všichni?
4. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
autor
no nevím, kde se všechny toulaj :sweat_smile:
4. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj prcinky :sweat_smile: :grinning:

Já jsem po O s Daníkem hajala, je mi tak zvláštně pořád :pensive: dnes opět k obědu jen těstoviny, teď se cpu chlebem, jako žaludek i střeva jou v klidu, ale nemám chuť na nic, jsem unavená a dnes mě ještě bolí makovice.Jsem taková celkově spomalená a nic se mi nechce.

Daník měl zase brutus noc :unamused: pořád se mlel a nespal, tak že by další zubík..no kéž by a ať je už sakra od zubů pokoj, my fakt víme o každém zubu, dětičky, co je to netrápí mají fakt štěstíčko :dizzy_face:

Tak dnes tu byl chlápek tady co se kámoší s tchánem a dělá dlažbu, tak nám jí přijde udělat na konci srpna až :pensive: takže fakt léto ještě bude na podkroví, ach jo..ale alespoň jsem petra přemluvila, ať to nedělá sám!!!!!!!To mám radost
4. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.