• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky, prosím klikly byste hlásek tady na odkaz, je to pro mou kamarádku z prosince Hanika, je to hodná holka, přítulná, nekouše :grinning: :grinning: :grinning: tak jí prosím klikněte, díííky!!!
http://usmev.impuls.cz/galerie/661
4. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
odhlasováno :grinning:
Miššííí, to mně mrzí, že je Ti furt divně :cry: , ale pokud máte špatný noci, tak není divu, že jsi zpomalená....
dlažbu až koncem srpna? :sweat_smile: chjo, to jsou prostoje :unamused:
4. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
holky je to v čudu mám nervy, táta mi psal sms večer bude volat, babička měla jít dnes domů a psal, že nepůjde a že ani nebude, že jí zítra odvážejí na LDN ku u nás už není asi, tak nevím kam, a včera říkali, že jde ve čt domů jsem hotová, jestli jí pošlou pryč, a ted 2 dny před svatbou..akorát se mi chce brečet, vůbec nevím co se děje, táta mi psal, že neví co bude dál..večer má volat :frowning2:
4. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
tak jsem s ním už mluvila a jde tam tak na 6 týdnů že tam s ní budou cvičit a snad jí pomůžou a když ne a vůbec se nerozchodí tak bud pečovatelská služba když se sežene nebo domov důchodců a tomu se bráním já mysllím že by to těžko snášela a já taky, jak se tam některý lidi chovají ke starým lidem, je mi z toho zle, ted když mám řešit svatbu, tak 6 týdnů a pak se uvidí..prý dneska byla i čipernější říkal táta, kéž by!! jsem z toho fakt špatná!!
4. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
JAni, to je teda fakt pech, takhle před svatbou :frowning2: :frowning2: zkus na to nemyslet a řešit tohle až po svatbě!!!Babičce tam jistě pomohou a pak bude moct na ty nožky :wink: Stejnak jsi asi nepočítala, že na svatbu půjde nebo jo??

Evi, no prostoje..on nemůže, že prý dělá nějaký novostavby, v červenci dovča, takže až konec srpna no :unamused: tak my stejnak do chodby nemůžeme zatím dávat, až po nových dveřích, ty budou v půlce července, ale mohl začít třeba ložnicí :confounded: no nedá se nic dělat, na něj si počkáme, je strašně rychlý a šikovný, vedle u tchýně taky byl
4. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
a už jsem vyndala starý těhu test a zítra ho zkusím :grinning: už jsem si vsugerovala, že možná těhu jsem, bolí mě prsa :grinning: ale jsem starý hypochondr :grinning: ale takhle divně mi fakt bylo na začátku těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
třeba jo a Daník bude mít sourozence :grinning: straším vid?

nepočítala jsem že by šla babí na svatbu, nechodí, ale pár krůčků udělala, tak na tý Geriatrii se budou snažit jí rozcvičit aby se postavila, má na to 6týdnů a pak se neví co dál.bud pečovatelka že k ní bude chodit vypomáhat..dle peněz co si účtuje ale stará se o jindrovu babičku je taky nemohoucí a prý to není tak drahý..nebo pak nějakej domov..je to fakt na palici kéž by jí tam rozcvičili!!! :confused: :sweat_smile:
4. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
ajoj,
Jé Miško sakryš, tak že by přeci :grinning:
Jani babí to zvládne uvidíš.
Holky tak u nás třetí nos děs, ale už má maxi boule na těch předních horních dásních a kousíček jednoho zubu už skoro kouká,tak ještě pár nocí... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a bude další zuban.
Jo hlasík jsem poslala a Miško letos to ještě nahoře zvládnete a příští rok už si to budete užívat dole, vydržte, zato to budete pak mít moc hezký určo :wink:
4. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Ahojky,

jéé Míšo že by fakt těhu jooo :grinning: :grinning: To jsem zvědavá na výsledek :wink:

Jani s babičkou mě to mrzí, snad bude líp. Se starýma lidma je to pak těžký, ale určitě jí někde pomůžou, když se jí budou pilně věnovat.

My jsme dnes měli super den. Sestřenka nám za to, že jsem jí půjčila nějaké věci po Ondrovi ( je těhotná) koupila pernametnku na rodinné plavání do Kenny (tam jsme chodili plavčit) a tak jsme byli v bazénu. Ondra jen viděl vodu hned jásal a hned tam chtěl. Totálně si to užíval a bylo to moc fajn. Chceme chodit jednou týdně,tak to bude fajn :slight_smile:

Jinak mi v pondělí razíme na dovču, jedeme ke kamarádce do Německa, tak se moooc těšim!!! Už začínám mít cestovní horečku :grinning:
4. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Holky, určitě ne, ale furt nad tím přemýšlím, že to musím pro klid udělat :grinning: Už jsem nad tím přemýšlela, co kdyby jo...co vše bych zase musela kupovat, když jsem se toho zbavila :grinning: snad zase raději začnu brát HA, ať nemusím tak žhavit mozkový buňky častěji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Fakt těhu nechci!!!!!!!

Oli, no u nás je to taky katasrofa s tím spaním..hele ale jsem zjistila že fakt pomáhá ten babydent, já mu to teď mažu než jdeme odpo ven s kámoškou a on je tak hodnej a nevzteká se, že mu např.Adam nechce pujčit motorku apod. :dizzy_face: a je tak veselej a blbne :dizzy_face: fakt se těším, až zuby bolet nebudou, pže ho to fakt evidentně šíleně ovlivňuje, asi ani žádnou kinezioložku nepotřebuje :sweat_smile: :sweat_smile:
S tím bydlením máš pravdu, ale já už mám v té jedné místnosti fakt ponorku a Daník jak roste, tak je to náročnější, fakt se na to bydlení dole třesu :grinning: ale snad teda na ty Vánoce no... :grinning: :grinning:

Baru, no vy se máte do Německa :dizzy_face: A sestřenka je hodná :wink: Ondra má takhle vodu rád..taky bych měla s daníkem někam vyrazit na bazen, zda se jeho vztah k vodičce změnil :wink:

Tak dobrou :dizzy_face: dnes jdu spát už takhle brzo, žádný vysedávání u telky do 11..stejnak mi nedávají Ano šéfe, tak nemám na co zírat....
4. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Baru to se máš,my za komplet celou výbavu co jsme dali švagrový né,že nedostali nic:zipper_mouth: (já teda nic nečekala)ale když píšeš,že se to tak dělá,tak je to hezký,ale ještě k tomu mám strašný výčitky :pensive: každej den o tom přemýšlím...
Jer jasný,že,když je teď ona těhotná,že jí jsme k dispozici,věci jako je lehátko,váha,chůvičky,tetra osušky,zabálky,deky do kočárku apod jsou samozřejmostí.O tom nemluvím,to se nezničí,ale ona se ptala,jestli jsme přemýšleli jak s věcma na sebe,jestli jí je dáme nebo necháme na druhý a já jí napsala,že si je schováváme na druhý,pač tam jsou fakt pěkný věcičky nebo úplně nový a novou výbavu za 5 tisíc nebo nevim už kolik,ale mrtě se mi fakt nechce kupovat,navíc v tu dobu na to fakt nebudu mít si vyhazovat za další věci,když si je můžu schovat,že jo,no,ale napsala jsem jí,že jí můžu věcičky pujčit,nakonec to dopadlo tak,že si je budeme pujčovat dokud se nezničí(tzn. že je po výbavičce) a na další miminko nová výbava za x tisíc na kterou mít nebudu s tímhle příjmem.Chápete jak to myslim.No a Péťa myslel,že teda ty věco roztřídím a nechám si ty hezký a jí pujčim jen něco,jenže mě to nedalo,chtěla jsem pomoct a bylo mi to blbý ji je nepujčit a dala jsem jí celou tu krabici od 0-6 měsíců komplet všechno,no a každej mi říká,že sem udělala strašnou chybu,že ty věcičky už nebudou nikdy vypadat hezky a už vůbec ne nově.Pač po několika praních už takový prostě nebudou,no a já mám teď výčitky,že jsem jí ty věcičky na sebe pujčila,když se zničí praním a už nebudou vypadat tak hezky :cry: takže moje druhý miminko na sebe nebude mít hezký věcičky max tak na nošení doma a na ven stejně budeme muset zase koupit.Já sem chtěla fakt pomoc a měla jsem z toho dobrej pocit,oni nám po narození na malýho dali taky spousty věcí,ale když to slyším,tak mě to užírá víc a víc a strašně moc,že sem udělala chybu,achjo:frowning2: nejhorší je,že už jí nemůřu nic říct,nebylo by to hezký to chtít zpátky a nedělá se to a byla by naštvaná,já jsem prostě debil,že neumim nic říct :cry: :cry: :cry: :pensive:

tak sem si aspoň někomu vylila srdíčko,pač mě to moc trápí a užírá,jako je to správný,já to vim,ale když mě to takhle kolem říkají a já s pocitem,že budu muset kupovat novou výbavičku za ty peníze,který mít nebudu jsem z toho smutná a nemám z toho radost :pensive:

Jani to mě mrzí s babičkou :pensive: drž se už jen chviličku a příjde tvůj krásný den

Mišulko držim palečky,hned ráno si ho udělej a dej vědět

holky mě od včerejška tak strašně bolí v krku,to je hodinu od hodiny horší.Házim do sebe Modafen a nic,nemůžu vůbec polykat,tak strašně to bolí :cry:

Baru užij si dovču

Oloušku ať se brzy zoubky vyklubou a netrápěj :frowning2:
4. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
jinak,kdyby si to náhodou někdo komu naše diskuze nepatří,holky řekněte mi,že na mě nemůže být nikdo naštvaný,že to de mě není ošklivý tyhle pocity?Děkuju :frowning2:
4. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
jen jestli to ode mě není opravdu sobecký a ošklivý,že to,že jsem jí všechno pujčila je přece normální a v pořádku...tak je,já vím,ale těch peněz pak za nový věcičky :cry:
4. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
dobré ránko,
nejdřív se vykecám a pak Vás dočtu ju.

Holky u nás už čtvrtá noc katastrofa, 2 x jsem mu to namazala, jednou dala Panadol sirup a stejně se pořád budil a brečel, nakonec spal zase u mě, ale pořád fňukal. Děs, už od rána je na přetržení, asi ho to fakt bolí, zas jsem mu to namazala a dala ho chrupat, tak uvidím jestli usne. A to nám stále kouká jen malinká špička té jedničky, uáá a dotoho mu roste i ta druhá.
Miško kde jsi koupila ten Baby dent, v lékárně mi řekli, že už se nevyrábí. Calgel mi neprodali bez receptu, tak mám Kamistad (nebo tak nějak, že je to to samý) - ale píšou, že se to může jen 3 x denně. :frowning2:

Miško co testíK?

Zuzí no asi bych si být tebou ty hezčí věci schovala na druhýho mimouška. (záleží jak moc dobrý vztah máte... asi své hodně dobré kamarádce, bych je půjčila, s tím,že je bude šetřit, že jsou na svátek, a ne na doma a tak...) Ale na druhou stranu, když si vzpomenu na Jáju, tak věci do půl roku co měl nový jsou krásný a v pohodě i teď. On teda neblindil, takže žádné fleky nebo tak. A do těch půl roku dítě neleze většinou, takže to fakt nezničí tím ležením a otáčením. Tak myslím, že se nemusíš bát. Pokud to švagrová teda nebude prát na 60 furt. Což je zbytečný, pr mimi to oblečení nemá tak špinavý. A jinak sobecký to není,ty tvé pocity, je jasný, že to není zadarmo a i druhé mimi chceš mít pěkně oblečený. Zkus se se švagrovou domluvit, ať se k tomu chová šetrně atd...
5. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Oloušku tak to ona bude,to je jasný,jde o to jestli se ty věci nezničej praním,pak dočtu malej řve
5. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
ahojky,

Mišul, co test?
Olí, chceš poslat babydent? na Vendu neučinkuje, jen ho tím rozčílím k nepříčetnosti :sweat_smile:
Zuzí, mně to taky nepřijde sobecký :wink: , ale Olí má pravdu :slight_smile: miminko těch prvních 6 měsíců nic neničí (teda pokud nebudou dávat mrkev už od narození :wink: ), i když Venda blindil, tak to šlo vyprat i na 40 a fleky od mlíka tam nebyly :wink:
Jani, neboj v ty LDN se jí budou věnovat(doufám) a babi se rozchodí a když ne, tak vy získáte čas na sehnání nějaký pečovatelky :wink: myslím, že tak je to lepší :wink:
Baru, sestřenka měla skvělý nápad a dovču si pěkně užij :dizzy_face:

holký v únorovkách se narodilo další mimi :dizzy_face: (od holky, co s náma měla termín, ale nedopadlo to dobře :cry: ) Matyášek se narodil 23+2 :sweat_smile: a má 660g, prý i po narození křičel :dizzy_face: a dýchá sám :dizzy_face: jsem z toho na měkko, snad to dobře dopadne :pensive:
5. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Eví o Matyáškovi mi psala kámoška, je to borec, že dýchá sám. Zvládnou to určo, musejí, jsem četla ten její osud s těma broučkama v bříšku předtím...

Eví a myslíš, že to můžu střídat ten babydent s kamistadem? nebo, že bych ten kamistad mázla víckrát denně?

Jak píše Eví, stačí prát na 40 a bude to v poho :wink:
5. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Olí, moc bych to s tím kamistadem nepřeháněla :sweat_smile: je to plný etanolu, tak ať Jájouš není ožralej :grinning: :grinning: :grinning: a ten babydent je hooodně podobnej :wink:
holky z února používaj nějaký homeo, zkusím zjistit název :wink: , jestli chceš
5. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Jéé Eví určite, homeo by bylo lepší. Kujííí
5. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
jdu to zjistit :wink: ,
5. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
ty jo, tak jestli on neměl ráno absťák :sweat_smile: :grinning:, no v noci jsem mu to mázla jen dvakrát, tak to snad néé :grinning:
5. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
ááááá Jája notor :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
jo holky jsem vám zapomněla napsat to nejdůležitější - jsme slavnostně propuštěni z rehabky - sice prý z kosmetickými vadami -ta vytáčená nožka a ne ještě úplně ok páteř, ale vzhledem k neucvičitelnému dítěti .... :sweat_smile:
Tak už i na rehabce prohlásili, že je to divoch a konstatovali... další jen tak nebude co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
gramatická vsuvka - S vadami
5. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
gratulujuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kde máme tu Mišku? ta našla // a švihlo to sní asi :zipper_mouth: :grinning:
5. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Eví no něco podobného jsem chtěla před chvílí napsat, ale pak jsem si to rozmyslela :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
No já čekám, že mně Mišule sežere za živa :grinning: :grinning: :grinning: až se objeví :grinning:
5. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
olí : Chamomilla vulgaris 9CH
5. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
tak já už vim jak Miška dopadla,ale nechám to na ní,aby vám to řekla :grinning:

jinak se omlouvám,budu reagovat jen na odpo na moje příspěvky,pač nemám čas pořádně číst a odepsat,tak jak bude čas,malej strašně řve,je to hrůůůůůůza co dělá poslední dny,už nechci druhý mimi,to se nedá
jinak jsem ráda,že píšete vesměs pozitvní reakce,to je dobře,aspoň mě ty výčitky přejdou
5. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
jo a Míša příjde po obědě
5. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.