• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
tak doufám, že budou mít brzo oběd, páč jsem napjatá jako drát :grinning:
5. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
já jsem napjatá jak dva dráty :grinning: a jdu krmit zvíře, dalo si hoďku a půl spánku, tak asi etanol zabral :grinning:
5. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: já teprve vařím, hlad mám jako kráva a dítě zatím ještě chrupe(a doufám, že ještě chvilku bude :grinning: )
5. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
já už dnes nemůžu, dítě snědlo 5 lžiček, šestou rozmatlalo po vlasech a už nechce. Se na to vyprdnu, vždy když se snažím a patlám se s něčím extra tak to nechce, že jsem se na to nevyprdla a neuvařila tradičně zeleninku, maso přílohu. No počkám, jestli bude chtít za chvíli. Jdu zkulturnit kuchyň.
5. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Olí, no jestli ho trápěj kousáky, tak se nediv :wink: taky by mi jídlo nejelo :wink:
5. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
nojo to je fakt, jsem si vybrala blbej den na patlání omáčky no :sweat_smile: . Ale teď vypadá spokojeně, narovnává postupně všechny hračky na dvdčko - to bude mít tatínek radost... :grinning: :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
název těch homeo máš na předchozí stránce :wink:
kde je ta Míša :grinning:
5. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Kuk

test dopadl dobře, negativně :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: a ani jsem ho si nemusela dělat, ráno jsem se už probudila ve své kůži, už jsem to zase já,aktiv Mishel :grinning: už jsem tu zase dopo řádila u plotny a shadrem v ruce :grinning: :grinning:
jdu dočíst
5. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
super, kujíí.

vítáme zpátky aktiv Mishel :wink:
5. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
tak to je super, že test dopadl dobře :grinning: :grinning: :grinning: jsem si myslea, že smejčíš :grinning: :grinning: :grinning:
autor
jo Olí, jakou jsi dělala omajdu?
no sláva míšo tak máš radost vid? :grinning:

Zuzi at je ti líp to počasí je na h.... to tomu nepřidá..

holky jdu uklízet, kdybych už nepřišla, tak na mě myslete, at neprší, nebrečím, at to ustojím..šaty mám doma jsou mi dobře :dizzy_face: mám tam našitý vycpávky :grinning: hlavně at nejsem nervozní, tak se mějte a díky moc všem!! mám vás ráda!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

naposledy jako slečna Pomichálková :wink: :frowning2: ale je mi z toho i tak trochu smutno už jsem si za těch skoro 30 let na to příjmení zvykla!!
5. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Eví takovou jakoby svíčkovou.

Jé Janíííí ty jo, vlastně zítra. Jéééééé. Tak si to zítra moc moc moc užijte :wink: Budeme na vás myslet, ať je hezky a aspoň trochu teplo :wink:
5. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky, vy jste paka, prej to s ní švihlo :grinning: :grinning: že má // :grinning: :grinning:

Oluš, zrovna včera mi kámoška taky říkala, že Babydent se už nedělá :cry: škoda, fakt to malýmu pomáhá, ale Oli až teď, když už se mu ty zuby rozrostly, když mu byl rok a lezly ty první, tak to vážně nepomáhalo a byl umručenej a uječenej i přes to :pensive:
Super to s rehabkou :dizzy_face: konečně pokoj, co :dizzy_face:

Eví, teda to je miminko 660g :sweat_smile: a ta holčina čekala s váma a potratila??? :confused: Tak to teda doufám, že to Mates zvládne dobře!!!!!!Ale je to teda drobeček :confused:

Zuzí, tak proč to řešíš, když ppíšeš, že druhý nechceš :sweat_smile: ...né si dělám srandu, taky jsem tvrdila a tvrdím, když je Dan na zabití, že druhý nikdy....no tak s věcma..měla bych stejný myšlenky jako Ty a taky bych si nadávala, že jsem jí dala i úplně nový nejetý!!!!!!!Dala bych jen ty používané a nové schovala,a el zase mají holky pravdu v tom, že se to fakt neponičí, taky nám zůstaly ty věci pěkné, i když blindí, stejnak se to vypere a tady fakt záleží na švagrovce, jak se k tomu bude chovat :pensive:
5. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Zrovna jsem chtěla psát, že je mi líto Jany na zítra s počasím :cry: :cry: je teda vážně ošklivě :cry: :cry:
Jani, myslíme na tebe, zvládni to, moc si to užij, pořádně se střískej :grinning: :grinning: a super, že šatky sedí :dizzy_face: :dizzy_face:

Olí mě taky Daník nejí, když ho bolí zuby, včera jsem vyhazovala mísu masa s dušenou mrkví a bramborem :angry: :angry: ale dnes teda rizotko baštil jedna báseň :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak snědl dalších pět lžiček a už nechce. Tak jdeme ven, než začne chc.... :angry:
5. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Mišíí, tady je její albíčko, tam je souhrn, co se dělo v min.těhu http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=270958&vReferer=%2Fphotos%2Fmaova , fotky prťouse tam nejsou...

Jani, držím palce, krásně si užij poslední svobodnou noc:grinning: a zítřejší den, ať je nejkrásnějším :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Venca snědl obídek :dizzy_face: naprosto miluje těstoviny :grinning: měly jste slyšet ten řev, když jsem uklízela zbytek syrových :grinning: a teď se cpe melounem :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
No to je v řiti :unamused: :cry: chudák holčina, fakt na malýho moc myslím, aby to zvládnul, přeci jen měl být v bříšku ještě dost dlouho!!!!!!!To je stejně zváštní, že se jí to stalo tolikrát, co????Co to je příčinu, že se ta děloha zbavuje mimíska po tom 20tt???!!!!

Evi, už jste byli na spalničkách, příušnicívh, zarděnkách????
5. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Mišíí, já nevím :sweat_smile: a ani dr. nic nenašli :sweat_smile:

nebyli, 30.6. jdem na 18.měsíční, tak uvidíme...my měli před 14 dny teprve 4.hexu :wink: nijak na to očko nespěchám :grinning: reakce bývaj docela drámo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prý čím později se dá, tím je líp snášeno :slight_smile: doufám, že to bude až na podzim( dr. přes léto očkuje nerada :wink: )
5. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
No to je divný, že ani Dr.nic nenašli!!!!! :frowning2:

Hm, my jdeme 24.6., já jsem na to taky nespěchala, já jen, že všichni chodí v 15.měsíci a naše si dává na čas...no doufám, že zrovna nebudou pařáky, nerada bych aby měl chudák reakci a doma 26st :confounded: tak uvdíme...
5. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
15. měsíců je první možnej termín :wink:
reakce bývá až 7.-10.den
5. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
jj vím, že je reakce až o dost později po píchnutí....taky nikam nebudu mít v plánu raději jet!!!!!!Sice hexy jsme snášely skvěle, ale tohohle se teda už bojím :confounded:
5. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
dítě mi ze záchoda doneslo vložky :grinning: co tím chce jako naznačit? :grinning: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to fakt nevím :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :grinning:
5. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
má nějak dobrou náladu :grinning: :grinning: :grinning: lítá tu jak splašenej a má záchvaty smíchu :grinning: :grinning: :grinning: bylo by nejlepší jít ven než tady zdemoluje byt :grinning: , ale čekáme na babi
5. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
no a u nás teda kape, tak to k vám asi dojde :sweat_smile: to je dobře, že je vysmátej :sunglasses: co bychom za to daly Oli, Zuzo, že??? :grinning: :grinning: :grinning:
Mě se už Danda budí, tak pápá
5. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
páááá :grinning:
5. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak konečně mám chvilku,dočetla jsem a samozřejmě než došla na konec tak vše pozapomínala :cry:

Tak co si pamatuju:

Jani strašně moc mě mrzí to počasí,červen a taková kláda.Tak,kdybych už dnes nebyla,pač s malym je to fakt záhul,tak ti:
Moooc přeju,aby aspoň v tvým srdíčku to sluníčko zítra a po celé dny šťastného manželství svítilo v duši a nad Vaší celou rodinkou-Ať jste strašně moc šťastný,máte se stále rádi a Jindra ať si Tě váží až do konce svého života.Přeju Vám jenom krásný manželský život plný překrásných zážitků a radosti.Ať jsi šťastná,je to Tvůj den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně štěstí,máme Tě rádi :dizzy_face:

tu maovu sleduju už dýl,jak má trnitou cestu k miminku a teď,když konečně vydržely,tak né opět dokonce,chudáček,moc jim přeju,aby maličké bylo vééliký bojovníček a své místo tady na světě si určitě vybojuje.Strašně moc sil jim přeju a posílám

Oli moc mě mrzí ty zoubky:frowning2: a gratuluju k úspěšné rehabce:dizzy_face:super:dizzy_face:

mě furt tak bolí v krku:frowning2:

a teď vám napíšu kousek od nás.Je to peklo holky a nedá se to vydržet,napadají mě už myšlenky strašných věcí nebo mám Péťulku chuť každou chvíli seřezat co se to děje :pensive: :cry:
A to říkám já,takže je to fakt vážný,víte,že bych nikdy nechtěl,ale........navíc on za to ani nemůže:frowning2:

Od doby co jsme přijeli z nemocnice doma dva tři dny celej den pokňourával,od rána do večera,prostě pořád,ale říkala jsem si,že mu ještě není dobře,že až bude tak to bude dobrý,jenže on začal lítat a už je úplně v poho a začala místo kňourání od rána do večera brečet.Ale jak!Stačí,abych se k němu otočila zády,udělala o krok víc než on,stratil mě z dohledu apod. tak sem si říkala,že je zvykjlej teď z nemocnice na nošení od rána do večera,usínání při hlazení,tak se není čemu divit,doma chce pořád nosit,pořád po mě lízt,nedej bože,když se zvednu např. to je takovej pláč,že těžko uvěřit,že to dělá,že mě chce a né,že ho něco bolí,fakt strašněj pláč.Tak sem si říkala,že ho to časem odnaučíme,jenže on den ode dne přidává a brečí fakt celej den.Tak jsme včera byli u naší dr. jí donýst papíry z nemocnice a taky se poradit ohledně stravy a odběrů a říkala jsem jí rovnou o tom brečení a že si myslim,že je to tím jak je zvyklej nosit z nemocnice a víte co mi řekla?Že utrpěl šok a že mu musíme vyhovět,aby se ještě víc neprohluboval,takže on tady týden brečí a já mu nechci vyhovět,pač si myslim,že je roznošenej a on chudák je v šoku z toho pobytu a z toho co s nim dělali,že mě potřebuje.No a tchýně(chtěla jít poprvé se mnou) prej,takový hodný miminko to,ale bylo a teď je takovej too a dr. že se většinou nebo spousty dětí po pobytu v nemocnici a potom co tam prožijí změní tak,že už nikdy nebudou takový jaký byli.Tak říkám,ale,že,když ho budu nosit,že si na to zvykne a pak se toho nezbaví a ona,že z toho vyroste.Takže díky nemocnici se z našeho nejhoděnjšího miminečka stal démoc co bude brečet od rána do večera,kvůli následkům z nemocncie a později z toho,že si zvykne být pořád nošenej,když ho máme nosit kvůli traumatu.Holky já se z toho zbláznim.Od rána zase brečí,jen co se probudil sem ho vzala a jen co sem ho začla pokládat na zem tak strašně začal brečet a je to pořád,že už sem se neudržela a dala mu přes plínku.Si neuvědomim,že za to chudák nemůže,že je v šoku a já místo toho,abych ho vzala,tak mě tak strašně štve teďka tím jak pořád brečí,že mu ještě dám,chápete to?To se nedá vydržet,já si nemůžu napustit ani konvici :cry: :cry: :cry: co s tím mám dělat jako?Co by jste dělali vy na mým místě,když víte,že brečí protože je v šoku,ale jak by brečel každej den,tak by jste dělali to co říkala dr.?Abych mu neublížila tím,že ho nějak nevezmu např. hned jak bude chtít,ale tohle přece taky nejde,dyť bude rozcapenej jak prase :cry:
5. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
jinak se omlouvám,teď mo došlo jak je to poslední dobou se mnou a příspěvky ode mě zas na hovno :cry: jak pořád něco je,promiňte :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: já zas příjdu,až bude vše v pořádku kolem mě radši :cry:
5. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.