• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
dítko mám s babí venku :dizzy_face:
Zuzííí, budˇtu s náma i když nemáš zrovna své nejlepší dny!!!!
Já s Tebou budu v dobrém i zlém :grinning: :wink: a holky určo taky
5. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
já už nemůžu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
5. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
neplač!!!
bude zas dobře!!!!
5. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
nebude,mě už fakt z toh tečou slzy,já už fakt nemůžu,chci pryč,já to nezvládám tohle celodení brečení :cry:

co s tím?
5. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
já Tě chápu, ale radu nemám :sweat_smile: :pensive:
5. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
já už prostě fakt nemůžu,končim :pensive:
5. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
jak jako končíš?
5. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
Zuzanko buď tady s náma. To nevadí, že nemáš dobrou náladu, třebas se trošku uleví, když se vypovídáš.
5. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Zuzí hele a co ho nosit v Manduce nebo nějakém podobném nosítku. Bude k tobě přitulenej a zároveň i něco uděláš. Kámoška říkala, že známá měla dítě 1,5 roku na Jipce a malej s nima pak půl roku nemluvil, to se zpraví, musíš vydržet, fakt to pro něj bylo náročný.
5. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
Olí, to je dost dobrej nápad:slight_smile:
5. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
nebo ještě uvázat do šátku, ale to je složitější na vyndavání a víc se prcek pronese. A šátek bych Ti Zuzí mohla půjčit, my ho teďka nosíme jen v Manduce už.

Miškoooo, sím sím, hlásí se zájemce o botečky z Mimibazaru :wink:
5. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
nebo si může Zuzka manducu půjčit na pár dní z nějakýho net. obchodu:wink:
5. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Eví vidíš, to je taky super nápad
5. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
No bez Tvého výtečného nápadu, by mně to nenapadlo :pensive:
5. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Venda přišel z prochajdy úplně vyhladovělej:grinning: sněd chlebík s máslem, 2 tyčinky kidiboo, čtvrt salátový okurky a stále toho bylo málo, tak mi ukradl tvarohovej koláček :grinning: , kterej v něm zahučel s rychlostí blesku :grinning: :grinning: :grinning:
to dítě mně asi brzo sežere :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
kuwa, teď jsem koukla na mimibazar a ty brýle jsou fuč, než já se rozhoupu :cry: :cry: :cry:
5. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
autor
hmmm, to naštve :sweat_smile:
5. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
nojo jsem blbá no, tak budu muset vysolit víc.
5. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
no jdu mu ještě nakrájet jabko :sweat_smile: stojí před lednicí a tváří se, že tejden nejedl :sweat_smile:
co s tou babi na prochajdě dělal? :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
díky holky!!

ted poslouchám písničky, co máme na obřad a chce se mi brečet už ted
5. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak jsem tu a zase teda s odlišným názorem na Peťulku :fearful:
Mám celkem dost kamarádek, jak osobních, tak tady na koni, co byli s dětma v nemocnici a náhodou taky kolem roka, teď aktuálně byla prosincovka s Ondrou na trhání mandlí a to už jsou v nemocnici asi po třetí a žádné z dítek neutrpělo žádný otřes z pobytu tam a myslím, že Ti to Dr.řekla, jen aby tě odbyla a co bych teda řekla já, tak že to teda nemocnicí je, ale ne stresem z ní, ale že jsi u něj petmanentně byla, chovala, hladila, pořád u něj a teď doma tomu tak není a tak ječí, prostě si myslím, že si vyžaduje Tvou 100% pozornost..jak spí v noci???????????????????????????????????
Neřeknu, jak píše Oli, že bylo dítě na Jipu, tzn.bez rodičů, ale Ty jsi s malým byla pořád, takže není podle mě důvod na tak strašný otřes, že by takhle vyváděl, většinou, co ty holky říkají, že jsou ty děti doma tak hodné, pže jsou rády, že jsou doma a ne někde, kde to neznají..toť můj názor a hlavně byl uječený i před nemocnicí, ještě bych se pozastavila, kdyby tda začal takhle vyvádět až po příchodu z nemocnice...
Jinak ať Tě krček co nejdřív půstí, ještě tohle do toho, fakt se nedivím, že toho máš už vážně dost :cry: :cry:

Olíí, jaké botičky??????
5. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
Oli, tyodrý dvacítky??

Evi, hele Vašík toho na posezení snědl tolik, jako Dáňa za celý den :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je pažrout :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
na to jsem taky chtěla reagovat jak Vašík hezky papá :dizzy_face: jen ať jí..

jinak ohledně Péťulky si myslím co Míša teda já osobně neznám nikoho kdo by měl dítě, který by mělo následy z pobytu v nemocnici, asi je to fakt že si tam zvykl se chovat, mazlit, tulit a teď by to chtěl i doma, ale musí to být na bednu vím o čem mluvím..kačí se teprve te jakž takž naučíla sama spát ,ale jsem nevýslově vděčná a trvalo nám to rok, když jsem o tom přestala mluvit a stěžovat si tak se to jako mávnutím kouzelnýho proutku naučila sama :dizzy_face: :dizzy_face:

za chvíli jdu zdobit stoly a dělat výzdobu do restaurace, tatínek šel volit, čekám na kamarádku tady z koníka a jdeme na to, ještě že jí mám jsem na tohle kopyťák :confounded:
5. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Miško jojo ty modré dvacítky. Jdu vykoupat dítko. Pak nakouknu.
5. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
Míši,on takovejhle před nemocnicí nebyl ani náhodou a když jsem jí říkala,že si myslim,že to je tím,že byl zvyklej nosit hladit chovat,tak mi na to řekla,že je v šoku a né tímhle.Proč by mě odporovala a nedala za pravdu a bylo by to?Já si spíš myslim jestli to je tak jak říká,že je myšleno to jak do něj pořád píchali a násilím rvali pití kde mu dvě sestry drželi hlavičku a rvali to do něj stříkačkou,jestli není myšleno tohle víš.On je pobyt a pobyt v tý nemocnici.Já si myslela to co ty,ale nechápu proč by mi dr nedala za pravdu,mohla říct jo máte pravdu a já bych se k tomu tak postavila.Teď se,ale bojim dělat to,abych ho to odnaučila,když dle ní mě potřebuje.Takže mám zmatek.Je to,ale jedno,názorama jste na tom každej jinak,takže stejně na nic nepříjdem.Už je to stejně jedno,je to v prdeli
5. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
jinak moc děkuju Olouškoj a Evičce za chtění mi pomoct najít řešení a podporu.Děkuju sluníčka moje.Tak pá
5. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
jo ještě jsem zapoměla Mišulko spinká krásně pořád celou noc a děkuju za krček :pensive:

pusinku vám,mějte se hezky a držte se
5. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Zuzí, no to je fakt, že mohla s Tebou souhlasit...no pobyt a pobyt..když 18.měs.dítěti rvou mandle, tak to asi taky není zrovna bezva zážitek..hele, ale kdyby měl nějaký otřes a děs z nemocnice, tak by se jistě budil v noci, pže by měl noční můry a zdálo by se mu o tom...no tohle je blbá situace pže se fakt budeme dohadovat a každý bude tvrdit něco jinýho.Ale prostě já si stojím za tím, že jakmile ho budeš teď pořád nosit a chovat, tak už to jen tak nepřejde :pensive: :pensive: :pensive: je to fakt na pikaču :unamused: :pensive:
Drž se hlavně Ty!!!!!!!
5. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Jj,to sned na posezeni:astonished: normos tolik nesvaci,ale asi se vylital venku... Zuzi,nemas zac...zkus ho nejak rozptylit,u nas funguje bublifuk-rozptyli kazdou spatnou naladu:grinning: Jani,to je fajn,ze uz Kaci pekne spi.
5. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
to mě úplně vypadlo!!!Ze včerejška na dnešek v noci třikrát plakal z ničeho nic,ale jinak spí celou noc.Je to prostě na nic.Děkuju všem,zkusim se dát nějak ddo pořádku,protože už fakt nemůžu a až bude líp tak příjdu na pokec,hlavně,až bude čas,pač s nim fakt není :pensive:
5. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.