• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Kuk

my jsme byli na dětském dnu od mojí práce, bylo to fajn, počásko se jakštakš drželo, začalo pršet, když jsme akorát šli pryč.Bylo ale málo lidí, tak 1/3 co normálně, nakonec si děti losovali čísla a vybírali si hračky, paní byla hodná a dala nám 3 čísílka :dizzy_face: tak máme autíčko, kvokací slepici a knížku.Já jsem tak vyfoukaná, že bych v tu ránu spala :grinning:
Myslela jsem přes den n Janinu, jak si to asi užívá :wink:
6. čer 2009 v 17:36  • Odpověz
Kuk,
já dopo seděla nad bakalářkou a odpo jsme šli ke kámošce na grilování, kupodivu bylo i pěkně, ale po šesté začalo pršet, tak jsme se přestěhovali do stodoly a to už se Jájouškovi nelíbilo, tak jsme jeli domů.
No doufám,že v Kolíně bylo aspoň trochu pěkně.
Miško super, že jste si dětský den užili. Změříš mi prosím ještě i délku té mikči co máš na mimibazaru, že bych ji vzala k těm botečkům, pokud nebude moc krátká. Kujíííí
6. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojky

Olíí, ale jaké mikči??? :fearful:
Dnes je teda počásko, už jsme byli venku asi 4x na chvilku a přišel šílený liják a pak zase slunko, teď je opět po dešti a je jasno :dizzy_face: tak šel Daník ven s mojí mamkou a v holinách :grinning: on nechce jiné boty, než holiny :grinning: jinak udělal scénu
7. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
Zuzo, tak jak???Co krk a jakej je Peťík???
Jsem koukala, že jsi založila téma"pobyt v nemocnici" to je fajn, třeba se najde mamka, která tohle zažila a nebo někdo kdo poradí něco efektivního.Celkem je škoda, že jsi napsala, že se radikálně změnil až po nemocnici, když už se s ním něco dělo před nemocnicí a byla jsi "na prášky" už před ní, jak se pořád chtěl vodit a jak ne tak se vztekal, takhle to fakt vypadá, že je to způsobeno jedině tou nemocnicí.....já nad tím pořád uvažuju a taky mě napadlo, zda na to nemůže mít vliv Tvoje nálada, přeci jen jsi z té bulky dost vyřízená, vyčerpaná, utrápená a je pochopitelný, že se to promítá do Tvé nálady, kterou ty prckové prostě vycítí a Peťulka Tě měl od narození veselou, spokojenou maminku :dizzy_face: a najednou cítí, že je něco v nepořádku, určitě to není jen tímhle, to asi nee, ale jestli to prostě není souhra více věcí..je to fakt těžký tohle posoudit, kdyby to ten tvoreček dokázal říct, co ho trápí :cry: :cry: taky si myslím, že by jsi si zasloužila "vypadnout" a vyčistit hlavu!!!Víš, že bys třeba o víkendu nechala malýho Petrovi a byla u mamky nebo u kámošky..nebo si zajít večer někam zapařit a pak spát u mamky a vrátit se třeba v neděli odpoledne!!!Tobě by to po psychický stránce pomohlo a i bys viděla, jak se třeba malej chová, když je s ním taťka, nechci tím říct, že to s malým neumíš nebo tak něco!!!!Ale přeci jen malej je zvyklej, že je 80% dne jen s Tebou a tak by se třeba jen s Petrem choval jinak...nvím no, prostě pořád mi to vrtá hlavou a promýšlím :pensive:
7. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
Miško jsem blb, té vel. 86 s těmi zvířátky, nevím jaká je to barva, taková světlá (zelená?).

Jdu udělat Jájovi večeři a pak písnu ještě.
7. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
šířka 31, dýlka od ramena dolu 34cm, rukáv měřeno od ramena 35cm je zelenkavá :grinning: :grinning: s medvídkem PÚ a dnes jsem nafotila 3/4 kalhoty 86 a nějakou mikču/tričko, tak večer hodím na MMB a dám Ti odkaz, abys to ještě skoukla :wink:
7. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
Super, kuji. Tak mikču berem taky. Pak hoď teda ještě odkaz a já to skouknu.
7. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
Mišulko my jsme nad tím s Péťou přemýšleli a pořád o tom mluvíme.A došli jsem k tomu,že on před tou nemocnicí zhruba týden začal něco zkoušet,to chození nepočítám,to měl prostě takový období a kolem mě to mají taky tak,ale začal přeci jako že když se s ní nechtělo jít,tak kňoural,to je pravda,ale tohle je fakt úplně něco jinýho,to bys musela vidět,on brečí,né kňourá,on prostě brečí od rána do noci,hodinu před spaním každým a i když jsem s ním,tak jen tak brečí.Já už sem musela věco udělat,tak se třeba dozvim,že na tom byl někdo podobně.Jinak já jsem včera byla celý den s kamarádkou a Péťa byl s malým,jako on je hodnej,když seš pořád s nim a on na tobě a tak to měli i včera,je to prostě stejný se mnou i s nim,dneska byl celý den s babi venku,abych si aspoň uklidila a doléčila se,dnes už v krku nebolí,ale nutí kašel a spustila se rýma a byl s ní hodnej,on je hodnej jenom venku v kočárku,když se jede tak nebrečí.Je to divný prostě.
7. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj holky,

celý víkend jsem byla v jednom kole, tak jsem ani nebyla na netu.

Jen se chci rozloučit na pár dnů, zítra odjíždíme ke kámošce do Německa a vracíme se v pátek. Už se muooc těšim. Dnes jsem balila jak zuřivá :grinning: Doufám, že bude trochu hezky, ona bydlí kousek od krásného jezera, tak bych se docela ráda vykoupala. Ale to asi nehrozí :frowning2:

Tak se mějte a páčko :wink:
7. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj Zuzi a Baru,

Baru užijte si to v Německu, držím palečky, ať je pěkně, jen teda na to koupání nevím nevím :sweat_smile: , no hlavně ať neprší :wink:

Zuzí a nemáš nějakého známého dr. nebo psychologa, prostě zjistit ještě nějaký odborný názor, ne jen od vaší dětské dr..?
7. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Oloušku s tím Péťa moc nesouhlasí,já bych to jako nápad nezatracovala,on asi taky ne,ale prý to bude jenom to co si myslí,né to jestli to tak opravdu je:frowning2:

to je fuk,já vám musim něco říct:frowning2:

teď sem se dozvěděla jak si dvě děvčata,které sem chodily oddychli,že na sebe zbyly a že nám asi budou za to muset poděkovat:sweat_smile: ale donutilo mě to k zamyšlení,že naše diskuze jela už rok před tím než jsme se rozrostli a bylo to nejúžasnější co bylo,ale jak nás je teď tady málo,tak diskuze pomalu utichá a já si uvědomuju,že už to není vůbec jenom veselá diskuze a bojim se,že je to kvůli mě.Strašně mě mrzí,hrozně moc,že poslední měsíce sem vodim jenom samé špatné zprávy a smutek a neustálé řešení mých potíží.Je mi to moc líto.Chci,aby to bylo se mnou zase jako dřív.Promiňte :cry:
7. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Zuzáčku ty jsi trdlo. Přece tahle diskuze není jen o tom, že jsme všichni happy a máme se skvěle, ale řešíme tu i své trable, nálady, protože vy všichni tady jste moc fajn a umíte zvednout náladu a podržet. A samozřejmě se rádi dělíme i o to veseléA teda nedovedu si představit, že bych vás neměla. Zuzí já to neumím tak popsat přesně jak to cítím, ale snad to z toho ty i ostatní pochopíte.
7. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Zuzí jak to je Ti asi neřekne nikdo, ale třeba by dali aspoň radu, a bude na vás jestli se tím řídit nebo ne.
7. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
já Tě chápu Oloušku a jsem šťastná,že to tak cítíš.Já,i,když už to tady tak nejede,jako,že přes špatné období sem tak často nechodim jako dřív,si taky nedovedu představit Vás nemít :pensive:
ale jestli tu kvůli mě poslední měsíce nechybí smích a veselo a nepřeorientovala jsem diskuzi díky svým trápením na starosti každýho z nás.Jestli jsem ve vás tu radost ze života nezadupala.Což je samozřejmě dobře,že se všichni dělí o starosti i radosti,ale jestli už to tu jako není infikovaný mnou tím,že už to tu není tak veselý,když jsem smutná.Ježiš já nevim jak to říct :cry: se na to můžu vysrat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ani mluvit už neumim,jak nějakej mimoň z jiný planety.No nikdo mě nepochopil,že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Zuzáčku děti rostou a víš jak je to malé děti malé starosti, velké děti velké starosti. Tak mimískové už za ten rok holt vyrostli a není pořád jen veselo. My se těšíme a počkáme si, až zas budeš naše veselá Zuzka, ale máme Tě moc rádi i takovouhle víš. Tak se tím netrap.

Jo jinak dobré ránko, Jájouš před chvílí vstával, zas dospával noc, pr v noci zas děs. Já to nechápu, že ho to bolí většinou jen v noci :confused: Takže spát půjde až po obědě, a já plánovala velký úklid, no uvidíme, kdyžtak uklidíme spolu :grinning:
8. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Děkuju Oloušku můj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těěším až zase přijedete :dizzy_face:
8. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
jo jinak Jájouškovi rostou zoubky?Nějak jsem to přehlídla,omlouvámm se :pensive:
já jen,že jak nám teď půl roku nevyrostl jedinej zoubek,máme jich od půl roku 6,tak teď mu jede celej spodek.4 zoubky najednou!Jeden růžek stoličky už má venku,chudák
8. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Není zač, jojo také se těším. Určo v létě se stavíme. Teď jedem sice o vík. ke tchýni, ale budou se doslavovat Jájovo narozky, takže nebude časík. ALe až pojedem příště tak se domluvíme. :wink:
8. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Zuzi jojo už je to 6 den, respektivě noc :angry: , dnes jsem ještě do pusy nekoukala, tak to musím zkouknout jaký je pokrok...rostou mu horní jedničky.
A co Peťulka, je to lepší?
8. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Péťulka je pořád na tom stejně,teď ještě ty zoubky nepřidaj,jako až mu vyrostou,tak má dole komplet řadu :sweat_smile:
8. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
tak to mě mrzí. Jdeme ven s Jájouškem, budu asi po obědě. Papa zatím
8. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
tak Jájouš to zalomil už před obědem, to ho zaspí a bude zas jíst až v jednu jako včera. Máme ten režim teďka kvůli těm zubům úplně dojeb....Tak uvidím, jestli si pak schrupně ještě odpo aspoń na chvilku. Jsem si myslela, že když vstával v půl deváté v poho vydrží do dvanácti a ouha, v jedenáct se tu vztekal, jen jsem ho dala do postýlky, tak zavřel oči a chrupe. No aspoň jsem stihla uklidit. Kde jste kdo?
8. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
ahojky:slight_smile:

žehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uklízím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak u nás taky noc na 2 prdy :sweat_smile: koukala jsem, že mu dole čouhaj špičky obou špičáků, odpo ho asi znehybním :grinning: a spočítám úrodu :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzííí, Ty jsi truhlíček můj milovanej :slight_smile: jsem psala, že s Tebou budem v dobrým i zlým!!!Olí, to napsala moc hezky :wink: hele za 2 měsíce spolu my dvě budem 3 roky :wink: :grinning:
8. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Evičko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je láska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

tak našim všem miminkům tady rostou zoubky,fu fu,ať to mají brzy všichni za sebou Nám všem přeju:slight_smile:

děkuju moc berušky :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
jo sem zapoměla k tomu krásnému přísvěku o našem tříletém výročí dodat.....miluju Tě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahooooj

Zuzuláku náš, co to tu máš za řeči :fearful: To je přeci hloupost, že bychom nebyly veselé díky Tvým příspěvkům a že to tu infikuješ...no fuj :grinning: :grinning: tohle teda už neříkej :slight_smile: :slight_smile: Oli to napsala krásně a přidávám se k tomu, život není jen o veselých věcech a je jasný, že se diskuze během přibývajících měsíců mění, pže dětičky rostou a už to nejsou ta ležící spící miminečka.To je jasný, že když jsme byly těhu, že jsme byly všechny vysmáté a v pohodičce, když jsme měly celý den jen pro sebe a vykecávání tady :grinning:a teď jsou holt problémky všude, dětičky ufňukané, zlobí v noci...to prostě nepřidá na náladě!!!

Jinak já se dnes taky přidávám k noci na hovno :angry:fakt už nemůžu být slušná, pže tohle byl fakt horor!!!!A to jsem mu mazala zuby a stejnak nespal, břicho jsem mačlala, jestli nemá prdy..tak nevím už, co se děje!!!!

Oli, jdu na ty fotky
8. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
tak to byly v noci nějaký erupce na měsíci asi :sweat_smile: :grinning: a nebo mi ti vaši nespavci nakazili moje spící miminko
:grinning: :grinning: :grinning:

Lásko, vždyť já Tebe taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23943983&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23944048&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23944109&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23944214&tab=0

Ta první mikča je moc krásná, ale nějak se mi tím zmenšováním ta fotka poblbala, je to jako by byla krepová ta mikča :grinning: kdyby se Ti líbila, pošlu na mail tu origoš fotku :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Miško kujííí, změříš mi prosím délku té první mikči a pošleš teda fotečku na mejlík. Kujííí
8. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Oloušku, prosím, neděs se, jsem Ti jí poslala na mail 3x :grinning: :grinning: po prvé tu zmenšenou a pak už ty originální, ale pořád se to zobrazovalo tak zrnitě.Pak jsem přišla na to, že když si dáš tu fotku zobrazit na víc jak 100%, tzn.125% nebo 150% tak je krásně vidět :wink: :wink:
8. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.