• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
jdu si lehnout k malýmu, dohnat trochu tu noc :wink:
8. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak anděl už je vzhůru, oběda snědl jen trochu a je protivnej jak... takže zubany dnes i přes den. Vedle na dvoře firmy řežou celý den dřevo, tak už mě s... a teď tam dojely ještě dva traktory, tak s Jájouškem musím koukat z okna. Říká všem traktorům grh :confused: :confused: :confused:
8. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jo Miško tý mikči my stačí jenom dýlka od ramene dolů ju. Jinak teda berem tadyto:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23944214&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23944109&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23944048&tab=0

plus tu zelenkavou mikču a ty modré botičky. Já u Tebe dycky tak hezky nakoupím, juchůů.

A tu mikču podle dýlky se rozhodnu ju.
8. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
děkuju Mišulko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

fakt Vás mám všechny moc ráda :dizzy_face:

hezky si odpočiň a vyspinkej se,ať je ti líp

my pujdeme ven,konečně svítí sluníčko po týdnu
8. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak my ven nejdeme, Jaroušek má 38 a pořád se chce tulit. Zuby jedny protivný. A´t už vylezou :angry:
8. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Olíí, držím palce, ať je Jájovi líp!
8. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Olísku, promiň, my jsme nestíhali a měli jsme sraz s kámošema, tak dýlka je 34cm :wink:
8. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Jé zubáky :frowning2: už aby vylezl a snad bude lepší noc, asi jsi mu frkla čípek, ne??
8. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
tak dle posledního sčítání zubů :grinning: má Venda: 4 jedničky, 4 dvojky, 4 špičky trojek, 1 celou 4 a jednu těsně pod povrchem a zbylé dvě oteklé :sweat_smile:
8. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
¨takže za chvilku už snad bude klid, když 5 se prořezávaj až později :grinning:
8. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
ahojky,
nedočítám jen vás jde pozdravit paní Synková :dizzy_face: :grinning: počasí nám docela přálo zaplatpánbůh, fotky budou určo pěkný!! ale nevím teda jak to sem dám, neumím skenovat a pak to dát do pc :astonished: nebo dám fotky co dělala sestřenka na digitálu aspon něco...kačí byla hodná,včera jsme byli na Jemništi dostali jsme to jako dar noc, tak tady byla mamina hlídala kačí a byla moc hodná i hezky spinkala tak to byla naše premiéra a kačí jí zvládla na 1* :dizzy_face: šikula moje!!
8. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
Miško super, tak tu mikču taky berem. Jen jestli mi prosím počkáš do příštího týdne, poslala bych ti to přes net, ale na Járovo účtu nejsou prašule a můj nemá internetbanking. Tak bych Ti to poslala v pondělí ju?

Dostal Panadol sirup, já do něj ten čípek nejsem schopna nacpat, furt ho vytlačuje at strkám jak strkám, nohy až na břiše... :confused:
8. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
jinak vítám paní Synkovou :wink:
8. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
taky vítám mladou paní Synkovou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Olííí, lepší je nedávat nohy k bříšku :wink: proto Ti to furt vytlačuje :grinning: studeou špičku čípanu máznout něčím mastnýma rychle lupnout směr prdelka a stáhnout půlky :wink:
8. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
aháá, já někde četla radu, že dát nohy až k bříšku, no ale kdybych se zamyslela, že... tak by mi došlo, že to je blubost...tak příště zkusím. Kuji za radu :sweat_smile: :grinning:
8. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
nemáš zač:grinning: to byla rada od nějakýho trotlíka :sweat_smile: :grinning: , pže nohama u bříška stlačíš bříško a donutíš dítko prdět a kakat :wink: (viz prdíky :grinning: )
8. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
ale je, no já jsem taky trotlík, pr jsem o tom nepřemýšlela a držela se rady :grinning:
8. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
já taky vítám mladou paní Vopici!!!:sweat_smile:

holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý já mám táááááááááááááááákovou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To by jste tady museli být!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Péťulka od půl 6 co taťka odjel do práce byl úplně super,poslední dobou když jsem sami celý den třeba,tak jsem byla hotová,dyť víte,ale dnes!!!Péťulka samozřejmě se mnou chtěl být pořád,ale bylo to jiný!!!Třeba sem mu něco říkala a vysvětlila,že musim udělat dva kroky,abych připravila hamání a on né jako vždycky se za mnou rozeběh,ale třeba seděl a koukal na mě a čekal nebo jen tak za mnou šel a neplakal,ani na mě nevisel nic prostě a představte si,jsem s ním hodně ťapala po bytečku,pač sem si říkala tak dnes budeme chodit,aby se třeba rozchodil a víte coooooooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já sem ho pustila,říkám mu teď tě pustim a on šel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!On sám šel normálně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pak jsem s nim zase šla nějakej kus a pak už věděl kde ho pustim,tak se pustil sám a šel!!!!!!!A on šel sám přes celej byt holký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já sem tak šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že sem ho pořád pusinkovala a říkala jsem mu ty si můj malej chlapeček šikovnej a byla jsem tak šťastná a on mě snad rozuměl nebo co,protože celej večer neplakal nic,stačilo,abych mu řekla,že dneska chodil sám šikulka moje a on se smál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ježiš já vím,že to tak nemusí znít pro vás,ale já jsem tak šťastná,že se zase rozchodil a že byl zase tak hodňoučkej a spokojenej :dizzy_face: pro mě je dnešní večer opravdu významnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: holčičnky moje,tak mu držte palečky,aby to do zítřka nezapoměl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Zuzííííí super, Peťulka už bude za chvíli to nejvysmátější batolátko. :wink:
8. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
kéž by :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
ach jo, ten můj manža mě dnes tak točí :angry:
8. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
copak?Já mám zas rýmu jak prase!!!
8. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
prudí, vidí, že toho mám hafo s tou bakalářkou a má problém s tím, že se zas u lampičky v ložnici odchlípla stříška - no chápete to, se divím, že ho to rozhodí, tož přilepím a zdar ne...
8. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
co na to říct :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
kde jste dneska všichniii???Dyť je večer :fearful:
8. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Zuzí já jsem u pc, ale trpím, z jedné strany buší malej Jaroušek do piánka, z druhé strany velkej Jarouš, že jsem napjatá a potřebuji se uvolnit, a že je chudák, jestli bude tři měsíce do státnic takhle trpět. Kuwa to je podpora tohleto...se mu to říká, když už nepotřebuje nic do školy ode mě - všechno jsem mu už napsala. příště se na něj vykašlu a bude. Dnes mě fakt točí.
8. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
hmm to je blbý Oloušku,hezky si udělej co potřebuješ a ať se manža o mallýho postará
8. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Olí, počkám, počkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hele jaktože Jája nechrupčí???? :confused: A velkej Jára, no comment, někdy jsou jak natvrdlý ty chlapi

Zuzoo, no superka, gratulujeme šikulkovi!!!já vím, jak to cítíš, taky jsem z toho byla celá unešená, jak začal chodit!!!!!je to prostě změna, rok jsi zvyklá na ležáka, převalováka, plazivce :grinning: a najednou se ten tvoreček postaví a je to vlastně konec evoluce :grinning: :grinning: :grinning: tak zapiš dnešní datum a zítra určitě bude pokračovat...hele jestli von není zakopanej pes v tom chození :sweat_smile: :sweat_smile: mě Dan např.šíleně bulel kolem toho 7.měs.než se rozlezl!!!!!!!Uvidíme zítra, jak to s petíkem bude :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahoj Synkáči :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fajn, že počásko jakštakš!!!!A Kačík byla teda hodná, když krásně spinkala :dizzy_face:

Dobrou, se děsím jaká bude ta naše noc

:unamused:
8. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
no si představ, že jsem je poslaal, at si s ním jde teda lehnout a oni byli za pět minut zpět, že nechce ležet, jako v půl desáté teda s náma v obýváku nebude to teda ne. Tak nafučeně odešli. Se omlouvám, že tu mužíka mého tak shazuju, normálně je zlatej, ale dnes mě teda točí.
8. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jája nechrupčí, pr se mu nechce. Odpo spal do pěti, ale i tak jsem myslela, že tak do půl deváté nejpozději to zalomí. (normálně chodí v osm), no a kulový. No ale ono je to taky o nedůslednosti tatínka, kdybych je nevyhodila, tak by ho nechal mlátit do piánka asi dokud by nešel spát on.
8. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.