• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
ááá konečně nějaká krasavice přišla :grinning: :grinning: :sweat_smile: prej ahoj Synkáči :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Miško to by bylo super,kdyby to nezapoměl :dizzy_face: on přestal na ten měsíc prostě úplně chodit,on mi přeci ušel už přs celej pokoj a najednou jako by sebou někde praštil a bál se jak přestal najednou chodit,jen za ruku,sám ani krok a dnes!!!!!!!!!§ten jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllllllllllllllllll :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i sám se pustil,ale většinou jsem mu řekla při chůzi,teď sám a pustila jsem ho a on šel a i zatáčel a šel přes práh do vedlejší místnosti atáák :sweat_smile: no prča :dizzy_face: prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím ať to do zítřka nezapomene :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tyjo ty myslíš,že to mohlo být tím chozením jo? :confused: no 14 dní na to co přestal chodit se tak začal chovat no :grinning:
8. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Oli nedej se :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Zuzi nezapomene, když takhle štráduje pěkně. :wink:
8. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
myslíš,že né?sám se pustil jen jednou na můj pokyn,jinak šel za ručičku a až když jsem mu jí ze svý dala pryč tak šel sám,to ještě asi nějakej den potrvá než se sám bude automaticky pouštět né?je fakt,ale že už se mi několkrát dneska ten večer pustil třeba od stolu...ajooooooo jupííííííííííííííííí :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky sorry,to se nedá jinak napsat,ale mě tak chčije z nosuuuuuuuuuu,to je strašný!!!Odpoledne jsem ještě takovou rýmu neměla z toho krku a teď smrkám co pět minut,děsně zábavný to je
8. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
No uvidíme!!!A nebo je to fakt jen jeho rozmarnost a řve, že Tě zkouší a tím chozením se rozptýlí a zapomene na to :angry: potvůrka jeden :grinning: :grinning: snad už to teď do zítra nezapomee, vždyť je i vhodná doba na chození v těch 14.měs!!!!!!

Olíí, no to je děs u vás, jak v pravé poledne, co :confounded: tak snad bude v noci chrupat, když jde teprve do pelechu, Danda chrní už 2 hodky :sweat_smile:

prej krasavice :grinning: :grinning: :grinning: to Synkáč, ať se předvede s foto, jaká byla krasava :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Zuzo, tak ale lepší, že se spustila rýma, než ta bolest v krku, ne???Rýma za pár dní odezní, odsávej luxem :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hele Zuzi já si to jednou zkoušela odstát tou odsávajdou na vysavač :grinning: , když jsem furt smrkala.....
8. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
jééé koukám, že ti to Miška zrovna radí :grinning:
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to synkáč ať se předvede jaká byla krasava......no mám dost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

my spíme od půl 8.............lááážo plááážo :dizzy_face:

Oloušku to musí být na nervy,chtít se v klidu večer učit a vedle sebe mít nespavý dítko v tuhle dobu,,drž se
:grinning: :grinning: :grinning: Oli neopič se s nápadama :grinning: :grinning:
no jsem je vyhodila do ložnice a najednou to jde, je tam ticho asi oba chrupou
8. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ty raději frkej do šnuptychlu :grinning: ty "mám dost" :grinning: :grinning:
No my taky od půl 8, usnul u Dumbrovskýho s Borhyjovou :grinning:
8. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak to vám závidím, já doufám, že až tyhle klofáky vyrostou, budu mít zase zpátky svého Jarouška miminečkovýho
8. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
ježiš to je nechutný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to mám jako použít tu odsavačku na vysavč co má Pé´tulka jo????Děkuju nechci :grinning: bych si ještě prothla díru a teklo by to všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

jako jasně,že lepší tahle skurvyrýma :grinning: než ta brutální třídenní bolest v krku,já jen,že jsem odpoledne vykřikovala před Pé´tou,že jsem zdravá,co pořád má s tím,že jsem nemocná :sweat_smile: to sem si fakt smrkla tak jednou za hoďku a zakašlala jednou za půl hoďky :grinning: a teeeeeeeeeeeeď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
teda Zuzi Peťulku tím odsáváš a sebe se bojíš jo :wink:
8. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
to víš,že Oloušku budeš mít :dizzy_face: tak aspoň už máš klid na učeníčko:dizzy_face: až na to,že to zalomil i manža no:sweat_smile: ale to ti asi dnes nevadí,že:grinning:

Mišul já už nemám volnej šnuptychl,sem hnala odpoledne Pé´tulu pro papíráky a už mi jako to jedno balení dochází :confused: :confused: :confused: co já budu tady dělat přes noc :confused: sama :confused: asi budu smrkat Pé´tovi do polštáře :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Oli to né,ale já jsem v těchhle věcěch divná,mě to příjde nehygienický :sweat_smile: já má u něčeho podobnýho taky takovou úchylku :sweat_smile:

tak smrkací interval se zkrátil na dvě minuty...to je rychlost,doufám,že do půl noci neporodim :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Zuzí smrkej do toaleťáku :wink:
Nevadí, jen ať chrupou oba a bude klííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
to si mám vzít jako ruličku toaleťáku k posteli jo? :confused: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
nehygienický :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždyť to vymeješ, ne :grinning: ty jsi pakouš..je mi Tě líto s tím frkáním, rýmu fakt nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky na dnešek byl úplněk, tak asi proto to špatné spaní :sweat_smile:

Tak vážně jdu

DOBROU kočky :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Zuzí no jasně a igelitku k tomu, at to máš kam házet. :wink:
8. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Miško dobrou
8. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
no jo dyť říkám,že sem úchyl-pako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: to nemůžete pochopit :grinning: :grinning: :grinning:

tak já jdu taky,zkusim lehnout a snad nebudu tak akorát nasraná jak mě to bude pořád týct :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak papa a Olí hodně zdaru a nepřeháněj to dlouho do noci,papa
8. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Zuzí já jdu taky chrupat, bo jsem k.o., a jeslti se bude opakovat noc rostoucích zubů... tak at se aspoň chvíli vyspím. Dobrouuuuuuuuuuuuuuuuuu
8. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
dobré ránko,
tak noc proti předešlím relativně dobrá - sice mručel ze spaní a asi třikrát se vzbudil na duduška, ale už to nebyl ten příšerný pláč, na který pomáhalo jen chování nebo spinkání u nás.
Zubany mrchy pořád nekoukaj, má tam obrovský nateklý boule a prosvítá to bílý, tak nevím jak dlouho ještě.
Holky má 37,2. Myslíte, že můžeme ven? Doma si to nedokážu představit celý den :frowning2:
9. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Oloušku to je dobře,že bylo přes den líp.Ven určitě můžete,za normální teplotu u kojence se považuje do 37,5 takže v klidu,to není teplůtka:slight_smile: akorát ho hlídej a kdyby vylezla nad 37,5 a nebylo mu dobře,tak bych zůstala doma
9. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoj Zuzí, a jak vy, co Peťulka?
9. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojky

tak chodíme/nechodíme????? :confused:

Oli, jj ven jdi, tuhle teplůtku bych neřešila!!!!!

U nás noc taky celkem ok, vzhůru byl, ale rychle zase zacvaknul

Tchýně má odpolední, tak je s malým venku :dizzy_face:
9. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
kuk, tak jsme doma z venku a snad Jája bude chrupat. Holky on chytá úplný amoky, brečí kouše se do ruky a mlátí sebou o zem. :frowning2: Teplotka pořád stejná. Zubany jsem mu namazala. Tak snad to zabere. Jára snad dnes doveze ty homeopatika.
9. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
ahooooj:slight_smile:

Jájouš není kojenec:grinning:, ale taky už batole :grinning: :grinning: :grinning: , ale ven s tou teplotkou bych šla :wink: (koukám, že radim hezky, ale pozdě:grinning:) chudinka malej, zkus mu dát kousat něco tvrdýho- kůrku chleba nebo slanou tyčinku(prodávaj i neposolený :wink: ), vendovi teď pomohl toustík :wink:

Zuzííí, gratulace k Peťulkovýmu chození :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a lepšímu večeru :wink: kdy jdete na kontrolní odběry?
9. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.