• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Oli, to je hrůza, musí ho ta pusina hodně bolet, když tak vyvádí...to je to, co jsem psala, že Dan je těma zubama úplně změněnej, agresivní, zlej :frowning2: teď musí teda zaťukat, že je polední dny fakt skvělej, ani moc nebrečí a nevteká se a jak začne, mázneme babydentem a dobrý, ještě ty noci, kdyby prospal, tak jsem max.spokojená!!!!!
Prostě se nedá nic dělat a musí se to přetrpět a bude zase dobře...

Eví, jsem koukala, kolik už máte zubů :dizzy_face: a jak píšeš, že pětky rostou později...mám dojem, že ale na prosinci jsou už i pětky :fearful: !!!!A mám dojem, že je má Daník taky naboulený :confused:
9. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Mišíííí, nestráááááš :sweat_smile: no doufám, že vyrostou pozdějc, páč potřebujem trochu oddych :grinning: , když mu teď vylezly všechny najednou :sweat_smile:
9. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
No snad jo, když se vám teď derou čtyřky, tak to bude taky veselé :sweat_smile: :sweat_smile: nám chybí trojky a pětky.A ty trojky byly u vás v poho???Se říká, že ty zloběj :fearful: :fearful:
9. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
holky neděste mě, my máme dole jedničky, nahoře dvojky, a rostou jedničky - ke trojkám atd.. jsme se ještě nepropracovali - to nemůžem přežít... :confused: . Dám mu tu kůrku, tyčky nemám.
V půl jedenácte usnul, trochu brečel ale asi zabral gelík a spinká. Jenže teda bychom ho potřebovali mazat častějc :frowning2: .
Miško Jája je vzteklej ale na druhou stranu děsně tulivej. Prostě je z těch zubanů špatnej a snaží si různě ulevit. Upínám se k těm homeo.
9. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
ten včerejší noční tyjátr byl asi kvůli těm trojkám :sweat_smile: čtyřku úplně prořízlou má jen jednu :wink: to bylo celkem bez potíží :slight_smile:
četla jsem teď, že komlpletní chrup(jako všech 20 zubů)bývá obvykle až ve dvouapůl letech :wink:
9. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
psaní bakalářky odkládám až na odpo, jestli bude chrupat. To dopo mě vyčerpalo :grinning: . Super je, že venku je v pohodě, ťapě okolo zábradlí nebo s kočárkem, houpeme se na houpajdě a koukáme na traktory, tak tam asi nemá čas myslet na bolavý zubany.
9. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
co ta Zuza a Peťulka? nás napíná...
9. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Olííí, jen to odlož:slight_smile:

hodila jsem do alba pár fotek:wink:
9. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak že by byl fakt na chvíli pokoj???No u nás se kadí 2.den normálně a jak říkám i nálada je ok, tak ještě ty trojky a pak teda doufám v tu prodlevu :dizzy_face:

Oli, Daník taky vždy při zubech byl venku dobrej, sice jak jsme něco zakázali, tak se vztekal, ale jinak to taky šlo, nejhorší je to doma, alespoň teď chápeš, proč jsem s ním furt venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Evi, fotky pěkné, máte krásnou pláštěnku :wink: :wink:
9. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Fotky super, kdes koupila plášťěnku?

Miško jojo chápu :grinning: :grinning: :grinning: chtělo by to aby Jája začal ťapkat sám, ať je venku víc zábavy, takhle je to pořád dokola houpačka, zábradlí, za kočárkem, sedět v kočárku a jít na prochajdu. Ale všechno je jen na chvíli. No už aby taťka dodělal pískoviště a budem dělat bábovky :grinning:
9. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
pláštěnku jsem koupila na mmb:slight_smile: je od playshoes, stojí od 350Kč :sweat_smile: , ale obyčejnou dělaj až od 92 :astonished: no tak to by Venda coural po zemi :sweat_smile: , páč i tahle 86 má docela dlouhý rukávy :wink:

Mišíí, no snad bude chvilku klid od klofáků jedněch zlobivejch :grinning:
9. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
tak to je hezká cena :frowning2:
9. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
no mně se taky cena moc nezdála, ale fakt obyčejnou dělaj až pro větší :sweat_smile: tak nevím, jestli menší děti v dešti ven nechtěj bo co :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
holkýýýýýýý pozooooooorrrrr Péťulka chodííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Juchůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: to je táááááááák krásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
9. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
No bezvááá, takže je i přes den hodný????? :slight_smile: :slight_smile:

Já byla odpo u kadeřnice, mám to barevný, jak kraslice, mám jakoby cákance červený, měděný a černý, zbytek hnědej :wink: no celkem to jde, ale rozkoukávám se po jiné...

Oli, konečně jsem zabalila věcičky, je to teda pěknej balík :confused:
9. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
ahojky, nestíhám nedočítám, jsem jsem pochytila, že Péťa chodí, tak gratulujeme!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já byla včera grogy, dneska jsem neměla vůbec náladu, dostala jsem to, byla jsem jak praštěná..pak jsme lítali venku..a jsem nasratá, normálně v ne se mi utrhl už nehet, za 650,- a vydrží to 4 dny, nemůžu se nehtařce dovolat, to se na to příště vykvajznu, docela jsem naštvaná teda..
9. čer 2009 v 19:08  • Odpověz
Miško no prosímtě, to by člověk neřek co. Koliik to bude penízků a pošleš mi prosím znova číslo účtu?

Miško kde je foto nové barvičky?

Jani a co fotečky ze svatby?
9. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
zatím nejsou asi na konci týdne.. :sweat_smile:
9. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
aháá :frowning2:
9. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Mišuláčku jj dneska byl zase hodnýýýýý!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Evičko krásnej je Vašíček :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zuzí tak super :slight_smile: :wink: juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
9. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
juchůůůů jupííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: snad se vše vrací zas do normálu ťuk ťuk ťuk :dizzy_face:

jo dneska se tu Evička nebo Míša ptali kdy jdeme na odběry,tak v pátek.Snad to nezačne po odběrech na novo :frowning2:
9. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Zuzo, hele tak uvidíme v pátek, ale teď si fakt myslím, že to bylo tímhle!!!že byl prostě nasratej, že nechodí :sweat_smile: no uvidíme, ale mám radost, že jsi spokojená :dizzy_face:

Olí, já jsem něco taky přibalila, víš :grinning: pokud jsem dobře počítala tak 420,- 150boty+50mikča zelená+40tričko+45tepláky+50mikča modrá+85šusťáky poštu platím já!!!!

Holkýýýýýý, za 14 dní máme nový vchodový dveře, já su tak šťastná, vyrobili to rychle, o měsíc dřív :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
to je jedno čím to teď bylo :sweat_smile: on chodí a už je druhý den zase sluníčko cháááááááápeššššš???????????, :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jsem moc šťastná,opravdu,kdyby jste tak věděli jak mi bylo,to se nedá slovy popsat.Takže teď si připadám jak endorfínek :dizzy_face: :grinning:
9. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Zuzííííí, to je bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Evičkooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
bré ránko,
kde jste kdo?
holky u nás prší :frowning2: jsme šli z obchodu a jak jsme chvátali, tak jsem do kopce funěla jak bernardýn. Hrůza, stydím se za svoji kondičku. :cry:
10. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
ahojky, jsem tu:slight_smile:
Olí, já bydlím v kopcích a funím furt :sweat_smile: , ale může za to nejen kondička, ale i astma :grinning: (mooc pěkná výmluva, co? :grinning: )
odpo jdu Venoušovi udělat pas, to zas bude akce :grinning: nějak nechápu, jestli potřebuju potvrzení o občanství nebo ne :sweat_smile: (v jedný větě je napsáno, že ho vydává matrika, ale v následující větě je, že když tam dorazím s dokladama, tak to nepotřebuju :sweat_smile: ...matrika je samo někde jinde než se vydávaj pasy :sweat_smile: ) a moc se těším na focení Venouše:grinning: - neutrální výraz, otevřené oči, zavřená pusa, přímý pohled :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
:grinning: Eví tak to přeju hodně štěstí, Jáju by teda nevyfotili ani za boha, jak vidí foťák, tak se po něm většinou sápe a nebo kouká jinam :grinning:
10. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Kam razíte, že potřebujete pas?
10. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.