• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
Jo jinak naše noc - celkem dobrý, jen přes den je vzteklej, ale dala jsem ho spát, tak snad pak bude sluníčkovej.
10. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Ač jsem nechtěla, tak budu muset Jájovi koupit sandálky, i když ještě sám nechodí. Pr v těch plnejch botečkách co má, měl úplně zpocenou nohu a mokrý fusky :frowning2: . Takže si nachystám nejméně pět set :cry: :cry: :cry: :cry:
10. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahojky

Tak u nás byla zase noc, ale ne díky Daníkovi, ten spal, jako andílek :dizzy_face:
V půlnoci mě probrala čuba, jak divně blafe, tak poslouchám a slyším pod domem hlasy, šla jsem do koupelny čumět z okna a vidím, jak u auta stojí nějaká dvojka, chlap a ženská, stáli a čuměli a bavili se, tak jsem na ně křikla, ať jdou kousek dál, ať pes neblafe, ženská začala koktat " my hleeedáme....hledáme...Evu.." a já nasraná "Evu a Vaška, ne :grinning: , žádnou Evu neznám" a zabouchla jsem okno :grinning: :grinning: ona začala pindat, že jsem blbá kráva a tak :grinning: tak jsem myslela, že bude klid, nebyl..obcházeli tu pořád dokola a volali Evo, halo :angry: tupci, pak se zastavili vedle u sousedů a házeli kamínky na okno a sousedi nejsou doma a určitě to jejich známí nebyli!!!!Takže jsem v 0:45 volala policajty..mezitím teda ty dva odešli a najednou bylo ticho :sweat_smile: tak jsem si drbala hlavu, že jsem neměla poliše volat a byla vzhůru a poslouchala, kdy tu budou projíždět, no policie se na mě nejspíš vysr... pže ještě v půl 2 bylo ticho a žádný auto neprojíždělo.No já mezitím teda trochu zacvakla a v půl 3 začal Daník bulet po mlíku :sweat_smile: :sweat_smile: a v pět vstával Petr :sweat_smile: takže fakt jsem vyspaná do růžova, spala jsem vlstně dobře od 5-8 :confounded: takže jdu po O zase s Daníkem :grinning:
Miško teda to jsme zvědaví, co jsi nám tam přibalila, když je to tak obr :grinning: musíme nakupovat častěji u tebe, pokaždý dáreček :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Olí, tak přesně to bude probíhat :grinning: a když mu ho nepučej, bude řev :sweat_smile:
jedem do Itálie, já pas nepotřebuju, ale svůj mam propadlej, tak tam Venouše nemůžu nechat napsat :wink: a Venoušův pas je levnější ( 50Kč a můj by byl 600 :sunglasses: )
ale pokud nepůjde vyfotit, tak si holt nechám vystavit pas a Venouše si tam nechám napsat :wink:
10. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Miško ty jo, to jsi měla super noc teda. TO je teda skvělý, že policajti se ani neobtěžovali :angry:
Já musím dokopat velkýho ať konečně přestavíme tu ložinici, pr malej se prostě v těch pět, půl šestý vzbudí, jak Jára vstáva :angry: . A já pak pomalu ani dýchat nemůžu aby zas usnul
10. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Jé jen 50 Kč jo, tak to je supr. Já myslela, že stojí taky těch 6 kil.
10. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Olííííííííííí, my vám sandálky posíláme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: jsou starší, ale když nechodí, tak jsem právě myslela do kočáru :wink: takže 500,- zatím schovej :wink:
Hele Oli, ty bílé šusťáky jsou trochu špinavý :pensive: asi jak leželi v krabici a nebyly v pytlíku, ale vyprat to půjde, já jen, že jsem zrovna neprala, tak jsem je zabalila s tou špínkou :wink:
10. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Mišííí, že by mně hledali známý až u Tebe? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Miško jojo v pohodě. Jé Miško fakt? To je super, hele a to neva ne, když v nich bude ťapak oko zábradlí venku, nejsou moc prošláplý ne?
10. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Eví, no jsem zvědvá jak pořídíte :fearful: to Ti nezávidím!!!!

Oli, no taky mě to celkem překvapilo, že nedojeli, tak neřeknu, když bych volala, že tu někdo obchází, ale když jsem řekla, že sousedi nejsou doma a oni házej v půl jedný kamínky na okno...no hlavně že mají heslo pomáhat a CHRÁNIT :sweat_smile: :sweat_smile:
10. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Evi, máš to ale podivné známé :sweat_smile: :sweat_smile: to byli podle mě nějaký bezďáci :grinning:

Oli, nevadí, nejsou vyšlapaný vůbec :wink: jsou to ale myslím 22, ale to taky asi neva :wink: když se Ti nebudou líbit, tak je vyhoď :wink:
My je nosili párkrát v zimě doma, místo bačkor, pak jsem ho už nechala bosky
10. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:

Mě teda Mišul napadlo,jestli to tam neobcházeli a nedělali se zálusk na nějakej baráček :fearful: že by vykradli :zipper_mouth:
10. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
no mně to nepřekvapuje, že nedorazili :sweat_smile:
toho hesla maj akorát plnou hubu a skutek utek :sweat_smile: :angry:
jsem jednoho policajta poprosila, jestli by mi nepomohl s kočárem z busu, no ani neodpověděl :unamused: pomohla mi stará paní :pensive: a taky to okomentovala dost nahlas :wink:
10. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
ahojky lásko moje dvojčátková :dizzy_face: jakou náladu má dnes peťuláček?
10. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Jé tak to jsou dost veliký, ale to neva, do nich doroste a nebo je bude mít taky pak na doma. Na rehabce mi říkali ty jo, že do 3 let by děcko mělo na doma mít sandálky (když ne bosky), že ty bačkůrky jsou naprd. No je fakt, že je to takové nic...
10. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak dráčátko spinká a já bych měla uklízet, zítra přijede kámoš Adámek, tak aby se nelekli. No ale obývák stejně Jája rozkramaří do večera ještě, kuchyň má cenu až po Jájovo obědě a v ložnici spí :grinning:
10. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: miláčku můj největší zase krásnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď spinká s tatínkem a maminka jde na nákup.Nevim co vařit malýmu,tak nakoupim na kopračku a budeme mít všichni kopračku :dizzy_face:

Náš tatínek jde dneska na operaci odpoledne o půl 3.Budou mu vyřezávat z krku cosi velikosti dvou centimetrů,je to jako krvavej bolák co se za sedm let nikdy nezhojil a teď sem ho konečně s tím nahnala ke kožní a musí to jít ven,pač to vypadá nebezpečně třeba do budoucna.Tak držte ploutvičky
10. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
kdy sem ke mě někdo přijedete???Péťa má napsaných mrtě přesčasů přes červen červenec srpen,protože chybějí lidi :frowning2: a budete u mě spinkat a pujdeme plavat a večer si ugrilujeme nějakou dobrůtku jůůů??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
u nás se taky spinká, já mám uvaříno, a uklízet se mi dnes nechce :grinning:

držení ploutviček je samozřejmostí :wink:
nevím, kdy přijedem, spaní s radostí přijmem:slight_smile: plavat nepůjdem :grinning:, ale grilování bude super :grinning:
10. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
to je povinost,když budou pařáky jít plavat!!!! :grinning:
10. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
nééééé plavat nééééééééé :grinning: a už vůbec ne do venkovního bazénu :pensive: brrrr, tam plavou ryby a žáby :grinning:

na stránkách magistrátu je to napsaný tak, že občanství potřebujem :grinning: , tak holt vezmu auto a objedem půl městského obvodu :sweat_smile: :grinning:
10. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
já ti dám venkovní bazén a žáby,snad na koupadlo né?!!! :sweat_smile: máme hezký :dizzy_face: a pro dětičky brouzdálko a psíkoviště :dizzy_face:
10. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
jéé né žádná psíkoviště,ale pískoviště :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
jako přírodní koupaliště? :sweat_smile:
jak přírodní????????Říkám koupaliště néé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ty nevíš co je to koupaliště???V Praze nemáte coo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: to jsou takový véééliký bazény,máme dva ve tvaru obdélníku,jsou modré :sweat_smile: a dají se z můstku skákat šipky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ten bazén je čistej,protože je v něm filtr,možná trochu chlóru ataák znáš né? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no a pak je tam brouzdálko pro dětičy ještě,travnaté plochy,stromy,kurty apod. :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
psíkoviště:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobře tak tam neplavou ryby :grinning: , ale v trávě je hmyz :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: a hmyz kouše víc než ryby a žáby :grinning: :grinning: :grinning: no ale, že by to bylo odpo s Tebou, tak bych o tom pouvažovala :grinning: , ale možná si na návštěvu vyberu počasí, aby nebylo na koupání :zipper_mouth:
10. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
to si děláš prdel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: neplavou tam ryby....na koupališti většinou neplavou no...to si pleteš s rybníkem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: prej v trávě je hmyz a ten kouše víc než žáby a ryby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nené :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to jste celý léto zavřený doma,aby tě náhodou nekousla nějaká moušička že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: heléééé já vyberu počasí tak aby jsme mohli na koupadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my tam byli minulý rok pokaždý jak bylo hezky.Celý den!Je to tam fakt krásný a pro děti super.Bude se ti tam líbit a užijeme si pěkný den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jé a Vašíček s Péťulkou jak si tam spolu budou běhat a hrát,to bude krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jdu na ten nákup,kvůli koupališti si ani nenakoupim za ty dvě hodiny co malej bude spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
hmyz moc kouše a Evička je pak pěěěkně oteklá :sweat_smile:
nejsme zavřený doma, jen se nerada koupu :pensive: já vodu prostě ráda nemám :cry:
a jak se dělá koprovka?
10. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
už jsem z nákupu:grinning:

miláčku já od Tebe budu ten hmyz odhánět:sweat_smile:

to vůbec nechápu,že nemáš ráda vodu,když tvoje dvojčátko je taková ryba co musí být celý léto ve vodě jinak umírá :fearful: :grinning: to zvládneš...že to zvládneš?:sweat_smile: užijeme si pěkný den :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

kopračka:

500g hovězího(já ji dělám s vajíčkem) 5 dl hov.vývaru,60g másla,kopr ve skleničce 2 lžice,já dávám tu celou malou,2 zakys. smetany,ocet nebo citron,cukr,sůl,hladká mouka

uvaříš si maso cca 2 hodiny a vývar z masa si necháš na omajdu.V kastrolku si rozehřeješ máslo,zasypeš moukou a za stálýho míchání necháš zpěnit až zbělí.Po částech vmícháš vývar,osolíš,povaříš asi 20 minut.Pak opatrně vmícháš smetanu,dochutíš solí,octem,cukrem.Na závěr vmícháš sekaný kopr.Pokud budeš dávat ten ve skleničce tak ten tam dávám s tím vývarem
10. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.