• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mamky, těhulky a snažilky z jara-léta 2007

(Zamčená)
20. března 2010 
my právě usnuly :dizzy_face:
tak to bych taky radší jedla suchej knedlík než jít ven :sweat_smile: proto to počasíčko tam miluju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
jůůůůů co to je za vkaz? :grinning: :grinning: :grinning: tak taky posílám jen pro Evičku mojí :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no lebza né,to nic nejni né? :sweat_smile: já jaksi často vynechávám,přehazuju od doby co máme tu novou skvělou debilní klávesnici :sweat_smile: :unamused:
29. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz
autor
my máme taky novou klávesnici, tam ta se rozbila(nebude to tím, že u klávesnice jím? :zipper_mouth: :grinning: ) a teď mám příspěvky samej překlep :angry: má nějak divně rozvržený klávesy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 ve 14:38  • Odpověz
autor
jo a vzkaz: dík :grinning: :grinning: :grinning: to byl dodatek k IP :grinning:
29. říj 2008 ve 14:38  • Odpověz
aháá :slight_smile: no jako napadlo mě to,že to bylo k IP :grinning: ale nebyla jsem si jistá!Jsem dobrá viď? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no to víš,že to je tím,že u klávesnice jíš :fearful: když tam furt strkáš mezi ní drobky z rohliků,kusy chleba,nějakej ten knedlík,tak se nediv,že se rozbila :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to vono to tam pak začne žít potom co tam přileješ troškou Coly k sváče a zvětší se to,no a pak se ty kostičky....klávesy? :sweat_smile: začínají zadrhávat o ty kousky knedlů a rohliků,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ty překlepy,no to už tam musíš mít pěkně živo,to vypadá na pěknej mejdan knedlů a už si asi sami(y???) :zipper_mouth: :sweat_smile: dirigujou co máš psát :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz
autor
zapomněla jsi na toho lososa, co jsem do ní nakydala v těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak já to těm drobkům budu diktovat, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tam je losos z těhu? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no bylo by to fajn,ale já myslim,že už Tě mají zmáknutou :grinning: leda,že bys tu klávesnici rozdělala,vyčistila a ty knedle rohlůkiy chleby kůrky sůši lososy vytáhla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hele bobis,já vypnu pc než se malej vzbudí joo?Ať mu nerušim spaníčko jůů :fearful:
tak až se vzbudí tak se za napíchnu:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2008 ve 14:49  • Odpověz
autor
v týdle nééé, v tý jsou jen sůši, ale ty 1x denně vyklepávám :grinning: :grinning: :grinning:
ale v tý starý...no tam toho bylo :zipper_mouth: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
tak zatím pááá, já si jdu hrát :sunglasses:
29. říj 2008 ve 14:51  • Odpověz
Jo aha, tak Zuza má tohle počasí ráda, že nemusí ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to jsi dobrá lemra líná :grinning: :grinning: :grinning: tak my jsme venku každý den 3x!!!I za takového počasí, proto ho nemám ráda, teď jsme byli skoro 2 hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nemůžu tu být..viz příspěvek včera, co dělá D.když jsem u PC :angry: u Dr jsme nebyli, až v pátek :sunglasses:
29. říj 2008 v 15:16  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty seš držtička moje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty kecáš to je hrůůza :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já chodím dvakrát denně :sweat_smile: akorát né v tomhle počasí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a miluju ho proto,že je venku tak krásně a já tam nemusím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
holky přišly mi dárky k Vánocům co jsem objednala a musím je všechny vrítit a vyměnit za menší velikosti :sweat_smile: a neptejte se mě o jaký dárky jde,pač to sem stejně nemůžu napsat,že jo :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 15:39  • Odpověz
lemra líná je Péťa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2008 v 15:40  • Odpověz
né vrítit :angry: :angry: :angry: ale vrááátit :sweat_smile:
29. říj 2008 v 15:42  • Odpověz
joa my máme laryngitídu,my v tomhle ven nemůžeme :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 15:42  • Odpověz
autor
já teda ven chodím tak jednou denně :fearful: mně stejnak Venda v kočíku nespí, takže se jen provětráme, vyřídíme, co potřebujem a zase jdem :zipper_mouth:
Mišíí, nechceš někdy udělat ten test, jestli je D. alergickej na kočky? :wink: :grinning:
Zuzííí, tak to je nemilé :frowning2: já ještě dary k vánocům nemám :confused:
29. říj 2008 v 15:43  • Odpověz
autor
Zuzííí a co holení? už dobrý? :grinning:
29. říj 2008 v 15:43  • Odpověz
No vždyť to říkám, že jsi lemra, že máš raději tohle, abys nemusela ven :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaký dárky???jako nějaký sexi(y) prádélko??? :confused: :grinning:
Zuzo Ty perlíš od včera pořád :grinning:
29. říj 2008 v 15:44  • Odpověz
Evi jj, musíme se nějak domluvit, příští týden by mi to bodlo, P.bude mít odpolku!!!!Tak vychytáme snad nějaký dobrý den na počasí :wink:
Tak my už jdeme zase ven, už chceme zase spinkat :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2008 v 15:47  • Odpověz
autor
ok, já nemůžu jen ty út a čt( to ty taky, viď?) a plánuju jít některej den do práce, ale asi až v pátek nebo ten další týden(to už nebudou má¨ít tramči výluku)...tak venku nenastydněte
29. říj 2008 v 15:49  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: lemřička malinkatá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ti říkám to mám po manželoj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jenže on tohle počasínemá rád tak jako každej a to ven nemusí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty vopice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já ho miluju,pač za oknama v bytečku mi příjde luxusní :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je prostě dělanej den na nic nedělání :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a kdy jindy si ho dopřát než,když už ti ho počasí nařídí? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no není tam krásně? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Co sem říkala před sekundou?že ti nic neřeknu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sis byla zahulit né? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: miláčku vidíš to?:sweat_smile::sweat_smile:
tak já to sem klidně napíšu noooo,mě to je jedno,že to celá rodina bude vědět už v říjnu co dostanou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Evíííííííííííííííííí,že nesmime ven v tomhle chcanci s laryngitídou??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Evičko no moje oholená julča vypadá stejně jak u dr.....furt má nádor :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a kde házim ty perly pořád????? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2008 v 15:51  • Odpověz
dyť tam chčijeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mišelín chce chytnout laryngitídu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2008 v 15:53  • Odpověz
autor
no nemůžete, to dá rozum :grinning:
chudinka Julča, doufám, že se brzo uzdraví :grinning:
29. říj 2008 v 15:54  • Odpověz
Mišule ty undatro :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no dyť to říkám,že jo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nemůžeme nemůžem heč heč :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no já taky doufám,že se mi udravý(í)?????já jsem normálně poslední dobou úplnej debil na i y :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no ještě aby mě začla julča kejchat nebo tak něco :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no ať už je to pryč,já nechci mít tamto víš co :zipper_mouth:
29. říj 2008 v 15:56  • Odpověz
autor
no kdyby začala kejchat, tak to už by byl fakt s Tebou ámen :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
přijeď, uříznu :grinning:
29. říj 2008 v 16:08  • Odpověz
néééé bojim bojim :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: to může jen Péťa:grinning::grinning::grinning:
no kdyby začla ještě kejchat tak bych si už šla hodit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hele sem zapoměla úplně reagovat na tu mastičku :fearful: jsem ráda,že to je ta co myslela mamka a ať pomůže :dizzy_face:
jdeme svačit :dizzy_face:
29. říj 2008 v 16:14  • Odpověz
tak jsme dosvačinkovali :slight_smile:
tyjo Evi ta Mišelínka musí bejt fakt zhulákaná :sweat_smile: tam tak chčije a ona nás žene ven :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. říj 2008 v 16:36  • Odpověz
a kde je ta těhule s 3D??? :sweat_smile:
29. říj 2008 v 16:36  • Odpověz
za chvíli jdu vařit obídek taťkoj,budu dělat těstoviny alááá Zuzaláá :sweat_smile:
29. říj 2008 v 16:39  • Odpověz
Zhulákaná nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás nepršelo, ale jak jsme dorazili, tak začalo, no uznávám, že už jsme odpo nemuseli, bylo fakt už i zima :sweat_smile: ale když my jsme venkovní dítě, doma ho to nebaví!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. říj 2008 v 17:22  • Odpověz
Holky vy jste toho zase nakecaly teda :grinning:
My měly dnes srazík s holkama z koníka a bylo to super, pak dám nějak fotky, tak mrkněte :wink:
tady bylo taky hnusně, ale že byl sraz, tak jsme se vyvětraly zima ani není, akorát to počasí hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Byly tam holky co mají děti cca 8-9 měs. a taky jim už dávají pečvivo a dětičkám chutná, tak jsem zvědavá na nás, prý je nejelpší ze začátku lučina, cotage sýr, nebo něco podobnýho a marmeládu už taky daly..a co máslo vůbec, to üž se pak taky nějak asi může, ne? :confused: a jedna holčina co má o měsíc starší holčičku, tak jí dělala svíčkovou, to mi přijde brzo, ne? :astonished:
29. říj 2008 v 17:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty moje láásko největšííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
my jsme obojiživelnící :grinning: nás to baví doma i venku :grinning:
29. říj 2008 v 17:36  • Odpověz
máme už nový fotečky tak mkrněte, my jdeme kupčit :dizzy_face:
29. říj 2008 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.